FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Urząd w Zelowie. Co za nami a co dalej?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 17.10.2010, 20:17:19 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


Zauważyłem że jak i na forum taki i na ulicy wiele osób porusza temat naszych Twisted Evil „WŁADZ” z racji tego że jest to temat na czasie z powodu zbliżających się wyborów samorządowych pragnę poruszyć ten temat .Nasz naród ma genetycznie zaprogramowane narzekanie na wszystko i wszystkich ,proponuje na zimno i bez zbędnych emocji byśmy ocenili to co się działo i co powinno się dziać w naszej gminie przez ostatnie lata. I co powinniśmy zrobić dalej ? Ja osobiście nie mogę wyjść z podziwu z trafności prowadzenia inwestycji w naszym mieście np. buduję drogę (przedłużenie ulicy Wolności ) dosłownie w „pola” gdzie jest może 8-12 domów a takie ulice jak Zofii , Leśna , Boczna itd. gdzie mieszka 40-80 rodzin niema metra kwadratowego płaskiej powierzchni . Jak dla mnie czysta ekonomia . Język
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1366x768
PostWysłany: 19.10.2010, 07:57:25 Odpowiedz z cytatem
MalyMike
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 50
Skąd: Zelów
Register IP:


Drogi KSR-Z należaloby spojrzeć na ten temat w inny sposób, nie ile rodzin mieszka przy danej ulicy tylko na to KTO przy niej mieszka. Wtedy zasadność tej lub innej "dziwnej" inwestycji staje się "zrozumialsza"

_________________
wojsko-- bezsensowna strata czasu!!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 19.10.2010, 18:57:38 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


fakt Wykrzyknik!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1366x768
 Urząd w Zelowie. Co za nami a co dalej? 
PostWysłany: 18.06.2011, 15:17:47 Odpowiedz z cytatem
robson161
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 85
Skąd: Zelów, ul. Kościuszki
Register IP:


KSR-Z napisał:
Zauważyłem że jak i na forum taki i na ulicy wiele osób porusza temat naszych Twisted Evil „WŁADZ” z racji tego że jest to temat na czasie z powodu zbliżających się wyborów samorządowych pragnę poruszyć ten temat .Nasz naród ma genetycznie zaprogramowane narzekanie na wszystko i wszystkich ,proponuje na zimno i bez zbędnych emocji byśmy ocenili to co się działo i co powinno się dziać w naszej gminie przez ostatnie lata. I co powinniśmy zrobić dalej ? Ja osobiście nie mogę wyjść z podziwu z trafności prowadzenia inwestycji w naszym mieście np. buduję drogę (przedłużenie ulicy Wolności ) dosłownie w „pola” gdzie jest może 8-12 domów a takie ulice jak Zofii , Leśna , Boczna itd. gdzie mieszka 40-80 rodzin niema metra kwadratowego płaskiej powierzchni . Jak dla mnie czysta ekonomia . Język


A gdzie kanalizacja na głównej ulicy w Zelowie ?
TO nie jest ważna inwestycja ?!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinNT1680x1050
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon