FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Lodowisko

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 29.01.2011, 13:07:43 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
dla mnie kazda wiara to sekta bo ma takie same zasady


Czyli według Ciebie katolicy to sekta Pytajnik Ty też pomyśl, zanim coś napiszesz

Cytat:
ja znam ludzi tej wiary i zapewniam cię że nie sa sektą , mam kontakt z jedna osobą i ta osoba nigdy od kiedy u mnie bywa nie próbowała mnie namówić na zmiane wiary


To dlaczego świadkowie jehowi chodzą po domach i sprzedawają "swoją" wersję Biblii Pytajnik Właśnie tymi niespodziewanymi wizytami namawiają Cię do zmiany na "ich" religię.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 29.01.2011, 14:14:23 Odpowiedz z cytatem
kolanko
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 88
Skąd: zelów
Register IP:


wiara katolicka to jest wiara za pieniądze,jeszcze nie zdążysz skończyć rozmowę z księdzem a on wyskakuje z cennikiem

_________________
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariWinXP1280x1024
PostWysłany: 29.01.2011, 14:51:26 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


kolanko napisał:
wiara katolicka to jest wiara za pieniądze,jeszcze nie zdążysz skończyć rozmowę z księdzem a on wyskakuje z cennikiem


Trzeba było zostać księdzem, a nie narzekać. Ksiądz nie dostaje pensji od państwa, tylko od ludzi, a ja wiem, że nie wszystkie pieniądze pieniądze lądują w kieszeni księdza, bo trzeba też zainwestować w kościół. Jak ktoś chodzi to widzi, że są wymieniane okna itp.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 29.01.2011, 15:50:15 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Cytat:
"Ukasy"]dla mnie kazda wiara to sekta bo ma takie same zasady

Czyli według Ciebie katolicy to sekta Pytajnik Ty też pomyśl, zanim coś napiszesz


napisałam kazda czyli znaczy że też , a co zabolało Pytajnik
skoro tak to miej świadomość ze innych też obraziłeś swoja wypowiedzią

Cytat:

To dlaczego świadkowie jehowi chodzą po domach i sprzedawają "swoją" wersję Biblii Pytajnik Właśnie tymi niespodziewanymi wizytami namawiają Cię do zmiany na "ich" religię.


po pierwsze , nie pchają ci się sila do mieszkania , jeśli grzecznie ich poinformujesz że dziękujesz za ich nauczanie , nie dyskutują tylko odchodzą

po drugie mam wrażenie że ich wiara jest bliższa prawdy , chodzą po domach tak jak to robił Chrystus i co ty na to mądralo Uśmiech... Pytajnik

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 29.01.2011, 16:02:35 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Ukasy napisał:
kolanko napisał:
wiara katolicka to jest wiara za pieniądze,jeszcze nie zdążysz skończyć rozmowę z księdzem a on wyskakuje z cennikiem


Trzeba było zostać księdzem, a nie narzekać. Ksiądz nie dostaje pensji od państwa, tylko od ludzi, a ja wiem, że nie wszystkie pieniądze pieniądze lądują w kieszeni księdza, bo trzeba też zainwestować w kościół. Jak ktoś chodzi to widzi, że są wymieniane okna itp.


:O, tylko sęk w tym że wszystko co ksiądz ma caly jego docód jest NIEOPODATKOWANY Wykrzyknik gdyby moje dochody były bez podatku myślę że w całym bloku okna bym wymieniła

ksiądz zarabia na
- chrztach
- ślubach
- pogrzebach
- datki z tacy
- kiedy chodzi po kolędzie
- ofiary za zmarłych

wiara katolicka to nie wiara w księdza , ale sobie wierz nawet w świętego mikołaja mi to lata , tylko nie obrażaj innych wyznań bo :

"W polskim prawodawstwie pojęcie sekty nie istnieje. Ustawodawca polski w żadnym z obowiązujących aktów prawnych nie podał znaczenia tego terminu i nie dokonał wykładni autentycznej. Pojęcie to, z uwagi na brak występowania w przepisach prawa, nie jest w polskim języku prawniczym stosowane w odniesieniu do żadnej z religii - obowiązujące w Polsce prawo każdemu gwarantuje wolność wyznania, głoszenia i sprawowania kultu religijnego (bez różnicy czy wyznanie jest formalnie zarejestrowane czy też nie), szczególnie jeśli chodzi o swobodę odbywania praktyk religijnych."

zródło http://pl.wikipedia.org/wiki/Sekta

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 29.01.2011, 16:43:44 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
po pierwsze , nie pchają ci się sila do mieszkania , jeśli grzecznie ich poinformujesz że dziękujesz za ich nauczanie , nie dyskutują tylko odchodzą

po drugie mam wrażenie że ich wiara jest bliższa prawdy , chodzą po domach tak jak to robił Chrystus i co ty na to mądralo Uśmiech... Pytajnik


Mnie kiedyś zaczepili na ulicy na na siłę pchali mi jakąś małą książkę o ich religii i powiedzieli, żebym to roznosił kolegom.

Cytat:

:O, tylko sęk w tym że wszystko co ksiądz ma caly jego docód jest NIEOPODATKOWANY Wykrzyknik gdyby moje dochody były bez podatku myślę że w całym bloku okna bym wymieniła


To trzeba było zostać ministrem finansów i zmienić to.

Cytat:

napisałam kazda czyli znaczy że też , a co zabolało Pytajnik
skoro tak to miej świadomość ze innych też obraziłeś swoja wypowiedzią


Mnie to zabolało, bo nie lubię jak ktoś obraża wiarę katolicką. I nie odpisuj mi, że ja tak samo obraziłem świadków jehowych tylko powiedziałem prawdę, że to jest sekta. Sam papież Jan Paweł II powiedział, że to była sekta, a tolerował wszystkie inne religie tj. islam, hinduizm, protestantyzm, taoizm, buddyzm itp.

Cytat:

ksiądz zarabia na
- chrztach
- ślubach
- pogrzebach
- datki z tacy
- kiedy chodzi po kolędzie
- ofiary za zmarłych


Mogłaś zostać zakonnicą i byś wtedy nie narzekała na kościół.

Dobra to jest temat o lodowisku, a nie o sektach i religiach, tak więc skończmy już deesis tą ostrą wymianę zdań.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 29.01.2011, 17:53:07 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


ale się uczepiłeś człowieku. I ten Twój super tekst "trzeba było zostać"....
Nienawidzę rozmawiać z ludźmi, którzy maja poglądy takie jak Twoje. Na szczęście jesteście w mniejszości.

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 29.01.2011, 19:12:31 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Cytat:

Ukasy : Mnie kiedyś zaczepili na ulicy na na siłę pchali mi jakąś małą książkę o ich religii i powiedzieli, żebym to roznosił kolegom.


nigdy w to nie uwierzę Wykrzyknik
dostałeś jedną książeczkę i co miałeś ja rozmnożyć i roznosić Pytajnik czy na ksero odbić Pytajnik hehehe ale czarujesz , będę na ciebie mówić czaruś ;P
taki inteligentny a takie głupoty pisze :/

a co do tego jaka profesje wybrałam to już ta decyzja za mną , gdybym chciała być zakonnicą na pewno bym nią była ale jakoś nie kręcą mnie habity

i faktycznie wróćmy do tematu wątku

a tu stanowisko Stolicy Apostolskiej , czyż nie tam urzędował JPII ?

"Stolica Apostolska w wydanym w 1986 raporcie "Sekty albo nowe ruchy religijne. Wyzwanie duszpasterskie" dystansuje się od zwykłego zwalczania sekt, nakazując dialog z nowymi ruchami religijnymi w duchu tolerancji i szacunku dla osoby ludzkiej."

niestety jesteś nie tolerancyjny , i tyle
nie oczekuj szacunku twoich poglądow kiedy sam nie potrafisz szanować innych , jeszcze zbyt mało przeżyłeś i widziałeś , to że masz dużą wiedzę , której cześć to po prostu internet , nie znaczy że masz prawo oceniać innych w taki sposób

a i jeśli myślisz że nie mam szacunku do księży, kościoła przez to ile zarabiają to się bardzo mylisz , mam zdecydowanie poważniejsze powody żeby mój szacunek do księży i kościoła bym taki jaki jest

zaloż wątek o kościele to tam podyskutujemy

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 29.01.2011, 23:17:13 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


Ja powiem tyle :

Jestem wierzący ale świadkowie Jehowy wyznają również takie zasady jak ja, są uczciwi przede wszystkim i życzliwi, kto w co wierzy jego sprawa dla mnie nawet może wierzyć w "co kolwiek" - jeżeli on odnajduje sens życia to ja to uszanuję.

Znam kilku i to są naprawdę w porządku ludzie Uśmiech...

Skate park - kiedyś kilka osób chyba nawet jeździło na deskach i to wyczynowo, teraz nie widziałem. Było by otwarte wiosną , latem i jesienią .

dobra rzecz.

_________________
Zelów - Tutaj nie ma przyszłości dla młodzieży
Jedynie co tu przetrwało to Kawiks i Lumpex:DSuszę zębySuszę zęby!
Postarajmy się by coś tu zmienić !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
PostWysłany: 30.01.2011, 08:25:26 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:

nigdy w to nie uwierzę Wykrzyknik
dostałeś jedną książeczkę i co miałeś ja rozmnożyć i roznosić Pytajnik czy na ksero odbić Pytajnik hehehe ale czarujesz , będę na ciebie mówić czaruś ;P
taki inteligentny a takie głupoty pisze :/


Miałem tą książeczkę pokazać innym i opowiadać, że religia świadków jehowych jest "lepsza" od katolików. Jak będziesz mówiła na mnie "czaruś" to ja mam na Ciebie ksywę "Dajsis". LOL Suszę zęby
I jeszcze jedno : wszystkie związki wyznaniowe, które zostały założone przez jakiegoś psychola, która twierdzi, że dostał wiedzę od Boga, traktuję jako sekty i nigdy nie zmienię na ten temat zdania.

Cytat:

"Stolica Apostolska w wydanym w 1986 raporcie "Sekty albo nowe ruchy religijne. Wyzwanie duszpasterskie" dystansuje się od zwykłego zwalczania sekt, nakazując dialog z nowymi ruchami religijnymi w duchu tolerancji i szacunku dla osoby ludzkiej."


Ja staram się tolerować wyznawców sekt religijnych, bo nie wypisuję przecież obraźliwych na ich temat słów, tylko mówię prawdę o świadkach jehowych.

Cytat:
ale się uczepiłeś człowieku. I ten Twój super tekst "trzeba było zostać"....
Nienawidzę rozmawiać z ludźmi, którzy maja poglądy takie jak Twoje. Na szczęście jesteście w mniejszości.


Ty też zostałeś ochrzczony, przyjąłeś I Komunię Święta i bierzmowanie. Suszę zęby

Cytat:

zaloż wątek o kościele to tam podyskutujemy


Nowy temat o kościele nazywa się "Kościół a sekty religijne" i znajduje się w dziale "Małpi gaj".
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 30.01.2011, 12:38:40 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


"
Cytat:
Krytyk_Prawdziwy"



Skate park - kiedyś kilka osób chyba nawet jeździło na deskach i to wyczynowo, teraz nie widziałem. Było by otwarte wiosną , latem i jesienią .

dobra rzecz.


a gdyby coś takiego zrobić tam gdzie kiedyś był "ogródek jordanowski"
kto jest właścicielem tego placu Pytajnik
tam można by było stworzyć super skate park

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 30.01.2011, 14:30:09 Odpowiedz z cytatem
kolanko
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 88
Skąd: zelów
Register IP:


ukasy chłopczyku z plecaczkiem jak nie wiesz o czym mówisz to się lepiej nie odzywaj bo nie masz bladego pojęcia o tym.mam troszkę więcej lat na karku i wiem o czym pisze bo pochowałem już parę osób z rodziny i brałem ślub w kościele i wiem jak to wygląda,a podobno co łaska.więc chłopczyku ukasy odpuść sobie i nie zakładaj jakiś śmiesznych nowych tematów.jak chcesz to poproszę Danona to ci założy nowe forum JUNIORÓW bo pewnie połowa forumowiczów ma cię już serdecznie dosyć

_________________
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 30.01.2011, 14:59:28 Odpowiedz z cytatem
Mariusz
Morderator
Morderator
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 178
Skąd: NATO :)
Register IP:


Przepraszam szanownych forumowiczów, ale obecna dyskusja trochę nam odbiegła od tematu lodowiska. Nie powiem! (omg)

Moderator Mruga 2

_________________
To by było na dziś tyle w tym temacie
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1152x922
PostWysłany: 30.01.2011, 15:01:17 Odpowiedz z cytatem
kolanko
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 88
Skąd: zelów
Register IP:


sorki ale musiałem sobie ulżyć Nie powiem! (omg)

_________________
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
 Lodowisko 
PostWysłany: 30.01.2011, 15:38:05 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


kolanko napisał:
sorki ale musiałem sobie ulżyć Nie powiem! (omg)


Trzeba było to napisać w innym temacie, Panie ożeniony. LOL LOL LOL

Cytat:
bo pewnie połowa forumowiczów ma cię już serdecznie dosyć


Skąd wiesz Pytajnik Jedno kolanko to nie pół forum. LOL

Cytat:
ukasy chłopczyku z plecaczkiem


Kolanko ożeniony chłopie LOL LOL LOL

Cytat:
jak chcesz to poproszę Danona to ci założy nowe forum JUNIORÓW


Nie potrzebuje Danona, żeby mi forum zakładał, bo jest coś takiego jak fora.pl.

Cytat:
bo pochowałem już parę osób z rodziny i brałem ślub w kościele i wiem jak to wygląda


Trzeba było brać ślub i pogrzeby u świadków Jehowych, a nie przelewać swoje wypociny w postach.

Cytat:
ukasy odpuść sobie i nie zakładaj jakiś śmiesznych nowych tematów


Kolanko odpuść sobie i nie pisz jakiś śmiesznych nowych postów.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 4 z 6  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon