FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Komu zależy by zblizyć Zelów do Białorus

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 01.02.2011, 19:23:43 Odpowiedz z cytatem
seweryna
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 387
Skąd: Zelów
Register IP:


Ufając osobom, w których ręce większość społeczeństwa powierzyła swój los, od listopadowych wyborów 2010r. nie interesowałam się sytuacją Gminy, pod zarządem nowo wybranych władz. Bo tak być powinno. My, mieszkańcy, winniśmy skupić się na swoich sprawach; na pracy, rodzinie, rozrywkach, a władze rządzić, z myślą o nas i dla nas. Po 2-u miesiącach jestem ponownie na stronie internetowej Zelowa i przy pierwszym kliknięciu rozczarowanie.

Czytam: „26 stycznia br. odbyła się VI sesja Rady Miejskiej w Zelowie………Odrzucono projekt uchwały w sprawie zmiany Statutu Gminy Zelów dotyczący nagrywania na kamerę video przebiegu sesji Rady Miejskiej i zamieszczania nagrania na stronie internetowej Gminy Zelów”.

Pytam DLACZEGO??? Czyżby myśl bała się samej siebie? Niebywałe!

Skoro wysiłkiem nauki i pracy wielu pokoleń , powszechne stały się osiągnięcia poszerzające możliwości, będące ułatwieniem w codziennym życiu, dlaczego nas, mieszkańców Zelowa izoluje się przed postępem? Przecież bez wychodzenia z domu można zrobić zakupy w Koziegłowach, prześledzić w szczegółach trasę z Wysp Owczych do „Bóg wie gdzie”, to czemu, żeby przyjrzeć się pracy ludzi, którym zaufano, dotyczącej istotnych spraw naszej Małej Ojczyzny, mamy „urywać” się z pracy i poświęcić w tym celu parę godzin w nieodpowiednim nam terminie? Oczekiwanie jawności we wspólnocie samorządowej musi być tak samo uwzględnione jak prawo do wspólnego dobra i indywidualnej samorealizacji. Gwarantuje to Konstytucja i Ustawa o samorządzie gminnym z 1990roku.

Pytam więc, - A cóż to Zelowscy Szanowni Radni mają do ukrycia, że boją się jawności?

Czy czuję się dotknięta tą decyzją radnych? Przykro mi, że osoby, którym społeczeństwo dało mandat zaufania reprezentują poglądy z pogranicza zaścianka, ze wskazaniem na Białoruś. Stanie w ogonie postępu cywilizacyjnego i zacofanie, nie licuje z mandatem radnego.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
 Komu zależy by zblizyć Zelów do Białorus 
PostWysłany: 02.02.2011, 07:47:46 Odpowiedz z cytatem
szmarek
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 21 Lis 2005
Posty: 47

Register IP:


seweryna napisał:
DLACZEGO?Pytajnik


Ci, którzy głosowali przeciw upowszechnianiu i jawności są świadomi tego, że znajdują się na niewłaściwym miejscu, że przyszli tylko po to by "dorobić" a nie służyć. Stąd obawa. Nie czarujmy się do takiej funkcji trzeba mieć predyspozycje, nie każdy pierwszy lepszy z łapanki sie nada. Pazernym a niepredystynowanym się nie dziwię, dziwię się tym którzy znając ich na nich głosowali.
Było głosowanie pomysł nie przeszedł i nic na to się więcej chyba nie poradzi. Wynika stąd, że 9 z 15 radnych należałoby podziękować.
Dobrze przynajmniej, że jakaś dobra dusza poświęca swój wolny czas, nagrywa obrabia i udostępnia "zboczeństwu" jak to okreslił radny Pawlak.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWin20001024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon