FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Zelowiacy ruszyli z kanap :)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 31.05.2011, 22:58:07 Odpowiedz z cytatem
miranda.pl
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 63
Skąd: Zelów
Register IP:


Witam,
od dłuższego czasu zauważyłam,że na ulicach naszego miasteczka możemy spotkać grupy/ pojedyncze osoby uprawiające sport, np. bieganie oraz modne w ostatnich miesiącach przede wszystkim u naszych starszych mieszkańców nordicwalking.
Cieszy mnie to, że coraz mniej czasu spędzamy przed tv, kompem lub na kanapie. W niedzielne popołudnia często całe rodzinki wybierają się na wycieczki rowerowe, pikniki, spacery, a pogoda sprzyja temu. Może fajnie byłoby, żeby było więcej ścieżek rowerowych?
W Zelowie ostatnio otworzono także siłownię, a w SP nr 4 jest areobic, więc mamy świetną alternatywę na spędzenie miło i pożytecznie czasu. Uśmiech...

..... w myśl zasady " w zdrowym ciele zdrowy duch" zadbajmy o siebie:)
Pozdrawiam Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1366x768
PostWysłany: 01.06.2011, 08:57:46 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


godzina biegania i 3h siedzenie przed kompem hehe. Ja osobiście zapraszam wszystkich chętnych do poznawania dotąd nieodkrytych bądź mało uczęszczanych zakątków Naszego małego miasteczka Mruga 2 Niech Św. Krzysztof ma nas w swojej opiece Uśmiech...

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1680x1050
PostWysłany: 01.06.2011, 10:21:49 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


No tak... Ja też to zauważyłem. Chociaż w 30 stopniowe upały bieganie jest złe. Lepiej poczekać gdzieś na 18-20. Wtedy jest już odpowiednia temperatura.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Zelowiacy ruszyli z kanap :) 
PostWysłany: 01.06.2011, 10:23:15 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


A jak komuś straszne i wstydliwe bieganie po zelowie to zawsze można pobiec na patyki przez las lub w inne okoliczne zakątki natury Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon