FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Marzenia

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 27.06.2005, 13:35:38 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Chyba się tematy wyczerpały albo ludziska wyjechali na wakacje z dala od cywilizacji (netu) i coś nie piszą.
Aby się przekonać, która z opcji jest bliższa prawdzie, postanowiłem zapytać Was drodzy forumowicze, jakie są Wasze marzenia?
Nie piszcie mi tutaj rzeczy w stylu: pokój na świecie, bo każdy raczej tego pragnie, chcę poznać Wasze prywatne, osobiste marzenia. Może część z nich już się spełniło, o tych też będzie miło poczytać. Więc zaczynamy...przegląd marzeń Zelowiaków.
Ja pierwszy...

1. Na początek będzie banalnie, zawsze marzyłem o podróżach, chcę zwiedzić kawał świata, ale nie jako turysta, ale podróżnik, aby samemu zbadać, dotknąć, poczuć, zobaczyć, usłyszeć...
Mam zamiar pomieszkiwać to tu to tam, marzę o Australii, Ameryce Poł., wypadzie do USA i Japonii, zobaczyć Himalaje...
Jest tego dużo, oby starczyło czasu. Część z tego marzenia już się spełnia, dość często ostatnio się przemieszczam... Udało mi się też już nieźle zjeździć Europę, czyli jakiś początek jest!
2. Marzenie definitywnie spełnione: MAC. Jest ze mną od kilku miesięcy jest moja najukochańszą zabawką. Bałem się, że mnie rozczaruje, ale nie, jest the best!Wykrzyknik
Winda w blaszaku to przy tym cudzie techniki, jak Ferrari przy ruskim traktorze.
3. Praca w mediach, marzenie częściowo spełnione, bo owszem pracowałem (pracuje nadal troszkę), ale marzy mi się Wielki Format. No coż, CNN, NYTimes... zobaczymy Mruga 2
4. Chciałbym kiedyś uczestniczyć przy produkcji, być na planie dobrego filmu np. w Hollywood. Zobaczyć tą kuchnię filmową od środka, a potem swoje nazwisko na liście płac, nawet jeśli to by był tragarz kabli. Mruga 2

To tyle na dzisiaj, może coś jeszcze sobie przypomnę.
Czekam na odzew...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1024x768
PostWysłany: 27.06.2005, 21:34:22 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


moja koleżanka dziś powiedziała, że Jej marzeniem jest udowodnienie jakiegoś chemicznego twierdzenia, które 500 lat temu ktoś wymyślił i tak jeszcze nie udowodnione jest... ale moje marzenia są z goła inne... i bardziej egocentryczne... ja bym chciała mieć możliwość jeździć konno kiedy i jak długo chcę, umieć robić salta we wszystkie strony i... coś bardziej aktualnego... nie musieć czekać 9,5 godzin na egzamin :/ jak coś mi się jeszcze przypomni to dopiszę
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 27.06.2005, 22:21:00 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Moje jedno właśnie się dzisiaj spełniło - zdałem maturę! :) Drugie, to też niejako związane z edukacją - chciałbym się dostać na studia. Jeszcze inne? Hmmm... Żeby wypalił meeting of games. No i chciałbym mieć jakiegoś nowego wypasionego kompa, bo ten mój staruszek to się nie nadaje za bardzo... :\ Jeszcze coś? Własny samochód - golf 3, najlepiej na wodę... :P

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 27.06.2005, 23:09:48 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


.... ja chciałbym móc czytać w myślach ludzi i być zawsze 20 latkiem... i po 3 stanąć na "łysem" i popatrzeć z tamtad na ziemie..

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 29.06.2005, 11:08:23 Odpowiedz z cytatem
katrynka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 09 Lip 2004
Posty: 60
Skąd: ze wsząd
Register IP:


Moje marzenia są nieco banalnie (bynajmniej na początku)...

1) PODRÓŻE, PODRÓŻE i jeszcze raz podróżeWykrzyknikWykrzyknik Do Romkowego zestawu dorzuciła bym jeszcze Tybet, Indie i wszysto co znajduje się na wschód od naszego kraju. Plus Islandia, Norwegia i........ AAAAA!WykrzyknikWykrzyknik! Ja chce wszędzie tam gdzie mnie jeszcze nie było.... I najważniejsze, bez przewodnika pascala i utartych szlaków wszystkich turystów. Uwielbiam się gubić w nowych miejscach (co zresztą z moją orientacją w terenie a raczej jej brakiem nie jest trudne) i poznawać wszystko na swój sposób.
2) Nurkowanie, wind surfing, kite...
3) chiała bym osiągnąć mistrzostwo w grze na jakimś instrumencie, np.:skrzypce (to już raczej nie możliwe, ciutke za późno) i wystąpić w Carnegie Hall Suszę zęby
4) Zostać naczelną jakiegoś poczytnego pisemka (nie mówię tu o Cosmo czy Fakcie)
5) pojechać na festiwal do Cannes
6) jakiś wypasiony Mac'zek (mam nadzieję, że jest w zasięgu moich możliwości) .....i....
jest tego dużo, dużo więcej ale reszta jest zbyt osobista, zbyt utopijna (prawda Jagda Mruga 2) , nierealna, no i przede wszystkim wyklucza się z marzeniem o podróżach

Ale żeby nie było, że jest tak beznadziejnie Mruga 2 to spełniają się właśnie moje, małe, codzienne marzenia. Jutro jadę do dawno nieodwiedzanego Krakowa a w przyszłym tygodniu Bieszczady!Wykrzyknik

Pozdrawiam Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWin20001024x768
 Marzenia 
PostWysłany: 29.06.2005, 13:00:30 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


A ja chcial bym znaleźc się w miejscu w którym nie ma przyciagania np. kosmos.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon