FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Kasa przez neta

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 14.07.2005, 22:31:57 Odpowiedz z cytatem
yomas
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 21
Skąd: Z Zelowa
Register IP:


A wiec kto chce zarobic przez neta niech zapisze sie natej stronie https://logomedia.iq.pl/zapisuje.html potem przeczytajcie regulamin dokładnie dowiecie sie dokładnie jak mozna zarobic. Jak Dobrze pójdzie mozna zarobic nawet 200zł na miesiac tylko trzeba dobrze wypełniac ankiety. Mam kolege który dostał kase on mi to polecił ja jestem poczatkaujacym uzytkownikiem jeszcze jej nie dostałem. Jeszcze jedno bo po to to własciwie pisze, przy logowaniu na dole macie podane identyfikator polecającego prosze wpiszcie ten numer 304007. Na początku musicie zaczekac zanim sie zalogujecie dopiero za tydzien wam przysla maila z ankietami tylko dopiero wtedy jak polecicie to 15 osobom .

_________________
Avatar by punkroker
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1024x768
PostWysłany: 20.07.2005, 14:35:52 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Ehhhh, kolejny naiwny, który myśli, że za nic mu kase dadzą... :P Człowieku, NIC nie ma za darmo, a przez wypełnianie ankiet fortuny nie zarobisz. Przez ten czas, który siedzisz w necie, pouczyłbyś się lepiej, przyda ci się to w późniejszym, dorosłym życiu. Wtedy może znajdziesz lepszą prace.

Za wypełnianie ankiet 200 zeta? Szkoda tylko, że nie dodałeś, że musisz w to wciągnąć 15 kumpli, a każdy z nich kolejne 15, i tak dalej... Gdy dojdzie do 4 poziomu, to wtedy byś zarabiał to 200 zeta. Bo jak nie zapiszesz nikogo na twojego nika, to za ankiete na miesiąc zarobisz pare złotych (ankiety przychodzą może ze dwie na miesiąc). Taka jest prawda, nikt za darmo jeszcze nikomu nic nie dał. A żeby wypłacić kase, musisz mieć zarobione kilkadziesiąt złotych. Jeżeli nie uda ci się tylu zarobić, to konto się zeruje.

Jak to mówią, za darmo to można tylko w ryj dostać. Ale i tak nie zawsze...

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
 Kasa przez neta 
PostWysłany: 21.07.2005, 06:14:03 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


[mwl] napisał:


Jak to mówią, za darmo to można tylko w ryj dostać. Ale i tak nie zawsze...


No masz racje MWL nie zawsze mozna w ryj dostać za darmo

Oto mój cennik :

Kop zwyczajny 5zł
Kop nadzwyczajny 10zł
Bomba w ryj zwyczajna 5zł
Bomba w ryj nadzwyczajna 10zł
Bomba w ryj z okularami 20zł(w cene nie sa wliczone okulary)

Jeżeli chcesz się bliżej zapoznać z cennikiem zgłoś się bezpośrednio do mnie lub czasami wpadnij pod "wypke" LOL LOL LOL
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin981024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon