FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Wybory burmistrza ? :)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 03.12.2010, 22:02:45 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


eko i sonny, przestancie sobie wzajemnie wytykać , lub przedstawcie się bo chyba nikt oprócz was nie wie o co chodzi i z jakiej na jaką stronę przechodzi!

srootootoo - sam twój nick kojarzy mi się z kupą, twoje wypowiedzi raczej są podobne do rozwolnienia Suszę zębySuszę zębySuszę zęby hahaha

Zacznę od tego żebyś popracował nad językiem ponieważ nie jesteś u siebie na wsi tylko na forum. Chodzi mi o : "Pieprzenie itd."

Odnośnie restauracji to nie rozumiem czemu ilość lumpeksów , aptek czy fryzjerów ma tu jaki kol wiek wpływ jeżeli jest ich dużo i się utrzymują to znaczy przede wszystkim że mieszkańcy o siebie dbają bo np. często się obcinają Uśmiech... a kupowanie rzeczy w lumpeksach to żaden wstyd, dla mnie większym jest kupowanie burackich koszulek "puma adidas itd." z wielkim logo i noszeniem łańcucha na klacie Suszę zęby

a Basen no cóż ja myślę żeby się przydał sekcja pływacka dla młodzieży, myślę że dzieki temu zamiast łazić w dresach , pić i palić zioło młodzież chciała by rywalizować i trenować Uśmiech... . Nie wspominając o najmłodszych, może nawet jakaś gwiazda by sięwyłoniła Język
5 zł to nie majątek za godzine relaksu nawet dla Zelowa.

A i nie czepiaj się kościoła, Nie wierzysz twoja sprawa, nie obrażaj innych prostaczku.

Natomiast twoje ostatnie zdanie świadczy o jednym :

Jesteś zakompleksionym człowiekiem który albo wyjechał za granice i pracuje na zmywaku i wiesz że jesteś wykorzystywany, albo masz nędzną pracę i przelewasz swoje winy na to miasteczko, otóż kolego każdy jest kowalem swojego losu, jeśli zamiast podkowy wykułeś sobie szpikulec to wsadź go sobie w cztery litery...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
PostWysłany: 03.12.2010, 22:30:37 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


co ty tu jeszcze robisz Krytyku skoro wszyscy cie tak obrażają ,jak nie twoje morale to twoje poglądy religijne

ciekawe czy taki wyszczekany jesteś w realu , bo mam wrażenie że to ty masz problem ze sobą i to ty jesteś zakompleksionym człowiekiem , który wchodzi na forum rozładować swoje frustracje

ogarnij się !

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 03.12.2010, 23:09:56 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


Cytat:
co ty tu jeszcze robisz Krytyku skoro wszyscy cie tak obrażają ,jak nie twoje morale to twoje poglądy religijne

ciekawe czy taki wyszczekany jesteś w realu , bo mam wrażenie że to ty masz problem ze sobą i to ty jesteś zakompleksionym człowiekiem , który wchodzi na forum rozładować swoje frustracje

ogarnij się !


można nie być religijnym a szanować to w co wierzą inni.

W realu jestem grzeczny bo by mnie kasjerka nie obsłużyła hahaha Suszę zębySuszę zębySuszę zęby

Natomiast swoje wrażenia zachowaj dla siebie , a wchodzę na to forum by stopować ludzi takich jak ty, czy srototo i każdego kto pisze głupoty , broni kogoś kto jest już spalony itd.

Zaciśnij pośladki i żyj dalej pogódź się z tym że pojechałem po tobie jak po łysej kobyle bo nie masz i nie miałaś argumentów za swoim ex burmistrzem, zajmij sie życiem, zrób sobie herbaty idź do fryzjera a od dywagowania nad tym kim jestem to odpuść sobie bo mnie w ogóle nie interesuje KIM TY JESTEŚ.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
PostWysłany: 04.12.2010, 08:29:45 Odpowiedz z cytatem
badboys2
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 54
Skąd: zelów
Register IP:


jak mamy oczekiwac od tych "na gorze" by sie dogadali
jak nawet na glupim forum nie potraficie sie dogadac i jedyne na co was stac to jakies prywatne wycieczki, obrazanie innych itd.

dramat

w czwartek byla sesja. byl ktos? z tego co zdarzylem sie dowiedziec, to nowa pani brmistrz nie zostala zaprzysiezona przez rade bo... jest na to jeszcze czas. czyli nie zanosi sie by sie dogadali i szykuje sie zelowskie piekielko. ktos wie cos wiecej?

na zelow.pl widze jedynie, ze na poniedzialek zwolano 2 sesje, gdzie jednym z punktow jest juz zaprzysiezenei nowej pani burmistrz.

_________________
ron artest
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 04.12.2010, 08:40:37 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Plan sesji :
http://zelow.pl/index.php?subaction=showfull&id=1291381966&archive=&start_from=&ucat=&

Zamierzam przyjść, jak będę miał czas.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 04.12.2010, 10:17:48 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Cytat:
Krytyk_Prawdziwy

można nie być religijnym a szanować to w co wierzą inni.

ty zacznij szanować innych a dopiero potem oczekuj że ktoś będzie szanował twoje poglądy



Cytat:
Natomiast swoje wrażenia zachowaj dla siebie , a wchodzę na to forum by stopować ludzi takich jak ty, czy srototo i każdego kto pisze głupoty , broni kogoś kto jest już spalony itd.


stopować to możesz sobie swoje dzieci , o ile takowe posiadasz

Cytat:
Zaciśnij pośladki i żyj dalej pogódź się z tym że pojechałem po tobie jak po łysej kobyle bo nie masz i nie miałaś argumentów za swoim ex burmistrzem, zajmij sie życiem, zrób sobie herbaty idź do fryzjera a od dywagowania nad tym kim jestem to odpuść sobie bo mnie w ogóle nie interesuje KIM TY JESTEŚ.


już się powtarzasz z tymi swoimi tekstami , zaciskanie pośladków już było , kobyły poszukaj sobie wśród swoich bliskich , ex burmistrz nie był moim burmistrzem , nie czytałeś ze zrozumieniem tego co pisałam , twój problem

do twojej wiadomości herbaty nie pijam , melisy też ( to twoja poprzednia propozycja) , nie zmywam garów ( robi to zmywarka)

nie wnosisz nic nowego do rozmowy , jakbyś się zaciął
masz jeden cel "rzucić mięsem" ale wiesz ja nie pozwole sobie żeby taki NIKT mnie obrażał
jeśli myślisz że jesteś anonimowy to się mylisz Uśmiech...

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 04.12.2010, 13:27:57 Odpowiedz z cytatem
sonny
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 20

Register IP:


Zaprzysiężenia nie było, bo z tego co się orientuję odbywa się ono na sesji, którą zwoła nowo wybrany przewodniczący rady miejskiej, a skoro wybór przewodniczącego był w czwartek, to niby jakim cudem od razu miało być zaprzysiężenie? chyba 2 dni w tą czy w tą nikogo nie zbawią. nie przesadzajcie już. a odnośnie tej sesji... to była jedna wielka szopka Uśmiech krzywy mieszkańcy Zelowa nie potrafią się zachować, a i jeden z radnych pokazał na co go stać Uśmiech krzywy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1366x768
PostWysłany: 04.12.2010, 13:55:14 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


deesis :

Od moich dzieci, błagam odczep sie...
Cóż z kobyłą to była metafora ale rozumiem że mogłaś tego nie zrozumieć więc wybaczam Ci.
Nie zamierzam więcej cię komentować gdyż zaprzeczasz sama sobie, parę postów temu broniłaś M teraz nagle zmieniasz zdanie... eh nie ważne.

Do sonny :

Możesz streścić co się działo Suszę zęby? bardzo jestem ciekaw Wykrzyknik!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
PostWysłany: 04.12.2010, 15:10:15 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
Możesz streścić co się działo


Ja wiem co się działo :
http://zelow.pl/index.php?subaction=showfull&id=1291022190&archive=&start_from=&ucat=&
http://zelow.pl/index.php?subaction=showfull&id=1291369302&archive=&start_from=&ucat=&
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 04.12.2010, 16:03:36 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Cytat:
Krytyk_Prawdziwy
Od moich dzieci, błagam odczep sie...


a ty się odczep ode mnie

Cytat:
Cóż z kobyłą to była metafora ale rozumiem że mogłaś tego nie zrozumieć więc wybaczam Ci


jakichkolwiek słów byś nie użył to świadczy o twojej kulturze
nie tylko w stosunku do mnie "rzucasz mięsem" tylko innym może to nie przeszkadza , a mi owszem , wiec znajdź sobie kogoś innego do swoich metafor



Cytat:
Nie zamierzam więcej cię komentować gdyż zaprzeczasz sama sobie, parę postów temu broniłaś M teraz nagle zmieniasz zdanie... eh nie ważne.

to po co to robisz ?! (komentujesz )
broniłam burmistrza bo uważam że zrobił bardzo dużo , i ja byłam zadowolona z takiego burmistrza mimo że nic mu nie zawdzięczam (w przeciwieństwie co do niektórych)
napisze to jeszcze raz !
mało wiarygodna jest dla mnie osoba która posadki zmienia jak rękawiczki , i wciska ludziom farmazony o basenach , restauracjach , lodowiskach wiedząc że nie jest w stanie spełnić tych obietnic bo nasze miasto po prostu na to nie stać

nigdy moim mentorem nie był p.M , ja na stanowisku burmistrza widzę zupełnie kogoś innego

a tobie proponuje stanowisko w "kółku wzajemnej adoracji p.Ś " bo takiego adwokata jak ty nigdzie nie znajdzie

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 04.12.2010, 17:15:57 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Może nie jestem moderatorem, alle deesis i Krytyk_Prawdziwy może tak więcej szacunku wobec siebie, bo wasze wypowiedzi są obraźliwe i nie rozumiem dlaczego moderatorzy nie apelują o "pokój" w tym temacie. Obrażanie nic wniesie, przeciwnie będzie to trwało bez końca i jeszcze nie wiadomo do czego doprowadzi Wykrzyknik.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 04.12.2010, 17:43:54 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Ukasy napisał:
Może nie jestem moderatorem, alle deesis i Krytyk_Prawdziwy może tak więcej szacunku wobec siebie, bo wasze wypowiedzi są obraźliwe i nie rozumiem dlaczego moderatorzy nie apelują o "pokój" w tym temacie. Obrażanie nic wniesie, przeciwnie będzie to trwało bez końca i jeszcze nie wiadomo do czego doprowadzi Wykrzyknik.


ja szacunek miałam i mam do tych co szanuja mnie i moje zdanie
a Krytyk nie przyjmuje do wiadomości że sa ludzie którzy nie sa zadowoleni z nowego burmistrza
i ja do tych osób naleze , mam prawo o tym mówić

ps.moderatorzy już apelowali o pokój Uśmiech...

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 04.12.2010, 18:36:37 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


Ukasy tak masz rację, ale zleje ją jak powietrze, polemizowanie z kimś takim to strata czasu...
Sonny gdybyś mógł opisać co konkretnie się działo było by super!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
PostWysłany: 05.12.2010, 19:26:53 Odpowiedz z cytatem
b@dek
Miętki
Miętki
Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 7
Skąd: z Zelowa
Register IP:


Pani Ś. nie zrobi tutaj tzn. w Zelowie, żadnej rewolucji. Trzymam kciuki za szybką rezygnację.

_________________
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu,prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1920x1080
 Wybory burmistrza ? :) 
PostWysłany: 05.12.2010, 21:55:31 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


Cytat:
Pani Ś. nie zrobi tutaj tzn. w Zelowie, żadnej rewolucji.


Oczywiście że nie zrobi, nikt nie wymaga od niej cudów, ale trochę nowego powiewu w tym zgrzybiałym urzędzie by się przydało więc dajmy jej szanse
to nie fair że jeden 12 lat rządzi, nie dokonał wiele , a od Świerczyńskiej od razu wymaga się cudów.


Cytat:
Trzymam kciuki za szybką rezygnację.


ehh ciemnogród syberyjski normalnie Suszę zębySuszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 23 z 24  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon