FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Baby... i to w dodatku trzy!

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 21.10.2005, 15:42:24 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Mam problem, nie mogę tego dalej przed Wami ukrywać.
Znamy się od dość dawna, więc mam nadzieję, że będziecie mi w stanie pomóc...
Liczę na wyrozumiałość i zrozumienie z Waszej strony!
Otóż, tak się moje życie pokręciło przypadkiem, że wylądowałem sam na sam w domu z trzema babami. Mój przyjaciel, który przez wiele miesięcy wspomagał mnie w nierównej przecież walce z płcią piękną (!?) wyjechał kilka dni temu do UK (to nic, że jest gejem, ale zawsze facetem!Wykrzyknik!), więc zostałem sam na placu boju.
To że ja jestem jeden, a One trzy, to jeszcze nic. Muszę Wam nieco o nich opowiedzieć, abyście zrozumieli moją beznadziejną sytuację. Moje położenie pogarsza się z godziny na godzinę, wczoraj na kuchennym stole znalazłem numer Cosmopolitan, więc harpie już się na mnie szykują, pewnie czytają w Cosmo jak mnie wykończyć...
Ok, czas na kilka szczegułów:
baba #1
Inteligencja meduzy (rozdeptanej). Ma syndrom niespełnionego macieżyństwa (28 lat) więc stara się wychowywać młodszych od siebie, na "ludzi". Uważa, że jest piękna i seksowna, więc epatuje mnie codzień widokiem siebie w bieliźnie (dobrze, że lato się kończy, bo na plaży straszyła mnie swoim ogromnym nagim biustem brrrrrrr). Przez kilka miesięcy intensywnie podrywała biednego kolegę - geja, aż wreszcie ten zdesperowany przedstawił jej swojego chłopaka! Kiedy odkryła bolesną prawdę, desperacko zaczęła szukać kolejnej ofiary swojej "kobiecości". A ja jestem niebezpiecznie blisko...
baba #2
Mówi bez przerwy, najczęściej o swojej pracy lub życiu seksualnym. Zmienia "narzeczonych" średnio raz w miesiącu i zamęcza mnie szczegółami seksu z nimi. Ostatnio tuż przed przybyciem jednego z nich, poinformowała mnie o rozmiarach (niewielkich) jego męskości i braku umiejętności łóżkowych sugerując, że powinienem przeprowadzić z nim męską rozmowę...
Malkontentka, nic nie jest jej w stanie zadowolić. Ubiera się na różowo.
baba #3
Gala i Cosmo to jej podręczniki życia. Ma chłopaka w Londynie i ciągle o nim mówi. Przed wyjściem do pracy maluje się 2 godziny. Uważa, że jest bezgranicznie piękna. Jako pierwsza z bab odkryła homoseksualizm naszego kolegi stwierdzając: "on musi być gejem, bo nie ślini się na mój widok!" Biega po domu tylko w malutkim ręczniku epatując mnie swoją nagością.

No to mniej więcej wiecie z czym mam do czynienia. Liczę na Was, wszelkie rady mile widziane.
POMOCY, RATUNKU!WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1024x768
PostWysłany: 21.10.2005, 16:06:47 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Wiesz... Romku, co niektórzy, jak nie wiekszość facetów zrobiłaby wiele aby znaleźć się w takiej sytuacji w jakiej przyszło Ci egzystować. Taka jest prawda... jeszcze jak latają z no... no z cyckami na wierzchu po mieszkaniu to pewnie jeszcze dopłacili by za takie atrakcje hehehe... ale... ciekaw jestem jak długo by tam wytrzymali i tu rozmowę możemy zacząć od nowa LOL
Czasem jedna baba to za dużo a tu aż 3! Nie mogę za dużo się tu naprzemądrzać bo nie byłem w takiej sytuacji...
...najlepiej było by usiąść przy zimnym pifku i obgadać wszystkie razem i każdą z osobna Język

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 21.10.2005, 19:49:40 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Chcesz naprawde cos z nimi zrobic ? Uśmiech...
Kurde w takiej sytulacji jak ty, chciał bym sie znaleźc przez 1 dzien Język

Kilka sposobów:
- Chcecie zrobić kawał nielubianemu kumplowi?
- Wybuchowy klucz i strzelający kibel!
- Haftowanie i rozwolnienie
- Sikanie
- Fajny trick z mydłem

To z nie istnejacej juz strony, może sie przyda Uśmiech... Jak one czytaja w gazecie jak ciebie wykonczyc to ty zrob to pierwszy ;p

Nie odpowiadam za materialy jakie tutaj wklejam!. Jezeli to jest sprzeczne z regulaminem prosze skasowac posta.

Kod:

 * - bardzo łatwe
 ** - łatwe
 *** - da się zrobić
 **** - trudne
 ***** - bardzo trudne
 ****** - nie dasz rady zrobić na 80 %


Poziom trudnosci: **
Chcecie zrobić kawał nielubianemu kumplowi?Pytajnik?
Nasypcie gościowi do klopa potasu [uhuhahahahaha] (najlepiej w szkole) efekt murowany. Posłuchajcie co się działo jak żem to zrobił pewnemu gosterovi:
Ostek wchodzi, wyjmuje Wacława i zaczyna łac., ostek sika, z klopa lecą iskry, spłukał, ostka nie ma, mózg albo nerka (nie przywiązuje wagi do szczegółów)


Poziom trudnosci: ***
Wybuchowy klucz i strzelający sracz!Wykrzyknik
Tak, to jest mój ulubiony trick. Wyobrażasz sobie taka sytuację: wkładasz klucz do dziurki, a tu mały wybuch i klucz wyskakuje z dziurki jak z procy. Albo lepiej: siadasz na klopie,a tu Cię podrzuca do góry ;). Fajne nie? I wcale nie takie trudne. Wymieszaj wódę amonową z jodyna (1:1). Otrzymasz taki ciemny osad. Odsącz go na bibule i wysusz. Teraz jesteś Bogiem. Powodzenia i ciekawych pomysłów !


Poziom trudnosci: **
Haftowanie i rozwolnienie
Oto sposobik jak za jednym razem załatwić gościa na cacy, sprawi ze ostek wyrzeźbi 100lca
a zachwile zwymiotuje:
węz opakowanie smekty (smeecty -środek który kupisz w każdej aptece) rospusc je w wodzie, a następnie musi koster to wypić (największy kłopot, jednak, taka mała rafka działa na małym stężeniu, tzn. ze jak wrzucisz to do gara zupy [np. w budzie] to się wszyscy sheftaja, po za tym nie ma smaku, zapachu ani barwy a es es es es es es:)))))))))

Poziom trudnosci: **
Sikanie
Ten sposób jest 100%, jednak musisz spać niedaleko ofiary (np. na obozie, koloni czy tez w internacie[-arghhhhh]) Sypiesz gościowi, do majtek, do spodni albo pod prześcieradło, albo na prześcieradło (decyzja należy do ciebie) SOLI kuchennej. Ostek Zaleje cale loże, gablocie, kalisraki (kallisony-kalesony), po prostu wszystko.

Poziom trudnosci: *****
Fajny trick z mydłem
Węz mydło które leży w klopencji i pokrop je oddddrobinka kwasu siarkowego. Fajny efekt!, ostek rzeźbi 100lca, jeżeli wykorzystałeś kilka tricków z poprzednich punktu to może jeszcze wzniesie się ponad rocz.. Biedak będzie chciał umyć łapy, a tu co?Pytajnik mydło się nie mydli a jego ręce robią się czarne. Blachahahahahaha!Wykrzyknik Kiedy koleś umyje nerce będzie się chciał wytrzeć, wiec przygotuj mu ręcznik: węz szyszkę z sosny i pokrusz ja na drobny proszek, trzyj to w ręcznik, następnie rozpuść trochę siarczku żelaza i rozpuść to w miednicy z woda w której koster przedtem myl nerce. Tanina znajdująca się w szyszkach w połączeniu z siarczkiem żelaza da fajny efekt: kostkowi tak łapy sczarnieja ze hopak już chyba tego nie zmyje :)))
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 25.10.2005, 22:56:29 Odpowiedz z cytatem
Hiv
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 71
Skąd: Łódź - Zelów
Register IP:


A ja nie bardzo rozumiem jakie komentarze chciałeś wywołać tym tematem... Confused

_________________
www.demografik.pl
www.blog.demografik.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 27.10.2005, 18:37:58 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


A ja nie za bardzo rozumiem Twojej wątpliwości Hiv, więc odpowiem tak: Szczerych, zabawnych, ciekawych, zaangażowanych, osobistych, poglądowych, niespodziewanych, przejmujących, prowokujących, inteligentnych, długich, zajmujących, porażających, nietuzinkowych, niepoprawnych...

Jeśli nie masz nic do powiedzenia, nic nie mów Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1024x768
PostWysłany: 27.10.2005, 22:26:52 Odpowiedz z cytatem
Hiv
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 71
Skąd: Łódź - Zelów
Register IP:


romek napisał:
Jeśli nie masz nic do powiedzenia, nic nie mów Mruga 2


I kto to powiedział... LOL

_________________
www.demografik.pl
www.blog.demografik.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 28.10.2005, 09:50:11 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Powiedziałem to ja, bo mam sporo do powiedzenia. Możesz to nazwać gadulstwem, jeśli chcesz, ale właśnie po to zarejestrowałem się na forum aby mówić (pisać).
Milczenie jest złotem, ale nie tutaj. Wystarczająco dużo osób milczy na tym forum.
Mam wrażenie, że z jakichś powodów stałeś się antagonistą moich wypowiedzi.
Dlaczego?
Uchylisz rąbka tajemnicy?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1024x768
PostWysłany: 28.10.2005, 11:56:05 Odpowiedz z cytatem
Hiv
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 71
Skąd: Łódź - Zelów
Register IP:


romek napisał:
Powiedziałem to ja, bo mam sporo do powiedzenia. Możesz to nazwać gadulstwem, jeśli chcesz, ale właśnie po to zarejestrowałem się na forum aby mówić (pisać).
Milczenie jest złotem, ale nie tutaj. Wystarczająco dużo osób milczy na tym forum.
Mam wrażenie, że z jakichś powodów stałeś się antagonistą moich wypowiedzi.
Dlaczego?
Uchylisz rąbka tajemnicy?


Hehhh... Nie antagonistą Twoich wypowiedzi ale jeśli już to w ogóle jakichkolwiek które nie maja sensu dla mnie...
Też lubie pisać co mi ślina na język przyniesie(choć może nie na tym forum akurat) i często jako jedyny odpisuje niektóre posty...
Zresztą tu jest całkiem podobnie(niewiele osób zechciało skomentować twoj "problem") Mruga 2

_________________
www.demografik.pl
www.blog.demografik.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 28.10.2005, 17:55:56 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


I tu masz rację, jednak problem polega na tym, że forum jest ogólnie martwe, i nikt nic nie komentuje niestety, abstrachujac od sensowności postów wogóle. A co do ich sensowności, jeśli już jesteśmy przy tym temacie, to jak sam napisałeś, "sensowny dla Ciebie" co nie znaczy obiektywnie sensowny...
Dla mnie ta wypowiedź jest sensowna, miałem nadzieję, że stanie się przytykiem do jakiejś dyskusji na tematy damsko - męskie, tymczasem stała się powodem "sporu" o sens wypowiadania się wogóle.
Też dobrze i dziękuję Ci za to.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1024x768
PostWysłany: 28.10.2005, 18:03:13 Odpowiedz z cytatem
Hiv
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 71
Skąd: Łódź - Zelów
Register IP:


No problem!

Jakos trzeba to forum napędzać Mruga 2

_________________
www.demografik.pl
www.blog.demografik.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 28.10.2005, 19:01:00 Odpowiedz z cytatem
katrynka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 09 Lip 2004
Posty: 60
Skąd: ze wsząd
Register IP:


Przepraszam czy ja moge?Pytajnik Zauwazylam duze stezenie testosteronu w tym temacie ale poczulam nieodparta potrzebe wejscia pomiedzy wódke a zakąskę - jak na babe przystalo Mruga 2
Bardzo sie ciesze Romku, że zdecydowałeś się wreszcie otworzyć. To na prawde bardzo odważne posunięcie. Wymagało od Ciebie nie lada poświecenia i odwagi. Wracając do tematu, solidarność jajników nakazuje mi stanąć w obronie tych biednych niewiast:
1. bo to one zapewne muszą oglądać walające się po podłodze stosy skarpet
2. toczyć odwieczną walkę o opuszczanie deski w toalecie
3. konwersować z Tobą o komputerach, telefonach, samochodach oraz wynikach ligii, super ligii, bundes ligii, extra klasy
4. te biedactwa zapewne na kuchennym stole obok swojej "biblii" czyt. Cosmo znajduja jakis oblesny "Przegląd sportowy" albo tfu Auto-Moto zabawki dla duzych chłopców.

Mocno naciągana argumentacja, ale jajniki górą.
Idąc za ciosem, apeluję do Ciebie Romanie o zrozumienie dla owych kobiet. Ich skąpe odzienie było zapewne wywołane wysokimi temperaturami. Ty to możesz sobie paradować w slipach po domu ale jak dziewczynce się zapomni założyć stanika to już od razu "epatuje nagością". A nie przyszło Ci do głowy, że te biedaczki mogą to robić ze zwykłej sympatii dla Ciebie?? Skończyło się lato, kobiety wyciągnęły z szaf golfy a te trzy siostry miłosierdzia postanowiły przedłużyć Ci lato, zapewnić niezapomniane przeżycia estetyczne i to wszystko przy narażeniu sojego cennego zdrowia. Lichocinki, niechybnie nabawią się zapalenia płuc, pęcherza albo przynajmniej kataru.

Reasumując, powinieneś być dumny z ich opiekuńczości, ofiarności i zapędów pedagogicznych (może się czegoś dowiesz o tym seksie?Pytajnik) Mruga 2

Spójż na problem z innej strony i od jutra konwersuj z dziewczynkami o najnowszych osiągnięciach kosmetologii, modzie na nadchodzący sezon.

c.d.n.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x800
PostWysłany: 28.10.2005, 19:58:28 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Katrynko, czy Ty chcesz mnie zabić, czy też nie pojmujesz powagi sytuacji??
Obawiam się, że Twoja ocena delikatnie mówiąc nieco mija się z prawdą...
Wspomniane przeze mnie kobietki raczej nie znają znaczenia słów: pomoc, współczucie, litość, miłosierdzie...
Pamiętaj, że znam je dość dobrze, aby ocenić trafnie sytuację.
Więc reasumując, rozumiem solidarność jajników, ale bez przesady. Zaraz mi tu wmówisz, że Ben Laden wpakował dwa samoloty do WTC, bo chciał przetestować metody awaryjnego lądowania na potrzeby lotnictwa cywilnego.
I mu nie wyszło...
Więc lepiej jako kobieta pomóż mi przetrwać "Zespół Napięcia Przedmiesiączkowego" oraz "Syndrom Niedopchnięcia" x 3.
Bo inaczej faktycznie się zrażę do kobiet, i moje boskie ciało Adonisa, stanie się bezużyteczne dla kobiecej populacji na tej planecie. Zmienię orientację seksualną wpędzając w rozpacz setki kobiet na całym świecie... Mruga 2
Ratuj więc, miast przyklaskiwać bezwzględnym atakom trzech białoglowych istot na biednego faceta!Wykrzyknik!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1024x768
PostWysłany: 28.10.2005, 20:21:26 Odpowiedz z cytatem
katrynka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 09 Lip 2004
Posty: 60
Skąd: ze wsząd
Register IP:


No fakt szkoda takiego ciałka Mruga 2 O ile PMS i "Zespół niedopchnięcia" nie są Twoim osobistym problemem (nie słyszałam o okresie u mężczyzn a tym samym nie wiem jak postępować w takich wypadkach) to mam pomysł na częściowe rozwiązanie Twoich problemów:

- na syndrom niedopchnięcia najlepsze jest dopchnięcie (może być też zepchnięcie, np z dachu, klifu... ale ciiiii, ja tego nie powiedziałam) Mógłbyś wyciągnąć pomocną dłoń, albo co tam chcesz czy też masz Twisted Evil a i Twoje ciało nie leżałoby odłogiem.

- Natomiast PMS to zagadka dziejowa, żywioł nie do powstrzymania, siła niszcząca. Możesz spróbować czekolady, to troche osłabia atak i da Ci czas na ewakuajcę. Pamiętaj, jeśli Ci życie miłe to spier***** do schronu ile sił w nogach jeśli nadciąga niszczycielski PMS. Możesz też spróbować jakoś je zsynchronizować bo przyznam szczerze, że przy trzech białogłowych masz duże prawdopodobieństwo znaleść się w epicentrum przez 24 godz. na dobę, siedem dni w tygodniu i 30/31 dni w miesiącu.

Ja bym ich tak nie demonizowała choćby ze względu na fakt, że zaoszczędzisz na playboyach, maximach i innych świństwach, o których istnieniu nawet nie mam pojęcia Mruga 2 Chłopaku, masz PIP SHOW na okrągło i jeszcze ujadasz Mruga 2 Tego już nie rozumiem....

Mam nadzieję, że pomogłam bo nie chcę musieć dzielić się z Tobą kremikami, pudrami i innymi gadżetami Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x800
PostWysłany: 28.10.2005, 20:43:29 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Ustaliliśmy już, że nie znasz moich współspaczek, ale teraz okazuje się, że i o mnie nie masz pojęcia...
O co Ty mnie podejrzewasz? Playboy, Maxim, takie świństwa, tfu tfu przez lewe ramię.
Zacytuję tu mojego ulubionego Kanta: "te śmieszne ruchy nie są godne filozofa".
Ja tu Radia Maryja przez net słucham, Nasz Dziennik czytam, zdrowaśki stukam, modlę się o pomyślność dla naszego umiłowanego prezydenta Lecha, oby mu się... a Ty mi tu o jakichś seksach piszesz brrrrrrrr.
Toż to grzech przecie!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1024x768
 Baby... i to w dodatku trzy! 
PostWysłany: 28.10.2005, 20:59:56 Odpowiedz z cytatem
katrynka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 09 Lip 2004
Posty: 60
Skąd: ze wsząd
Register IP:


Przepraszam, że taka bezpośrednia jestem ale wreszcie sie odkryłeś. Żyłam do tej pory w nieświadomości i być może bardzo Cie krzywdziłam swoimi wypowiedziami. WYBACZ!WykrzyknikWykrzyknik
W świetle nowych faktów mam kilka pytań dodatkowych, które są nezbędne do pełnego zrozumienia Twojego problemu.
1. Siusiasz bez trzymanki czy też może najpierw moczysz łapki w święconej wodzie??
2. Myjesz się w ubraniu?Pytajnik Skąd wiesz, że masz boskie ciało Adonisa??
3. O ile mnie pamięć nie myli to wszelkie "dzieła" przedstawiające Adonisa są nagie. Jak mogłeś patrzeć na takie bezeceństwa?Pytajnik Oczy Ci wypali, rączki Ci uschną i nic już wtedy nie pomoże.

Romku, jest jedno rozwiązanie. Ponieważ jak sam powiedziałeś modlitwy o nawrócenie Twoich współspaczek nie pomagają może oślepisz się, ja Cię mogę ogłuszyć a ochotnika do wyrwania języka znajdziemy w drodze castingu. Z rączkami nie będzie problemu bo Ci same uschną. Twisted Evil

Ja osobiście obiecuję odbyć pielgrzymkę w Twojej intencji do wszystkich miejsc świętych. Zaczynam już jutro od odwiedzin w Zelowie Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x800
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 2  
Idź do strony 1, 2  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon