FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Wybory burmistrza ? :)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 02.12.2010, 20:03:53 Odpowiedz z cytatem
sonny
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 20

Register IP:


No jeżeli pod takim względem patrzymy to masz rację Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1366x768
PostWysłany: 02.12.2010, 20:40:29 Odpowiedz z cytatem
eko
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 53
Skąd: Zelów
Register IP:


wbrew wypisywanym przez Sonnego uwagom, nikogo nie zamierzam obrażać. Jak napisałeś każdy ma prawo do swojego zdania. Posadki dla mnie nie ma żadnej i sam się o tym przekonasz. Nikomu nie zaciemniam oczu bo rzeczywiście swoim postępowaniem będąc w tamtej grupie zrobiłem wiele rzeczy za które jest mi wstyd. Nikt nie zna lepiej tych paru osób rządzących tą grupą niż ja. Wolę, abyś mnie uważał za dwulicowca i sie mną brzydził niż mam dalej żyć w kłamstwie i obłudzie. Moja decyzja była już wcześniej zaplanowana o czym inni byli poinformowani i wcale nie była związana z Panią Burmistrz. Szanuję zdanie każdego tylko nie znoszę jak ktoś próbuje zmuszać mnie do wypowiadania słów które nie są moimi. Na temat ww osób nie będę się wypowiadał i tyle.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1400x1050
PostWysłany: 02.12.2010, 20:58:57 Odpowiedz z cytatem
sonny
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 20

Register IP:


Może w takim razie najlepiej byłoby odsunąć się w cień i dać sobie spokój z polityką? ;> Skąd pan wie, że przy obecnej władzy nie popełni pan równie wielu błędów? ciekawi mnie czy gdyby w tym roku nie było wyborów lub gdyby kandydatką nie była p. Świerczyńska to zdobyłby się pan na odejście z Rady Mruga 2 sądzę, że nie i mam takie prawo. Kto był poinformowany? Bo chyba nie sami zainteresowani. W moich oczach zrobił pan to za plecami, aby zaskoczyć dotychczasową władzę. Wcale się nie dziwię, że niektórzy nie chcą mieć z panem do czynienia. Przecież w każdej chwili może pan tak postąpić z każdym Mruga 2 tylko ja wychodzę z założenia, że kto mieczem wojuje, od miecza ginie i prędzej czy później tak będzie również w pana przypadku Mruga 2
hmm "żyć w kłamstwie i obłudzie"... z tego, co kojarzę to nie jedną kadencję był pan w radzie. Przez tyle czasu panu to nie przeszkadzało? Został pan przeciągnięty na swoją stronę i tyle Mruga 2

a jeżeli chodzi o moją wypowiedź odnośnie obrażania mnie, to nie dotyczyła ona konkretnie pana lecz wszystkich, którzy wypowiadają się na tym forum.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1366x768
PostWysłany: 02.12.2010, 21:20:22 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Ukasy napisał:
Cytat:
Cytat:
basen to też ważna sprawa ze względu na dzieci i rehabilitację osób



Cytat:
oh jak milo że ktoś w końcu pomyślał o niepełnosprawnych tylko najpierw zacznijmy od porządnej przychodni , bo basen to tylko mały dodatek do rehabilitacji



Nie jest potrzebna "porządna" przychodnia, ponieważ przy SPZOZ na ul.Żeromskiego posiada specjalny sprzęt do rehabilitacji osób i można się tam zapisać (należy czekać 2 miesiące, nie ma dużych kolejek).
[/quote]

to powodzenia ci życzę , bo ja np nie mam czasu czekać 2 miesiące ,
moje dziecko wymaga stałej i czestej rehabilitacji ( najlepiej codziennie )
od lat rehabilituje prywatnie , moje dziecko nie miała nawet 1 dnia rehabilitacji w naszej przychodni
a w zelowie jest nie tylko moje dziecko chore , jest masa ludzi którzy nie maja czasu na czekanie

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 02.12.2010, 21:21:48 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Ukasy napisał:
Cytat:
A to jedno nie zaprzecza drugiemu?


Deesis chyba nie wiedziała, że taka przychodnia istnieje.


wiedziała , wiedziała ale nie korzysta Uśmiech...

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 02.12.2010, 21:27:02 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Ukasy napisał:
sonny napisał:
Miałam na myśli raczej to, że napisałeś, że czekać trzeba 2 miesiące, po czym dodałeś, że nie ma dużych kolejek ;P jak dla mnie to jedno zaprzecza drugiemu ;P


Bo np.we Warszawie czy w innych dużych miastach kolejka do rehabilitacji trwa 1 rok czy 2, a to różnica w porównaniu do 2 miesięcy.


nie prawda Uśmiech...

problem jest w tym że u nas w Zelowie pierwszeństwo ma 80 letnia babcia którą strzyka w kręgosłupie ze starości a nie dziecko np z mózgowym porażeniem czy osoba po cięzkim wypadku czy urazie
te cięzkie przypadki rehabilitowane są prywatnie
powinna być przychodnia specjalistyczna rehabilitacyjna , z fizjoterapeutami a nie jednym w dodatku takim który myśli że pozjadał wszystkie rozumy

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 02.12.2010, 22:54:38 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


Jak pan M. dostanie stołek w starostwie to mi kaktus na dłoni wyrośnie w tej wypowiedzi pokazałeś jakie masz pojęcie o tym co się dzieje w starostwie i kto tam karty rozdaje ... Wykrzyknik Jedno jest pewne tam ten pan nie ma czego szukać Wykrzyknik Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 02.12.2010, 23:25:00 Odpowiedz z cytatem
eko
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 53
Skąd: Zelów
Register IP:


Kończąc dyskusję na temat wyborów powiem jedno: jestem lojalny wobec osób lojalnych wobec mnie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1400x1050
PostWysłany: 03.12.2010, 09:45:37 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


KSR-Z napisał:
Jak pan M. dostanie stołek w starostwie to mi kaktus na dłoni wyrośnie w tej wypowiedzi pokazałeś jakie masz pojęcie o tym co się dzieje w starostwie i kto tam karty rozdaje ... Wykrzyknik Jedno jest pewne tam ten pan nie ma czego szukać Wykrzyknik Uśmiech...


Uśmiech... uważaj żeby Ci nie wyrósł , takie stanowisko odchodzącemu burmistrzowi gwarantuje prawo , nie koniecznie w starostwie ale na równorzędnym stanowisku

proponuje zapoznać się trochę z ustawami o pracownikach samorządowych

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 03.12.2010, 12:50:53 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


KSR-Z napisał:
Jak pan M. dostanie stołek w starostwie to mi kaktus na dłoni wyrośnie w tej wypowiedzi pokazałeś jakie masz pojęcie o tym co się dzieje w starostwie i kto tam karty rozdaje ... Wykrzyknik Jedno jest pewne tam ten pan nie ma czego szukać Wykrzyknik Uśmiech...


No i właśnie dobrze, że pan Malinowski nie ma czego szukać w starostwie.
Powinien już na zawsze odejść z polityki.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 03.12.2010, 14:24:32 Odpowiedz z cytatem
srootootoo
Miętki
Miętki
Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 11

Register IP:


Przeczytałem te wszystkie wasze posty i powiem jedno. Ale pieprzycie!
Pieprzenie Pierwsze-Wybory. Jakby ktoś nie zauważył, to mamy demokrację i wyniki trzeba uszanować. Demokracja, to też swoboda wypowiedzi. Ale z was w tych dysputach, wychodzą charakterystyczne cechy Polaka: pieniactwo, ignorancja i wszechobecny partykularyzm. Po obu stronach.
Pieprzenie drugie - Restauracja. Czy wy żyjecie w jakimś innym mieście, czy udajecie, że nie znacie specyfiki tego miasta? K...a przecież tu jest 7 aptek, 9 lumpeksów i z 15 fryzjerów. I wszystkie prosperują! Więc jaki tu jest klient? Na restaurację czy raczej na stołówkę Opieki Społecznej?
Pieprzenie trzecie - Basen : Chyba taka kaczka szpitalna. Prędzej to tu jakiś nowy kamyrdol przybędzie ku chwale niż basen.
Zresztą nowy Burmistrz, (tak jak i stary), pewnie zacznie swoje urzędowanie od mszy.
Temu miastu potrzebne jest tylko jedno....BOMBA.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 03.12.2010, 17:58:17 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
Temu miastu potrzebne jest tylko jedno....BOMBA.


To powiedz mi co ma być tą "bombą", jak w Zelowie jest wszystko co jest nam potrzebne. Zelów to nie Warszawa, że ma być tutaj nie wiadomo co.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 03.12.2010, 19:28:28 Odpowiedz z cytatem
sonny
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 20

Register IP:


Panie "eko" dlaczego nie odpowiedział mi pan na tych kilka pytań zamieszczonych w mojej ostatniej wypowiedzi? Czyżby sam pan nie znał na nie odpowiedzi?

Nie wiedział pan już co napisać to wyskoczył jak Filip z konopii z jakimś masłem maślanym o lojalności. Może innych taka odpowiedź by satysfakcjonowała-mnie nie.
Zastanawiam się czy w pańskim słowniku jest takie słowo jak 'lojalność' a jeżeli jest, to czy zna pan jego znaczenie? Nie wydaje mi się.

Szkoda, że ludzie nie patrzą na to, co człowiek robi, tylko słuchają innych. Każdemu można wszystko wmówić. Moim zdaniem pan również jest taką osobą. Człowiekiem, któremu można wszystko wmówić, a który później pójdzie i te same bajki będzie opowiadał innym. Zwłaszcza starszym ludziom, z którymi w takich gierkach jest łatwiej. Pasowałoby tutaj określenie 'chorągiewka' Mruga 2 Zatańczy pan jak panu zagrają Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1366x768
PostWysłany: 03.12.2010, 20:17:29 Odpowiedz z cytatem
eko
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 53
Skąd: Zelów
Register IP:


Dlatego też panie lub pani Sonny szanuje zdanie innych. Chociaż bym użył różnych argumentów to i tak nie ma sensu na ten temat rozmawiać. Do mnie nie musi się pan/pani zwracać o wyjaśnienia. Proszę poszukać odpowiedzi na swoje pytanie wewnątrz siebie, albo zapytać Mentora Mruga 2 Kto tu bardziej tańczy jak mu zagrają?Uśmiech)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Wybory burmistrza ? :) 
PostWysłany: 03.12.2010, 21:51:29 Odpowiedz z cytatem
sonny
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 20

Register IP:


Muszę pana zmartwić ale nie mam Mentora Mruga 2

Tak trudno odpowiedzieć panu na te kilka pytań? nie będę szukać odpowiedzi w sobie bo pytania dotyczą pańskiej osoby Mruga 2

No ale tak... raczej nie ma pan nic ciekawego do powiedzenia więc się wykręca Mruga 2 a na wczorajszej sesji taki rozgadany pan był Mruga 2 szkoda, że tylko wtedy Mruga 2 co do pańskiego zachowania - było żałosne Mruga 2 to tyle z mojej strony Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1366x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 22 z 24  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon