FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Kolekcja podstawek pod piwo

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 14.08.2005, 22:22:31 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


niestety nie mogę się poszczycić jakiejś ogromnej kolekcji, ale dla mnie 242 podstawki pod piwo to już coś Suszę zęby no więc ja w tej sprawie. czy jest ktoś taki tutaj z kim mogę się trochę pozamieniać podstawkami?? większość mojej kolekcji to podstawki z Czech, potem z Polski a kilka innych krajów jest reprezentowanych w zdecydowanej mniejszości.

p.s. i pytanie... co sądzicie o takim hobby...? Suszę zęby

oto część mojej kolekcji:
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 16.08.2005, 10:03:35 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Fajne :) Tylko te czerwone ci się troche powtarzają... :P Też je liczyłaś? :>

Ja pamiętam, że w podstawówce zbierałem kartki z notesów, później do segregatorów. W zerówce zbierałem samoloty. W te wakacje miałem zbierać paragony po browarkach, ale jakoś zapomniałem. Siostra za to zbiera konie (zabawki). Ma już 14. ^^

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 16.08.2005, 12:03:07 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


[mwl] napisał:
Fajne Uśmiech... Tylko te czerwone ci się troche powtarzają... Język Też je liczyłaś? :>


tych czerwonych jest setka. kiedyś w restauracji dostałam od jednego kelnera, gdy mieli dostawę Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Kolekcja podstawek pod piwo 
PostWysłany: 23.08.2005, 15:45:26 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


No niezła kolekcja Zgrzewo Smile

Ja jedynie mogę sie pochwalić całą reklamówką "wafelków" ale tylko jednego rodzaju.... lecz.... i tu cała kwintesencja, na odwrocie każdego z nich jest nazwisko, imię oraz adres zamieszkania osób które brały udział w konkursie organizowanym przez browar Bosman w Świnoujściu kilka lat temu. Po konkursie dostałem wszystkie, ładnie uśmiechając się do barmanki heheh...
Ale to była zabawa, wygraliśmy wtedy ze znajomymi kilkanaście kufli bosmana, koszulki, oryginalne wafelki i inne gadżety.

Konkurs polegał na tym, że do każdego zakupionego browara dostawało się wafelek, wypełniało z tyłu swoimi danymi i wrzucało do urny, a że Zelowiacy umią kombinować to dostawaliśmy po kilka na raz wafelków hehe...
I co jakiś czas odbywały się losowania i co chwila padało hasło ZELÓW, w końcu prowadzacy nie wytrzymał i rzucił zdanie które do tej pory pamiętam:

"Co tu Zelów tylko pije?!"

Impreza była filmowana przez regionalną TV, było również radio i mnóstwo ludzi... ehhh szkoda że nie udało nam się wyrwać filmu z tej imprezy.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWin981024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon