FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Ogniska czas...

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 12.07.2005, 20:26:46 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


Tak sobie myślę, są wakacje, są ogniska vel grile.
Co śpiewacie w trakcie takich spotkańPytajnik

Temat powstał z prostej przyczyny: w trakcie ogniska 8 osób nie potrafiło zaśpiewać porządnie 1 całej piosenki!! Nie to żeby śpiewanie refrenów nie było fajne, ale fajniej by było gdybyśmy znali cały tekst. Więc tak jak zaczełam co śpiewacie w czasie "spotkań biesiadnych" Pytajnik

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin981024x768
PostWysłany: 12.07.2005, 20:30:14 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Emm ja nie śpiewam na ogniskach bo nie ma z kim... wszyscy się uchlają i nie mają siły na śpiewanie he he Uśmiech... Wszystkie te ogniska czy grile to chyba tylko przykrywka żeby się napić Język

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MaxthonWinXP1024x768
PostWysłany: 12.07.2005, 21:21:49 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Nie samo śpiewanie jest ważne, ale czas spędzony razem z przyjaciółmi. My raczej nigdy nie śpiewamy na żadnych ogniskach, tym bardziej grilach (pełna kulturka). No chyba że: "nigdy nie zagaśnie" i siup... ;)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 22.07.2005, 01:38:54 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


Wspolczesnie pokolenie wydaje mi sie ze zatracilo juz to jak odbywaly sie ogniska w tamtych czasach... Pamietam dobrze 3 lata temu bylem na wakacjach w Zakopcu... jakies takie pozegnalne ognisko przy domku w którym mieszkaliśmy... 2 w srednim wieku małzenstwa, gospodyni domu no i ja i 5 osob od 14 do 25. Pamietam to jakby to było wczoraj... ognisko...gitara... i piosenki... na poczatku troszke tak dziwnie bo jak mozna cokolwiek spiewac z obcymi sobie ludzimi i wogole cos co sie pierwszy raz slyszy... nie bylem przyzwyczajony do takich sytuacji... a wszystko zaczeli starsi ludzie, opowiadali jak to bawili sie w mlodosci, ze nie wyobrazali sobie zadnego ogniska bez spiewania itd itd... pamietam kiedy sie juz kazdy rozkrecil... Mruga 2 to i ja zaspiewalem Suszę zęby moze nic starego Suszę zęby jak oni... ale Bic Byc im sie spodobal.. Mruga 2 Pamietam to ognisko jak zadne inne... Pozdro...
Ps. normalnie wsrod znajomych to chyba by to cos takiego nie przeszlo... (jak to niektorzy mowia... uchlac się, uzygac..itp)

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 22.07.2005, 10:34:39 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


macie racje. są wakacje, to i ogniska czas. Bardzo lubię ogniska i jak są, to jestem na nich często i gęsto. gitara, śpiewanie, kiełbaski, różne opowieści, zabawy, czasem intymne rozmowy. jak ja za tym tęsknię przez zimę. ale niestety według mnie się teraz w Zelowie zmieniło na gorsze. Ja nie zaczynam ognisk z alkoholem, bo ja i bez tego się super bawie a nawet jeszcze lepiej, ale za to inni chyba nie potrafią... jak zauważyłam niektóre ogniska bez alkoholu to żadne ogniska. no i jeszcze tabaka. no kurczę blade, to styl retro a Zelów chyba wpadł w wir mody na tabakę. jakby nie mieli na co Confused
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 22.07.2005, 17:54:18 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


My już z pół tygodnia przekładamy ognisko... :( Codziennie pogoda nam nie pozwala zjeść kiełbasek wysmażonych nad ogniem... Mniam... Wie ktoś może przez ile dni ma jeszcze tak padać?! :\

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 23.07.2005, 07:07:37 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


[mwl] napisał:
Wie ktoś może przez ile dni ma jeszcze tak padać?! :\


Tego to nawet najstarsi górale nie wiedza:)) ale zawsze mozesz zobaczyc pogode w necie. Uśmiech... A jesli chodzi o ognisko to my mielismy wczoraj i jakos nam pogoda nieprzeszkadzała.Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 24.07.2005, 08:56:37 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Ja z przyjaciółmi robię grille (wolę ogniska, ale tu nie wolno palić ognia nigdzie, bo jest zbyt sucho - ostatnio padało kwietniu a następby deszcz pewnie w listopadzie). Ale te grille mają urok niesamowity i są zazwyczaj spontaniczne. Obdzwianiamy znajomych, wpadamy na szybkie zakupy do pobliskiego makretu i gotowe. Zazwyczaj nie śpiewamy, bo są to imprezy międzynarodowe, więc ciężko byłoby dobrać repertuar odpowiadający wszystkim. Ale gadamy w najlepsze i dobrze się bawimy, tylko te kiełbaski niestety takie lipne, nie to co w Polska Mruga 2
Co do alkoholu, to pijemy owszem, ale nikt się nie upija. Każdy preferuje co innego, Niemcy, Czesi, Słowacy i Duńczycy zdecydowanie Piwo, ja osobiście wino raczej, dziewczęta robią drinki z Brandy albo Whisky, czasem Martini. Ja bawię się równie dobrze z jak i bez alkoholu, ale jeśli już z, to z umiarem.
Zgadzam się z Zgrzewą, są ludzie, którzy nie wiedzą nawet, co to znaczy impreza bez wódki czy piwa, a szkoda...
Moim zdaniem, stan zabawy jest równie naturalny dla ludzi jak stan snu np. Więc jeśli cierpisz na bezsenność i musisz sztucznie za pomocą proszków wywoływać sen, to jesteś chory; podobnie jest z zabawą - jeśli potrzebujesz wspomagacza, aby się bawić, to znaczy że coś z Tobą nie tak. A może jednak warto spróbować bez ... fajnie jest pamiętać dobrą inprezę w całości!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1024x768
 Ogniska czas... 
PostWysłany: 06.08.2005, 18:04:17 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Co do ognisk..hmmm...patyki rzecz normlana..tylko osatnio byłem na ognisku jakiś miesiąc temu i pomyśląem że sie nieco zestarzałem , brzózka która była na moich pierwszych ogniskach do kolan moze , teraz na 5 metrów wyrosła..poza tym jest inny klimat....kiedyś piło się..cokolaiwek wino, piwo , wódkę..czasami ktos cały 24 calowy "telewizor"prosto zesklepu zwiózł i paczkesie miało że aż miło. czasamiw bagażniku sie dojeżdzałoczasami odjeżdzałoUśmiech... ehhh,\.. to były czasy, pasja do muzyki wtedy we mniedopiero zakwitała, nosiłem więc ze sobą gitare i spiewałem nie tylko numery ze stacji radiowych , ale takie co układałem tylko i wyłącznie na tę okoliczność, a ogniska były bardzo czesto, pamietam summer `99 to raz na tydzien był obowiązek ispiewy, bo wkońcu nauyczyli się tekstów, a kultowym numerem z tamtych czasów był numer pt. Słodka Idiotka. Kto pamieta ten wie...kto tam nie był niech żałuje.
dzisaj jaraja blanty..patrzą w gwiazdy a o umiejetnosci gry na gitarze nkt nie myśli..w hip hopie są bity meee! a nie akordy ..Smuteczek

Smutne lecz prawdziwe...
przy okazji chciałbym Pozdrowic paczkę `99 Młody ,Młoda, Chrzanek, Karolina K.,Asia Sz.,Ela K., siostry Dejniak:)
papa
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon