FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Kronika policyjna... fakty i plotki

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 26.07.2006, 20:40:25 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Ufff.. no to jazda.. gonitwa po Zelowie czesto wracam tą trasą o tej porze akurat teraz jakoś nie, moze mniałby okazję zobaczyć na żywo, w każdym bądź razie nic nie wiedziałem na ten temat i już wiem wszystko... Dziękuje...

_________________
www.myspace.com/redrumpoland - szarpidruty z "Pekinu"Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 27.07.2006, 19:45:32 Odpowiedz z cytatem
badboys2
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 54
Skąd: zelów
Register IP:


dobry nie tylko wakacyjny topic
kto by pomyslal ze tyle moze sie u nas dziac.

z 2 strony zastanawiam sie czy w naszym miescie da sie cos ukryc?Pytajnik?

odnosnie tego co sie stalo na patykach. oprocz glupoty skoczkow wplyw na to wszystko ma niski poziom wody w tym roku. od miesiaca sa upaly i poziom wody na patykach obnizyl sie o jakies 40-50cm. wiem bo rok temu nie bylem w stanie przejsc z jednego brzegu na drugi. w tym roku mi sie to udalo. nie trzeba tez byc szerlokiem zeby nie zauwazyc jak "wisi" molo na jego koncu. to najlepiej odzwierciedla ilosc wody ktorej brakuje.

i jeszcze jedno. nie doceniamy tego ze mamy patyki. szkoda bo inne miasta nam tego zazdroszcza. wpadlibyscie na to?Pytajnik?

_________________
ron artest
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 27.07.2006, 20:59:22 Odpowiedz z cytatem
Kooociak
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 76

Register IP:


badboys2 napisał:
oprocz glupoty skoczkow wplyw na to wszystko ma niski poziom wody w tym roku


Niski poziom wody nie miał nic wspólnego ze śmiercią 43 letniego mężczyzny, on skoczył z mostu na główkę tam jest jakieś 1,5metra głębokości nawet jak by było głębiej o jeszcze jeden metr to i tak jest za płytko żeby skoczyć z takiej wysokości, poza tym nie ma, co nikogo usprawiedliwiać niskim stanem wody tylko trzeba zachować zdrowy rozsądek!!

badboys2 napisał:
i jeszcze jedno. nie doceniamy tego ze mamy patyki. szkoda bo inne miasta nam tego zazdroszcza. wpadlibyscie na to??


Ciekawe, czego tu zazdrościć chyba brudnej, skażonej, śmierdzącej wody!! Crying or Very sad

_________________
"Każdy ma prawo do wypowiedzi,wiec zbędne pouczenia i sugestie daruj sobie” Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
PostWysłany: 27.07.2006, 21:21:36 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Kooociak napisał:
Ciekawe, czego tu zazdrościć chyba brudnej, skażonej, śmierdzącej wody!! Crying or Very sad


Ja tam się cieszę że mamy Patyki, mimo brudnej wody. Więc nie narzekaj tak Koootku bo gdyby nie było to byśmy płakali że nic nie ma, nawet brudnej wody Uśmiech...

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 27.07.2006, 21:33:09 Odpowiedz z cytatem
Kooociak
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 76

Register IP:


Bardzo dobrze ze mamy taki zbiornik ale ludzie powinni o niego bardziej dbać

_________________
"Każdy ma prawo do wypowiedzi,wiec zbędne pouczenia i sugestie daruj sobie” Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
PostWysłany: 27.07.2006, 23:21:19 Odpowiedz z cytatem
moderator
Ostry
Ostry
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 223
Skąd: poprostu - Zelów
Register IP:


Kooociak napisał:
Niski poziom wody nie miał nic wspólnego ze śmiercią 43 letniego mężczyzny, on skoczył z mostu na główkę tam jest jakieś 1,5metra głębokości nawet jak by było głębiej o jeszcze jeden metr to i tak jest za płytko żeby skoczyć z takiej wysokości, poza tym nie ma, co nikogo usprawiedliwiać niskim stanem wody tylko trzeba zachować zdrowy rozsądek!!

Kooociak, nie mieszaj z tymi topielcami. Nikt nie skakał z mostu, zginął ten co skakał z pomostu i był tylko jeden. Został zabrany do przez karetkę ze złamanym kręgosłupem na odcinku szyjnym ale nie będzie jeździł na wózku bo nie przeżył. Zmarł mimo reanimacji. Była tylko jedna ofiara na Patykach (i dobrze, że nie dwie). No i nie utopił się jak mówią niektórzy lecz zmarł w wyniku upadu. Tak jak piszecie - przez własną głupotę.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 17.09.2006, 13:02:30 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie: 2006.09.14 napisał:
Wczoraj (14.09.06r.) o 12.45, w Zelowie przy ulicy Szkolnej, 55-letni kierowca samochodu Fiat 126p, potrącił 3-letniego chłopca, który wbiegł z chodnika na jezdnię - wprost pod nadjeżdżający samochód. Idąca z dzieckiem matka nie zdążyła zareagować. Chłopiec doznał urazu głowy i przebywa w szpitalu. Jego życie nie jest zagrożone. Kierowca malucha oraz matka chłopca byli trzeźwi. Bełchatowscy policjanci apelują do kierowców, o szczególną ostrożność podczas omijania dzieci, natomiast do rodziców i opiekunów - o właściwy dozór nad pociechami!

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 17.09.2006, 19:21:38 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Nie ma to jak nie ustąpić pierszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu i wjechać w inny pojazd Confused

Ok. godz. 19:00 na skrzyżowaniu ul. Dzielnej z Kilińskiego, bobek jadący ul. Dzielną uderzył w jadące ul. Kilińskiego Punto. Skończyło się to skróceniem przodu bobka i niewielkimi uszkodzeniami Punta, którego kierowca wyszedł bez szfanku a kierowce malucha chyba odwiozło pogotowie.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 18.09.2006, 22:03:42 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Dziś dotarła do mnie informacja, że zaginął jeden z uczniów ZSZ w Zelowie. Ponoć nie żyje, znaleziono go gdzieś pod Katowicami, prawdopodobnie zginął pod kołami pociągu. Wiecie cośPytajnik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1024x768
PostWysłany: 19.09.2006, 06:04:19 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


hmmm... ja osobiście nic takiego nie słyszałem

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 20.09.2006, 14:29:27 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Danon napisał:
hmmm... ja osobiście nic takiego nie słyszałem


A ja słyszałem o tym ponieważ chodze do tej szkoły, słyszałem od nauczycieli że mama tego chłopaka ma przyjsc w Piątek do szkoły i coś wiecej powiedzieć.

Zginoł chłopak chodzący do 4 klasy technikum.. jak nie wiadomo na razie same plotki krążą których nie chciał bym tu cytować.


Ostatnio zmieniony przez kornik dnia 21.09.2006, 12:55:26, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 20.09.2006, 21:57:24 Odpowiedz z cytatem
moderator
Ostry
Ostry
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 223
Skąd: poprostu - Zelów
Register IP:


Na temat ucznia ZSZ nic nie wiem. Co do potrąconego chłopca to dodam, że kierowca nie zauważył, że potrącił dziecko i wlókł go kilka metrów pod samochodem nim się zatrzymał. Co do wypadku na skrzyżowaniu Dielna/Kilińskiego, to ten Punto "niewielki uszkodzenie" to Danon troche przesadziłeś. Odbity przez malucha przeskoczył przez wysoki krawężnik waląc w niego kołami a następnie zatrzymał się na narożniku budynku i bocznej ścianie kiosku. Uderzenie było takie, że poducha mu strzeliła. Na miejscu były dwie karetki. Więcej szczegółów nie znam.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 07.10.2006, 12:21:13 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Ale lole!

Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie: 2006.10.06 napisał:
Bełchatowski sąd, tymczasowo aresztował trzech mężczyzn, którzy w niedzielę, około 19-tej, na Placu Dąbrowskiego w Zelowie, dokonali czynnej napaści na policjanta, interweniującego w obronie zaczepianej, lżonej przez nich i bitej przez ich kompana - 22-letniej kobiety.
Krewcy agresorzy okazali się mieszkańcami Zelowa. 30-letni Krzysztof F. (w chwili zatrzymania w każdym litrze powietrza wydychał 1,02 mg alkoholu), jego rówieśnik - Artur B. (1,10 mg/l) oraz młodszy o 6 lat - Radosław W. (1,39 mg/l), najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.


I prawidłowo, nie powinni sie patyczkować z takimi. Twisted Evil

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 07.10.2006, 22:43:40 Odpowiedz z cytatem
PeITeEeR
Miętki
Miętki
Dołączył: 14 Sty 2006
Posty: 3
Skąd: Z Domu [DHW]
Register IP:


Prosze o nie pisanie nic na temat tego ucznia co zginoł.To był moj kolega z klasy:( Prosze o uczczenie jego pamieci.

Z gory dziekuje
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
 Kronika policyjna... fakty i plotki 
PostWysłany: 28.10.2006, 16:54:27 Odpowiedz z cytatem
ANVA
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 225
Skąd: 2km od Tadeusza K.
Register IP:


Witam
W prasie znalazłem taki oto artykuł:

" Na targowisku miejskim w Zelowie policja aresztowała handlarza kośćmi na zupę.Sprzedawał ludzką czaszkę i fragment kręgosłupa.
Piszczele i śródstopie pewnie poszły już na rosołek...."

Czy słyszał ktoś coś o tym.Brrrry WoooW

pozdro ANVA
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin2000800x600
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 16  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon