FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Kronika policyjna... fakty i plotki

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 03.02.2011, 10:16:35 Odpowiedz z cytatem
emaster
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 47

Register IP:


byłem na miejscu tragedii około godzinę po zdarzeniu, auto kompletnie rozbite, było to uderzenie bokiem w słup, drogi wtedy już były posypane piachem i w większości lód był rozpuszczony
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinNT1440x900
PostWysłany: 03.02.2011, 13:56:38 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Znałem osobiście tych dwóch chłopaków. Jeszcze niedawno bawili się na studniówce, a teraz jeden z nich nie żyje. Przykra sprawa Smuteczek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 03.02.2011, 15:04:00 Odpowiedz z cytatem
emaster
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 47

Register IP:


Kod:
http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/14628/belchatow,tragiczny,wypadek,w,zelowie,na,ulicy,kilinskiego,18,latek,nie,zyje,(zdjecia)/
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinNT1440x900
PostWysłany: 03.02.2011, 22:20:13 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


brak mi po prostu słów Smuteczek(

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 04.02.2011, 11:35:23 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
Na ulicy jest szklanka. Zero piasku , droga hamowania przy 20 km/h to 50 m.


Tylko, że jak stała się taka tragedia to dopiero wtedy po ulicach jeżdżą piaskarki. Wcześniej jakoś nikt o to nie zadbał, a przecież nikt nie jeździ po 20 km/h po prostej drodze.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 04.02.2011, 12:18:48 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Jechałem tamtędy pół godziny wcześniej, i to bardzo wolno, a nie mogłem się zatrzymać.

Ukasy nie masz racji, bo jeśli warunki drogowe są takie a nie inne to trzeba dostosować prędkość do nich a nie do znaków, choćbyś miał jechać po autostradzie 10km/h. A aktywność służb drogowych to już inna sprawa.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1680x1050
PostWysłany: 04.02.2011, 12:22:17 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:

Ukasy nie masz racji, bo jeśli warunki drogowe są takie a nie inne to trzeba dostosować prędkość do nich a nie do znaków, choćbyś miał jechać po autostradzie 10km/h


No dobrze, ale dlaczego drogi nie były posypanie piaskiem PytajnikWykrzyknik Dzisiaj jak szedłem do szkoły to po ul. Kilińskiego jeździły aż dwie piaskarki i nie było tak ślisko na drodze, a wczoraj przed wypadkiem na asfalcie nie było piachu.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 04.02.2011, 12:29:38 Odpowiedz z cytatem
MalyMike
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 50
Skąd: Zelów
Register IP:


Drogi Ukasy dla Twojej wiadomości : ulica Kilińskiego jak i kilka innych w zelowie, jest drogą powiatowąWykrzyknik Więc gminne piaskarki ich nie posypują bo gmina za to nie zapłaci. Z tego co wiem to na wszyskie drogi powiatowe jest jedna pługopiaskarka! Normalnie szaleństwo nie sądzicie.

_________________
wojsko-- bezsensowna strata czasu!!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 04.02.2011, 12:31:32 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
Z tego co wiem to na wszyskie drogi powiatowe jest jedna pługopiaskarka! Normalnie szaleństwo nie sądzicie.


To ciekawe wpadł na taki bardzo ciekawy pomysł. Moim zdaniem bezpieczeństwo kierowcy na drodze jest ważniejsze od pieniędzy.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 04.02.2011, 18:29:21 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


niestety jakość polskich dróg taka jaka jest jednak po to cię uczą teorii ze jak pisze 50 to masz OBOWIAZZEK tyle jechać , ok ja jeżdżę tez 60-70 po mieście ale warunki musza temu sprzyjać , do Bełchatowa przy suchym asfalcie możesz sobie pofantazjowac ale nie po Zelowie gdzie na jednego emeryta przypada 3.5 rowera i 4 dentki ! Ok nie posypanie drogi było jednym z czynników ale TYLKO JEDNA!!

_________________
Zelów - Tutaj nie ma przyszłości dla młodzieży
Jedynie co tu przetrwało to Kawiks i Lumpex:DSuszę zębySuszę zęby!
Postarajmy się by coś tu zmienić !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX320x480
PostWysłany: 04.02.2011, 22:09:05 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


ta konkretna droga od dawna jest niebezpieczna , było tam już sporo wypadków , może nie tak tragicznych w skutkach ale były

w miejscu wypadku jest jeszcze dość szeroko , ale dalej to jakiś kosmos , pobocza są dużo niżej niż ulica , jak koło złapie pobocze to ciężko wyprowadzić auto

i zgadzam się z Krytykiem , ślizga nawierzchnia to jeden czynnik a było ich kilka , ale nie nam to oceniać , życia chłopakowi nic już nie zwróci

uważam natomiast że coraz to młodsze osoby jeżdżą szybkimi autami , zbyt szybkimi w stosunku do swojego doświadczenia , zdanie egzaminu prawa jazdy nie czyni doświadczonym kierowcą , a młodym niestety tak się wydaje :/ i to jest przykre

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 04.02.2011, 23:14:11 Odpowiedz z cytatem
eujot
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 120
Skąd: Zelów
Register IP:


Czy możecie przenieść się ze swoją dyskusją do innego wątku? Jeżeli nikt nie ma nic do dodania, proszę o zamknięcie tematu. Niepotrzebnie żerujecie na sensacji i szukacie winnych. To co się wydarzyło, to przede wszystkim tragedia dla najbliższych osoby, która zginęła, więc ograniczcie się tutaj do składania kondolencji.

A jeżeli macie pomysłu na poprawę bezpieczeństwa w tym miejscu, załóżcie inny temat.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX1440x900
PostWysłany: 05.02.2011, 09:34:18 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


eujot napisał:
Czy możecie przenieść się ze swoją dyskusją do innego wątku? Jeżeli nikt nie ma nic do dodania, proszę o zamknięcie tematu. Niepotrzebnie żerujecie na sensacji i szukacie winnych. To co się wydarzyło, to przede wszystkim tragedia dla najbliższych osoby, która zginęła, więc ograniczcie się tutaj do składania kondolencji.

A jeżeli macie pomysłu na poprawę bezpieczeństwa w tym miejscu, załóżcie inny temat.


nie wiedziałam że wątek zostal założony do składania kondolencji
nie przesadzasz trochę Pytajnik
stan tej drogi jest fatalny i należy o tym pisać
nikt tu nie szuka sensacji , choć w takim Zelowie wszystko zdaje się być sensacją

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 07.02.2011, 11:57:48 Odpowiedz z cytatem
dawid198819
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 24
Skąd: zelów
Register IP:


Naprawde współczuje obu rodzinom tego co sie wydarzyło...bo to będzie jak trauma. Faktem jest że nie powinni jechać tak szybko po oblodzonej nawierzchni...wiadomo że najdłuższa droga hamowania jest przy oblodzonej drodze. Mniej więcej wiem jak to jest bo sam miałem wypadek i mimo iż nie jechałem dużo powyżej 50 na godzinę to zarzuciło mnie i wylądowałem na drzewie...mam nadzieję że mimo tego co się stało rodziny dojdą do porozumienia. W sumie faktem jest również że drogi są fatalnie zarządzane i utrzymywane nie tylko w zelowie. Dlatego całkiem nie obwiniam tych młodych ludzi. Sam jestem niewiele starszy i wiem doskonale co to młodzieńcza fantazja zwłaszcza za kółkiem...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1280x800
 Kronika policyjna... fakty i plotki 
PostWysłany: 04.03.2011, 22:44:18 Odpowiedz z cytatem
Tomcio
Miętki
Miętki
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 10

Register IP:


Podobno dzisiaj w Pożdzenicach paliły się jakieś łąki. Może ktoś zna szczegóły?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1280x800
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 15 z 16  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon