FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Ktoś się nie bał i Uszatka... ukradł ;)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 07.06.2005, 19:05:46 Odpowiedz z cytatem
katrynka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 09 Lip 2004
Posty: 60
Skąd: ze wsząd
Register IP:


Gdzie był Uszatek?? Czy tajemnicze zaginięcie jest sprawką zazdrosnego Puchatka?? A może maczał w tym paluszki/kopytka Prosiaczek (wiadomo, że to świania)Pytajnik I dlaczego znowu stało się to w Łodzi?? Uruchamiam oficjalne śledztwo... Czy macie jakieś pomysły co do 2-dniowego porwania idola naszego dzieciństwa??
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWin20001024x768
PostWysłany: 07.06.2005, 20:08:54 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


no dobra to ja się przyznam. Znacie to: "mój piękny panie raz zobaczony w technikolorze...." no i ja tych listów pisałam i pisałam i pisałam, a ten su...ups uszatek nie odpisywał. więc chciałam z nim pogadać, czemu taki nieuprzejmy dla biednego kobiecego serduszka, czemu nie czuły na miłosne wyznania... itd. I wiecie co On mi odpowiedziałPytajnik? NIC MI NIE ODPOWIEDZIAŁ, TO BYŁA JEDNA WIELKA MISTYFIKACJA, ON NIE MÓWI!WykrzyknikWykrzyknik Dobrze, że ja z natury spokojna jestem, bo nie wiem czy by coś z Niego zostało, a tak to go tylko z domu wyrzuciłam, nawet nóżki nie złamałam, ani jednej trocinki sobie na pamiątkę nie zostawiłam, taka ze mnie dobra dziewczynka. ALE PRZYŻEKAM, ŻADNEJ WIĘCEJ BAJKI NIE OBEJRZĘWykrzyknikWykrzyknik
Jak mi ktoś nie wierzy, to niech samego Uszatka zapyta jak było Język

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin981024x768
 Ktoś się nie bał i Uszatka... ukradł ;) 
PostWysłany: 09.06.2005, 18:23:49 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Gorze mi!WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik!
Ta zniewaga krwi wymaga!WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon