FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Czy mógłby się ktoś zająć?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 09.01.2007, 12:30:58 Odpowiedz z cytatem
qsx
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 29 Wrz 2006
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


no chłopaki co do lodowiska Zelowskiego to troszkę bardziej skomplikowana sprawa. Nawet gdyby Burmistyrz chcial to raczej nie moze nic zrobic z "halą"
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 28.06.2007, 07:16:18 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


1. Sezon wakacyjny już w toku a w pomoście na Patykach brak kilku desek, może czas załatać te dziury...?
2. Trzy wielkie kosze na odpady na środku Patyków nie dodają urokowi temu miejscu.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 03.08.2007, 22:30:55 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


wiecie czemu bardzo często na ul. Sienkiewicza i chyba też początku Piotrkowskiej wieczorami lampy nie świecą? trochę już do tego przywykłam, ale nadal mnie to dziwi. w końcu po co są te lampy?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 09.08.2007, 00:07:48 Odpowiedz z cytatem
moderator
Ostry
Ostry
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 223
Skąd: poprostu - Zelów
Register IP:


Podobno jacyś kretyni uszkadzają lub wyłączają rozdzielnie. Jakiś czas temu wygasł etapami prawie cały Zelów.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1280x960
PostWysłany: 09.08.2007, 09:38:40 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


moderator napisał:
Podobno jacyś kretyni uszkadzają lub wyłączają rozdzielnie.


Nie uszkadzają a wyłączają wystarczy przyświecić telefonem w fotodiodę i światło gaśnie za dużo osób wie jak to się robi i dlatego teraz mamy dyskotekę każdej nocy Uśmiech...

Pamiętam jak siedziałem w rynku i policja stała samochodem tam obok przystanku i chwilę później zgasło światło na rynku a policjanci "OO UU!" LOL
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 09.08.2007, 12:12:25 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


nie można tych fotodiod jakoś zabezpieczyć? wiem, że dla jednych to niezła zabawa, ale dla innych to strach przed przejściem ulicą :/
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 09.08.2007, 12:52:39 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Po to są one aby wraz ze wschodem słońca automatycznie było wyłączane oświetlenie. Jest to oszczędniejsze niźli ktoś miałby to robić ręcznie. Jest to praktycznie niemożliwe. Zresztą po kilku minutach lampy zapalają sie z powrotem.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 09.08.2007, 14:43:33 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


aaa.. taki czad Uśmiech... no dobra, to już się nie wściekam Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 17.08.2007, 09:19:23 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


w dziale Kronika policyjna... umieściłam link do artykułu w gazecie na ten właśnie temat:

http://www.forum.zelow.pl/viewtopic.php?p=7648#7648
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 17.08.2007, 09:35:59 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


zgrzewa napisał:
w dziale Kronika policyjna... umieściłam link do artykułu w gazecie na ten właśnie temat:

http://www.forum.zelow.pl/viewtopic.php?p=7648#7648


hehe.. i skończy się zabawa na dniach Mruga 2 LOL
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 17.08.2007, 09:43:51 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


ja jestem w ogóle zszokowana, tydzień temu zadałam to pytanie, a dziś o tym w gazecie czytam Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 17.08.2007, 15:44:04 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Czyżby Pani Drzazga czytała nasze forum?? Jeśli tak to jestem pod wrażeniem bo skąd sie najlepiej dowiedzieć jak nie z forum.
Pozdrawiamy Panią Drzazgę. Uśmiech...Uśmiech...Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 29.08.2007, 15:00:59 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Nie wiem czy też Was to irytuje iż od skrzyżowania ulic Mickiewicza i Kościuszki w stronę Łasku nie ma żadnego przejścia dla pieszych Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Nawet przy Domie Kultury nie ma a przecież jest on odwiedzany przez dużą liczbę ludzi. Nie raz widziałem jak wycieczki ze szkół czy przedszkoli przechodziły przez ulicę tak aby mieć jak najbliżej do DK.

W stronę Łasku są 4 skrzyżowania (I wjazd na ulicę Kunickiego, Chrapkiewicza, Łokietka, II wjazd na ulicę Kunickiego) i na żadnym nie ma połączenia poprzez przejście dla pieszych z drugą strona ulicy Kościuszki. Pomyślcie teraz co ma powiedzieć Policji osoba przyłapana na przechodzeniu przez ulice w niedozwolonym miejscu tak mniej więcej na wysokości ulicy Chrapkiewicza. przecież w promieniu 500 m na ulicy Kościuszki nie ma zdanego przejścia dla pieszych.

Ja rozumiem że ta ulica jest ulicą wylotową z Zelowa no ale ze dwa przjsci dla pieszych by sie przydały.

Pisze nie dlatego, ze zostałem przyłapany przez Policje, która często przesiaduje nocą przy DK ale dla tego że kiedyś ich nie zauważę i przejdę na drugą strona a po drugiej stronie dostane soczysty mandat.
Mam nadziej, że władze jakoś na to zareagują.

Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 29.08.2007, 20:48:56 Odpowiedz z cytatem
moderator
Ostry
Ostry
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 223
Skąd: poprostu - Zelów
Register IP:


C4rtm4n myślę, że możesz przechodzić spokojnie. Brak przejścia dla pieszych nie ozmacza, że nie możesz przejść na drugą stronę ulicy, nie masz tylko przywilejów jako pieszy takich jak na pasach. Masz jednak rację, że to dość długi odcinek bez oznakowanego przejścia.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1280x960
 Czy mógłby się ktoś zająć? 
PostWysłany: 12.09.2007, 12:50:57 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


A ja pisze bo odwiedziłem dziś USC i wcale sie nie hajtałem, tylko na klasykęUśmiech... Wymiana dowodu. Podanie jest, zdjęcia są .Idę.Zadowolony, w końcu sie bowiem zmobilizowałem. A tu surprise: akt urodzenia. Normalnie prawie zapytałem "Ze co k....?" WoooW W sumie mój błąd, bo jest napisane jak byk, ale ja czegoś nie kumam.Jestem zameldowany w Zelowie, wiec moi rodzice akt urodzenia (odpis) musieli donieść do naszego urzędu swego czasu? Prawda? Czyli co, replay? I w sumie to nie jest mój pierwszy dowód, więc tamten był bez aktu? I poszło wtedy?
Jeśli przepisy się zmieniły i dopiero teraz jest wymagany, to super, ale pytałem sie kilku osób co ostatnio wymieniały i nikt mi nie napomniał o aktcie ur. poza tym , jak pisałem wcześniej, nikt bez niego nie mógłby mnie zameldować, wiec wychodzi na to , że jest w tym samym budynku, tak trudno zatem znaleźć? Lepiej niech klient myka sam (dobrze , ze urodziłem się w Łasku, bo nawet nie chce myśleć co by było, jakby gdzieś dalej), a nam to na rękę. Jeśli tak sie nazywa UDOGODNIENIA dla petenta, o których tak dużo sie mówi, to ja z góry dziękuję.
P.S. Na upartego, to mamy XXI wiek, jeden fax do USC Łask i odpis w 5 min. Rolling Eyes

_________________
www.myspace.com/redrumpoland - szarpidruty z "Pekinu"Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1152x864
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 5  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon