FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Czy w Zelowie mamy dość rozrywki?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 23.12.2009, 16:16:39 Odpowiedz z cytatem
pawcio
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 101
Skąd: Zelów
Register IP:


No tak,burmistrz w odpowiedzi skoncentrował się głównie na imprezach masowych,a nie chodzi mi o to...bo jakakolwiek impreza to coś co nie będzie czynne ,,dzień w dzień".

To że można ,,znaleźć coś dla siebie,tylko trzeba chcieć się zainteresować tym co się dzieje" -niestety jak bym się nie interesował to nie zainteresują mnie czy większości młodych ludzi koncerty muzyki klasycznej czy występy teatralne-lekko nie ta ,,epoka" -nie tego potrzeba.

Przyznaję rację że organizacje imprez itd ograniczają młodzi ludzie swoim zachowaniem-sam nie jestem zwolennikiem takich imprez dlatego jak wyżej,chodziło mi o atrakcje ,,stałe",nie imprezy-nie dni Zelowa itd...

Porównanie od Łodzi błędne i śmieszne? no tak,w końcu Zelów to prawie wieś Język i biesiady atrakcyjniejsze..



Zresztą dalsza dyskusja e-mailami nie ma sensu,świetnie że burmistrz ma takie poczucie humoru..

Podnoszenie atrakcyjności dni Zelowa jest takie ważne,trzeba się tym napawać,w końcu nic innego nie ma Rolling Eyes

Polską rządzi stara ,,elita" - i co mamy? jak dla mnie gówno... a w Zelowie,niech każdy sobie dopisze co chce,ja mogę skopiować Evil or Very Mad

Jako ze jestem młody mój tok myślenia jest śmieszny prawda? Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 20.05.2010, 20:05:20 Odpowiedz z cytatem
player_ruda
Miętki
Miętki
Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 7

Register IP:


Ano rozrywek mało...mieszkam tu od niedawna i rzeczywiście kiedy tylko moge wynosze się stąd i jade do mojego rodzinnego miasta i tam sie bawie (daleko nie mam a tam przynajmniej coś sie dzieje i barów dużo i można wybierac jaki komu odpowiada:D a i żeby rundke po mieście zrobić i obejrzeć:wystawy: to troche czasu zejdzie) a w zelowie to można sobie pojechać na działke o ile ktoś ma Uśmiech... posiedzieć przed kompem i zdziadzieć lub pojeździc rowerem bo oklica ku temu sprzyja.. podobno jakieś lodowisko miało być? a może by korty tenisowe zrobić lub chociażby ściane do tenisa, jakieś boisko do kosza?
Pomysłów jest wiele, chęci też ale i tak nic z tego nie będzie jak mniemam.
Coraz częściej myśle żeby się wyprowadzić stąd a wy jak sobie radzicie mieszkając tu całe życie?? Question
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 21.05.2010, 12:24:04 Odpowiedz z cytatem
eujot
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 120
Skąd: Zelów
Register IP:


Zelów to miasto ludzi starych. Młodzież nie ma tutaj na co, ani na kogo liczyć. Żadnej pracy na miejscu nie znajdzie. Perspektyw na nią też nie ma. Nic dziwnego, że po szkole wszyscy stąd wyjeżdżają.

Burmistrz dla uczącej się młodzieży też nic nie robi, tylko wysyła dodatkowe patrole, bo chyba się boi, że łomot na mieście dostanie. I nie ma się co dziwić, że z braku zajęć dzieciaki siedzą w parku, lub włóczą się po mieście i piją. Sami szukają sobie rozrywki...

Zamiast zainwestować w jakieś nowoczesne boisko do siatki, piłki nożnej, w korty tenisowe, czy choćby skatepark, to montuje się kamery i urządza BigBrothera. W ten sposób nigdy nie będzie lepiej.

Fajnie, że buduje się kanalizację i wodociągi, ale nie powinno zaniedbywać się innych inwestycji i tutaj widać, że poza odświeżeniem miasta, wszystko jest po staremu, a nawet jest gorzej niż było...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxLinux1024x768
PostWysłany: 21.05.2010, 14:34:47 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


eujot napisał:
...Fajnie, że buduje się kanalizację i wodociągi, ale nie powinno zaniedbywać się innych inwestycji i tutaj widać, że poza odświeżeniem miasta, wszystko jest po staremu, a nawet jest gorzej niż było...


Dokładnie... kiedyś zazdrościli nam kina i lodowiska teraz....?

kiedyś KINO - teraz MARKET
kiedyś LODOWISKO - teraz SKŁAD BUDOWLANY
kiedyś KORTY TENISOWE - teraz SKŁAD BUDOWLANY

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1680x1050
PostWysłany: 22.05.2010, 17:49:58 Odpowiedz z cytatem
MalyMike
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 50
Skąd: Zelów
Register IP:


Widzę Danon że dawno piotrkowską nie jechałeś Smile składu budowlanego na kortach i lodowisku już od dłuższego czasu nie ma Smile

_________________
wojsko-- bezsensowna strata czasu!!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 14.06.2010, 11:13:40 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


z tego co wiem stare lodowisko jest zmieniane na hale sportowa zksu, zeby mogli trenowac np w zime. Haszcze na bylych kortach sa ladnie sciete, mam nadzieje ze cos z tego bedzie:)
Sklad budowlany został przeniesiony do fanaru od strony lubelskiej, zaraz kolo boiska.

A i tak w ogole: stare boisko zostało wyrównane, wszystkie krzaki, gorki itd zupelnie inaczej to teraz wyglada;]

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1676x1047
PostWysłany: 14.06.2010, 15:08:06 Odpowiedz z cytatem
paranormalna
Miętki
Miętki
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 10
Skąd: Zelów
Register IP:


zdecydowanie za mało. Nie ma co robić!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x1024
PostWysłany: 25.11.2010, 09:31:47 Odpowiedz z cytatem
dawid198819
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 24
Skąd: zelów
Register IP:


Witam, przeczytałem całe forum dotyczące spraw naszego zelowa oraz całej gminy zelów i często spotykałem się z zarzutami społeczeństwa lokalnego że brak jest na terenie naszej gminy miejsc gdzie można się zrelaksować i rozerwać po trudach dnia codziennego i faktycznie w mojej subiektywnej opinii tak jest że młodzi muszą jechać do innego miasta żeby ciekawie spędzić czas niekoniecznie przed komputerem albo w naszym "osławionym" miejskim parku.Czytałem że przydałby sie basen, kort, lodowisko, hala pełnowymiarowa. I powinno tak być ale dla każdego a nie tylko dla MIEJCOWYCH KLUBÓW... i mam taki myśle bardzo ciekawy pomysł na kompleks rekreacyjno-sportowy w dobrym punkcie zelowa. Niestety rzecz jasna całość tych pomysłów i planów rozbija się o fundusze. Zresztą co ja jako młoda jednostka mogę zdziałać...napisałem ten post gdyż jestem ciekaw co o tym myślicie Uśmiech... Oczywiście nie jestem architektem czy specjalistą w pozyskiwaniu funduszy unijnych ale wydaje mi się że ludzi z pomysłami i w dodatku młodych powinno się nie ignorować...a dlaczego mi zależy? Odpowiedź jest prosta. Wychowałem się w tym mieście, czuję do niego ogromny sentyment i zależy mi na tym aby w Zelowie naprawdę działo się także dla nas młodych bo tak naprawdę władza o nas zapomniała...( nie chodzi mi o szkoły ). Czekam na wasze opinie,sugestie.Chętnie z wami podyskutuje na ten temat bo uważam że warto:)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x800
PostWysłany: 25.11.2010, 14:07:16 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


W Zelowie nie ma żadnej dyskoteki, a kiedyś była, a teraz jej już nie ma. Crying or Very sad
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 25.11.2010, 17:38:39 Odpowiedz z cytatem
uhuhuhu
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 26

Register IP:


już nie oczekujmy Dyskoteki w Zelowie bo to by nie wypalilo, ale cokolwiek jakis normlany PUB dla normlanych ludzi nie dresów z przystepnymi cenami a nie jak Nad morzem czy krupowkach (wiadomo o czym mowie). Pozniej nie dziwmy sie ze mlodzierz siedzi po parkach i pije piwo - to jest jedyna rozrywka w zelowie., bo ile mozna chodzic do fenixa na pizze ? No tak treraz bedzie "obserwatorium" mega reozrywka no bede chodzil codziennie na imprezy do rana tam - nie skomentuje. Juz bardzije by przydalo sie cokolwiek co rekreacji (oprocz orlika ktory powstaje ale ile osob tam na raz bedzie grac? 10-20 jak trafisz na wolne miejsce, a reszta?). W tym aspekcie Zelow jest kiepskim miejscem.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 25.11.2010, 20:26:15 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


jeden z was porusza temat że przydał by się Pub tylko problem jest taki że kto ktokolwiek zaczyna taką działalność to po roku zamyka gdyż na to za późno większość moich znajomych już wyjechała z Zelowa za chlebem mówię tu o przedziale wiekowym (20-30) i paradoks polega na tym że ruch w tym interesie w Zelowie jest tylko przed jakimiś świętami bo wszyscy do rodziny na święta zjeżdżają a z czego utrzymać interes w normalne weekendy ? trzeba śrubować ceny i w klientach nie można wybrzydzać ...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 26.11.2010, 13:05:13 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Z tym, że młodzież zelowska przesiaduje noce w parkach na piciu wysokoprocentowych trunków to się zgadzam. Ale piją w całej Polsce, a nie tylko w Zelowie. W Fenixie mój znajomy codziennie kupuje pizze i jakoś nie narzeka (może kiedy dostał niestrawności) Suszę zęby
Uhuhuhu zgadzam się, że w Zelowie nie pubu jak w Anglii czy w Ameryce Crying or Very sad
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 26.11.2010, 13:10:31 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


KSR-Z napisał:
jeden z was porusza temat że przydał by się Pub tylko problem jest taki że kto ktokolwiek zaczyna taką działalność to po roku zamyka gdyż na to za późno większość moich znajomych już wyjechała z Zelowa za chlebem mówię tu o przedziale wiekowym (20-30) i paradoks polega na tym że ruch w tym interesie w Zelowie jest tylko przed jakimiś świętami bo wszyscy do rodziny na święta zjeżdżają a z czego utrzymać interes w normalne weekendy ? trzeba śrubować ceny i w klientach nie można wybrzydzać ...


Kiedyś w Zelowie prosperował bardzo dobrze Mierzyk dziś go zamykają bo nikt nie chce przychodzić na piwo. Wcześniej było Forum ale zamknięto je z powodu konfliktu z mieszkańcami.

A poza tym z tego co widzę ludziom nie chce sie już wychodzić z domu by się spotykać w jakiś miejscach do tego wyznaczonych.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      OperaWinXP1152x864
PostWysłany: 26.11.2010, 13:19:59 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
A poza tym z tego co widzę ludziom nie chce sie już wychodzić z domu by się spotykać w jakiś miejscach do tego wyznaczonych.


Tylko jakoś w innych miastach ludziom chce się wychodzić z domu, aby się spotkać w wyznaczonych do tego miejscach.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Czy w Zelowie mamy dość rozrywki? 
PostWysłany: 26.11.2010, 13:40:18 Odpowiedz z cytatem
ciekaw
Miętki
Miętki
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 17

Register IP:


Kiedyś w Zelowie prosperował bardzo dobrze Mierzyk dziś go zamykają bo nikt nie chce przychodzić na piwo. Wcześniej było Forum ale zamknięto je z powodu konfliktu z mieszkańcami.

Co do mierzyka... żeby zyskać klientów trzeba inwestować... a tego niestety nie można powiedziec o mierzyku, chodzi mi m.in. o stare, zniszczone kapany. Ja już przestałam chodzić tam jakieś 3 lata temu i myślę, że od tego czasu za wiele się nie zmieniło.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1360x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 4 z 7  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon