FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Go Abroad

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

Czy masz zamiar mieszkać w przyszłości za granicą?
Tak, mam zamiar wyjechać w celach zarobkowych i wrócić
0%
 0%  [ 0 ]
Tak, mam zamiar przenieść się na stałe do innego kraju
25%
 25%  [ 1 ]
Tak, chciałbym zwiedzić kawałek świata
25%
 25%  [ 1 ]
Tak, jeżeli pojawi się taka alternatywa, dlaczego nie
50%
 50%  [ 2 ]
Nie, nie mam zamiaru nigdzie wyjechać
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 4


PostWysłany: 04.11.2005, 17:38:16 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Właśnie przeczytałem pozdrowienia z Londynu od Małgoś, wczoraj zaś jedna z naszych forumowiczek wyjechała z kraju także do UK, więc natchnęło mnie to do zaproponowania nowego tematu.
Jak wiecie kaczki zgarnęły wszystko, co dało się zgarnąć w ostatnich wyborach. Drób rządzi, wielu więc Polaków, zwłaszcza młodych zapowiedziało swoją emigrację. Część z nich nie ukrywa, że będzie to emigracja "za chlebem", inni zaś zwyczajnie pragną zmienić klimat, pomieszkać w innym miejscu, podróżować.
Zastanawiam się, jaka jest sytuacja w Zelowie.
Co młodzi myślą o swojej przyszłości. Planujecie wyjazd za granicę, jeśli tak to kiedy i na jak długo oraz gdzie i dlaczego akurat tam?
Mam nadzieję, że stworzymy wspólnie mapę Zelowiaków za granicą.

Zacznę od siebie. Mieszkam na Cyprze (jeszcze kilka tygodni), wyjechałem bo poczułem, że muszę wyjechać i nie lubię pozostawać zbyt długo w jednym miejscu. Bardzo lubię Polskę, ale nie rozumiem dlaczego miałbym ograniczać się do jednego miejsca, skoro na świecie jest tyle ciekawych miejsc. Mój dom jest tam, gdzie ja jestem. Podróże to najlepsza szkoła, uczy lepiej i szybciej niż niejeden uniwersytet.
Poza tym poznaję nowych, fascynujących ludzi z całego świata, polecam wszystkim.
Ale nie wykluczam, że kiedyś wróce na stałe, bo teraz wracam na chwilę co kilka miesięcy. W planach mam kilka innych krajów. Zobaczymy...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1024x768
 Go Abroad 
PostWysłany: 09.11.2005, 15:45:17 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


hej
ja juz jestem za granica, tzn studiuje od pazdziernika w pradze czeskiej. zamierzam wrocic po roku, choc mam mozliwosc dokonczycz tu studia. chce wrocic, bo jest ktos, do kogo chce wrocic, ale z drugiej strony po wynikach wyborow zasiegalam juz informacji na temat zrzeczenia sie obywatelstwa. niestety nie jest to mozliwe w moim przypadku przez ten rok, wiec nici z marzen Smuteczek

kojarzy mi sie piosenka Varius Manx:
"Kiedyś znajdę dla nas dom
Z wielkim oknem na świat
Znowu zaczniesz ufać mi
Nie pozwolę Ci się bać
Kiedyś wszystkie czarne dni
Obrócimy w dobry żart
Znowu będziesz ufał mi
Teraz śpij... "
....
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x1024
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon