FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 62, 63, 64  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 19.12.2010, 22:35:59 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


nie napisałam że była to babcia tylko kobieta , chyba że dla ciebie to to samo :]
nie każdy ma samochód , a torby z zakupami same ze sklepu się nie zaniosą , skoro nim przyjechała to widocznie uznała że nim wróci

jak ktoś chce to niech jeździ na rowerze ja nie widzę w tym problemu , ile dzieci do szkół dojeżdża na rowerach , to co rodzice też są głupi że na to pozwalają a jak inaczej nie mogą bo to jedyny środek lokomocji z domu do szkoły

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 19.12.2010, 23:09:58 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


Nie no jeździć jak najbardziej ale nie po Św. Anny czy innej ulicy wykonanej z kostki... bo to głupota... A torby na bagażnik lub pod pachę dojść z rowerem te kilkanaście metrów do Żeromskiego lub Kościuszki, na pedał i do domu Uśmiech...Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
PostWysłany: 20.12.2010, 08:32:57 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


można zatrudnić sezonowych pracowników do robót publicznych , dać im łopaty i ulica byłaby odśnieżona

ul.Żeromskiego nie jest z kostki i solarki tu jeszcze nikt nie widział , a ulica jest oblodzona i zaśnieżona

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 20.12.2010, 12:05:11 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
le dzieci do szkół dojeżdża na rowerach


Ale na szczęście od kilku lat istnieją autobusy, które dojeżdżają do szkół, więc nie ma problemu, ale jak ktoś ma daleko i nie przysługuje mu dojazd to musi się tłuc rowerem, albo skuterem (jak niektórzy moi koledzy).
O wypadek nie trudno.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
PostWysłany: 21.12.2010, 20:20:35 Odpowiedz z cytatem
DrHouse
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 05 Gru 2010
Posty: 54

Register IP:


tematy się co niektórym strasznie mylą.

apropo zimy, warunków, dróg i odśnieżania to chyba ten temat nie?
http://www.forum.zelow.pl/viewtopic.php?t=1551
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 21.12.2010, 21:36:26 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


jak najbardziej w temacie , rozliczamy nową panią burmistrz Uśmiech...

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 22.12.2010, 11:04:11 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


dobra, dajcie juz spokoj tej Pani burmistrz. Dostaliscie informator a w nim sa wypisane nr telefonow do osob odpowiedzialnych za takie lub inne sprawy, wiec do nich walcie:]

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 22.12.2010, 18:34:34 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


Witam wszystkich byłem dziś na sesji rady i powiem że jestem zszokowany, pani burmistrz zaproponowała radnym że z racji iż kondycja gminy nie jest najlepsza najniższą możliwą pensje dla siebie . WoooW Następnie pan radny Pawlak poświęcił cały dzień by pozbierać jakieś podpisy by odśnieżyli jakąś część Leśnej po czym pani Ś. zapytała czy zamiast tracić czas na chodzenie i podburzanie ludzi niełatwej było by zadzwonić do urzędy by się tym ktoś zajął co się okazało pan Pawlak robił wszystko inne tylko nie to co powinien. Nie potrafię opisać tego dosłownie ale Pawla troszkę się zawstydził co było widać pani burmistrz przedstawia podstawowe problemy z jakimi już zdążyła się zapoznać powiem tylko że mówiła z sensem i widziałem że nawet radni opozycyjni jak by trochę zmienili nastawienie naprawdę proszę mi wierzyć chodziłem na sesje jak był poprzedni burmistrz i wychodząc z sesji nie wiedziałem nic a dziś miła odmiana dowiedziałem się wiele rzeczy które powinny i was zainteresować. I tu pojawił się piękny pomysł pani burmistrz i pana Paczyszki by w zelowie zaczęła działać telewizja internetowa by wszyscy ludzie mieli dostęp do tego co się dzieje w naszej gminie .
Bardzo podoba mi się ten pomysł bo jak sesja jest o 13 to kto może przyjść mało kto a tak to w domowym zaciszu wieczorem jak niema nic ciekawego w tv to wejdziesz sobie na stronę www i obejrzysz czy twój radny głosuje tak jak sumienie nakazuje czy jak koledzy wskazali , będzie to motywacja również dla radnych bo kto lubi być palcami na ulicy wytykanym a jak będą działać dla swojego interesu a nie naszego to na pewno tak będzie Wykrzyknik Pragną też poświęcić jedno zdanie na temat pana Berlińskiego iż w mojej ocenie jego zachowanie jest naganne Wykrzyknik Z racji tego iż sesja rady miejskiej jest jawna to też pozwoliłem sobie telefonem nagrać prawie całą sesje i postaram się ją opublikować jak najszybciej na wrzucie by nie było nie domówień co do mojej wypowiedzi .
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 22.12.2010, 18:36:20 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Mi też się podoba ten pomysł z telewizją internetową. Oby pani Burmistrz jak najszybciej wcieliła go w życie. Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 22.12.2010, 20:07:01 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Czegoś nie rozumiem. Skoro Pani Burmistrz Proponuje aby przyznawano jej najniższą pensję bo brakuje funduszy a zaraz potem mówi o utworzeniu telewizji internetowej. To coś jest tutaj nie tak.
Pomysł ciekawy ale aby coś takiego uruchomić potrzebne są niezłe pieniądze.

1. Sprzęt. Serwery, Audio-Wideo, komputery.
2. Oprogramowanie do montażu i nadawania sygnału - Jest to już działalność poniekąd komercyjna i śmiem sądzić, że żadna darmowa licencja na to nie pozwala.
3. Ludzie którzy by się tym zajmowali. Specjaliści czy urzędnicy dostali by kolejne zadanie do wykonania.

To tylko kilka z problemów nad którymi trzeba się zastanowić

Po za tym pod pojęciem telewizja rozumiem coś co by było nadawane przez jakiś czas. A nie tylko stronę gdzie są filmiki z sesji od święta.

Lepszą alternatywa moim zdaniem jest radio które łatwo i szybko można nadawać w czasie rzeczywistym do użytkowników. Swego czasu działo radio związane z zelowem w cyberprzestrzeni.

http://www.forum.zelow.pl/viewtopic.php?t=280&postdays=0&postorder=asc&highlight=radio&start=0.

Ale to jest inna bajka. Niż radio lokalne. Ale to musiałby się wypowiedzieć Pionier tego Projektu no i musiałby ściągnąć WOW z doków Irlandii:)Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      SafariWinXP1280x1024
PostWysłany: 22.12.2010, 21:17:43 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


To nie są żadne wielkie nakłady o których piszesz kamera i program ok gdy chodzi o ludzi to są już takie osoby w naszym urzędzie a jak szukacie oszczędności to już są w pensji pani burmistrz ok. 5000zł miesięcznie w porównaniu do poprzednika następną kwotę proponuje poszukać w dietach radnych np.Berliński dostaje 2060zł miesięcznie za to że jest przewodniczącym rady ok tylko czemu na tych samych stanowiskach ludzie w innych gminach mają np. Bełchatów 960zł , Drużbice 1060zł , nawet w Kleszczowie jest to 1500zł proponuje jak pani burmistrz daje przykład to panu berlińskiemu też korytko troszkę przechylić na jakieś 1000zł to już nam daję w skali roku ok.72000zł . Czyli już są pieniądze na taką działalność tak Pytajnik poza tym jak w eter zostanie wydana ścieżka audio z dzisiejszej sesji to zobaczycie jak radni opozycyjni są za oszczędnościami , jednym z punktów dzisiejszych obrad było wybranie jakiejś komisji (mało znacznej) i z tego tytułu jeden z radnych ziemi zelowskiej zaproponował by dla oszczędności zmniejszyć komisję z 3 do 2 członków ale oczywiście gmina razem się nie zgodziła bo przecież każdy członek komisji dostaje dodatkową kasę za każdą komisję w w ten sposób gmina razem w dzisiejszym głosowaniu najpierw nie zgodziła się na zmniejszenie komisji a następnie wszystkie stanowiska w tej komisji obstawiła swoimi kolesiami i to jest najlepszy przykład że taka inicjatywa jak tv.zelów jest potrzebna
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 22.12.2010, 22:09:27 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


czekam z niecierpliwością na nagranie Uśmiech...

i z jednym zgodzę się z tobą w całej rozciągłości , z opisem p.Berlińskiego
byłam pewna że po minionych wyborach odejdzie z podkulonym ogonem

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 23.12.2010, 01:51:28 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


KSR-Z masz racje!Wykrzyknik


Panie Cartman, jak pan coś powiesz to aż mi węgiel w komórce kiełkuje.
Kamera = 2000 zł
pseudo serwer na poczatek czyli dobry komputer = 3 - 4 tysiace
oprogramownie = 0 zł dlaczego ?
Ponieważ jest pełno oprogramowania "Powszechna Licencja Publiczna GNU" ,
Cytat:
3. Ludzie którzy by się tym zajmowali. Specjaliści czy urzędnicy dostali by kolejne zadanie do wykonania.


No teraz to mnie rozbawiłeś, z tego co wiem to żaden z tych specjalistów nie jest jeszcze po studiach Uśmiech...Suszę zęby, ewentualnie jeden ale to też nie na kierunku informatyka Suszę zęby , wiem też ponieważ kiedyś tam miałem okazję z nimi przebywać jakiś czas,że ich ogromnym hobby jest oglądanie filmów, wiec chyba aż tak źle chyba nie mają, jest ich tam chyba 4?!

Jeżeli będzie duża liczba chętnych, serwer nie podoła to wtedy zainwestują ale myślę że nie będzie tak źle gdyż zawsze można streamować na jakąś stronkę/ serwis i podać linka ludziom i tam sobie będą oglądali wtedy wystarczy komputer za 800 zł, bo główną robotę wykona ten serwis Uśmiech...
Są darmowe , są płatne ale koszty są nie duże Wykrzyknik!


GMina razme cóż będą kombinować jak koń pod górke byle wydusić ostatni gorsz... pani Ś. ich nie pogrąży... oni już siebie pogrążyli. Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
PostWysłany: 23.12.2010, 08:10:48 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Nigdzie tu GNU nie widzę

http://www.instalki.pl/programy/Download/Windows/obrobka_video.html


W takim razie czekam na przykład programu na GNU i oraz efekty tego jak materiał z sesji był obrobiony przy pomocy tego programu oraz ile to wam zajmie.

Co prawda jest łatwiej bo kamery nagrywają na karty pamięci a jak ja montowałem swoje filmiki to wszystko było na taśmach wiec zabierało to multum czasu. Co nie zmienia faktu iż jest to czasochłonne.

Już wcześniej pisałem. Strona gdzie będą filmiki umieszczane to nie jest Telewizja!!
Bo to nie jest takie hop siup.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      OperaWinXP1280x800
 Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie 
PostWysłany: 23.12.2010, 08:56:11 Odpowiedz z cytatem
r7983
Miętki
Miętki
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 19

Register IP:


odp. KSR-Z Był pan na sesji a nic z tej sesji wnioskuję że pan nie zapamiętał.
Po pierwsze pani Świerczyńska zaproponowała najniższą pensję dopiero po propozycji Gminy Razem a jak wiadomo mi z pewnego żródła pani Świerczyńska nic by nie miała przeciwko temu (a to są jej słowa) by miąła tyle co jej poprzednik. Czy uważacie by pani Świerczyńska wchodząc na stanowisko Burmistrza dostała taką pensję jak pan Malinowski po 14 latach.
Po drugie panie KSR-Z nie po ulicy Leśnej żle pan słuchał sesji i wyciągał tylko konteksty wybrane dla siebie a po ul. Zofij i Podleśnej, jeśli mieszkańcy danych ulic proszą interwencje radnych w kwestii że nie potrafią dojechać i dojść do swoich posesji od tego jest Radny by interweniować i w tym kierunku składa się INTERPELACJĘ tak jest w każdej Gminie i Mieście w POLSCE.

Poza tym postem ŻYCZĘ WSZYSTKIM WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIAT BOŻEGO NARODZENIA
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 4 z 64  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 62, 63, 64  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon