FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Lodowisko

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 27.01.2011, 20:22:48 Odpowiedz z cytatem
starwea
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 181

Register IP:


kiedys bylo to dlaczego nie teraz Pytajnik
nie mowie zeby zrobili wszystko
o takie wypowiedzi mi chodzi ukasy ze później mówią wszędzie
,,zelów miasto cwelów i rowerów '' bo nic tu nie ma tylko pijaki siedzą i tylko ich widać bo nikt z domu nie wychodzi bo gdzie Pytajnik do kościoła Pytajnik do biedronki Pytajnik tak duża gmina tyle wyróżnien i za co to pytam sie Pytajnik

_________________
http://www.ermail.pl/link/VjlJJlYJNeejAlmaV7eT2CXTmcCXA2Je
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1366x768
PostWysłany: 27.01.2011, 22:04:41 Odpowiedz z cytatem
eujot
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 120
Skąd: Zelów
Register IP:


starwea napisał:
kiedys bylo to dlaczego nie teraz Pytajnik
nie mowie zeby zrobili wszystko
o takie wypowiedzi mi chodzi ukasy ze później mówią wszędzie
,,zelów miasto cwelów i rowerów '' bo nic tu nie ma tylko pijaki siedzą i tylko ich widać bo nikt z domu nie wychodzi bo gdzie Pytajnik do kościoła Pytajnik do biedronki Pytajnik tak duża gmina tyle wyróżnien i za co to pytam sie Pytajnik


Lodowisko mogłoby powstać, ale niech najpierw wybudują ze dwa Orliki, są bardziej uniwersalne. Dodatkowo warto przy budowie tego drugiego dobudować do niego skatepark, który można uwzględnić w projekcie i dzięki temu liczyć na dofinansowanie.

Skatepark w przeciwieństwie do lodowiska może być czynny cały rok, o ile nie przykryje go śnieg, a utrzymanie obiektu praktycznie nic nie kosztuje. Dodatkowo jest uniwersalny (można poruszać się na nim na rolkach, deskach i BMXach) i oczywiście dostarcza więcej wrażeń.

Dla mnie taki kompleks jest dużo więcej wart niż remont drogi 484, a przy okazji jest też sporo tańszy dla budżetu. Najgorsze co można teraz zrobić młodzieży w Zelowie, to nie zajęcie się jej problemami. Młodzieży niepotrzebne są nowe ulice, wodociągi i kanalizacja. Każdy miał przecież kiedyś naście lat i wie doskonale, co się wówczas liczyło i nawet jeżeli teraz priorytety są inne, warto zrobić coś w kierunku poprawy sytuacji młodych ludzi w mieście.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX1440x900
PostWysłany: 28.01.2011, 08:53:26 Odpowiedz z cytatem
robson161
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 85
Skąd: Zelów, ul. Kościuszki
Register IP:


eujot napisał:

Dla mnie taki kompleks jest dużo więcej wart niż remont drogi 484, a przy okazji jest też sporo tańszy dla budżetu. Najgorsze co można teraz zrobić młodzieży w Zelowie, to nie zajęcie się jej problemami. Młodzieży niepotrzebne są nowe ulice, wodociągi i kanalizacja. Każdy miał przecież kiedyś naście lat i wie doskonale, co się wówczas liczyło i nawet jeżeli teraz priorytety są inne, warto zrobić coś w kierunku poprawy sytuacji młodych ludzi w mieście.


Wypowiedź bardzo mnie zmartwiła. Nie wiem czy ty masz kanalizację na swojej ulicy czy nie masz, ale to że na głównej ulicy w Zelowie jej nie ma, chyba nie za dobrze świadczy o poziomie gminy. Skoro uważasz że młodzieży nie są potrzebne nowe wodociągi oraz kanalizacje, dzięki którym będą mogli żyć na jakimś poziomie cywilizacyjnym to mogę jedynie powiedzieć że mi bardzo przykro z tego powodu. Oczywiście nie neguję że warto zrobić coś w kierunku poprawy sytuacji młodych ludzi w mieście, ale po przeczytaniu twojej wypowiedzi wydawać by się mogło, że chociażby nie masz problemów kiedy trzeba zimą wyprać ubrania i nie ma gdzie wylać wody.

Drugą bardzo ważną kwestią jest stan drogi 484. Nie wiem czy kiedykolwiek jechałeś tą drogą, ale ilość dziur w jej nawierzchni jest ogromna. Nie wiem czemu ale znowu wydaję mi się, że na twojej ulicy tyle dziur nie ma i nie masz problemów z wjazdem na swoją posesję.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1440x900
PostWysłany: 28.01.2011, 10:20:23 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


oo pamietam za moich czasow jak zrobilismy sobie rurki skocznie itd na nowym bioisku tam gdzie byl/jest parking, jezdzilismy tam na rolkach i rowerach. A pozniej postawilismy kosze do grania, ale to wszystko na wlasna reke, bylo robione i az dziwne ze tak dlugo to stało.
Teraz chyba nie ma nigdzie takiego czegos w zelowie. A szkoda bo zawsze bylo tam duzo ludzi.

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 28.01.2011, 10:47:34 Odpowiedz z cytatem
starwea
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 181

Register IP:


eujot właśnie o to mi chodzi
nie ma gdzie wyjść w naszym mjeście i tylko żuli widać na ulicach i z tego nasze miasto słynie

_________________
http://www.ermail.pl/link/VjlJJlYJNeejAlmaV7eT2CXTmcCXA2Je
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1366x768
PostWysłany: 28.01.2011, 10:52:44 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


starwea napisał:
eujot właśnie o to mi chodzi
nie ma gdzie wyjść w naszym mjeście i tylko żuli widać na ulicach i z tego nasze miasto słynie


Kiedyś był na youtube taki film "7 cudów Zelowa", ale został skasowany, a to szkoda, bo był bardzo śmieszny i tymi siedmioma cudami Zelowa były :
2 cegielnie zelowskie, tzw. "Kwas", Jordanek, stara tawerna, opuszczona hydrofornia, fanar i jeszcze coś, ale nie pamiętam.
Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 28.01.2011, 21:45:07 Odpowiedz z cytatem
starwea
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 181

Register IP:


wiem oglądałem
no i tylko z tego słyniemy

_________________
http://www.ermail.pl/link/VjlJJlYJNeejAlmaV7eT2CXTmcCXA2Je
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1366x768
PostWysłany: 29.01.2011, 09:20:32 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


starwea napisał:
wiem oglądałem
no i tylko z tego słyniemy


A może masz kopię tego filmu Pytajnik Byś wrzucił na forum, bo chciałbym go sobie jeszcze raz obejrzeć LOL
Zelów słynie również z kościołów. Mamy przecież : rzymskokatolicki, ewangelicko-reformowany, augsburski, i baptystów.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 29.01.2011, 09:38:28 Odpowiedz z cytatem
robson161
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 85
Skąd: Zelów, ul. Kościuszki
Register IP:


Nie zapomniałeś o Jehowych ?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1440x900
PostWysłany: 29.01.2011, 09:39:39 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


robson161 napisał:
Nie zapomniałeś o Jehowych ?


Ale to jest sekta, a ja sekt nie traktuję jako religię.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 29.01.2011, 10:27:38 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Ukasy napisał:
robson161 napisał:
Nie zapomniałeś o Jehowych ?


Ale to jest sekta, a ja sekt nie traktuję jako religię.


brawo dla twojej tolerancji
a kto Ci powiedział że to sekta Pytajnik

a jesli chodzi o lodowisko , to to inwestycja sezonowa a utrzymywać trzeba cały rok , myślę ze puki co nie ma co o lodowisku myśleć bo sa inne inwestycje które trzeba zakończyć , jak juz ktoś napisał np Orliki , i nawet widziałam że coś zaczyna sie dziać na nieskończonym orliku przy szkole nr 4

czytałam watek niezbyt dokładnie i ktoś napisał że trzeba zapytać byłego burmistrza dlaczego nie ma lodowiska , ale przecież nie on je zamknął , nastąpiło to dlugo przed tym zanim p.Malinowski został burmistrzem , także juz nie przesadzajmy i nie przypisujmy mu wszystkiego zła , które wydarzyło się w naszej gminie

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 29.01.2011, 10:35:42 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
a kto Ci powiedział że to sekta


Cytat z Wikipedii :

Cytat:
Wiele międzynarodowych organizacji świeckich, także sądowniczych, uznaje ich jako znaną religię, obecnie w większości krajów świata są oni zarejestrowani jako legalny związek wyznaniowy. Czasami Świadkowie Jehowy w zależności od ustawodawstwa wymieniani są jako sekta. We Francji w 1996 r. Sąd Apelacyjny uznał, że Świadkowie Jehowy są sektą, co nie zmieniło statusu prawnego twierdzącego, że są nadal zalegalizowanym związkiem wyznaniowym[12]. 1 grudnia 2005 roku Sąd Apelacyjny w Paryżu nakazał francuskiemu ministrowi spraw wewnętrznych udostępnić Świadkom Jehowy policyjne dokumenty, na podstawie których wciągnięto ich w roku 1996 na listę sekt. Sąd uznał jednak, że oceny skutków działalności Świadków Jehowy, o której wspominają te dokumenty, miały błahy charakter i nie mogą być brane pod uwagę.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 29.01.2011, 11:19:41 Odpowiedz z cytatem
starwea
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 181

Register IP:


no to może wspomniany skatepark Pytajnik
orlik bedzie takze dla uczęszczających do szkoły nr4

_________________
http://www.ermail.pl/link/VjlJJlYJNeejAlmaV7eT2CXTmcCXA2Je
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1366x768
PostWysłany: 29.01.2011, 11:46:46 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Cytat:
starwea napisał:
no to może wspomniany skatepark Pytajnik


ja już na to za stara jestem ;P ale czemu nie
Cytat:

orlik bedzie takze dla uczęszczających do szkoły nr4

nie dla uczęszczających do sp 4 dla wszystkich , to nie jest tylko dla uczniów , będzie dostepny dla wszystkich mieszkańców gminy !

to samo dotyczy placu zabaw ktory powstał na terenie sp4 , bedzie można z niego korzystać

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
 Lodowisko 
PostWysłany: 29.01.2011, 11:54:12 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Ukasy napisał:
Cytat:
a kto Ci powiedział że to sekta


Cytat z Wikipedii :

Cytat:
Wiele międzynarodowych organizacji świeckich, także sądowniczych, uznaje ich jako znaną religię, obecnie w większości krajów świata są oni zarejestrowani jako legalny związek wyznaniowy. Czasami Świadkowie Jehowy w zależności od ustawodawstwa wymieniani są jako sekta. We Francji w 1996 r. Sąd Apelacyjny uznał, że Świadkowie Jehowy są sektą, co nie zmieniło statusu prawnego twierdzącego, że są nadal zalegalizowanym związkiem wyznaniowym[12]. 1 grudnia 2005 roku Sąd Apelacyjny w Paryżu nakazał francuskiemu ministrowi spraw wewnętrznych udostępnić Świadkom Jehowy policyjne dokumenty, na podstawie których wciągnięto ich w roku 1996 na listę sekt. Sąd uznał jednak, że oceny skutków działalności Świadków Jehowy, o której wspominają te dokumenty, miały błahy charakter i nie mogą być brane pod uwagę.


sąd uznał ale nie zmieniło to statusu i jest to związek wyznaniowy
wiesz mnie tym nie obrażasz ale ja znam ludzi tej wiary i zapewniam cię że nie sa sektą , mam kontakt z jedna osobą i ta osoba nigdy od kiedy u mnie bywa nie próbowała mnie namówić na zmiane wiary
bądz troche bardziej powściągliwy w swoich ocenach co Pytajnik bo czasem możesz kogoś urazić wiec trzeba mieć taką świadomość jak się coś pisze

dla mnie kazda wiara to sekta bo ma takie same zasady , w każdej wierze chodzi o to samo , sa jakieś zasady , do czegoś się dąży w coś się wierzy

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 3 z 6  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon