FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Czas na nowych ludzi w polityce!

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

Czy Zieloni 2004 maja szanse na to, ze znajda sie w Sejmie RP z startujac z listy SDPL?
TAK
0%
 0%  [ 0 ]
NIE
100%
 100%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 8


PostWysłany: 19.08.2005, 20:15:44 Odpowiedz z cytatem
Zieloni2004
Miętki
Miętki
Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 9

Register IP:


Czas na nowych ludzi w polityce!


Partię Zielonych 2004 tworzą ludzie, którzy wcześniej działali społecznie na rzecz praw człowieka, ekologii, przeciwdziałania dyskryminacji. Postanowiliśmy wejść do polityki, bo chcemy dalej pracować na rzecz tych wartości, wzmacniać społeczeństwo obywatelskie i przywrócić polityce moralny wymiar.
Zajmujemy się tematami trudnymi, chcemy realizować politykę, której podstawą będą prawa człowieka. Będziemy dążyć do przeciwdziałania dyskryminacji. Uważamy, że wszyscy, którzy są na słabszych pozycjach, są w mniejszościach, myślą inaczej niż większość – powinni mieć swoją reprezentację w polskim Parlamencie.
Zieloni 2004 startują do Sejmu z list SdPl-u. Jednak jako partia potrzebujemy wsparcia ze strony ludzi, których chcemy reprezentować i ze strony środowisk, z których wyszliśmy.
Wiemy, że te środowiska przyglądają się z uwagą naszym działaniom i zastanawiają się, czy Zieloni mają szanse zaistnieć w polskiej polityce i czy pozostaną wierni swoim ideałom.
Jesteśmy przekonani, że to właśnie te środowiska powinny nas oceniać, nie szczędzić nam krytycznych uwag i monitorować nasze działania.
Jednak pragniemy poprosić również o wsparcie. Dajcie nam szanse, żebyśmy mogli wejść do polityki. Od niedawna budujemy polityczny ruch Zielonych. W skali kraju jest nas wciąż mało. Dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, że idąc do tych wyborów, możemy wygrać jedynie wtedy, gdy nastąpi szersze „pospolite ruszenie” ludzi o zielonych poglądach.
Potrzebujemy pomocy w rozpropagowaniu naszych poglądów, ludzi do pracy w kampanii wyborczej. Przy naszym braku środków finansowych, każda nawet najdrobniejsza kwota wpłacana na naszą kampanię jest dla nas ważna. A przede wszystkim liczymy na to, że będziecie z nami!
Prosimy, zapalcie zielone światło dla Zielonych!
Izabela Kowalczyk

Michal Szeliga
Okreg 10
0608831416
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 22.08.2005, 15:34:12 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


A co to z twórPytajnikPytajnik Polityka?Pytajnik? kampania?Pytajnik? WoooW masakra!Wykrzyknik Normalnie przegięcie....
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 22.08.2005, 15:45:57 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Nie wiem po jakiego grzyba ten temat.

Ten temat to tak zwany:
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 22.08.2005, 19:45:48 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


Panowie bądźmy tolerancyjni. To jest publiczne forum i każdy może wyrazić tu swoje poglądy, opinie a nawet zareklamować partie polityczną. Osobiście nie popieram tej partii ale jest właśnie kampania wyborcza i maja takie prawo do wyrażania swoich poglądów.
Niniejszym chciałem przypomnieć że czasy PRL-u już minęły i nie wolno zabraniać nikomu wolności słowa.

_________________
Rzeczy niemożliwe wykonuje od ręki, na cuda potrzebuje więcej czasu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 23.08.2005, 08:07:57 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Zgadzam sie z Maystero. Mamy demokracje i każdy może wyrażać swoje racje, przekonania i poglądy...

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MaxthonWinXP1024x768
PostWysłany: 23.08.2005, 08:24:56 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Macie rację. Nie wątpię. pamietajci ejednakże że jak wyplułem parę zdań o Wszechmogacym naszym kochanym, to Danon dostał telefon z "Centrali" o zdjęcie postu , by nie miec antyreklamy? Wiec gdzie tu wolność słowa? Srał to pies zresztą...jak ktos powiedział "Polityka to gówno za duża kasę". I miał racje. Nie powiem! (omg)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 23.08.2005, 11:42:08 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


to może wszystko byłoby dobrze, gdyby ten post był umieszczony w HYDEPARKu, a nie na ZELÓW MIASTO... nie wiem.. to zwykła formalność i możę zawracanie glowy, ale postu, który napisał Kryształ, bez echa nie można zostawić. nie podoba mi się to wszystko Confused
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 23.08.2005, 12:38:57 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


zgrzewa napisał:
to może wszystko byłoby dobrze, gdyby ten post był umieszczony w HYDEPARKu, a nie na ZELÓW MIASTO...


Moje przeoczenie że nie przeniosłem tego wcześniej, ale już się poprawiam Wink

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 23.08.2005, 15:26:10 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


kryształ napisał:
...jednakże że jak wyplułem parę zdań o Wszechmogacym naszym kochanym, to Danon dostał telefon z "Centrali" o zdjęcie postu , by nie miec antyreklamy...


To jednak dowodzi tego, że to forum jest nie zawisłe i władza tutaj nie sięga. A naciski z góry są oczywiście oddalane.... chyba że o czymś nie wiem.

_________________
Rzeczy niemożliwe wykonuje od ręki, na cuda potrzebuje więcej czasu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
 Czas na nowych ludzi w polityce! 
PostWysłany: 26.12.2006, 22:30:19 Odpowiedz z cytatem
Przemysław Chrust
Miętki
Miętki
Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 12

Register IP:


No to już druga reklama partii, na którą się natknąłem. Obie były lewicowe.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon