FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Zelowska Policja

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 06.02.2006, 12:20:17 Odpowiedz z cytatem
szyderca
Miętki
Miętki
Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 10

Register IP:


Opiszcie wszystkie przyjemne i nie przyjemne sytuacje zwiazana z naszymi stróżami prawa.

nasza kochana policja jak wiemy posiada monitoring(po co?Pytajnik) jak i tak przy wiekszych imprezach z niewyjaśnionych przyczyn gasna.uwazam ze policja nasza kochana nadaje sie tylko na herbertów o godzinie 22:00.wtedy to mogą zaprezentować swoje nabyte umiejetności.a mianowicie.jak w minute wypisać mandat za brak świateł przy rowerze na 50 zeta.,,zamiast rekina lepiej upolować płotke,,.policja nasza jest hamska to wiec sirodkowy palec z nadgarstka.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 06.02.2006, 12:45:28 Odpowiedz z cytatem
moderator
Ostry
Ostry
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 223
Skąd: poprostu - Zelów
Register IP:


szyderca ty sam jesteś hamski!Wykrzyknik Policja nie jest chamska ale pracują tam ludzie i niektórzy to rzeczywiście chamy ale to nie standart tylko margines.
Znam kilku całkiem miłych. A wypisywanie mandatów za drobne wykroczenia też mają w obowiązkach choć niektórzy (a szczególnie jeden) postawili sobie za priorytet - to błąd.

Proponuje by każdy kto sie wypowie dodał jak sam się czuje w Zelowie
bezpiecznie czy nie?
Ja czuję się bezpiecznie, nie słyszałem o wielu napadach na spokojnie idących ulicą ludzi w Zelowie. Co myślą inni?


Ostatnio zmieniony przez moderator dnia 18.02.2006, 05:51:29, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 07.02.2006, 00:10:22 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


Zelów to małe miasto... kazdy kazdego zna, przynajmniej z widzenia i to jest miedzy innymi powodem ze w sumie spokojnie jest... a ze sie lole bija o druzyne z innymi lolami to jest juz inna sprawa, jesli nikt sie w to nie bawi to nie musi sie przejmowac, ja co drugi dzien ide nad ranem przez miasto i lajcik, to nie mam nic do nich, czasami bywaja potrzebni, niektorzy wiedza o co chodzi Uśmiech... ogolnie dobrze ze sa, a to ze niektorym czasami cos tam odbije i zachca lapac rowerzystow... coz praca bywa stresujaca i czasami cos komus odbije ...

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 07.02.2006, 08:13:11 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


szyderca napisał:
wypisać mandat za brak świateł przy rowerze na 50 zeta


Ja Was nie rozumiem, komplet świateł do roweru to koszt ok 15 zł. W warunkach Zelowskich (czytaj rynek) pewnie jeszcze mniej, więc co za problem zaopatrzyć się i raz na zawsze mieć spokój z tego powodu.
Poza tym, już ten temat był poruszany http://www.forum.zelow.pl/viewtopic.php?t=72&highlight=policja

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin981024x768
PostWysłany: 07.02.2006, 12:40:05 Odpowiedz z cytatem
Bufu
Miętki
Miętki
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 8
Skąd: niemcy
Register IP:


zeloska policja same zmoderowne kiedys jak bede w kraju to ich spale i to bedzie caly final zeloskiej policj

Admin:
Bufu pohamuj swoje zeszłe emocje i wyrażaj się w miarę kulturalnie
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 07.02.2006, 13:38:18 Odpowiedz z cytatem
Puaro
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 160
Skąd: Miasto CUDÓW :)
Register IP:


Najpierw naucz się pisać poprawnie słowo Zelów Suszę zęby

_________________
Pozdrawiam,
Puaro
_________________________________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 07.02.2006, 22:17:28 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Co najwajniejsze to jeden z policjantów uczestniczył w wypadku, który sam spowodował. Mianowicei wyprzedzał samochód,który w tym momencie skręcał w lewo. Rezultat - skasowany radiowóz. Uśmiech...Uśmiech...Uśmiech... Miejsce wypadku Łobudzice.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 08.02.2006, 11:29:11 Odpowiedz z cytatem
Bufu
Miętki
Miętki
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 8
Skąd: niemcy
Register IP:


also puucharo jak byl bys inteligentny to bys wiedzial ze niemieck a klawiatura ma tylko niemieckie znaki nie polskie ale to tylko tyle Język
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 08.02.2006, 11:34:57 Odpowiedz z cytatem
moderator
Ostry
Ostry
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 223
Skąd: poprostu - Zelów
Register IP:


Bufu, ale litera "w" na niemieckiej klawiaturze jest.

C4rtm4n, to nie był wypadek tylko kolizja i on go nie wyprzedzał tylko zwyczajnie przy......lił mu w dupę. Ale podobno nawet Hołek miał kolizję.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 08.02.2006, 11:42:29 Odpowiedz z cytatem
Bufu
Miętki
Miętki
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 8
Skąd: niemcy
Register IP:


ale to nie ma znaczenia szkoda ognia by bylo przyjdzie kiedys taki czas ze ta buda sie im rozpadnie LOL

moderator moze i jest ale jak wypijesz 4 piwa kilka kieliszkow to jest to ci obojetne.

ale jak by ktos zaplacil 75 zl za picie w miejscu publicznym piwa to terz byl by zly zeloska policja
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 08.02.2006, 12:32:27 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Bufu napisał:
...kiedys jak bede w kraju to ich spale i to bedzie caly final zeloskiej policj


bufu, nie strasz tak nie strasz bo jak teraz w policji wybuchnie jakiś pożar to będą wiedzieć kogo szukać hehehe Język

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 12.02.2006, 14:48:01 Odpowiedz z cytatem
szyderca
Miętki
Miętki
Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 10

Register IP:


I co z tego ze jestem hamski.,,policja jest legalną bandą powod zawsze znajdą,,mandaty do ich obowiazku należą owszem.ale dlaczego nie zagladaja w miejsca gdzie naprawde jest niebezpiecznie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1152x864
PostWysłany: 13.02.2006, 03:15:21 Odpowiedz z cytatem
Puaro
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 160
Skąd: Miasto CUDÓW :)
Register IP:


Jesteś "hamski" i to jak napisałeś przez same H a dodatkowo masz kompleks wiochmena, ale tu się akurat nie dziwię Suszę zęby Rus... to piękna wiocha Suszę zęby

_________________
Pozdrawiam,
Puaro
_________________________________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 14.02.2006, 08:17:45 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Czas sie wypowiedzieć, ciekawy temat. Widze , że zdania są podzielone od skrajnie bluzgających (zaznaczam ze ich poziom mnie dziwi i rozczarowywuje), do takich na poziomie i wręcz porad skończywszy. Więc tak, przytocze krtóka(?) historie z życia nocnego rowerzysty.
Gdy miałem jeszcze rower..hahaha..ale to zabrzmiało Suszę zęby wiec gdy go miałem, kursowałem nim na trasie koniec Żeromskiego-Południowa, jest troche do przejechania, ale jakoś nie spotykałem panów z orzełkiem. Do czasu gdy zmieniłem trasę. otóż, kiedy pewnej późnej nocy ok 2.15 wracałem przez Wschodnia i Żeromskiego na wysokości SP 4 wyskoczył radiowóz z Płockiej. Ja oczywiście bez świateł. Tylko tak, rozbierała mnie choroba (luty), miałem straszną gorączkę i na omama prawie jechałem, zgrzany jak parowóz śmigałem byle szybciej do domq, a pan do mnie co bym zsiadł i prowadził.-15 i miałem stanąćWoooW , zaczym bym doszedł =zapalenie płuc:) Więc sobie jade dalej.Ale panowie głosniej juz co bym zszedł.Wiec posłuchałem(czasmi trzeba) Panowie odjechali w kierunku rynku,a ja chodniczek, boczkiem , boczkiem...ze 100 metrów, spotkałem znajomego i gadaka szmatka, ale czuje że stygnę i ze telepie mną nieźle więc...normalnie wsiadam i jadę.Policja jakos mi wyszła z głowy, tematy z kumplem mielismy ciekawe. A koledzy z Chrapkiewicza wyjechali.Zaprosli mnie do radiowozu, wyciągnałem komórke i powiedziałem że rozmowa bedzie nagrywana.I chyba ich wzieło, kazali mi dmuchac,hahaha, powiedziałem że prawka nie mam wiec nic do stracenia:) (może za bardzo cwaniakowałem ale szlag mnie trafiał, że taki peszek, wiec nadrabiałem sarkazmem)Dostałem 50 pln gratis i na wychodne rzekłem"Dziwiłem sie, że hip popowcy nie lubią Policji, teraz juz ich rozumiem" i trzasnąłem drzwiami. Chyba zastanawiali sie czy do mnie wyjśc bo stali chwilę Suszę zęby obiecałem im piosenke , chyba nie byli z tego powodu szczesliwi.
Dobra koncze, tylko małe outro:
2 dni później ok 17 wjechałem rowerkiem na Południowa i tuż przed bramą, mignął kogut. Ponowne zaproszenie, i tsskty typu" Jak pan w Polsacie sie pokazał to nie znaczy ze bede dla Pana pobłażliwy" i sru drugi raz 50 pln. Nawet blankiet miał o jedną cyfre serii dalszy numer.
Później była jakas awantura tam, że niiby sie na mnie uwzięli.
P.S
Swiateł nie kupiłem do dziś...wziąłem od dziewczyny Suszę zęby Choc i to musze zmienić...
Pozdrawiam wszystkich dobrych Policjantów z Zelowa..innym Język
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
 Zelowska Policja 
PostWysłany: 14.02.2006, 10:44:05 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Mnie złapała policja na moim podwórku... :D Wracałem sobie któregoś wieczora od koleżanek na góralu. No i jak to z góralami bywa, firma w światła ich nie wyposażyła. Ale za to miałem dużo odblaskowych. Skręciłem już swoją brame (była otwarta), zeskoczyłem z roweru i zaczynam ją zamykać, a tu podjeżdża bus. Koleś odsunął szybę i mówi do mnie: 'podejdź no tu koleś'. Nie zabrzmiało to zbyt grzecznie, ale pewnie dlatego tak do mnie powiedział, bo miałem kaptur na głowie (w nocy robiło się już troche chłodno, to założyłem). No to ja podszedłem, a ten do mnie, gdzie mam światła. A ja mówie, że mi ukradli... :D I dlaczego mnie złapali, jak 'już jestem w domu'? A oni, żebym nie cwaniakował i takie tam. No to ja znowu swoje, że kupiłem kiedyś światła, takie bajer za 25 zł i mi pod biedronką zakosili i że złodzieji sponsorował nie będę. A i tak mam dużo odblasków, to mnie było widać. A oni znowu swoje, wkońcu wyszło na to, że jak mnie jeszcze raz zobaczą, to od razu będzie mandacik.

Ciekawe tylko, czy by się zatrzymali, gdybym nie miał kaptura na głowie. Chyba ich to bardzo drażni, ale co zrobić. Nie wiem co im bardziej do rozumu przemówiło, to, że mnie złapali na moim podwórku, czy to, że mi na mieście lampki zakosili :D Ważne, że mnie puścili wolno.

PS. Nie wiem, czy ktoś przejeżdżał kiedykolwiek późno w nocy koło zelowskiego 'targu 24h'. Całe wakacje wracałem i w każdy weekend wracam do domu w porach, kiedy 'normalni' ludzie już dawno śpią, i bardzo często panowie policjanci zamiast patrolować miasto (o ile to tak można nazwać, według mnie się wożą... :P) to siedzą sobie w tym namiocie. Nie podoba mi się to.

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 4  
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon