FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport -> 5 miejsce ZSO w Zelowie w rankingu Newsweeka....

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 11.03.2004, 12:35:54 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


Nikt się nie spodziewał, że "Nasza szkoła" - LO im. Obrońców Praw Człowieka w Zespole Szkół Ogólnokształcacych w Zelowie zajmnie tak wysokie i zaszczytne 5 miejsce Język w rankingu Newsweeka na Licea Ogólnokształcące dające największe szanse na przyjęcie na wymarzone studia.
Z wynikiem 61,36 % maturzystów przyjętych na studia przypędziliśmy tak renowonane szkoły jak - I LO im. W. Broniewskiego (24 miejsce) i VI LO w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. gen. Ludwika Czyżewskiego (12 miejsce) w Bełchatowie itp. To coś musi znaczyć Uśmiech...
Tak 3mać Suszę zęby Suszę zęby jako tegoroczny maturyszta obiecuje, że nie obniże średniej hehehe Cool LOL Pozdrowienia dla wszystkich uczniów ZSO.

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 11.03.2004, 14:09:55 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


A to ciekawe hmmm pewnie gdzieś nastąpił błąd w druku i zamiast 5 powinno być 50 LOL Język

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 11.03.2004, 21:25:22 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


Ojj Fago Fago twoje poczucie humoru mnie rozwala... Pochwal się co twoja buda osiągnęła... Cool

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 12.03.2004, 07:35:59 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Z tego co wiem moja była szkoła w tym roku zdobyła pierwsze miejsce w woj. łódzkim w przeglądzie polonezów Język Rolling Eyes

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 15.03.2004, 12:55:14 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Do Zelowa przyjmują wszystkich (nawet tych mniej uzdolnionych Suszę zęby ) a wychodzą na pożądnych ludzi. Za rok ZSO będzie przeżywało oblężenie do pierwszych klas hehehhehe. Dobrze że jestem Przewodniczącym LO - będe mógł sie powyżywać Twisted Evil na "nowicjuszach" Uśmiech...


Ostatnio zmieniony przez C4rtm4n dnia 22.03.2004, 12:47:07, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 21.03.2004, 10:27:47 Odpowiedz z cytatem
MalyMike
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 50
Skąd: Zelów
Register IP:


chyba sie komuś źle napisało bo z tego co wiem to nasze śmieszne liceum( którego jestem ,,absolwentem") zajęło nie 5 ale 59 miejsce w rankingu newsweeka. ale moze sie myle. jeśli tak to ochrzan sie należy Danonowi bo taka informacje zamieścil na "oficjalnej" stronie miasta Zelów Suszę zęby

_________________
wojsko-- bezsensowna strata czasu!!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 21.03.2004, 13:58:24 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Oj Piotruś Piotruś, umiesz ty w ogóle czytać czy nie?
Chyba wyraźnie pisze "Zelowskie ZSO... zajęło 59 miejsce z 61,36 procentem maturzystów przyjętych na studia. W zestawieniu 50 najlepszych szkół województwa łódzkiego znaleźliśmy się na 5 miejscu."
Czytaj no uważnie a nie od razu.... podnosisz głos Suszę zęby
Chyba brak pifa w organiźmie he he he

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 22.03.2004, 12:17:00 Odpowiedz z cytatem
Koefe
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 22 Mar 2004
Posty: 75
Skąd: Zelów
Register IP:


Jak nasza klasa odejdzie z tego liceum na studia to wynik szokły będzie jeszcze lepszy... Język
AVE 1c WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 22.03.2004, 12:28:54 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Koefe napisał:
Język AVE 1c WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik
Nie zapominaj że najlepszą klasą Exclamation była, Exclamation jest i Exclamation będzie III "f" Gim. Exclamation Exclamation
Już czwarte pokolenie gimnazjum i jeszcze nigdy nie było więcej klas niż do "e". Ciekawe czy będzie kiedyś klasa "f". raczej nie Język Bo my jesteśmy Exclamation Exclamation Exclamation JEDYNI w SWOIM RODZAJU Exclamation Exclamation Exclamation


Ostatnio zmieniony przez C4rtm4n dnia 22.03.2004, 12:46:03, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 22.03.2004, 12:38:07 Odpowiedz z cytatem
Koefe
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 22 Mar 2004
Posty: 75
Skąd: Zelów
Register IP:


Nie zapominaj Cartman, że znowu 1c też szybko w LO nie będzie. To poprostu nasz rocznik jest tak dorodny Suszę zęby
(wyż demograficzny spowodowany częstymi przerwami w dostawach prądu Idea - AVE Elektrownia Bełchatów - jeśli już istniała Uśmiech......)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 22.03.2004, 12:52:19 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Wiesz tak to jest jak sie urodziło po wybuchu reaktora WoooW . To pewnie przez czernobyl nie było u nas prądu. A nocą bez prądu nudno jest więc trzeba było sobie czas zorganizować Suszę zęby Język
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 23.03.2004, 12:18:00 Odpowiedz z cytatem
ewa
Miętki
Miętki
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Register IP:


Tak was tu sobie czytam i dochodzę do jednego wniosku.......niewazne,które miejsce zajęła nasza wspaniała szkółka,czy 5 czy 59,wazne,że wogóle sie na tej liście znalazła.... Suszę zęby i absolutnie nie mówie tego z ironią... Nie powiem! (omg) po prostu pamiętam czasy,kiedy było u nas nieciekawie i nic,absolutnie nic nie wskazywało na to zebyśmy mieli się znaleść na jakiejkolwiek liście.. Mruga 2 My wtedy mieliśmy tylko niezawodną "niepokonaną" drużynę siatkarek i to była nasza wizytówka!! CoolMruga 2 nie wiem jak tam teraz stoi siatka w ZSO,ale wiem jedno!!macie zajebiście odremątowaną szkołęWykrzyknik!okna plastiki!Wykrzyknik i pewnie Bóg wie co tam jeszcze...!!Cieszcie sięWykrzyknikWykrzyknikSuszę zębySuszę zębySuszę zęby
Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 23.03.2004, 17:28:15 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


szkoła wzbudza ogólną zazdrość... Uśmiech... nawet wśród niektórych ........ uczniów Evil or Very Mad którzy przychodzą do szkoły ze śrubokrętami... i odkrecają co się da... gdyby było tylko LO w szkole... to nie znikały by żadne śrubki od okien... itp... bo LO to już kulturka Uśmiech... hehe Uśmiech...

Pozdrowionia dla wszystkich licealistów Uśmiech...

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 24.03.2004, 21:20:41 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


A wiecie co ja wam powiem, nigdy nie uwierze w to, że ZSO ma 5 miejsce. Chodziłem do tej szkoły przez trzy lata [gimnazjum] i musiałem wyjechać, bo nie szło poprostu wytrzymać... Wiem, że w każdej szkole znajdzie się jakiś "inny" nauczyciel, no ale bez przesady! W ZSO inni byli prawie wszyscy! Nie mówie, że teraz w mojej szkole jest idealnie, no ale... Przez półtora roku w nowym liceu więcej sie nauczyłem niż przez 3 lata gimnazjum. A to dzięki nauczycielom. Z poważaniem [mwl], mówcie co chcecie, nigdy nie uwierze w 5 miejsce.

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
 5 miejsce ZSO w Zelowie w rankingu Newsweeka.... 
PostWysłany: 25.03.2004, 14:14:44 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


mwl my tez nie wierzymy ale fajnie ze ktoś nas wkoncu ujął w statysykach... a tego.. czemu nie mogłes wytrzymac? chyba nie dlatego, ze za wysoki poziom... Język a jesli chodzi o nauczycieli... no cóż.. są jacy są... ale jak uczen chce sie czegos nauczyc i bedzie mial ambicje... to sie nauczy... bo czy tutaj czy w bronku na przyklad czego innego nie ucza.. nie ma innych wzorow.. i innych przedmiotow... zreszta... to 5 miejsce wywalczyli uczniowie a nie naucziele...

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 2  
Idź do strony 1, 2  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon