FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Forum & Strona -> Mamy już 100 użytkowników Forum

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 08.12.2004, 19:36:25 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


No i mamy ,że tak powiem małe świeto na forum. Jest już 100 użytkowników którzy napisali 1856 postów na dzień dzisiejszy. Jak na nasze specyficzne miasto Zelów uważam ,że 100 użytkowników to jest taki mały sukces:)forum.Myśle że czasem i rozwojem internetu w naszym miescie ich liczba wzrośnie i zanim sie obejrzymy bedziemy mieli 1000 użytkowników Cool Suszę zęby


P.S Pozdrawiam admina forum który bacznie czuwa nad wyglądem i rozwojem forum Uśmiech...

P.S 2 Pozdrawiam wszystkich forumowiczow:)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 08.12.2004, 19:48:15 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Suszę zęby

Tak na początek to troszkę ostudzę tą okoliczność Uśmiech...
Jest jeszcze jednego użytkownika który nie aktywował swojego konta a co za tym idzie......? Jeśli go nie aktywuje spowrotem zrobi się liczba 99...
Więc narazie możemy się wstrzymać z oficjalnymi życzeniami, prezentami i gratulacjami he he he

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 08.12.2004, 19:54:43 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


No ja informacji nie mam o aktyacji konta jak ty drogi adminie wiec napisałem to co widze na bierzaco Uśmiech...

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 08.12.2004, 21:03:48 Odpowiedz z cytatem
Mariusz
Morderator
Morderator
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 178
Skąd: NATO :)
Register IP:


A zatem czekamy Zegar

_________________
To by było na dziś tyle w tym temacie
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 13.12.2004, 14:06:35 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Nie wiem jak to jest dokładnie, ale czy w tej liczbie są także ludzie, którzy zarejestrowali się i do tej pory nie mają ani jednego posta? Bo jak tak, to lipa... I jeszcze jest masa ludzi, którzy mają konto i napisali jednego posta w "ogłoszeniach"... Jak by nie patrzeć, mało jest użytkowników, którzy mają jakikolwiek wkład w naszym forum. A szkoda...

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 13.04.2005, 18:05:00 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Powoli, powoli. Mam nadzieję że forum wkrótce się rozrośnie. Coraz więcej osób ma w Zelowie neta, więc powinno być nas tu coraz więcej. Może zrobić jakąś małą reklamę zelowskiego forum?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 15.04.2005, 16:09:12 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


No wsumie reklama mogła by pomóc w popularności tego forum ale nic na siłe Uśmiech...

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 16.04.2005, 14:40:22 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Pasowało by umieścić jakiś baner na stronach oficjalnych Bełchatowa czy Łasku. Na pewno znaleźli by ludzie którzy chcieli by wypowiedzieć się na tym forum. Tylko nie wiem ile to kosztuje??
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 16.04.2005, 15:11:43 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


To raczej nie możlwe, jeśli chodzi o oficjalne strony miast tj Bełchatowa czy Łasku. Sądzisz że Bełchatów dałby sobie umieścić reklame forum zelowskiego? Bo ja wątpię (chyba żeby sią dobrze posmarowało Uśmiech . Wprawdzie sami nie mają forum... ale...
Co do reklamy banerowej to nie wiem czy opłaca się, bo jednak jest to forum miejskie, dotyczące naszego miasta i mieszkańców, a co to innych interesuje co w jakimś Zelowie piszczy, chyba że w jakiś sposób są z nim związani. Najlepszym sposobem jest namawianie mieszkańców aby zajrzeli na forum, poczytali, zarejestrowali się i wypowiadali się na różne tematy. A często albo im się nie chce albo nie umieją. Takie realia.
Chodzicie do szkoły... tam sporo osób korzysta z internetu, a jednak ich na forum nie widać... (nie mówie tu o tych którzy tylko czytają, bo czytających to mamy dostatek).

Co do banerka to można zmontować jakiś i jeśli ktoś by chciał umieścić go na swojej prywatnej stronie to było by ok. Ostatnio myślałem nad oficjalnym logo forum. Zmontowałem na prędce takie logo ze słoneczkiem, które możecie zobaczyć w topie.
W niedługim czasie planuje również za zgodą UM zrobić oficjalne koszulki forum z nadrukiem. Robi się ciepło więc to by była istna reklama (chodzący zelowiacy w koszulkach forum).

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 16.04.2005, 15:23:00 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Takie baner na naszych stronach to dobry pomysł, jestem za. Myślę, że w miastach sąsiadujących z naszym są ludzie, którzy chcieli by coś powiedzieć na forum. Co do koszulek, hmm. Nie wiem czy by się to udało, w Zelowie bida i mało prawdopodobne czy znajdą się chętne osoby co to kupią. Chyba że koszuleczka będzie na prawdę dobra (fajna dzianinka, bawełna Suszę zęby ) i oryginalne logo, hmm takie czemu nie. Popracuj i spróbuj coś zdziałać z UM. Powodzenia!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 16.04.2005, 15:32:41 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


bkb napisał:
Co do koszulek, hmm. Nie wiem czy by się to udało, w Zelowie bida i mało prawdopodobne czy znajdą się chętne osoby co to kupią. Chyba że koszuleczka będzie na prawdę dobra (fajna dzianinka, bawełna Suszę zęby ) i oryginalne logo, hmm takie czemu nie. Popracuj i spróbuj coś zdziałać z UM. Powodzenia!


No ja nie myśle o jakiś badziewiach, wszystko będzie profes (materiał i nadruk) nie lubie fuszerki. A za taką cenę będzie stać każdego Uśmiech... To napewno nie bedą ceny z koszulki.com.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 16.04.2005, 15:38:04 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


I żeby nie były czerwone, nie lubię tego koloru Suszę zęby Ja zamawiam białą albo czarną. Ładne logo z tylu a z przodu mały napis po prawo "bkb". I jak by się udały te koszuli, to trzeba by było pomyśleć o jakiś polóweczkach Suszę zęby A zimą czapeczki Suszę zęby



Admin: Czerwone do niczego nie pasują, ani do strony Zelowa ani do forum, więc bądź pewnie że czerwonych nie będzie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 29.03.2006, 12:47:33 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Minoł ponad rok odkąd mieliśmy na forum stu użytkowników ,dziś jest juz nas 201 i napisalismy 4082 postów. Powili forum sie rozwija i jest nas coraz wiecej ,oby tak dalej... Uśmiech...

Podziekowania dla naszego admina DANONA ,który trzyma rekę nad szatą graficzną naszego forum oraz dzielnie utrzymuje tu porządek. Język

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 30.03.2006, 16:46:01 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


A co z koszulkami?PytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnik?
Można by takie wyprodukować, że z tyłu logo a z przodu nick z forum. Może zróbmy zapisy kto jest zainteresowany...
Ja chcęWykrzyknikWykrzyknik
(Katrynka teżWykrzyknikWykrzyknik!)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1024x768
 Mamy już 100 użytkowników Forum 
PostWysłany: 30.03.2006, 17:40:16 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Fago napisał:
Minoł ponad rok odkąd mieliśmy na forum stu użytkowników ,dziś jest juz nas 201


Mała poprawka, jest nas 197 Uśmiech... Wyrzuciłem przed chwilą 4 zarejestrowane boty.

Co do koszulek Romku to myśle, że może coś z tego będzie, aleee.... raczej tylko z logiem forum bo z nickiem byłoby to zbyt kosztowne.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWin981024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Forum & Strona
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 2  
Idź do strony 1, 2  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon