FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Idol a sprawa Kryształa

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 10.11.2004, 12:21:06 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Cze!
Więc zadaję wam wszystkim na forum pytanie: Co sądzicie o moim ruchu, a chodzi o przystąpienie mojej osoby, do eliminacji programu "Idol". Czekam na Wasze odpowiedzi.
P.S.
Trzymajcie kciuki koło 13.30 w niedzielę 14 listopada. Wtedy stanę przed "Wielką Komisją" Twisted Evil Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 10.11.2004, 21:50:50 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


No to Kryształ nie pozostaje nic innego jak tylko powodzenia życzyć Uśmiech...

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 11.11.2004, 08:04:35 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


3maj się 3maj się 3maj się 3maj się 3maj się 3maj się 3maj się
OK OK OK OK OK OK OK OK OK OK
Uśmiech z Uśmiech z Uśmiech z Uśmiech z Uśmiech z Uśmiech z Uśmiech z Uśmiech z Uśmiech z Uśmiech z Uśmiech z
Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 11.11.2004, 09:35:05 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Stary walcz ostro! Uśmiech... obyś zaszedł jak najdalej, tego Ci życzę.
Dawaj info co tam będzie słychać na froncie, no i kiedy będzie Cię można zobaczyć w TV he he he...

PS. Wyjaw rąbek tajemnicy i zapoznaj nas z kawałkiem którym rozwalisz komisje Uśmiech...

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 13.11.2004, 13:05:29 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


cze!
Co do tego , że mam rozwalić to polemizowałbym oi to dośc zaciekle, ale mam ich do siebie na tyle przekonać by byli za mną, i dla ułatwienia nie wszystkich. większość. To wystarczy. Śpiewam GObywatel GC "Tak, tak to ja..." . Niby żadna tam piosenka, ale jest energiczna i z przekazem i chociaz nie słucham tego na codzień wybrałem ją..tak na start.
Pozdrawiam . trzymajce kcuki...)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 13.11.2004, 19:31:35 Odpowiedz z cytatem
Katarzyna:)
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


To zaszczyt dla naszego miasteczka, że pomimo tego, iż jest małe...ktoś będzie je reprezentował w czymś tak popularnym,jak "Idol"
Ja, podobnie jak inni życzę powodzenia i mam nadzieję, że to w dużej mierze przyczyni się do tego, że inni również będą bardziej odważni w prezentacji swoich zdolności muzykalnych.

_________________
Sprawiedliwa wolność jest tylko halucynacją
Czekającą na krawędzi odległego horyzontu
A my wszyscy jesteśmy obcymi w globalnej iluzji
Pragnącymi i potrzebującymi niemożliwego nieba
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 14.11.2004, 00:31:12 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


ja również się dołączam do gratulacji Uśmiech... no i podaj nam wyniki tych eliminacji, oczywiście Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 15.11.2004, 17:26:15 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


Mruga 2 mineły 24 godziny, czas na relacje Exclamation

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 15.11.2004, 22:48:43 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


No widząc Kryształa opis chyba nie poszło mu dobrze -[Wojewódzki sey:"Bujaj trampki".Co gorsze miał racje!Smuteczek((]

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 16.11.2004, 16:24:07 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Witajcie wszyscy.
Tak jak Fago zauważył nie mam dobrych wieści, a propo drugiego castingu w Warszawie. Smuteczek
Wszystko co się wydarzyło, mogło by posłużyć jako scenariusz filmu pt. " Jak zaśpiewać by pewnie odpaść - czyli Paweł K. podejście nr 2". Embarassed
Jeśli możecie sobie wyobrazić że śni Wam się koszmar, śpiewacie tragicznie, po czym najlepiej po zakończeniu zapaść się pod ziemię a Komisja jedzie po Was jak glebograzarka po zmrożonej glebie, to ten koszmar miałem , jakby to napisali na czcie, na realu. Nikomu takiego czegoś nie życzę.
Nie wytrzymałem presji i po raz drugi sters zjadł całe piękno i ten fałsz...brrr... Miałem nie czekać na werdykt, gdyż byłem świadomyu jaka tragedia właśnie się uczyniła. Wojewódzki powiedział" powiem Cii takie młodzieżowe hasło : Pal trampki" , odpowiedział tak na moja prośbe powtórzenia numeru, gdyż poi paru minutach spędzonych tam, wyluzowałem się i lek odszedł.
Niestety, drugiej szansy nie dostałem...
Wnioski które do mnie dotarły , to chyba to że nie nadaję sie do takich programów gdzie stoje przed grupa oceniających mnie ludzi, moja wrodzona nerwowośc nie działa wtedy poprawnie na ekspresję tylko wręcz przeciwnie , sprawia że jestem jak domek z kart...chwila nieuwagi i po mnie...
Na pocieszenie mam wspomnienia, lałem obok Wojewódzkiego w pisuary, koleś wyższy odemnie o głowę, a ja do niego że mam płytkę zespołu i co by sobie posłuchał, a kolega umył ręce, wziął płytke i poszedł dalej oceniać. Miałem szczęście że zachciało mi się siku tak samo jak jemu
LOL
prowadziłem rozmowy z Brodką (zajrzała na chwilę pod koniec), maciek Rock trzymał za mnie kciuki ale i to nie pomogło.
I najważniejsze, nowe znajomości....
Pozdrawiam i dzięki jeszcze raz za życzenia powodzenia. Doceniam.
Kryształ
P.S.
Może tak się miało stać ? Może miałem się nie dostać? Kto wie? Rolling Eyes
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 16.11.2004, 20:42:02 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


Przyznam, że Ci zazdroszcze. Nie potrafie śpiewać, ale nie odważyłabym się na taki krok nawet gdybym umiała, zwłaszcza znając już możliwości "wysokiej komisji" .
Poza tym, jak sam zauważyłeś "podróże kształcą" oby coś z tego wyszło OK

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 17.11.2004, 14:04:37 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


a sikales juz po "koncercie" Uśmiech... czy przed Suszę zęby jakby bylo po to moze zbutowalbys go za ten text, dopiero bys sie wylansowal Suszę zęby cala Polska by Cie znala Uśmiech... Uśmiech... hehe of corse... nie smieje sie Uśmiech)))))))) Pozdrowionka Uśmiech...

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 17.11.2004, 23:50:37 Odpowiedz z cytatem
Krawędź
Miętki
Miętki
Dołączył: 17 Lis 2004
Posty: 4

Register IP:


niezle niezle. jestem nowa na forum, ale podoba mi sie to co robisz - czy jednak nie uwazasz tego za zbytnie afiszowanie sie? opisy na gg i pytanie ktore wedle przyjetych konwenansow wymaga chwalenia cie za to co robisz?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 19.11.2004, 17:41:31 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Krawędź niczego od nikogfo nie wymagam, to że może ci się zdawac że się afiszuję to tylko złudzenie byc może ruch promocyjny, ale ja tegoo nie potrzebuję 10 lat temu zacząłem śpiewać i robić cos w muzyce, gdybym wtedy zachowywałbym się jak teraz to może byłby to afisz , dziś jestem Kryształem , w Zelowie zna mnie parę osób, a z widzenie parędziesiąt. Moi koledzy mają żony, dzieci, ja jednak jeszcze nie...poświęcenie..tak to dsoię nazywa
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
 Idol a sprawa Kryształa 
PostWysłany: 21.11.2004, 12:01:33 Odpowiedz z cytatem
Krawędź
Miętki
Miętki
Dołączył: 17 Lis 2004
Posty: 4

Register IP:


czy brak dzieci uważasz za poświecenie ze swojej strony?? serio tak myślisz... no to chyba troszke sie mylisz. Ale wracając do Idola - nie oskarzam cie, to tylko moje subiektywne odczucie - nie uznaje publicznych opowiesci o osobistych porazkach - jednak musze przyznac ci wielki plus - odwazyles sie i byles przez to lepszy niz kilkaset tysiecy mlodych ludzi, ktorzy siedza na swoich grządkach, jarają bake i nic innego nie robią mimo że np. potrafią śpiewać, kochaja spiewać, ale nie bo po co.. tutaj uklon w twoja strone. podobal mi sie twoj wystep w Koszalinie - nagroda jak najbardziej zasłużona, ale ciekawe czy basiscie oddales 20zl, ktore sugerowali jurorzy..?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 2  
Idź do strony 1, 2  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon