FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Czy w Zelowie mamy dość rozrywki?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 29.03.2004, 19:48:04 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


jagda napisał:
ale czy kiedykolwiek ktoś wystąpił do władz z prośbą, potrzebą... etc??


TAK pamiętam jak jeden koleś chciał zorganizować festyn na którzym miały grać zespoły z kilku miast, ale niestety burmistrzowi nie chciało sie rozpatrzyć tej propozycji, bo najwyraźniej zapomniał albo chciał zapomnieć.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 30.03.2004, 07:19:15 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Gdyby coś było to Zelów miałby więcej "słów kluczowych" pod którymi by nas kojarzono A takto to znają nas z tego że jest tu dużo kosciołów różnych wyznań i nic po za tym Confused Confused
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 30.03.2004, 13:26:46 Odpowiedz z cytatem
gośka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 28 Mar 2004
Posty: 55
Skąd: Zelów
Register IP:


Zbyt małoooo
Jak chcecie żeby było więcej"rozrywek" to sie pisze apele do władzy i sie ma odp..dopiero za rok dwa..ale sie ma Język Język ....jesli ma sie wtyki to ma sie szybciejjj Headbanger
i tyle co chciałam powiedziec na ten temacik...
aaaaaaaaaaa jeszcze cos::Tylko najpierw to trzeba miec dobry pomysl zeby sie większości ludziom spodobałooo.....hyhyh...PZDR..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 08.04.2004, 16:33:08 Odpowiedz z cytatem
Drigger
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 29
Skąd: Zelów
Register IP:


poprostu jak sam nic nie zrobisz to DK Zelów nic nie zrobi a burmistrz myśli jak tu utrzymać swoją posadke w jak najlepszym stanie i nikomu sie nie narazić zróbcie jakiś pożdny koncert (może być REDRUM)rockowy albo zaproście UV Squad do współpracy i Hip-Hop Festiwal Zelów 2004 albo parada techno do wyboru do koloru jak kto woli Pozdro Suszę zębySuszę zębySuszę zębySuszę zębySuszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 19.04.2004, 10:13:37 Odpowiedz z cytatem
Popek
Miętki
Miętki
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 17
Skąd: Zelów
Register IP:


Co wy tam wiecie o zabijaniu Exclamation Nie powiem że w Zelowie jest dość rozrywki dla każdego, ale też nie mówcie że jej nie ma.Po prostu młodzież nie umie sobie zorganizować jakoś czasu, nie ma zgrania.Każdy chce robić żeby się nie narobić i wybierają najprostszą formę rozrywki jaką wszyscy znacie...nie mówie że ja nie znam Język 3mta się
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 29.04.2004, 11:38:22 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Cze wszystkim! Słuchajcie rze przemyślcie to co przeczytacie. Pisząc , że".. Dom kultury robi mało, za mało" nie miełem na myśli dni w tygodniu.NIe. Tu oni wywiązuja się wzorowo. Są różne kólka zainteresowań, mozna pstrykac w pingla ( coś mi się to z komuną kojarzy jaokoś ), chłopaki tańczą sobie to co lubia i nawet REDRUM ma próbe w piatki. Wszystko jest ok.Póki nie dochodzimy do weekendu. Bo przeciez młodzież w Zelowie,( eehh kiedyś do niej należałem,cóż czas leci), nie ma w tygodniu nudy. W tygodniu jest szkoła nauka itp. . W Zelowie robi się nudno w weekendy! Tu piją , tam biją...taka jest prawda.
Oglądam to od 10 lat i widze że nic się nie zmienia, a teraz jest tragicznie. W Domu Kultury jak jest impreza w weekend to chyba każdy z Was wie jakiego typu:"...a teraz idziemy na jednego..." dobiega nas głos z sali. Bo to się im opłaca, kumacie? Mają z tego taką kasę , że żadna impreza nie zapewni im takich zysków jak wesela Możemy im się nie dziewić , bo niby nie mają kasy i musza się jakoś ratować, ale przecież mamy Fundację , czemu ona nie wesprze Domu Kultury , aby zorganizować jakiś przegląd zespołów i to nie tylko muzycznych, ale też i tanecznych, teatralnych. Tego jest trochę w mieście.Nie mamy się czego wstydzić. Są Dzwonki Zelowskie, i szczerze mnie ***** ..uppsss..sorka, że to z innej wiary. Ja podziwiam kazdy talent, jeśli potrafisz to pokaż innym. I zawsze miło mi się robi jeśli zobaczę coś w prasie lub tv na ich temat. To zelowianie, kumacie Od nas. Koniec i kropka.
Trochę się rozpisałem ale jakoś mnie ugryzło i jako mały senior musiałemWam coś bazgrnąć.
A tak na koniec. Władze szczerze ***** co robi młodzież w wieczory weekendowe. Takie jest moje zdanie. Jak burmistrz chce się rozerwać bierze żonę w samochód i jedzie do Łodzi do teatru. A wy młodzieży radzcie sobie sami . Lecz czasami i władze padają ofiarą braku rozrywki w naszym mieście. W niedzielę Wielkanocną byłem przypadkowo na Rynku około 15. Ludzie z wyższych sfer z braku lokalu, czegokolwiek chodzili od witryny do witryny, jak stare baby...Smutne lecz prawdziwe. A gdyby głupia pizzerię otworzyć? Już by było coś...Wypic colę, lub browara jak ktoś lubi. czy nie wstydzicie sie jak zjeżdza do Was rodzina z daleka i nie macie się gdzie z nią wybrać na miasto? Powinno byc jakieś reprezentacyjne miejsce. Forum i Zodiak to zdecydowanie za mało.A z kulturą w tych lokalach i tak jest słabo. Komisarz wyrzucił chłopaków na rejony, hihi... To wygląda jak prowokocja...Ale może mniej mordobic od tego będzie. Więc nie protestuję.
Czy nie chcie;libyście w niedziele po kościele wejść do lokalu, obszernego,miłego, zjeść pizzę, posłuchać muzyki obok burmistrz właśnie kończy..takie tamm...Taki rodzinno- młodzieżowy lokal, jak fenix
Dobra kończe bo mnie wyrzucą z tego forum.
Żeby w Kwasie fontanna ruszyła? Nikt o to nie zadba, bo burmistrz tamtędy nie chadza, nie?Proste? Ale w środę chodzą tam
tłumy i to nie tylko z Zelowa i patrzą na śmieci i szkła ...Wstyd jak skur.... Gdyby działała aż miło było by podejść. tylko
dumna policja robi kółka "sieczkarnikem" wokół fontanny , bo im się nudzi, a wy musicie chowac browary. Badziew, badziew,
badziew!
Zróbcie sobie SMZ, hihi Stowarzyszenie Młodzieży Zelowskiej, bez podziału na wiary itp., gnebić burmistrza, niech daję kasę,
niech robi imprezy, niech mu ktoś na odcisk naciśnie, bo on teraz niczego się nie booi i nic dla Was nie zrobi...Tak było ,
jest ...ale nie musi być.
Pozdrawiam wszystkich którzy myśla podobnie i iejmy nadzieję że coś się zmieni.
P.S.
MAła prywata: Głosujcie na REDRUM na www.radio94.pl, wejdźcie na link więcej informacji o "Demolce" i dalej sobie poradzicie.
P.S.2
Róbie coś , może się zmieni obraz miasta.Ja jestem z Wami. Zawsze.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 06.05.2004, 09:23:49 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Gdzieś tam pojawił się pomysł kina. Wiem, że Silver Screen za daleko, a zelowskie kino sprzedane. Ale od czego mamy nowoczesną technikę? Kompy dobre macie, dvd pewnie też się w Zelowie znajdzie, salka jakaś fajna np w DK, nagłośnienie nawet w postaci wierzy, etc; ekran pożyczcie od mamy, pewnie ma jakies białe prześcieradło. Potrzebny jest tylko projektor, może gmina ma, a jak nie to sie z nimi potargujcie. Niech kupią (jakies 5 tys), przyda im się do prezentacji na przyszłość.
Teraz macie neo, to zapuszczajcie Kazee albo eMule i ściągajcie fajne filmy, a potem info w necie, troszkę pracy i nocny maraton gotowy, albo DKF jakiś. Wiem że to jest de facto nielegalne, ale wątpię, że Was ZAIKS w Zelowie znajdzie.
Chętnie służę pomocą, mogę Wam jakieś fajne filmy przywieźć i popytać we władzach, co i jak.
Zainteresowani? Czekam na odzew Zelowiaki...[/i]
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 07.05.2004, 07:23:32 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


romek napisał:
Potrzebny jest tylko projektor, może gmina ma, a jak nie to sie z nimi potargujcie. Niech kupią (jakies 5 tys), przyda im się do prezentacji na przyszłość.


Z tym projektorem to nie tak łatwo. My mamy w szkole taki sprzet i to niższej klasy i kosztował 10 tyś. Projektor to nie takie chob siub. A z tego co wiem to jest chyba jeden projektor na Zelów bo od naszej szkoły czesto chyba Urzad Miasta pożycza.

Troche mi sie składnia zdaniowa popsuła ale wybaczcie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 07.05.2004, 20:58:16 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Nie chop siup, ale tanieją. Widziałem w MediaMarkcie już za 5-tkę. Ale to nie istotne, skoro ma szkoła, to może uda się porzyczyć od nich. I kino gotowe. Chętnie przywiozę Wam trochę fajnego kina, a pewnie sami macie co nieco w domowych wideotekach Mruga 2
Pytanie tylko, czy macie na takie imprezy przed ekranem ochotę Pytajnik
Czekam na odzew forumowiczów...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 08.05.2004, 18:16:50 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Wiesz co to by był bardzo dobry pomysł chętnie bym sobie przyszedł popatrzeć, ale ten projektor szkolny to jest szajs na całego. Na to nie idzie patrzeć. Po 3 godzinach patrzenia się na obraz wielkości tablicy szkolnej aż się w głowie kręci i się niedobrze robi. A jak sie wyjdzie na dwór to przez jakąś godzine nie można przeczytać co jest napisane na tablicy rejestracyjnej z odległości 10 m.

Jeszcze jedno pytanko jeżeli by na takie coś przyszło np. z 50 osób to gdzie by się to wszystko odbywało, bo przecież jeśli te filmy miałyby być puszczane dla większej ilości osób to trzeba też będzie powiększyć troche ekran i wtedy jakość obrazu jeszcze by spadła ( jeżeli mówimy o szkolnym projektorze)


Ostatnio zmieniony przez Meier dnia 09.05.2004, 19:55:45, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 09.05.2004, 17:29:22 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Wiesz, jeśli to taki szajs jest i do tego ponoć szkoła nie lubi porzyczać, to chyba poszukam jakiegoś innego rozwiązania. Znaczy postaram się znaleźć inny projektor, może poszukam u siebie etc.
Ja korzystałem z projektora firmy SANYO czyli nic specjalnego, ale dawał nieźle i wygodnie się oglądało. A zaznaczam, że też nie był to sprzęt najnowszej generacji.
Pytasz gdzie, otóż gdziekolwiek. Sala DK, albo na świerzym powietrzu po zmroku. Pytanie tylko, czy 50 osób chciałoby przyjść...
Ale ja jestem dobrej myśli, rok temu w wakacje robiliśmy coś takiego ze znajomymi na warszawskim Tarchominie. Dwie noce z rzędu na blokowisku puszczaliśmy naprawdę ambitne kino artystyczne. I impreza się udała nawet w takim miejscu, gdzie stężenie dresów na metr kwadratowy przekracza dopuszczalne normy Mruga 2 (mam nadzieję że nikogo nie uraziłem). Ludzie przyszli i spokojnie oglądali. To było coś, co pozwala wierzyć w magię kina. Mam nadzieję, że w Zelowie też zadziała.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 30.06.2009, 09:07:22 Odpowiedz z cytatem
skater
Miętki
Miętki
Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 2
Skąd: Zelów
Register IP:


Zgadzam się z Felkiem.Mogli by wy6budować chociaż mały skatepark bo najbliższe miejsce gdzie można pojedźcić [najbliższy skatepark] jest w Bełchatowie Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Liczy sie tylko skate!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1024x768
PostWysłany: 08.07.2009, 11:38:40 Odpowiedz z cytatem
miranda.pl
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 63
Skąd: Zelów
Register IP:


...zamiast gadać bierzcie sie do roboty...wszyscy z was maja tu jakies pomysly, wiec sie spotkajcie zrobcie burze mozgów i mam nadzieje ze cos z tego porzadnego wyjdzie...pozdrawiam zelowiaków...niech moc bedzie z wami:)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      AvantBrowserWinXP1280x960
PostWysłany: 13.12.2009, 00:04:52 Odpowiedz z cytatem
pawcio
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 101
Skąd: Zelów
Register IP:


Ostatnio w przypływie totalnej ,,nudy" napisałem kilka słów do urzędu-burmistrza dost. rozrywki itd w Zelowie,odpowiedź ma się ukazać w grudniowym wydaniu Informatora Zelowskiego,na stronie Zelowa jeszcze nie ma go w pdf. ale może ktoś z was ma,był bym wdzięczny za dobre zdjęcie tego artykułu tak żeby się dało przeczytać o ile informator już się ukazał.

Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Czy w Zelowie mamy dość rozrywki? 
PostWysłany: 14.12.2009, 16:28:47 Odpowiedz z cytatem
petentka
Miętki
Miętki
Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 4

Register IP:


podaję link, gdzie możesz znaleźć wydania informatora zelowskiego:)
http://www.zelow.pl/index2.php?go=28 niestety grudniowego jak widać jeszcze nie ma...widocznie w trudnej sytuacji postawiliście nasze władze. Jeśli chodzi o założenie postu to jak najbardziej słuszny jest pomysł by coś zorganizować samemu, jak widać zajmujący stołki mają baaaardzo dużo pracy, by zajmować się młodzieżą zelowską oraz pomocy w organizacji WARTOŚCIOWEGO spędzania CZASU WOLNEGO:)
Chyba najwyższy czas aby rozpocząć czas przemyśleń do kolejnych wyborów
pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 3 z 7  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon