FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Zima!

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 02.12.2010, 15:39:19 Odpowiedz z cytatem
karola945
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 42

Register IP:


Jest zima. w tym roku chyba nas nie zaskoczyła. już dawno mówili w telewizji że idzie zima a i tak w tym roku późno przyszła. Chodniki jako tako są odśnieżone bo mieszkańcy Zelowa przy swoim domu odśnieżają. A co z ulicami? Od poniedziałku ( tej wielkiej śnieżycy) widziałam może jeden pug i jedną solarkę. Na ulicy przy której mieszkam, która prowadzi między innymi do LO i na cmentarz śnieg tak zalega na ulicach, że samochody się zakopują ( a o wyjeździe z garażu nie ma mowy, nawet jeśli odśnieże sobie podjazd) W mieście jak widać też nie ma pugów- śnieg też jest na ulicach. Wspominając ostatnią zimę ledwo spadło kilka centymetrów śniegu a pugi i solarki były juz na ulicach, kiedy padał śnieg różnież jeździły i w nocy również jeździły. Nie wiem kto urzęduje już albo jeszcze jako burmistrz, ale ktoś mógły się w końcu za to zabrać.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinNT1366x768
PostWysłany: 02.12.2010, 16:00:08 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


No właśnie wszystkie chodniki zasypane i nikomu się nie chce odgarniać śniegu. Dopiero dzisiaj zobaczyłem pierwsze pugi i solarki, a powinny być już w poniedziałek !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 02.12.2010, 16:17:43 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


dodaje jeszcze parkingi na osiedlu Płocka ( tu akurat obowiazek przypada społdzielni ) i zatoczki przy ulicy Kościuszki
odśnieżanie parkingu wyglada mniej wiecej tak , pan pługiem wjeżdża robiąc wjazd na parking , śnieg odgarniany pługiem ląduje na autach stojących na parkingu , finał jest taki , ze wjazd na parking jest gorzej juz z wyjazdem z niego ,bo do tego trzeba miec w bagażniku łopatę aby odkopać swoje auto

zatoczki wołaja o pomstę do nieba , wjechać może sie da jak się trafi w koleiny , z wyjazdem może być gorzej , trzeba stawiać auto obok zatoczki a co za tym idzie auto stoi na środku ulicy !

aha jeszcze wczoraj wychodząc z bloków na oś.Płocka można było wpaść w zaspy powyżej kolan

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 02.12.2010, 16:21:36 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
śnieg odgarniany pługiem ląduje na autach stojących na parkingu


Śnieg powinien być ładowany do ciężarówek i gdzieś wywożony(np. do lasu, na cegielnię itp.). Tak robią w dużych miastach, ale nasza gmina nie ma na to pieniędzy.

PS. Widziałem auto, które od opon po dach było zakopane (maluch na ul.Złotej).
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 02.12.2010, 16:30:26 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


w zeszłym roku było to samo

nie wspomnę że uliczki między osiedlowe sa nieprzejezdne , no chyba że jest to uczęszczana uliczka i ludzie wydepczą to auto jakoś da rade przejechać

ps. Ukasy przyjedz na oś Płocka takich aut zobaczysz wiecej Uśmiech...

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 02.12.2010, 17:00:14 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
przyjedz na oś Płocka takich aut zobaczysz wiecej


Byłem już. Chyba właściciele nie widzą swoich aut.
A dlaczego parking przy urzędzie i całkowicie odśnieżony i posypano tam piasek oraz sól ? Widać chyba, że pracownikom gminy nie zależy na innych mieszkańcach. Ważne, żeby oni mieli odśnieżone.
UWAGA ! W nocy z 1 na 2 grudnia temperatura o 1:00 wynosiła -26C.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 02.12.2010, 19:02:15 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


dało się to wyczuć w nocy
jak się mieszka w bloku gdzie na kaloryferach są podzielniki to trzeba chcąc nie chcąc oszczędzać Uśmiech...
oby to była pierwsza i ostatnia taka noc , oby bo podobno zima którą mamy to zima już nie stulecia ale tysiac lecia Uśmiech...

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 02.12.2010, 19:44:07 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Podzielniki są na ul.Płockiej ? Bo na ul.Szkolnej zlikwidowali je w 2005 roku i teraz można jechać na maxa i jest ciepło w domu Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 02.12.2010, 21:15:38 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


sa na płockiej , a na szkolnej z tego co wiem to tylko w 7 pościągali i wywalczyła to wspólnota mieszkaniowa , u nas niestety brak chętnych do walki , wiekszość uważa że to jakieś dobrodziejstwo :/ bo mają zwroty i ciężko im zrozumieć że brak podzielników do brak dopłat bo kazdy bedzie się grzał co najwyżej będą mniejsze nadpłaty lub nie bedzie ich wcale

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 03.12.2010, 10:59:41 Odpowiedz z cytatem
kolanko
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 88
Skąd: zelów
Register IP:


Ukasy napisał:
No właśnie wszystkie chodniki zasypane i nikomu się nie chce odgarniać śniegu. Dopiero dzisiaj zobaczyłem pierwsze pugi i solarki, a powinny być już w poniedziałek !



jak ci to tak strasznie przeszkadza to trzeba było iść do biedronki kupić łopatę i odśnieżać LOL LOL LOL

_________________
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 03.12.2010, 12:45:11 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
jak ci to tak strasznie przeszkadza to trzeba było iść do biedronki kupić łopatę i odśnieżać


Tylko jakoś już wszystkie łopaty do odśnieżania zostały wykupione (byłem w Stivexie, Biedronce i u Brzozowskiego). Crying or Very sad
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 03.12.2010, 13:19:27 Odpowiedz z cytatem
kolanko
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 88
Skąd: zelów
Register IP:


Ukasy napisał:
Cytat:
jak ci to tak strasznie przeszkadza to trzeba było iść do biedronki kupić łopatę i odśnieżać


Tylko jakoś już wszystkie łopaty do odśnieżania zostały wykupione (byłem w Stivexie, Biedronce i u Brzozowskiego). Crying or Very sad



więc jesteś jak nasi drogowcy,i ciebie i ich zaskoczyła zima Język

_________________
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 03.12.2010, 13:25:15 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
więc jesteś jak nasi drogowcy,i ciebie i ich zaskoczyła zima


Powinna być dostawa nowych łopat, a nie jak się już skończyły to nowe dopiero za tydzień. W dodatku znalazłem łopatę w piwnicy i odśnieżyłem podwórko. Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 03.12.2010, 14:41:40 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Za rok znów będzie zima i te same problemy tj. w roku poprzednim Język

Zima zaskakuje co roku, nie ma co ukrywać.
Zeszłoroczna łopata w dłoń i do roboty Uśmiech...

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1680x1050
 Zima! 
PostWysłany: 03.12.2010, 14:48:49 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


kolanko napisał:
Ukasy napisał:
No właśnie wszystkie chodniki zasypane i nikomu się nie chce odgarniać śniegu. Dopiero dzisiaj zobaczyłem pierwsze pugi i solarki, a powinny być już w poniedziałek !



jak ci to tak strasznie przeszkadza to trzeba było iść do biedronki kupić łopatę i odśnieżać LOL LOL LOL


ja bym chciała żeby odśnieżali Ci którzy za to odpowiadają ( i maja za to płacone) a nie Ci ktorym to przeszkadza

rozumiem że sa tacy co mają jakies posesje i ciąży na nich obowiazek odśnieżenia "swojego " chodnika ale sa i tacy co chcą chodzić/jeździć bezpiecznie i nie muszą w czynie społecznym odśnieżać

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 8  
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon