FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Łysienie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 25.09.2014, 15:25:43 Odpowiedz z cytatem
srokaa
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 26

Register IP:


Mam okropny problem z łysieniem. Włosy mimo iż zdrowo wyglądają wypadają garściami. Badania też nie pokazują, że jest coś nie tak. Nie obce są też mi różne tabletki i wcierki. Stosowane były przeze mnie wszystkie znane specyfiki dostępne na rynku. Wydaje mi się, że to wypadanie jest spowodowane stresem, który jest mi nieobcy na co dzień. Próbuję zwalczać i unikać stresogennych sytuacji, ale wiadomo, że nie wszystkie jestem w stanie wyeliminować. Podobno ten specyfik daje radę ale http://alegratka.pl/ogloszenie/minoxidil-tabletki-na-lysienie-na-23630953.html?h=41632b3e346982c7 ale cena mnie przeraża. I tak już wtopiona jest spora gotówka. Słyszeliście może o tym leku?Pytajnik?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1366x768
 Łysienie 
PostWysłany: 28.06.2015, 13:07:19 Odpowiedz z cytatem
bloczek
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 31 Maj 2004
Posty: 28
Skąd: Anglia/Wisbech
Register IP:


Sa specyfiki dobre ale bardzo drogie bo koszt kuracji 3 miesiecznej to okolo 1700zl ale efekt gwarantoany odbudowuja sie cebulki wlosy odrastaja 3krotnie i sie bardzo wzmacniaja. Z tym ze cena duza. I w polsce tego nie ma .J przywozilem do polski 2 razy juz dla snajomych i kazdy mega zadowolony

_________________
The D`n`B Crew Member.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon