FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Zelowska Policja

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 14.02.2006, 16:48:40 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


Widzę, że kwestia świateł przy rowerku jest bardzo chwytliwa. Tak więc nadal Was nie rozumiem, większość z Was jechała samochodem w nocy (obojętne pasażer czy kierowca) i przyznacie chyba, że spotkanie ze "ślepym rowerzystą" nie należy do przyjemności, wręcz przeciwnie. Czy naprawde potrzebujecie krwawego przykładu, żeby się przekonać o skuteczności świateł Question
Co do kradzieży obecnie lampeczki można włozyć w kieszeń w czasie pozostawiania roweru przed sklepem. Sama tak robie, chociaż przyznam, że jak mam do załatwienia wiele spraw na mieście to nie biorę roweru - boję się go stracić, a jest taki piękny - poniemiecki Mruga 2

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin981024x768
PostWysłany: 14.02.2006, 23:11:24 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


jagda napisał:
Widzę, że kwestia świateł przy rowerku jest bardzo chwytliwa. Tak więc nadal Was nie rozumiem, większość z Was jechała samochodem w nocy (obojętne pasażer czy kierowca) i przyznacie chyba, że spotkanie ze "ślepym rowerzystą" nie należy do przyjemności, wręcz przeciwnie. Czy naprawde potrzebujecie krwawego przykładu, żeby się przekonać o skuteczności świateł?

Ja nie mówię, że jazda bez świateł jest dobra i że w jakikolwiek sposób ją popieram. Jeszcze nigdy nie wyjechałem moim rowerem po za miasto w nocy, a jak już jeżdże w nocy, to zawsze po oświetlonych ulicach. I co innego też jest mieć światła odblaskowe a nie mieć ich wcale.

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 17.02.2006, 06:01:26 Odpowiedz z cytatem
kazaro_27
Miętki
Miętki
Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 1

Register IP:


Tak się przyglądam waszej rozmowie i wydaje mi się ona trochę bezcelowa. Policja była jest i będzie pracują w niej ludzie a nie maszyny. Są przepisy, których każdy powinien przestrzegać. Jak by wszyscy to robili to wtedy nie mielibyśmy do czynienia z tymi "smutnymi " panami. A tak co do tych Zelowskich "chinczyków" to ja jestem za tym aby oni wszyscy mieli oświetlenie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MaxthonWinXP1024x768
PostWysłany: 18.02.2006, 05:48:58 Odpowiedz z cytatem
moderator
Ostry
Ostry
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 223
Skąd: poprostu - Zelów
Register IP:


szyderca, a gdzie w Rus... są te naprawde niebezpieczne miejsca? chyba na przejeździe kolejowym gdy mija się towarowy z osobowym. Wtedy lepiej tam nie stać.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 25.02.2006, 14:55:57 Odpowiedz z cytatem
MalyMike
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 50
Skąd: Zelów
Register IP:


Nie dalej jak w ostatni wtorek w nocy( okolo 24 ) naszła mnie ochota na piwo. Jak wiadomo o tej porze zbyt wiele sklepów nie jest otwartych więc nie wiele się zastanawiajac wsiadłem w auto i pojechałem do nocnego. Kupiłem sobie tyskie rzucilem na fotel pasażera i ruszylem do domciu nie ujechałem daleko (około 1km) i zobaczyłem koguciki Uśmiech... więc zatrzymałem sie tak jak trzeba(raczki na kierownicy itp) podchodzi Pan władza i stara gadka dokumenty itd. zapaliłem światło w aucie żeby ich poszukać i wzrok kontrolującego padł na browarek:) troszke sie chłopak zawachał ale chyba musiał spytac czy piłem wiec mu mówie że wracam z pracy i mam ochote na bro przed snem. chwile pomyślal i odpuscil sobie przynoszenie alkomatu Uśmiech... Wynika z tego ( tak mi sie wydaje ) ze jesli na spokojnie sie podejdzie do sprawy to dadzą spokój. Sprawdził mi tylko papiery i nawet na odchodne powiedzial "milej nocy" hehe

_________________
wojsko-- bezsensowna strata czasu!!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      KonquerorLinux1024x768
PostWysłany: 25.02.2006, 19:17:30 Odpowiedz z cytatem
szyderca
Miętki
Miętki
Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 10

Register IP:


hehehehehehhehehehehehehehehehehehehe.te te moderator widze ze masz dowcip cienty jak swojego wacka.jak bedziemy pisac o małych rzeczach to napewno na tym forum znajdziesz swoje miejsce.tu nie chodzi o to czy złapali kogos na roweze tylko tak naprawde gdzie powinni znajdowac sie nasi struze.gdzie tak naprawde powinni byc i co robic.czujecie sie bezpieczni???odpowiedzcie sobie sami na to pytanie.szydera
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1152x864
PostWysłany: 26.02.2006, 05:23:53 Odpowiedz z cytatem
Puaro
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 160
Skąd: Miasto CUDÓW :)
Register IP:


Jak widze kolega powyżej ma nie tylko kompleks wiochmena, ale jeszcze do tego doszły kompleksy z wielkością siurka.............. Suszę zęby A dla twojej inforamcji.... ja sie czuję bezpiecznie Cool

_________________
Pozdrawiam,
Puaro
_________________________________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 26.02.2006, 09:30:42 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


Puaro napisał:
...kolega powyżej ma nie tylko kompleks wiochmena, ale jeszcze do tego doszły kompleksy z wielkością siurka..............


też to zauważyłem

_________________
Rzeczy niemożliwe wykonuje od ręki, na cuda potrzebuje więcej czasu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 26.02.2006, 14:53:15 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


...do tego dochodzi też dyslekcja Mruga 2

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 26.02.2006, 23:45:47 Odpowiedz z cytatem
moderator
Ostry
Ostry
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 223
Skąd: poprostu - Zelów
Register IP:


Szyderca, a może ty oprócz kompleksów to masz też zdolności nadprzyrodzone? Może jesteś jasnowidzem i potrafisz przewidzieć gdzie będzie działo się przestępstwo i gdzie w związku z tym powinni być?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 27.02.2006, 11:01:59 Odpowiedz z cytatem
szyderca
Miętki
Miętki
Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 10

Register IP:


heh no pewno.na ort mam papierek.fajnie ze jwstesmy bezpieczni wszyscy bo przeciez o to chodzi.jest git.wydaje mi sie ze temat mozna uznac za skonczony.jeszcze raz wielkie pozdro dla danona.szydera.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin98800x600
PostWysłany: 26.12.2006, 18:44:52 Odpowiedz z cytatem
Przemysław Chrust
Miętki
Miętki
Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 12

Register IP:


Policjant też człowiek i bywają różni. Kierowca widzi odblaski. Świetne są te nowoczesne kamizelki. Język
Jednak coś jest na rzeczy z tymi rowerzystami, bo gorliwość w ich ściganiu przekłada się na pełne więzienia, zapchane sądy i kolejkę prawdziwych bandytów oczekujących na odbycie kary. Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 20.03.2007, 22:52:26 Odpowiedz z cytatem
sly715
Miętki
Miętki
Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 3

Register IP:


dziwi was to ze kaptury dzialaja na nich jak na byka plachta,bo mnie nie.po tym co sie wyprawia z tymi bolkami od... wiecie kto ich sponsoruje.spojzcie co sie dzieje przetrzyjcie oczy!WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik!!1a ze lapia za swiatla,pomyslcie ze moze w któryms momencie uratowali wam zycie.wiem ze nie raz wyglada to jak parodia no ale wmy ich nie wybieralismy i nie kazdy nadaje sie do tego zawodu.tez ich nie lubie ale kiedys stanolem z boku i spojrzalem na ich zawod,ja bym w zyciu sie nie zdecydowal,bo jestem za nerwowy!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 25.03.2007, 19:38:45 Odpowiedz z cytatem
wigry
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 35

Register IP:


Bo policja pie..li 15 lat i spie...my
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaLinux1280x1024
 Zelowska Policja 
PostWysłany: 07.06.2007, 18:49:29 Odpowiedz z cytatem
Muniek Staszczyk
Miętki
Miętki
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 17
Skąd: Zelów
Register IP:


Ja sie nie wypowiadam na temat policji! Wiadomo jacy są i tego sie nie zmieni!! Ale co do mojego przypadku to 200zł mandatu na słowo KU... MAĆ to przesada!WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik Jeszcze jak bym to powiedziała do nich ale nie! Ja siedziałam na ławce koło pomnika a oni w radiowozie koło przystanku! Przyczepili sie za byle co! Woleli wypisac mi mandat niz isc pod nocny i spisac pijacych piwo pod sklepem kibiców pewnej druzyny piłkarskiej! Chamstwo!WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
bla bla bla
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 4  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon