FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Forum & Strona -> Rygor, baty i dyby :)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 04.04.2004, 16:54:33 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Przecież danon to napisał do wiadomości barta, że jak chce wrócić to ma taką szanse tylko sie musi postarać. A nie dlatego że ktoś na niego najeżdżał i z musu tak napisał.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 17.05.2004, 18:43:47 Odpowiedz z cytatem
a
Zbanowany
Zbanowany
Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 12

Register IP:


Język Embarassed Crying or Very sad LOL Cool
ja my śle ze to wszystko [przez Łukasza Owczarka.
i UNSUFE
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 13.04.2005, 18:11:10 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


hehehe GrzegoRZ dostał bana. Oj biedny GrzegoRZ. Ja też dałbym mu szansę ale ostatnią bo GrzegoRZa to ja znam Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 15.04.2005, 16:07:20 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Dostał bana ale dajcie mu drugą szanse. Każdy na to zasługuje a jak znowu przesadzi to bana mu do końca świata i jeszcze pare dni dłużej Uśmiech...

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 15.04.2005, 16:32:58 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Po co tak w ogóle wykopujecie stary temat?
Ja już się wypowiedziałem na ten temat kilka postów wyżej. Chamstwa i dziecinady nie bedę tolerował.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 12.07.2005, 09:12:33 Odpowiedz z cytatem
girljusta
Miętki
Miętki
Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 12
Skąd: Tarnów
Register IP:


Zapoznałam się z regulaminem. Do regulaminu nic nie mam, bo jest w porządku, ale mam jedno ALE. Za bardzo rygorystycznie obchodzicie się z użytkownikami (administrator i moderator). Ja wiem, że nie można robić śmietnika z forum, ale trzeba też wykazać dozę tolerancji, że ktoś chce wypowiedzieć swoje zdanie i nie trzeba kasować od razu postów użytkownika - tak jak w moim przypadku. Założyłam temat a la "gry", który naprawdę jest popularny na innych forach to skasowaliście mój temat, a zostawiliście jakiś temat wklejaj obrazek, to jest dopiero chałaWykrzyknik! Jestem na innych forach i wiem, które tematy naprawdę są popularne, a mój taki był, tylko oczywiście jednej osobie to się nie spodobało i musiała skasować temat. Odnoszę wrażanie, że nowy użytkownik nie ma szansy na swoje tematy, tylko Ci, którzy są na tym forum od dawna mają coś do powiedzenia. TO NIE FAIR!Wykrzyknik Bo jeśli jest to forum z prawdziwego zdarzenia, nie powinny mieć miejsca takie sytuacje, bo KAŻDY ma prawo do wypowiedzenia się i zakładania tematu. Nie założyłam go w nieodpowiednim miejscu, bo był jak najbardziej w tym miejscu, w którym powinien być.

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x960
PostWysłany: 12.07.2005, 12:05:57 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


girljusta napisał:
Odnoszę wrażanie, że nowy użytkownik nie ma szansy na swoje tematy, tylko Ci, którzy są na tym forum od dawna mają coś do powiedzenia.


Mylisz się i to bardzo. Każdy ma równe szanse bez wyjątku, czy jest nowym użtkownikiem czy starym. Zakładając temat "gry w słówka" powinnaś wyjaśnić dokładnie zasady, a nie napisać poprostu "...chyba wiecie o co chodzi...". Nie mówie że gra była głupia, była OK ale z jej pierwszymi zasadami które ja dopisałem domyślając się o co chodzi. Ty zaś po chwili zrezygnowałaś z zasad "skojarzeń" i zrobiła się wolna amerykanka a to już jak dla mnie straciło sens. To nie była już zabawa tylko istne nabijanie sobie postów przez podawanie wyrazu który nic nie znaczył i z niczym się nie wiązał. Jeśli chcesz możesz wznowić zabawę ale wyjaśniając jej zasady a nie tylko poadawanie jakiegokolwiek wyrazu na ostatnią literkę.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 12.07.2005, 12:10:13 Odpowiedz z cytatem
girljusta
Miętki
Miętki
Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 12
Skąd: Tarnów
Register IP:


co to znaczy nabijać posty? czy jest jakaś nagroda za pisanie postów? bo wychodzi na to, że tak, chyba można pisać ile się chce i nie ma żadnej granicy w pisaniu

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x960
PostWysłany: 12.07.2005, 12:20:05 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Nie ma nagrody za ilość postów, ale jakiś porządek musi obowiązywać. Kiedyś w którymś z tematów (nie jednym zresztą) dużo pisaliśmy na ten temat.
Masz rację że można pisać ile się chce i nie ma granicy ale... pisać z sensem, i gdyby nikt tego nie pilnował z forum zrobiłby się już dawno śmietnik.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 12.07.2005, 12:26:56 Odpowiedz z cytatem
girljusta
Miętki
Miętki
Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 12
Skąd: Tarnów
Register IP:


ale forum jest po to,żeby gadać i chyba Wam zależy na tym, żeby było wielu użytkowników i żeby mogli pisać, oczywiście z sensem, a nie kasować tylko posty, bo Wam się wydaje, ze są niepotrzebne

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x960
PostWysłany: 12.07.2005, 14:05:19 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Emmm widze tu małą wymianę zdań he he Język No cóż, regulamin to regulamin ale chyba można znaleść jakieś obejście Suszę zęby Zresztą myślę, że na pewne rzeczy można raz przymknąć oko Uśmiech...

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MaxthonWinXP1024x768
PostWysłany: 12.07.2005, 14:50:09 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Co ty chcesz od mojej zabawy w obrazki?! Bardzo fajna, przynajmniej człowiek się musi (minimalnie, ale musi) wysilić, żeby znaleźć obrazek. A nie jak ta twoja, ludzie by pisali po jednym słowie. Jak dla mnie bez sensu. Tym bardziej, jak wynika z wypowiedzi danona, nie napisałaś żadnych zasad ani nic z tych rzeczy. Zobacz sobie zabawe w obrazki, tam na samej górze masz taki mini regulamin jak się nalezy bawić. Bez niego byłoby to bezsensowne nabijanie postów. Tak wiem, dla ciebie nie ma czegoś takiego, jak nabijanie. Pewnie siedzisz na takich forach, gdzie nie jest to przestrzegane. Ale bez tej zasady na forum się zrobi śmietnik. Dobrze, że danon rządzi troche tym forum. Chwała mu za to! ;) Nie wiem, jak moderatorzy, niby są, ale kto ich tam wie. A ty nie mów, że na tych twoich forach nie ma admina i modów, bo nie uwierze. Chyba, że tak jak pisałem, forum to kompletne wysypisko śmieci, każdy pisze największe pierdoły, żeby tylko dostać kupon na paznokcie... :P Enjoy! ^^

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 12.07.2005, 14:54:46 Odpowiedz z cytatem
girljusta
Miętki
Miętki
Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 12
Skąd: Tarnów
Register IP:


po pierwsze, forum na którym siedzę jest BARDZIEJ rozbudoane niż TO i jak najbardziej są admini i moderatorzy, wcale nie napisałam, że nie ma na nich nikogo, kto zajmuje się prowadzeniem forum. Po drugie, kupony na paznokcie!Wykrzyknik! skąd taki pomysłWykrzyknikWykrzyknik jest wstęp do działów, dla tych, którzy mają określooną liczbę postów, to jest taki gratis dla uzytkowników, którzy piszą posty, ale nie o niczym, tylko na określony temat. Echhh, jeśli nie wiesz, na jakich forach siedze, to lepiej nic nie pisz, bo skoro DANON napisał już co o tym myśli wystaczy mi Jego zdanie, a nie Twoje.

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x960
PostWysłany: 12.07.2005, 21:27:24 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


No i widzisz, sama zaprzeczasz swoje wypowiedzi. Najpierw piszesz, że każdy powinien mieć prawo wypowiedzi na forum, że każdy może pisać co chce, a sama teraz na mnie najeżdżasz, żebym nic nie pisał... :\ Poprostu napisałem to co myśle, a tobie już się to nie podoba. Nie wiem na jakich forach siedzisz, być może są to takie, które mają po kilkanaście tysięcy użytkowników - nie wnikam w to. Ja na przykład siedze na takim, które ma kilkuset userów (forum Zelowa), siedze też na takich, które mają tych userów po kilk-kilkanaście tysięcy (imro, pcarena, freelinkz, mwteam). I musze ci powiedzieć, że na żadnym, ale to żadnym nie jest tolerowany spam. Od razu dostaje się za to warna, a za 3 warny masz bana na IP.

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
 Rygor, baty i dyby :) 
PostWysłany: 13.07.2005, 07:09:27 Odpowiedz z cytatem
girljusta
Miętki
Miętki
Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 12
Skąd: Tarnów
Register IP:


[mwl], bo jeśli piszesz nieprawdę o mnie, to muszę reagować, nie chodzi tutuaj o wypowiadanie, tylko jak nie wiesz nic o mnie, to nie musisz wtrącać się nie w swoje sprawy, bo ja wszystko już wiem.

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x960
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Forum & Strona
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 3  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon