FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Telewizja z neostradą

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 21.12.2010, 12:40:43 Odpowiedz z cytatem
ttomeh
Miętki
Miętki
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 13

Register IP:


Ma ktoś może telewizję z neostradą? Ja mam już 2 lata. Ale od ponad pół roku nie używałem bo nic ciekawego tam nie było w kanale podstawowym. Wyłączyłem i odłączyłem od tv. Teraz gdy na święta jest oferta specjalna 6 miesięcy wszystkie pakiety za free i mi dekoder nie wyszukuje żadnego kanału. Wszystko jest podłączone tak jak było, antena ustawiona według żądanych parametrów. Spotkał się ktoś z tym ?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1440x900
 Telewizja z neostradą 
PostWysłany: 21.12.2010, 17:18:11 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


ttomeh napisał:
Ma ktoś może telewizję z neostradą? Ja mam już 2 lata. Ale od ponad pół roku nie używałem bo nic ciekawego tam nie było w kanale podstawowym. Wyłączyłem i odłączyłem od tv. Teraz gdy na święta jest oferta specjalna 6 miesięcy wszystkie pakiety za free i mi dekoder nie wyszukuje żadnego kanału. Wszystko jest podłączone tak jak było, antena ustawiona według żądanych parametrów. Spotkał się ktoś z tym ?


Mój sąsiad ma telewizję z Neostradą przez pół roku, ale jakoś wszystko mu działa.
Jak dekoder nie wyszukuje żadnego kanału proponuje zadzwonić do Neostrady. Oni na pewno Ci pomogą. Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon