FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Budynek po dawnej przychodni zdrowia

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 21.01.2011, 13:17:05 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Moim zdaniem to bez znaczenia kto jest właścicielem budynku, kto wykonuje prace remontowe itp. Ważne, żeby coś w tym budynku ciekawego powstało. Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 21.01.2011, 22:18:20 Odpowiedz z cytatem
elpolakito
Miętki
Miętki
Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 12

Register IP:


Z tego co wiem to na dole mają być lokale do wynajęcia. Kto co tam zrobi to nie wiem. Ale faktycznie mógłby ktoś coś fajnego otworzyć.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1229x691
PostWysłany: 22.01.2011, 16:51:39 Odpowiedz z cytatem
karola945
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 42

Register IP:


Jak dla mnie mogą zrobić jakąś kawiarnię z dobrą kawą czy cokolwiek innego. Była w Zelowie jedna cukiernia, na ul. Żeromskiego gdzie można było usiąć posiedzieć, wypić kawę z przyjaciółmi a nawet czasem było tak, że jak się weszło to nie było miejsca. Nie wiem czemu przenieśli ten sklep. ( na pl. Dąbrowskiego) a teraz zrobili z tego zwykłą cukiernie.

Albo w tym budynku mógłby się pojawić jakiś lepszy sklep z ubraniami (np. House albo Croop) brakuje tutaj takich sklepów a za każdym razem po jakąś bluzkę czy spodnie jechać na Łodzi albo Bełchatowa to jednak też jest koszt. A nie tylko ja mam takie zdanie, że takie sklepy mogłby się pojawić w Zelowie, bo jeśli się pojawi kolejny mięsny, lumpex, fryzjer czy apteka to chyba padnę Rolling Eyes
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinNT1366x768
PostWysłany: 22.01.2011, 17:28:26 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


Cytat:
mógłby się pojawić jakiś lepszy sklep z ubraniami (np. House albo Croop)



Nie ma szans, nie utrzymał by się w Zelowie. Prawdziwy House i Croop jest w środę na ryneczkui tak będzie jeszcze pewnie parę lat.

Cytat:
bo jeśli się pojawi kolejny mięsny, lumpex, fryzjer czy apteka to chyba padnę Rolling Eyes


Połóż materac żeby było miękkie lądowanie Suszę zębySuszę zębySuszę zęby

_________________
Zelów - Tutaj nie ma przyszłości dla młodzieży
Jedynie co tu przetrwało to Kawiks i Lumpex:DSuszę zębySuszę zęby!
Postarajmy się by coś tu zmienić !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1584x990
PostWysłany: 22.01.2011, 19:51:00 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Już są wstawione nowiutkie drzwi pod nowy lokal Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby

Cytat:
mógłby się pojawić jakiś lepszy sklep z ubraniami (np. House albo Croop)


Najlpeszy sklep z ubraniami w Zelowie to lumpeks Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 22.01.2011, 21:19:01 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Cytat:
"Krytyk_Prawdziwy"

Nie ma szans, nie utrzymał by się w Zelowie. Prawdziwy House i Croop jest w środę na ryneczkui tak będzie jeszcze pewnie parę lat.


dlaczego uważasz że nie ma szans Pytajnik
różnica jest duża jechać po "markowy" ciuch do łodzi a kupić go na miejscu , teraz młodzi ludzie lubią mieć takie ciuchy , a nie firmy "kukuryku" , a ceny też zbytnio się nie różnią


ja myślę tylko że lokalizacja tego miejsca na taki sklep jest zła , i w tym miejscu nie miał by on powodzenia ale w każdym innym czemu nie



Cytat:
bo jeśli się pojawi kolejny mięsny, lumpex, fryzjer czy apteka to chyba padnę Rolling Eyes


tak może być niestety :/

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 22.01.2011, 21:20:55 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Ukasy napisał:
Już są wstawione nowiutkie drzwi pod nowy lokal Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby

Cytat:
mógłby się pojawić jakiś lepszy sklep z ubraniami (np. House albo Croop)


Najlpeszy sklep z ubraniami w Zelowie to lumpeks Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby


nie ma się z czego śmiać , teraz w Zelowie można kupić lepsze ciuchy w lumpeksie niż w sklepie

w sklepach zazwyczaj po pierwszym praniu mamy kolejną ścierkę do podłogi

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 22.01.2011, 23:23:03 Odpowiedz z cytatem
karola945
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 42

Register IP:


No tak... lokalizacja nie ta. Ale jest pasaż handlowy. Kolejna rupieciarnia. pasmanterja, fryzjer ( co akurat rozumiem bo jest tylko przeniesiony i tego małego budynku) jakiś sklep z ubraniami w którym nic nie ma. I po co? Żeby mama miała gdzie kupować badziewia, które i tak po kilku dniach wylądują na struchu, żeby babcia miała gdzie kupić sztuczne kwiatki bo są ładne i położy je na szafie. będą się kurzyły i wkońcu stwierdzi że się nie nadają do niczego i wylądują w koszu Rolling Eyes . Zapomniałam jeszcze dodać że w Zelowie roi się od piekarni... chodz mówiłam że po co zlikwidowali tą na Żeromskiego.

Serio... ktoś mógłby się za to raz a porządnie wziąć.Bo jeśli ludzie potrafią otworzyć mięsny czy aptekę to troszkę więcej wysiłku to i House mógłby się pojawić.

I zgadzam się z Deesis. W lumpexie można trafić czasem na naprawde fajnę ubrania. Każdy się wypiera że tam nie chodzi a prawdę mówiąc, ponad połowa Zelowa się tam ubiera, można trafić nawet na nowe ubrania i mętką.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinNT1366x768
PostWysłany: 23.01.2011, 10:23:02 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


Co ty ?! Taki sklep nie ma prawa bytu i żaden wysiłek o którym piszesz nie pomoże . Do apteki czy mięsnego jak piszesz to idziesz bo musisz a croop-a bo możesz . Miastach gdzie niema takiego bezrobocia można " być i mieć " a w Zelowie niestety ale w większości przypadków jest tylko "być "

_________________
" DŻIHAD TO DŻIHAD "
LICZY SIĘ TYLKO PRAWDA
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX320x480
PostWysłany: 23.01.2011, 11:05:26 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:

nie ma się z czego śmiać , teraz w Zelowie można kupić lepsze ciuchy w lumpeksie niż w sklepie

w sklepach zazwyczaj po pierwszym praniu mamy kolejną ścierkę do podłogi


Jak jest dobry lumpeks to tak. Jak jest dostawa do lumpeksu na ul. Kilińskiego (naprzeciw ZSO) w soboty, to pełno ludzi tam kupuje koszulki z adidasa za 15 zł. Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 23.01.2011, 12:53:32 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


house , Croop czy Big Star w Zelowie nie ma jeszcze racji bytu z prostego względu. Jest za mało kupujących , szczególnie że większość "młodzieży" upodobało sobie dresiki i udają rap gangsterów ;DSuszę zębySuszę zęby
Ale tak na poważnie jeżeli w Zelowie nie ma firm gdzie można dobrze zarobić , firm w których pracują ludzie chociaż z średnim wykształceniem, to jak mają powstawać takie sklepy? To działa na zasadzie domino jest kasa do zarobienia, jest popyt na takie rzeczy.
co ile jeździcie do łodzi kupować te ciuchy co 4,5 miesięcy ? Też jestem za tym, ale jestem też realistą. Niestety lata odwracania czterech liter od przedsiębiorców którzy chcieli coś w Zelowie zrobić odbija się czkawką młodym którzy chcą w sumie tak nie wiele...

A tak na marginesie lumpex to żaden wstyd, Artur Barciś kupuje i się nie wstydzi.
Co jednak jest wstydem dla miasta ze tylko taka forma sprzedaży ciuchów ma tu rację bytu Suszę zębySuszę zębySuszę zęby

Niestety jeżeli chodzi o przedsiębiorczość zelowa to jesteśmy w czarnej DU**E!

_________________
Zelów - Tutaj nie ma przyszłości dla młodzieży
Jedynie co tu przetrwało to Kawiks i Lumpex:DSuszę zębySuszę zęby!
Postarajmy się by coś tu zmienić !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1584x990
PostWysłany: 23.01.2011, 13:05:50 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
Ale tak na poważnie jeżeli w Zelowie nie ma firm gdzie można dobrze zarobić


Jest jedna firma Gastronomix. Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Z tego co wiem są tam duże obroty, ale się nie dziwię, bo to jedyny taki sklep w Zelowie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 23.01.2011, 14:14:57 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


Cytat:
Jest jedna firma Gastronomix. Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Z tego co wiem są tam duże obroty, ale się nie dziwię, bo to jedyny taki sklep w Zelowie.


Widzę że czytanie ze zrozumieniem boli... chodziło mi o pracowników a nie właścicieli , raczej wątpię żeby tam dało się w miarę zarobić a robota raczej nie ciekawa.

Co do mojego postu o sklepach Big Star itd. to trzeba pamiętać też o prowizji za prowadzenie sklepu pod szyldem, o ile pamiętam jest to miesięczna opłata liczona nawet w tysiącach więc to nie jest takie proste Uśmiech...

_________________
Zelów - Tutaj nie ma przyszłości dla młodzieży
Jedynie co tu przetrwało to Kawiks i Lumpex:DSuszę zębySuszę zęby!
Postarajmy się by coś tu zmienić !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1584x990
PostWysłany: 23.01.2011, 15:18:43 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Cytat:
"Krytyk_Prawdziwy" , Croop czy Big Star w Zelowie nie ma jeszcze racji bytu z prostego względu. Jest za mało kupujących , szczególnie że większość "młodzieży" upodobało sobie dresiki i udają rap gangsterów ;DSuszę zębySuszę zęby

oj nie prawda , młodzi ludzie w Zelowie maja swój styl i niekoniecznie są to tylko dresy , na ulicach coraz częściej można zobaczyć "ciekawych ludzi " choć to nie szata zdobi człowieka widać że wszystko jest idealnie przemyślane i nie zakupione w naszych Zelowskich sklepach

Cytat:
co ile jeździcie do łodzi kupować te ciuchy co 4,5 miesięcy ?


do łodzi trzeba jednak dojechać , koszt ubrania zwieksza się o cenę biletu czy paliwa , gdyby w takim sklepie w zelowie dziennie choć 2 czy 3 rzeczy sie sprzedały to uważam ze było by nieźle , a to jest realne według mnie

Cytat:
A tak na marginesie lumpex to żaden wstyd, Artur Barciś kupuje i się nie wstydzi.


ale przykład dałeś Uśmiech... Artur Barciś nawet w ubraniu ze sklepu markowego wygląda jakby ubierał się w lumpeksie (ładniej brzmi i wygląda nazwa secondhand ;P) , bardzo wielu celebrytów ubiera się w takich sklepach i nie wstydzą się o tym mówić

Cytat:
Co jednak jest wstydem dla miasta ze tylko taka forma sprzedaży ciuchów ma tu rację bytu Suszę zębySuszę zębySuszę zęby


uwierz mi że w Warszawie na ulicach które ja dobrze znam jest po kilka lumpeksów w odległości kilku metrów i bynajmniej nie są to ulice mało znane Uśmiech... i jakoś one nie hańbią miasta

Cytat:
Niestety jeżeli chodzi o przedsiębiorczość zelowa to jesteśmy w czarnej DU**E !


a tu się po raz drugi z tobą zgadzam ;
szkoda że w tematach kup i dup jesteśmy tylko zgodni ;D

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
 Budynek po dawnej przychodni zdrowia 
PostWysłany: 23.01.2011, 15:58:31 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
co ile jeździcie do łodzi kupować te ciuchy co 4,5 miesięcy ?


Jedynym moim zdaniem dobrym sklepem w Łodzi jest "Ptak". Niektórzy z Zelowa jeżdżą tam co tydzień.

Cytat:

Widzę że czytanie ze zrozumieniem boli... chodziło mi o pracowników a nie właścicieli , raczej wątpię żeby tam dało się w miarę zarobić a robota raczej nie ciekawa.


Robota jak na warunki zelowskie jest nawet bardzo dobra. Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 5  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon