FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> TKALNIA PAWŁA RECŁAW w ZELOWIE.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 04.04.2011, 19:21:44 Odpowiedz z cytatem
rezlaw
Miętki
Miętki
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 2

Register IP:


Witam serdecznie, jestem strasznie dalekim potomkiem wyżej wzmiankowanego obywatela i jako osobnik ciekawy swoich korzeni a jednocześnie skrępowany brakiem wiedzy o tej części historii mojej familii, uprzejmie proszę o pomoc w uzyskaniu jakichkolwiek informacji, zdjęć itp, które mogą nawiązywać do historii mojego przodka w kontekście przeszłości miasta Zelów.

Niestety moja wiedza o tkalni Pawła Recław w Zelowie ogranicza się wyłącznie do tego, że w kwietniu 1948 roku Tkalnia Mechaniczna została upaństwowiona a w chwili obecnej mieści się tam Dom Kultury ( ul. T. Kościuszki 74).

Oczywiście o samej osobie Pawła Recław posiadam nieco większy zasób wiedzy i dokumentów, natomiast cierpię na chroniczny brak wiedzy o miejscach i wydarzeniach z nimi związanych.

Zatem raz jeszcze proszę o pomoc, a choćby za zainteresowanie dziękuje.

serdecznie pozdrawiam

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x960
PostWysłany: 08.04.2011, 14:51:28 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


Witam

Czy byłaby możliwość zobaczenia tego dokumentu na żywo? Mam znajomego, który może mógłby pomóc, ale chciał najpierw zobaczyć ten dokument.

Pozdrawiam

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1680x1050
 TKALNIA PAWŁA RECŁAW w ZELOWIE. 
PostWysłany: 09.04.2011, 04:59:15 Odpowiedz z cytatem
rezlaw
Miętki
Miętki
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 2

Register IP:


To jest wiadomość prywatna pisana na papierze firmowym, ale zrobię skan i z przyjemnością udostępnię.

pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x960
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon