FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Baby... i to w dodatku trzy!

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 28.10.2005, 22:17:30 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Bardzo proszę nie mylić poważnych badań naukowych z dziedziny sztuki i estetyki z bezeceństwami i vojeryzmem!!
To niedopuszczalne nadużycie!!
Koleżanka nieco rozminęła się z intencjami tego tematu.
Obawiam się, że samookaleczenie, to niekoniecznie rozwiązanie które mnie w pełni zadowala. Jak mawiał zbój Łamignat: "o leleum polelum, kara śmierci, ja tego nie przeżyję, jestem słabego zdrowia".
Słowem, czekam na nieco bardziej konstruktywne pomysły...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1024x768
PostWysłany: 28.10.2005, 23:56:27 Odpowiedz z cytatem
Hiv
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 71
Skąd: Łódź - Zelów
Register IP:


A mówiłem romek, że tu nic konstruktywnego nie da się napisać? Suszę zęby

Myslę, że Katarynka poszła w dobrą stronę Mruga 2

_________________
www.demografik.pl
www.blog.demografik.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 29.10.2005, 10:56:45 Odpowiedz z cytatem
katrynka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 09 Lip 2004
Posty: 60
Skąd: ze wsząd
Register IP:


Drogi Romku,
Nic mi tak nie leży na sercu jak Twoje zdrowie i szczęście.
Musimy jednak uściślić pewne kwestie:
Czymże zatem jest Twoje obsesyjne zainteresowanie anatomią Adonisa, Venus z Milo czy Nike z Samotraki jeśli nie wojeryzmem właśnie??Wykrzyknik! Osoba tak uduchwiona jak Ty powinna raczej oddać się konteplacji takich dzieł jak Pieta czy też dzieła Carravaggio. Zapomnij o dziełach Rubensa, starożytnych rzeźbach oraz nieprzyzwoitych pracach Leonarda da Vinci. Lista nazwisk i dzieł, które powinny znaleźć się w Twoim kanonie "dzieł" zakazanych jest znacznie dłuższa ale to rzeczywiście nie jest tematem tej dyskusji.
Wróćmy więc do meritum:
- ustatliliśmy już, że nie możliwe jest abyś podszedł do "swoich" kobiet jako sióstr miłosierdzia
- uciechy cielesne są Ci obce i grzeszne w Twoim mniemamiu (choć dostrzegam tu kilka szprzeczności)
- modlitwy nie skutkują
- męczennikem nie chcesz zostać a wydawało mi się, że asceza i umartwianie cilesne mogą być pomocne. A jak mówi Wielka Księga:
Cytat:
A jeśli cię gorszy ręka twoja, odetnij ją; lepiej jest dla ciebie wejść kaleką do żywota, niż mieć dwoje rąk, a pójść do piekła, w ogień nieugaszony

Stąd też moja propozycja samookaleczenia. NIe wiem co należy zrobić w przypadku grzesznych myśli ale to chyba akurat nie jest Twoim problemem Mruga 2

Muszę stwierdzić kolego, że bardzo wybredny jesteś i nie jest Ci łatwo dogodzić.

Mam jeszcze kilka pomysłów:
- możesz zostać pustelnikiem i zamknąć się w swoim pokoju
- zaopatrzyć się w duuuuuże ilości środków uspokajających; możesz dokarmiać nimi koleżanki ale to takie nie chrześcijanskie więc proponuję żebyś się sam nimi faszerował
- zaproś nas do siebie a my już się zajmiemy Twoimi współspaczkami. Nie będę się rozpisywała o tym co z nimi zrobimy bo lepiej sla Ciebie i Twojego zbawienia żebyś o Tym nie wiedział Mruga 2 Powiem tylko, że Kornik może się przydać, miał kilka niezłych pomysłów Mruga 2
- a najlepiej to Ty się pakuj chłopie i ratuj się póki możesz

A może znjadziesz dziewczynkom jakiegoś męskiego wspólokatora (tylko koniecznie mięśniak musi być i niepełnoszprytny; no i koniecznie niech będzie przystojniejszy od Ciebie choć to pewnie nie będzie takie łatwe Mruga 2). I nie pozostaje Ci już nic innego jak tylko przyglądać się jak harpie wykańczają biedaczka. Proponuję poszujkać kandydatów w zakładzie penitencjarnym. To może być lepsze od niejednego wyroku a może nawet okaże się przełomem w dziedzinie resocjalizacji.

Zawsze do usług,

K.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x800
PostWysłany: 29.10.2005, 11:43:43 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


To już lepiej, te propozycje zdecydowanie przypadły mi do gustu. Jeśli chodzi o znalezienie niepełnosprytnego mięśniaka, to będzie to szalenie łatwe tu, na wyspie miłości.
Jeśli chodzi o Waszą pomoc bezpośrednią, serdecznie zapraszam. Podaję adres:
Agiou Athanasiou Street 3B
Paphos, Cyprus

Do Hiv-a: Katrynka zawsze idzie w dobrą stronę Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1024x768
PostWysłany: 31.10.2005, 20:31:04 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


moze byś zobrazował nam jakoś swoje 3 problemy... łatwiej byłoby coś na ten temat powiedzieć Suszę zęby ale nie jeden to czytając Ci zazdrości Mruga 2 może wrzuć sobie do kąpieli włączoną suszarke to Ci się odmieni Uśmiech...

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
 Baby... i to w dodatku trzy! 
PostWysłany: 03.11.2005, 15:45:23 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Co do zdjęć, to raczej ich tutaj nie umieszczę, bo to już by było naruszenie prywatności moich współspaczek.
Co do suszarki, wolałbym tego nie robić (jaccuzzi ministra Wassermana mi nie w głowie), ponieważ nie chciałbym robić sobie krzywdy, dlatego zacząłem ten temat...Mruga 2
Co do zazdrości, nie ma czego, bo co za dużo...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 2  
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon