FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> 11 września 2001

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 19.07.2005, 09:26:50 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć tej daty. Wiemy, co się wydarzyło w Stanach Zjednoczonych z mediów. Nie było stacji, na której by o tym nie mówiono. Ale właśnie... Wiemy o ataku tylko i wyłącznie z telewizji, radia i prasy.

Znalazłem wczoraj bardzo ciekawy film o ataku. Wyjaśnia on, że tak naprawde to był spisek. Że wszystko zaplanowano. Ja szczerze mówiąc troche w to uwierzyłem. Jakie są wasze opinie na temat tego filmu? Gorąco polecam, bo jest bardzo ciekawy!

http://prawda.neostrada.pl/911ips_pl.wmv

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 19.07.2005, 11:07:22 Odpowiedz z cytatem
Puaro
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 160
Skąd: Miasto CUDÓW :)
Register IP:


[mwl] Czy ty się czujesz jakis niedowartościowany..... Question Umieszczanie takich obrazków w podpisie nie świadzczy dobrze o twojej kondycji umysłowej................. lol

_________________
Pozdrawiam,
Puaro
_________________________________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 19.07.2005, 21:09:56 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Co wy macie do tych obrazków? Ja się do nikogo nie czepiam. Albo źle, bo panienki, albo źle, bo za duże, albo że się źle czyta... Ja już nie wiem, co tam ustawić... A temat jest o filmie, a nie o moim podpisie... :P

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
 11 września 2001 
PostWysłany: 19.07.2005, 23:58:01 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


no dobra. obejrzałam film. późno bo późno ale jednak. dość długi - mogłeś mnie wcześniej ostrzec :/ no ale dobra. cały ten film pokazuje, że wszystko to, co do tej pory wiemy o 11.09.2001 być może jest nieprawdą. to jest cios gdzieś tak trochę powyżej pasa. minęły już prawie 4 lata, świat oddycha z ulgą, że to było "tak dawno" (mimo ataków w Biesłanie, Madrycie, Londynie, które ciągle to przypominają). i teraz, gdy nagle sprawa zostaje znowu wyciągnięta na wierzch ludzie mogą nie chcieć wcale tego oglądać, słuchać, czytać. ludzi mogli przywyknąć do wersji, że to terroryści zaatakowali. ale tę wersję zdają się potwierdzać kolejne ataki (Madryt, Londyn). nie wiem. nie było mnie tam. nie znam się na tym. najgorsze jest to, że takie ataki mają miejsce i ludzie naprawdę giną.
p.s. a nawet jeśli zamieszana jest w ataki na WTC i Pentagon sama Ameryka, to jaka jest szansa, że znajdzie się ktoś taki, który to ujawni, jak to było w przypadku Watergate?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon