FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Chcecie radio w internecie?

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 18.02.2005, 14:01:23 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Zadaje proste pytanie, czy chcielibyście mieć zelowska rozgłośnię w necie? To jest całkiem realne. czekam na odpowiedzi.
rzucajcie propozycjami do nazwy takiego radia.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 18.02.2005, 14:54:05 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


No wsumie to fajnie byłoby posłuchać zelowskiego radia w necie Uśmiech... Jestem za Uśmiech... Co do nazwy to nie mam jeszcze konkrentego pomysłu Uśmiech... Jak przyjdzie mi do głowy jakiś pomysł to się tu oczywiście wypowiem Uśmiech...

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 18.02.2005, 16:42:30 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Całkiem niedawno coś obiło mi się o uszy nt. radia zelowskiego, ale to raczej były rozmowy.

... a pomysł niczego sobie, w końcu mamy już swoją stronę, swoje forum to i może i radio by się przyjeło, w końcu coraz więcej ludzi ma dostęp do internetu.
Samo założenie radia nie jest raczej problemem i na tym się to nie kończy, ktoś musiałby się tym wszystkim zajmować a to już nie takie hop siup.
Następna sprawa to forma, od niej zależałaby cała popularność.

Ja jestem za. W necie spędzam sporo czasu więc można byłoby posłuchać co tam słychać w eterze Uśmiech...

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 18.02.2005, 18:03:24 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Co do założenia, to nie ma z tym najmniejszego problemu... Pojawia się on, gdy chcielibyśmy w owym radiu posłuchać jakiegoś głosu osoby prowadzącej. Bo radio z samą muzyką, to nie radio niestety... Kto by takiego czegoś słuchał? Muzyki to można sobie posłuchać z WinAmp'a. Co innego, gdyby w radiu można było usłyszeć np: co dzieje się na rynku, albo ile osób jest u Mierzyka... :) Trzeba też popatrzeć na to z innej strony, a mianowicie, ilu ludzi ma stały dostęp do internetu w Zelowie... Ostatnio ta liczba wzrosła, ale z tego co wiem i tak jest ona nieduża. :( A w kawiarence nikt radia nie będzie słuchał (hehehe, i tak komputery z kawiarenki nie mają kart dźwiękowych :]). No i jest jeszcze problem z tym prowadzącym. Kryształ pewnie też dużo czasu nie będzie miał, no chyba że się myle. Jeżeli się myle, to nawet lepiej! :) Bo tak jak już wspomniałem, aby radio było choć troche popularne, musi je ktoś porządnie prowadzić...

No to tak: jak dla mnie radio to nie byłby głupi pomysł, bo mam stałe łącze i dużo siedze w necie. Jak to mówią, jestem na TAK. :) Czekam tylko na opinie innych. Życze powodzenia i pozdrawiam! :)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 19.02.2005, 01:48:39 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Hmm... pomysł nie jest zły z tym radiem ,ale jesli chodzi o prowadzocego zawsze mozna kilku wprowadzic prowadzacych ktorzy by prowadzili radio wtedy kiedy maja czas ( przynajmniej z tego co widze jest tak w innych radiach interentowych).

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 19.02.2005, 10:53:04 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


No tak, tylko z tym też jest problem... Bo tych prowadzących trzeba znaleźć, a jak wiadomo, to wcale nie jest takie proste. Bo taka osoba to nie może być pierwsza lepsza wzięta z ulicy. To musi być człowiek odpowiedzialny, musi mieć dobry głos (słyszał ktoś prowadzącego w radiu, który się jąka? No chyba, że za wyjątek możemy obrać Kazimiere Szczuke z Najsłabszego ogniwa... :P). Ostatecznie ten problem można by było rozwiązać wprowadzając czas, w którym będą prowadzone audycje. Tylko, że znowu inni nie mogli by tego słuchać, bo wiadomo, że nie każdy by miał wtedy czas... Ja cały czas jestem ZA, może ktoś kiedyś wpadnie na jakiś genialny pomysł z tymi prowadzącymi? Bo jakby nie patrzeć, fajnie by było posłuchać w radiu o Zelowie! :)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 01.03.2005, 10:03:48 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Kryształ pewnie też dużo czasu nie będzie miał, no chyba że się myle. Jeżeli się myle, to nawet lepiej!
No w sumie na brak czasu to nie narzekam. Wiele śpiewam ale też w necie troche siedzę, problem jest w tym, że nie posiadam (póki co) neta w chacie. A tu sprawa staje sie poważne, przeciez nie będę nadawał z kawaiarenki. Hehe.
Podsumowując: Radio powstanie. Kiedy? Jak dołożą półkę na Centrali, bo na razie jakbyście nie wiedzieli, to na neta w Zelowie trzeba czekać! Ponad 100 osób. takie realia. Jednakże postaram sie zrobic wszystko aby stacja o nazwie "Radio Przekręt" wystartowała jak najszybciej. czemu taka nazwa? Doszliśmy do wniosku że na poważnie to juz inni robią takie rzeczy a taka kontrowersyjna nazwa dobrze wrózy na przyszłośc.
Pozdrawiam zatem i czekam na Wasze opinie. REDAKTOR NACZELNY.
P.S.
problem z prowadzacym mozna rozwiązac tak jak juz to napisano wczesniej. czyli ze audycje beda sie ukazywac w okreslonych godzinach i dniach tygodnia , przewaznie gdy macie wolne , typu piatek wieczor i cały weekend. Twisted Evil
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 01.03.2005, 21:00:50 Odpowiedz z cytatem
Mariusz
Morderator
Morderator
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 178
Skąd: NATO :)
Register IP:


Brawo! Jak najbardziej jesten - ZA Exclamation
Tylko czy prowadzący podoła Question


Nie zniechęcam, ale to wcale nie małe wyzwanie, aby zdobyć fanów na słuchanie takiego Radia na dłużej . Mruga 2

_________________
To by było na dziś tyle w tym temacie
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 04.04.2005, 11:16:06 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


A więc moi drodzy śa nowe informacje w sprawie stacji:) Na dniach podciągną mi neta. To podstawa aby oczymś zacząć myśleć poważnie. Mam nadzieję że forma i pomysł jaki obrałem spodoba Wam się i bedziecie zadowoleni. Nie wiem ale jakos dziwnie się czuje robiąc takie przedsiewzięcie gdyz to w pewnym sensie jakiś debiut. Na dzień dzisiejszy to chyba wszystko.
P.S.
Pamietacie może tytuł takiego filmu made in USA, w którym to chłopak nadawał z garażu a pod koniec wiał na jeepie przed FBI? Moja pamiec wymiękła...
Szukam także chętnych do zrbienia strony stacji...Ja w te klocki= 0. czekam i pozdrawiam. <peace>
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 04.04.2005, 20:08:33 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Hmmm.... mnie interesuje jakim łaczem bedziesz dysponował bo na 512kb/s zawielu ludzi nieposłucha tego radia i bedzie to raczej niska jakosc Uśmiech kwaśny Confused

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 05.04.2005, 13:35:30 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Ano Fago tu jest ból. Smuteczek Z początku myślałem O DSL, złacze przemysłowe zakładane tylko dużym firmom itp., była okzaja tzw. plecy, ale 350 pln na miecha mnie odrzuciło. Później nasza kochana TP SA czyli najszybsza neostrada, ale płacenie 180 pln żeby mieć neta to też nie wesołe, dodając że dojdzie mi jeszcze abonament min. 50 pln. Suma summarum skońzcy się na środkowej neo i tak jak zauważyłes nie będzie to rewelacja, ale od fczegoś musze zacząc. Pozdrawiam.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 05.04.2005, 13:43:26 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Chyba że pojadę po bandzie i wezme najszybsza Neo Uśmiech...Uśmiech...Uśmiech...Uśmiech: Zobaczymy...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 07.04.2005, 19:16:29 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


Radio Przekręt..... hmm... niezla nazwa... a na tego... prowadzącego... wziąłbym Faga Suszę zęby jak go znam dać mu kompa z netem jakiegoś browarka co jakiś czas i może siedziec 24/h Suszę zęby juz nie raz pokazał swoje umiejętności w GCI w Buczku... A po drugie chlopak i tak na razie nie ma co robic Suszę zęby i tylko
patrzeć jak mu się mordka usmiecha Suszę zęby, tylko co jakaś sobote dać mu wolną zeby mogl chlopak sobie na brzeskach nogi rozprostowac Suszę zęby

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 07.04.2005, 20:03:46 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


zelowiak napisał:
Radio Przekręt..... hmm... niezla nazwa... a na tego... prowadzącego... wziąłbym Faga Suszę zęby jak go znam dać mu kompa z netem jakiegoś browarka co jakiś czas i może siedziec 24/h Suszę zęby juz nie raz pokazał swoje umiejętności w GCI w Buczku... A po drugie chlopak i tak na razie nie ma co robic Suszę zęby i tylko
patrzeć jak mu się mordka usmiecha Suszę zęby, tylko co jakaś sobote dać mu wolną zeby mogl chlopak sobie na brzeskach nogi rozprostowac Suszę zęby



Hehe... no Zelowiak nie mam pytań... LOL Suszę zęby LOL Język

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
 Chcecie radio w internecie? 
PostWysłany: 12.04.2005, 20:39:32 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Że zakładają DSL tylko dużym firmom, to nie prawda (ja mam DSL), ale że jest drogie, to niestety prawda... Zakładając DSL'a trzeba go podzielić z innymi, jak to jest w naszym przypadku. A co do stronki, niestety nie podejmę się tego wyzwania. Wiem, jak to jest coś obiecać, a potem nie chce się tego robić... :P (Swojej stronki nie moge dokończyć...). Czekam na radio... :)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 6  
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon