FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Koncert charytatywny dla dzieci niepełnosprawnych

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 25.01.2006, 14:43:21 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Wiec wyjasniam, gdyż własnie rozklejałem plakaty po mieście. Wstęp: 4 pln. Chyba ze od kuchni na ladny uśmiech Suszę zęby A nOx zajrzyj po 20 jest kilka zespołow pewnie i o tej porze jeszce bedzie sie coś działo.Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 25.01.2006, 19:44:58 Odpowiedz z cytatem
n0x
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 108
Skąd: Zelów
Register IP:


ok

wiec sie pojawie

_________________
nie nawidze przekupstwa w zelowie i korupcji a także CIEBIE Władziu bo to my mamy dbać o bezpieczeństwo na drogach Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin20001152x864
PostWysłany: 25.01.2006, 21:07:03 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


No wysłałem juz poprwke sms'ami co do ceny biletu. hehehehehe
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 25.01.2006, 21:10:16 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Upgrade z wersji 3.00 na wyższą 4.00 LOL

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 27.01.2006, 00:27:45 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Ja tam nic nie dostałem. Zero zaproszeń... :( Nikt o mnie nie pamięta... :'( Ale i tak przyjde, bo będzie śpiewał mój współlokator :) Pozdro Wiktorze ;)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 27.01.2006, 22:30:15 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


No jak tam po koncercie? Dajcie jakiś komentarz, bo mnie nie było.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 28.01.2006, 04:14:22 Odpowiedz z cytatem
n0x
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 108
Skąd: Zelów
Register IP:


przyznaje sie bez bicia: Smuteczek

niestety nie dotarlem na koncert, zatrzymala mnie praca.

ale podajcie numer konta to przeleje odpowiednia kwote Suszę zęby

_________________
nie nawidze przekupstwa w zelowie i korupcji a także CIEBIE Władziu bo to my mamy dbać o bezpieczeństwo na drogach Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x960
PostWysłany: 28.01.2006, 16:55:23 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


No ja byłem. Najpierw koncert dał zespół UV skład, niestety w nie pełnym składzie... Indyk nie dojechał, bo utknął w Łodzi. Przez to mnie nie pozdrowił... :P W między czasie przed sceną tańczyli break dance chłopaki z green powerów. Następnie grał Redrum. Jak dla mnie najlepszy :). W między czasie przed sceną rzucali się na siebie chłopaki w glanach i długich włosach :P. Kolejny koncert dał zespół z Łasku, niestety zakończony został przed czasem, bo się zaczęli bić przed klubem. Przyjechała policja i takie tam. Zresztą co ja się będę rozpisywał, kto mieszka w Zelowie, to wie o co chodzi. Szkoda moich palców, żeby opisywać tą wieś... To chyba tyle. Aaa, biletów sprzedali coś koło 200, więc na dzieci pójdzie koło 800 złotych.

PS. W szatni słyszałem rozmowę pani z klubu, więcej takich koncertów już chyba nie będzie... A to wszystko przez tą bujkę.

Pozdrawiam o/

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 28.01.2006, 18:35:00 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Więc tak...co by dużo pisać. MWL napisał w sumie wszystko co należało i faktycznie trudno mu nie przyznac racji, ja osobiście oststnimi czasy Zelow zaniedbałem(wypady do pubów na Rynekitp) zpowodów takich ze w tygodniu siedze w Łodzi a w weekendy ocerty, wiec zapomniałem jakie tu rządzą"prawa", chcoć tak do końca nie mogłem się naocznie przekonac gdyż na osstnim zespole wyszedłem(tuz po koncercie chwiałem sie na nogach,gdyż z deka przesadziłem z hulaniem, ale co sie nie robi dla swoich ) Uśmiech... Dopieor dzis doszły do mnie wieści jak impreza sie zakończyłą, jak zwyczajna zabawa na wsi - -bójką. Tylko sztachet nie było. Z drugiej strony sam byłem na Policji przed koncertem celem przypomnienia by były patrole,gdyz impreza wyższego ryzyka była. Patrole sie pojawiły ..jak juz było za późno. Jeden transporeter przy klubie non top myśle że załatwił by sprawę, tak to jest w wiekszych miastach gdzie gramy z REDRUM. Szkoda i strasznie mi przykro, ale taka prawda. Zelów musi jeszce dojrzec do takich imprez, ale im będa rzadziej tym dojrzewanie będzie dłuższe i bolesniejsze. Ciekawe co pomyślał sobie dzwękowiec , ktorego ściągnelismy specjalnie na ten koncert i czy bedzie tu chciałprzyjechac po raz drugi.
Pomijając ten niesmaczny koniec imprezy, to całośc była wzorowa.Liczba ok 200 osób jak na nasze miasto była zadowalająca. Sponsorzy tez nie zawiedli i za to im w tym miejscu dziękuję tak samo jak i głownym organizatorom, DK Zelow i panu Burmistrzowi miasta. Pieniądze sie uzbierały, pomąga potrzebującym i to mnie chyba najbatrdziej cieszy, bo lubię pomagaćUśmiech...
Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 28.01.2006, 23:35:23 Odpowiedz z cytatem
miranda.pl
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 63
Skąd: Zelów
Register IP:


Hmm, nie watpię w to , ze koncert sie udal.Bylam tam i jestem na "liscie", a co do koncertu Redrumu, to szkoda tylko tych "starszych pan", ktore bide nie mogac zniesc halasu, pozatykaly sobie uszy palacami i w nogi do domu:)!Jeszcze jak doszlam do domu to mi w glowie szumialo od muzyki:), bylo calkiem w piatke. Acha, niestety towarzystwo na poziomie gimnazjum...wydawalo by sie ze juz prawie ludzi dorosli a niektorzy zachowac sie nie umieli(mieli ubaw z dzieci niepelnosprawnych:(), przynajmniej niektore z tych dzieci sie swietnie bawily a oni zlew mieli..., ale wiadomo w Zelowie poziom tolerancji jest niski i to bardzo:(
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 29.01.2006, 10:17:32 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


miranda.pl napisał:
... Acha, niestety towarzystwo na poziomie gimnazjum...wydawalo by sie ze juz prawie ludzi dorosli a niektorzy zachowac sie nie umieli(mieli ubaw z dzieci niepelnosprawnych:()


No ja nie powiedziałbym ze gimnazjum to ludzie prawie dorośli. - a jak wiecie "prawie" robi wielka róznice. Najlepsze jest to, że chodza jakby im kartonowe pudełka utknęły pod pachami albo chodzą tak jakby przedzierali sie przez powietrze balansujac ciałem niczym skoczkowie narciarscy. Wielki LoL dla nich.

Ogołnie impreza mnie sie podobała. Szkoda tylko, ze później tańczyliśmy w czwórke a nie jak na poczatku w piątke. No cóż nasz kolega niemógł dobrze zatanczyć mimo iż był trzeżwy. Szkoda też że jeszcze kilku innych b-boy'ów nie przyjechało było by fajnie. Ale jak nie mogli no to trudno sie mówi. Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 29.01.2006, 11:35:36 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Ciesze się że koncert się udał i niezła kwota dla dzieci niepełnosprawnych została zebrana. Szkoda tylko że coniektórzy nie umieli tego uszanować. Z resztą czego można było się po tych osobach spodziewać. Zero poszanowania, kultury nie mówiąc już o jakiejkolwiek inteligencji. Brak słów poprostu. Czy Zelów musi przez to tracić? Bo przez takich jak oni każdy organizator podobnych imprez będzie się obawiał takich incydentów.

Śmiać mi się kiedyś chciało (całkiem niedawno), facet prawie 30-stka na karku a tyle piochu w łbie. Oto jego komentarz po tym jak zwrócona została mu uwaga o to, że przyklejał sobie naklejeczki jednego z klubów piłkarskich w miejscach gdzie nie powinien tego robić.

"...bo ja jestem huligan i mi wszystko wolno..."

LOL jeden wielki LOL

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 30.01.2006, 13:52:39 Odpowiedz z cytatem
szyderca
Miętki
Miętki
Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 10

Register IP:


Witam wszystkich.Ktoś chyba nie zrozumiał ze to miał być koncert chatrtatywny.charytatywny.Ale czego mozna sie spodziewać po zelowskich wiesniakach bo jak inaczej mozna nazwać takie zachowanie a jak je wytłumaczyć.PytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnik.kurwa kabaret wiadomo już kto naprawde jest niepełnosprawny na tej wśi pierdolonej.w dupie mam to czy ktos tu cos jeszcze zorganizuje, jebie mnie to nie zasłużyliscie wsióry na takie imprezy.impra została przerwana przes bande pojebów która niestety nie posiada mózgu.dajmy in szanse może ukończa szkołe podstawową zaocznie kiedyś.hehehe.to od lat jest ich marzeniem.A co do zelowskiej policji to zaden z nich nie ukończył nawet szkoły specjalnej.co jest nie tak???co tak naprawde?Pytajnikże ludzie nie potrafia nic docenic.pomoc komus,a jesli nie to zeby sie nie wpierdalac po prostu.kurwa mnie trzaska jak pomysle se kto tu mieszka.jesli ktos kiedyś tu zorganizuje i nie bedzie żadnych zamieszek to wrecze osobiscie mu oskara a nawet dwa.to miało być dla dzieciaków.dla nich.to my musimy sie od nich uczyc,bo tak naprawde to one umieja sie cieszyc.życze wszystki tego ,aby mieli możliwosć wyjechać z tego miasta zamulonego gwara.szydera.pozdro dla DANONA.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1152x864
PostWysłany: 30.01.2006, 18:12:44 Odpowiedz z cytatem
Puaro
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 160
Skąd: Miasto CUDÓW :)
Register IP:


Patrząc po twojej gwarze i sposobie pisanie śmiem domyślać się, że również nie skończyłeś podstawówki Suszę zęby CZłowieczku z MIASTAAAA ............LOOOOLLL

_________________
Pozdrawiam,
Puaro
_________________________________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin981024x768
 Koncert charytatywny dla dzieci niepełnosprawnych 
PostWysłany: 30.01.2006, 19:31:53 Odpowiedz z cytatem
n0x
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 108
Skąd: Zelów
Register IP:


no impreza widac sie udala
wiesniacy pokazali co potrafia

moze co niektorych powinno sie odstrzelic Killer

_________________
nie nawidze przekupstwa w zelowie i korupcji a także CIEBIE Władziu bo to my mamy dbać o bezpieczeństwo na drogach Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x960
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 4  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon