FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Miasto CUDÓW

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 21.06.2004, 17:44:31 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Huehuehue Marta jak chcesz to się możesz ze mną spotkać. Ja nie palę więc nie będzie cię kusiło żeby zapalić Uśmiech... A jak cię będzie kusiło to ja już znajdę sposób żebyś nie paliła Uśmiech... Zresztą pomagam mojemu dobremu kumplowi (pozdrowienia dla ciebie Heniek) wyjść z nałogu. Jeżeli mi się nie uda wyciągnąć go z nałogu to zrobi to podwyżka cen papierosów Uśmiech... Także Marta jak widzisz jestem zawsze do usług Uśmiech... Pozdrowienia dla wszystkich walczących z nałogami Uśmiech...

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 21.06.2004, 20:20:32 Odpowiedz z cytatem
marta
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 31
Skąd: Bełchatów:))))
Register IP:


Nightcrawler napisał:
Huehuehue Marta jak chcesz to się możesz ze mną spotkać. Ja nie palę więc nie będzie cię kusiło żeby zapalić Uśmiech... A jak cię będzie kusiło to ja już znajdę sposób żebyś nie paliła Uśmiech... Zresztą pomagam mojemu dobremu kumplowi (pozdrowienia dla ciebie Heniek) wyjść z nałogu. Jeżeli mi się nie uda wyciągnąć go z nałogu to zrobi to podwyżka cen papierosów Uśmiech... Także Marta jak widzisz jestem zawsze do usług Uśmiech... Pozdrowienia dla wszystkich walczących z nałogami Uśmiech...


ok wiec jak sie troszeczke postarasz i popytasz w wypce kiedy bede tam to smiało mozesz mi pomoc walczyc z nałogiem acha od przyszlego tygodnia bede juz w zelowie wiec pewnie sie i tak gdzies nieswiadomi niczegfo zobaczymy:) pozdrowienia dla wszystkich bywalcow pubu na mickiewicza:)*
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 21.06.2004, 20:56:25 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


No ja myślę, że kiedyś się spotkamy Uśmiech... Może nawet już się kiedyś widzieliśmy gdzieś Uśmiech... Ale wszystko przed nami Uśmiech... Są już praktycznie wakacje więc nic nie stoi na przeszkodzie Uśmiech...

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 22.06.2004, 10:41:30 Odpowiedz z cytatem
marta
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 31
Skąd: Bełchatów:))))
Register IP:


no to akurat załwazyłam bo zelow znowu stanie sie mojm domkiem na pierwszym miejscu przed bełchatowem:0 jeszcze tylko aby do soboty i bede odpoczywała w zelowie:)w ciszy i spokoa po za tym musze ocenki oblac moze mi ktos pomoze??Uśmiech...

_________________
To nie jest tak, ze nie masz szczescia - ono jest po prostu kulturalne i nie powtarza sie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 22.06.2004, 13:01:13 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


No Marta ja mogę ci pomóc Uśmiech... Zgłaszam się na ochotnika Uśmiech... Powiedz tylko gdzie i kiedy Uśmiech...






Moderator
Jeśli chcecie sie umówić załatwcie to na PW lub gg

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 22.06.2004, 23:26:29 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


no no no. że tak powiem, to moderatorze: umówić, a nie: umuwić.
pkt 4 regulaminu: - Staraj się unikać literówek oraz błędów ortograficznych i stylistycznych. Jeśli takie popełniłeś popraw je klikając przycisk "Zmień".
pozdrawiam.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 24.06.2004, 12:48:21 Odpowiedz z cytatem
Katarzyna:)
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


Jakbyśmy mięli poprawiać tak każdego forumowicza Zgrzewa, to na pewno w każdym temacie byłoby więcej tych uwag, niż tematycznych postów Uśmiech... ...A co jest w Zelowie fajnego...Ciężko chyba stwierdzić. Mruga 2

_________________
Sprawiedliwa wolność jest tylko halucynacją
Czekającą na krawędzi odległego horyzontu
A my wszyscy jesteśmy obcymi w globalnej iluzji
Pragnącymi i potrzebującymi niemożliwego nieba
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 24.06.2004, 13:16:54 Odpowiedz z cytatem
marta
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 31
Skąd: Bełchatów:))))
Register IP:


Katarzyna:) napisał:
...A co jest w Zelowie fajnego...Ciężko chyba stwierdzić. Mruga 2
Zelow sam w sobie jest fajny i niczego innego nie trzeba w nim poszukiwac:)

_________________
To nie jest tak, ze nie masz szczescia - ono jest po prostu kulturalne i nie powtarza sie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 24.06.2004, 14:29:19 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


no fakt Katarzyno:) głupio się zachowałam. ja tez popełniam błędy, więc Nie powiem! (omg) i przepraszam Moderatorze Smuteczek wybaczysz mi? pliiiiiiis
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 24.06.2004, 14:54:08 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Dołączam się do stwierdzenia Marty, która napisała, że Zelów jest sam w sobie fajny Uśmiech... Mam takie samo zdanie na ten temat jak Marta. Zelów jest małym miasteczkiem, które ma swój urok i to sprawia, że Zelów jest fajny Uśmiech...

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 24.06.2004, 17:03:19 Odpowiedz z cytatem
marta
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 31
Skąd: Bełchatów:))))
Register IP:


Zelow jak malo która miejscowość ma swoj urok osobisty Uśmiech... ktoremu nikt sie nie oprze:) a ze to jest MIASTO CUDOW to chyba dobrze o nim swiadczy:P no bo kto by chciał odwiedzac zwykłe nie interesujace miasto Pytajnik a zelow Pytajnik wszyscy!! no i ta liczba kosciołow aptek i fryzjerow to jest prawdziwy cud na takie małe a jednak sercem wielkie miasteczko:)

_________________
To nie jest tak, ze nie masz szczescia - ono jest po prostu kulturalne i nie powtarza sie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 24.06.2004, 17:49:12 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Zelów nie jest jednak takim małym miasteczkiem. Żeby cały Zelów przejść wzdłuż i wszerz to trzeba się nieźle nachodzić Uśmiech...

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 24.06.2004, 18:03:40 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


Nightcrawler napisał:
Zelów nie jest jednak takim małym miasteczkiem. Żeby cały Zelów przejść wzdłuż i wszerz to trzeba się nieźle nachodzić Uśmiech...


ale za to ZLW nie jest tak duże jak np Bełchatów. tam to dopiero trzeba się nachodzić, a co w jeszcze większych miastach. W Warszawie, by dojechać z miejsca zamieszkania na uczelnię, jadę 35min metrem... 17 km. z krańca wa-wy do centrum. a to dopiero połowa długości miasta.

ale w Zelowie właśnie mnie się to podoba, że nie muszę jechać samochodem czy autobusem, by dojechać gdzie indziej. Wystarczy się przejść. A ja badzo lubię chodzić, nawet w deszczu... tym bardziej w deszczu, więc dla mnie cudem jest to, że Zelów jest taki krótki Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 24.06.2004, 18:08:52 Odpowiedz z cytatem
marta
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 31
Skąd: Bełchatów:))))
Register IP:


zgrzewa ma racje tez dlatego uwielbiam zelow bo lubie chodzic a tam dotarcie na nogach na ktory kolweik kraniec miasta nie jest nawet bardzo meczace ! mały spacerek dla relaksu szczególnie wieczorami jest bardzo wskazany:)Wykrzyknik

_________________
To nie jest tak, ze nie masz szczescia - ono jest po prostu kulturalne i nie powtarza sie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Miasto CUDÓW 
PostWysłany: 24.06.2004, 20:02:15 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Zelów jest lepszy od innych miast bo ma bardzo wygodne ławki w rynku:P i nawet są oparcia. A nie tak jak w bełchatowie trzeba chodzić i szukać ławki a jak sie jakąś znajdzie to jeszcze na dodatek bez oparcia. I woóle nie ma świateł na ulicahc ani na przejściach dla pieszych nie trzeba czekać żeby przejść 200m dalej. I wszędzie jest blisko (tak jak już to napisano w poprzednich postach). Ale jednak minusów jest jeszcze więcej:P

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 3 z 4  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon