FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Budynek po dawnej przychodni zdrowia

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 23.01.2011, 17:07:29 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Cytat:
"Ukasy"

Jedynym moim zdaniem dobrym sklepem w Łodzi jest "Ptak". Niektórzy z Zelowa jeżdżą tam co tydzień.


ptak to nie bardzo w łodzi a w tuszynie Uśmiech...

mi i chyba reszcie nie o takie sklepy łódzkie chodziło
Manufaktura , Galeria Łódzka , Port Łódzki my o tych sklepach piszemy Ukasy Uśmiech... a na ptaku to możesz kupić właśnie ubrania marki "kukuryku" i tam zaopatrują się nasze Zelowskie sklepy odzieżowe

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 23.01.2011, 17:22:45 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:

mi i chyba reszcie nie o takie sklepy łódzkie chodziło
Manufaktura , Galeria Łódzka , Port Łódzki my o tych sklepach piszemy Ukasy


W galeriach handlowych można kupić wszystko nie tylko ubrania. Suszę zęby Uśmiech... Suszę zęby
Zmieniliśmy deesis temat, więc może powrócimy do niego. Suszę zęby
Tak wiec czy ktoś już wie jakie sklepy tam będą się znajdowały Pytajnik
I co będzie na pierwszym piętrze, bo ja słyszałem, że podobno mieszkania do wynajęcia. I nie jest to informacja od żadnej starej babci, tylko od moich informatorów LOL Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 23.01.2011, 18:57:02 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


Cytat:
Jedynym moim zdaniem dobrym sklepem w Łodzi jest "Ptak". Niektórzy z Zelowa jeżdżą tam co tydzień.


A najgorsze że te ciuchy KUKURYKU z Ptaka są w cenie tych z Manu czy Galerii , mam 2 kolegów którzy tam handlują, ostatnio się śmiali że jak straż graniczna zrobiła na lot na "żółtków" to chcieli się pozabijać i chowali się gdzie się da . Ptak to porażka kupują te badziewia za pare groszy i sprzedaja !

Cytat:
jest to informacja od żadnej starej babci, tylko od moich informatorów LOL Suszę zęby


Tym razem żul z pod sklepu zwany "mikołajem " ? Uśmiech...

_________________
Zelów - Tutaj nie ma przyszłości dla młodzieży
Jedynie co tu przetrwało to Kawiks i Lumpex:DSuszę zębySuszę zęby!
Postarajmy się by coś tu zmienić !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1584x990
PostWysłany: 23.01.2011, 19:03:19 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:

Tym razem żul z pod sklepu zwany "mikołajem " ? Uśmiech...


A no tak znam gościa z taką długą brodą. Suszę zęby Suszę zęby
Informacja jest od osoby z autorytetem, a żule takimi osobami nie są. Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 23.01.2011, 19:11:21 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Cytat:
Ukasy

W galeriach handlowych można kupić wszystko nie tylko ubrania. Suszę zęby Uśmiech... Suszę zęby


o matko , przecież rozmawiamy o sklepie z odzieżą czy myślisz że ja jeżdzę do łodzi do manufaktury czy innej galerii po chleb czy proszek do prania Pytajnik Suszę zęby karola945 pisała o sieciówkach Cropp , Diverse , Zara mówi ci to coś bo mam wrażenie że nie bardzo rozumiesz to co czytasz , tego nie kupisz na "ptaku"

Cytat:
I co będzie na pierwszym piętrze, bo ja słyszałem, że podobno mieszkania do wynajęcia. I nie jest to informacja od żadnej starej babci, tylko od moich informatorów


po pierwsze po co pytasz skoro wiesz
po drugie skoro informatorzy kiepsko informują proponuje ich zmienić [/b]

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 23.01.2011, 19:14:02 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:

po pierwsze po co pytasz skoro wiesz


Myślałem, że to jest niepotwierdzona informacja. Nie chcę rozpuszczać plotek na forum. Dzięki Twojemu potwierdzeniu wiem, że na pierwszym piętrze naprawdę będą do wynajęcia mieszkania.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 23.01.2011, 19:18:03 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Ukasy napisał:
Cytat:

po pierwsze po co pytasz skoro wiesz


Myślałem, że to jest niepotwierdzona informacja. Nie chcę rozpuszczać plotek na forum. Dzięki Twojemu potwierdzeniu wiem, że na pierwszym piętrze naprawdę będą do wynajęcia mieszkania.


źle mnie odczytaleś , ja nie wiem co tam będzie , ale ty sam zadajesz pytanie i chwile potem sam na nie odpowiadasz twierdząc że informuje cię ktoś z autorytetem

ja nie mam pojęcia co tam będzie i szczerze mówiąc dopiero dziś zobaczyłam że z przodu budynku są zrobione witryny Suszę zęby

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 23.01.2011, 19:20:30 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:

źle mnie odczytaleś , ja nie wiem co tam będzie , ale ty sam zadajesz pytanie i chwile potem sam na nie odpowiadasz twierdząc że informuje cię ktoś z autorytetem


Podaj mi moje wypowiedzi, gdzie zadaję pytania, a potem sam sobie na nie odpowiadam. Bo ja jakoś nie mogę w temacie znaleźć.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 23.01.2011, 19:54:55 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Cytat:
"Ukasy"



Tak wiec czy ktoś już wie jakie sklepy tam będą się znajdowały Pytajnik
I co będzie na pierwszym piętrze, bo ja słyszałem, że podobno mieszkania do wynajęcia.


proszę Uśmiech...

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 23.01.2011, 20:47:43 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Napisałem, że "podobno" będą do wynajęcia mieszkania, nie napisałem, że na pewno.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 23.01.2011, 21:28:30 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Ukasy napisał:
Napisałem, że "podobno" będą do wynajęcia mieszkania, nie napisałem, że na pewno.


ja też ci nie napisałam że będą , a ty odczytałeś że potwierdziłam jakieś twoje wymyślone informacje

przecież masz informacje od informatora z autorytetem to dlaczego jego nie zapytasz , tylko pytasz na forum

strasznie upierdliwy jesteś wiesz Pytajnik ale rozumiem taki wiek Uśmiech...

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 23.01.2011, 23:00:16 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


Cytat:
strasznie upierdliwy jesteś wiesz Pytajnik ale rozumiem taki wiek Uśmiech...



hahahaha wrzut miesiąca hahaha Suszę zębySuszę zębySuszę zęby

_________________
Zelów - Tutaj nie ma przyszłości dla młodzieży
Jedynie co tu przetrwało to Kawiks i Lumpex:DSuszę zębySuszę zęby!
Postarajmy się by coś tu zmienić !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1584x990
PostWysłany: 23.01.2011, 23:40:01 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


w tych sieciowych sklepach typu hołse kroptołn itd tez trzeba wiedzieć kiedy przyjsc, zeby kupic cos w normalnej cenie, bo bluza za 159zł to nie zbyt udany zakup jak taka sama mozna kupic 70% taniej tylko wystarczy trafic na okresowa wyprzedażUśmiech krzywy (teraz np takie są - jesli to kogos interesuje). A w zelowie jak juz tutaj wczesniej powiedziano nie ma szans zeby taki sklep istniał. Ludzie nie kupuja drogich ubran co miesiac a przewaznie jak to robia to wtedy gdy sa w lodzi lub piotrkowie(focus park).
Osobiscie mam kilka pomysłów co tam mogloby powstac i wg mnie zarabiac, ale oczywiscie nie powiem, bo moze jeszcze to wykorzystam kiedys....Suszę zęby

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 24.01.2011, 01:04:25 Odpowiedz z cytatem
karola945
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 42

Register IP:


Nawiązując do Ptaka. Nie jest ani w Łodzi ani w Tuszynie tylko w Rzgowie;)

W Zelowie jedna właścicielka sklepu sie już tam zaopatruje i oczywiście towar sprzedaje po ponad 50% podwyżce cen. Np.bluzę która zakupiłam na ptaku za 30 zł kilka dni później wchodząc do sklepu w Zlw napotkałam się na tą samą bluzę z tą samą metką za 75 zł. Zęby na ziemi. I każdy zapewnie wie, do którego sklepu nawiązuję.

W Housie itp. wcale nie jest tak drogo jak się wydaje. Mając do wyboru kupienie tanszej bluzki i wyrzucenie jej po 2 praniach a dołożeniu trochę pieniędzy i cieszyć się bluzką troche dłużej to, i tutaj pewnie ikogo nie zaskoczę, wybiorę to drugie.

Skoro w Zelowie nie utrzymają się tego typu sklepy ( i tu macie po części rację) to mniej rozpowszechniona firma to 'butik". Naprawde niskie ceny. Bez żadnych promocji, obniżek czy czegokolwiek bluzki kosztują do 30 zł. spodnie do 80, bluzy do 40 itd. Sama się tam ubieram bo sklep jest w Bełchatowie. Ale to są tylko marzenia dla zelowiaków. Nikt w zelowie nie podjął by się takiego wyzwania.

Ukasy, "ptak' to nie jest typowe CH tylko wielkie wysypisko. co z tego, że wszystko wygląda ładnie, czysto i wgl. to tylko kupa ludzi, którzy wcisną ci byle gó.wno za niską cenę. a tak na marginesie, Ukasy, to tylko wszystko słyszałeś.Zelów to miasto plotek. Dopóki coś nie powstanie nie warto się na ten temat w ogóle wypowiadac i gdybać.

Zgadzm się z deesis, że ludzie w zlw mają soje style. o ile wiem i widzę to dresy noszą bardziej zapaleni kibice Widzewa, gdzie roi ich się w Zelowie Mruga 2 (przynajmniej nie malują już bez sensu ścian, tylko coś, kiedyś, nieraz powstaje)

Mam nadzieję, że chociaż w tym budynku po starej przychodni powstanie coś, co po dwóch czy trzecz miesiącach nie rozwiąże swojej działalności a my będziemy z tego zadowoleni.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1024x768
 Budynek po dawnej przychodni zdrowia 
PostWysłany: 24.01.2011, 09:36:37 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Krytyk_Prawdziwy napisał:
Cytat:
strasznie upierdliwy jesteś wiesz Pytajnik ale rozumiem taki wiek Uśmiech...



hahahaha wrzut miesiąca hahaha Suszę zębySuszę zębySuszę zęby


miło że cię rozbawiłam ;P

Cytat:

karola945
W Housie itp. wcale nie jest tak drogo jak się wydaje. Mając do wyboru kupienie tanszej bluzki i wyrzucenie jej po 2 praniach a dołożeniu trochę pieniędzy i cieszyć się bluzką troche dłużej to, i tutaj pewnie ikogo nie zaskoczę, wybiorę to drugie.


dokładnie o tym pisałam , chyba że ktoś lubi często zmieniać garderobę , wtedy proponuje lumpeksy , nie szkoda wyrzucić bo kupuje się tanio


a wracając do budynku , to ja puki co nie widzę nic co by tam mogło "trwać" dłużej niż chwile , a dlaczego ? a dlatego o czym już pisałam ulicy żeromskiego to słaba lokalizacja , trzeba by się dobrze rozreklamować żeby rozkręcić w tym miejscu biznes

aaa i jeszcze zapomniałam , napisałam że w Tuszynie bo zdaje się że wieki temu chyba był w tuszynie , ( jakieś 16 lat temu Pytajnik) nie bywam tam wiec nie mam pojęcia , kiedyś tam nawet dachu nie było tylko straganiki

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 3 z 5  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon