FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Wybory burmistrza ? :)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 02.12.2010, 07:00:12 Odpowiedz z cytatem
r7983
Miętki
Miętki
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 19

Register IP:


Powtarzam
BEZROBOCIE, BASEN, RESTAURACJE, LODOWISKO,

TO BYŁY I SĄ OBIETNICE WYBORCZE PANI ŚWIERCZYŃSKIEJ BĘDZIEMY JĄ
ROZLICZAĆ Z TYCH OBIETNIC
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 02.12.2010, 09:26:17 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


Cytat:
BEZROBOCIE, BASEN, RESTAURACJE, LODOWISKO,

TO BYŁY I SĄ OBIETNICE WYBORCZE PANI ŚWIERCZYŃSKIEJ BĘDZIEMY JĄ
ROZLICZAĆ Z TYCH OBIETNIC

spokojnie , nie ma się co podniecać bo komuś żyłka pęknie...
Jeszcze nie siedzi na stołeczku pani Ś.

Cytat:
załóżmy że ktoś otworzy w Zelowie restauracje i co dalej
czy myślicie że ta restauracja przetrwa choć rok Pytajnik
chyba że restauracje będzie serwowała alkohol ale i wtedy nie wróże świetlanej przyszłości , zrobi sie kolejne "zacisze"


Zgadzam się z tym wyjątkowo, Zelów to nie San Francisco Suszę zęby
Ludzi jest sporo ale nie aż tylu żeby restauracja mogła się utrzymać,
obiad w podrzędnej klasy restauracji kosztuje około 25 - 50 zł
Raczej wątpie żeby przy takim bezrobociu i średnich zarobkach 1100 zł kogoś stać na taki wyskok 3 - 4 razy w miesiącu
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
PostWysłany: 02.12.2010, 13:47:12 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


r7983 napisał:
Powtarzam
BEZROBOCIE, BASEN, RESTAURACJE, LODOWISKO,

TO BYŁY I SĄ OBIETNICE WYBORCZE PANI ŚWIERCZYŃSKIEJ BĘDZIEMY JĄ
ROZLICZAĆ Z TYCH OBIETNIC


Pan Malinowski też obiecał przed wyborami w 1996 roku i jakoś przez 14 lat nie wywiązał się ze wszystkich swoich obietnic. Nie licz więc na to, aby p. Świerczyńska wywiązała się ze swoich obietnic przez 4 lata urzędowania.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 02.12.2010, 17:10:05 Odpowiedz z cytatem
eko
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 53
Skąd: Zelów
Register IP:


Powtarzam
BEZROBOCIE, BASEN, RESTAURACJE, LODOWISKO,

TO BYŁY I SĄ OBIETNICE WYBORCZE PANI ŚWIERCZYŃSKIEJ BĘDZIEMY JĄ
ROZLICZAĆ Z TYCH OBIETNIC
Tak napisał 7983
Ja napiszę tak bezrobocie to nam zafundowano, basen mamy na ul. Dzielnej, Wschodniej i Jana Pawła II kiedy pada, restauracje to ochoczo zwiedzała nasza władza racząc się wodą na koszt podatnika, a lodowisko to nam zafundowano teraz wystarczy wyjść na ulicę.
Byłem na spotkaniach z Panią Świerczyńską i wiem co mówiła. Faktycznie zmniejszenie bezrobocia to priorytet, basen to też ważna sprawa ze względu na dzieci i rehabilitację osób, lodowisko było i powinno być, a także korty tenisowe i place zabaw dla dzieci. Ile z tego zrealizuje nie jestem w stanie przewidzieć. Dlaczego? Bardzo prosta odpowiedź. Były Burmistrz z tylnego siedzenia steruje Przewodniczącym, a on podległymi mu radnymi. Tylko czy tego chcieli mieszkańcy. Nie! Chcieli zmian i dali tego świadectwo. Tylko czy Ci wyborcy będą mieli
wpływ na swoich radnych, czy też tym nielicznym radnym byli potrzebni
wyborcy w dniu wyborów, a teraz nic już się dla nich nie liczy tylko władza i własne widzi mi się. O tym się przekonamy niebawem. Zapomniałem! Jeszcze te restauracje. Nie było o nich mowy, ale jest pewien pomysł jednego zacnego człowieka stworzenia w Zelowie galerii fotograficznej, gdzie można by było usiąść napić się kawy i lampkę wina czy wypić piwo, a przy tym obejrzeć multimedialne artystyczne zdjęcia. Pomysł przedni tylko czy się uda? Zobaczymy.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 02.12.2010, 17:13:27 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
basen mamy na ul. Dzielnej, Wschodniej i Jana Pawła II kiedy pada


Jak wiosną były powodzie w Polsce, to basem na ul. Dzielnej, Wschodniej i Jana Pawła II był tylko dlatego, że wszystkie studzienki kanalizacyjne były niedrożne i nowa pani Burmistrz również powinna rozwiązać ten problem.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 02.12.2010, 17:47:12 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


Tak sobie czytam i basen ok , bezrobocie ok, ale o restauracji i lodowisku nic nie słyszałem i już raz pytałem i pytam jeszcze raz gdzie to usłyszeliście Pytajnik bo niewiem Wykrzyknik a z tego co wiem to wręcz odwrotnie na temat lodowiska pani burmistrz nic nie mówiła tylko tyle że jest to zbędna inwestycja Wykrzyknik a restauracja hmm! może pan Malinowski sobie taki interes rozkręcił bo co innego może robić na bezrobociu Pytajnik A co do azokrów pana M. to co jeszcze chcecie by pani burmistrz wam obiecała wymyślacie jakieś cuda i wciskacie kity innym a może jakiegoś się przekabaci Twisted Evil
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1280x768
PostWysłany: 02.12.2010, 18:02:24 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Na debacie pani Świerczyńska rzeczywiście nic nie mówiła o restauracji i lodowisku. Restauracjami są Fenix i Gastronomix, a lodowisko jest wcale nie potrzebne.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 02.12.2010, 18:35:00 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Ukasy napisał:
Restauracjami są Fenix i Gastronomix, a lodowisko jest wcale nie potrzebne.


Chyba Skecz Suszę zębySuszę zęby Jaki kraj takie restauracje lol
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      SafariWinXP1280x1024
PostWysłany: 02.12.2010, 19:22:12 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Cytat:
a restauracja hmm! może pan Malinowski sobie taki interes rozkręcił bo co innego może robić na bezrobociu Pytajnik


myślę że czeka na niego posadka co najmniej w starostwie Uśmiech...


Cytat:
basen to też ważna sprawa ze względu na dzieci i rehabilitację osób



oh jak milo że ktoś w końcu pomyślał o niepełnosprawnych tylko najpierw zacznijmy od porządnej przychodni , bo basen to tylko mały dodatek do rehabilitacji

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 02.12.2010, 19:33:30 Odpowiedz z cytatem
sonny
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 20

Register IP:


KSR-Z nie obrażaj innych bo sam jesteś "Azorkiem" p. Świerczyńskiej Mruga 2 jak ktoś ma ochotę być "Azorkiem" p. Malinowskiego to tylko i wyłącznie jego sprawa a Tobie nic do tego Mruga 2

co do wypowiedzi "eko" - trudno, żeby pan się wypowiadał teraz inaczej skoro przeszedł pan do opozycji Mruga 2 czyżby jakaś ciepła posadka w urzędzie się dla pana szykowała? Mruga 2 wszystko możliwe ! w moich oczach stracił pan bardzo dużo, nie dlatego, że jestem za p. Malinowskim, a dlatego, że nie spodziewałam się, że można być tak dwulicowym Mruga 2 to tyle z mojej strony.

a i jeszcze jedno, proszę mi nie próbować zamydlić oczu wypowiedzią, którą już raz skierował pan do Cartmana o tym, że kiedyś pan popełnił błąd, aby on teraz nie zrobił tego samego popierając Gminę Razem, a co za tym idzie p. Malinowskiego. Osobiście, jak tak patrzę na całą sytuację z boku sądzę, że po prostu otrzymał pan lepszą propozycję ! lepszą, znaczy korzystniejszą dla pana, niekoniecznie dla innych ale wiadomo, każdy dba o swój tyłek, z tym że jedni potrafią robić to z godnością a inni nie Mruga 2

P.s. Dodam, że każdy ma prawo do swojego zdania, więc proszę mnie tutaj zaraz nie obrażać Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1366x768
PostWysłany: 02.12.2010, 19:42:32 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
Cytat:
basen to też ważna sprawa ze względu na dzieci i rehabilitację osób



Cytat:
oh jak milo że ktoś w końcu pomyślał o niepełnosprawnych tylko najpierw zacznijmy od porządnej przychodni , bo basen to tylko mały dodatek do rehabilitacji



Nie jest potrzebna "porządna" przychodnia, ponieważ przy SPZOZ na ul.Żeromskiego posiada specjalny sprzęt do rehabilitacji osób i można się tam zapisać (należy czekać 2 miesiące, nie ma dużych kolejek).[/quote]
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 02.12.2010, 19:44:33 Odpowiedz z cytatem
sonny
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 20

Register IP:


Nie jest potrzebna "porządna" przychodnia, ponieważ przy SPZOZ na ul.Żeromskiego posiada specjalny sprzęt do rehabilitacji osób i można się tam zapisać (należy czekać 2 miesiące, nie ma dużych kolejek).[/quote][/quote]

A to jedno nie zaprzecza drugiemu? ;D
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1366x768
PostWysłany: 02.12.2010, 19:47:02 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
A to jedno nie zaprzecza drugiemu?


Deesis chyba nie wiedziała, że taka przychodnia istnieje.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 02.12.2010, 19:49:33 Odpowiedz z cytatem
sonny
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 20

Register IP:


Miałam na myśli raczej to, że napisałeś, że czekać trzeba 2 miesiące, po czym dodałeś, że nie ma dużych kolejek ;P jak dla mnie to jedno zaprzecza drugiemu ;P
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1366x768
 Wybory burmistrza ? :) 
PostWysłany: 02.12.2010, 19:51:42 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


sonny napisał:
Miałam na myśli raczej to, że napisałeś, że czekać trzeba 2 miesiące, po czym dodałeś, że nie ma dużych kolejek ;P jak dla mnie to jedno zaprzecza drugiemu ;P


Bo np.we Warszawie czy w innych dużych miastach kolejka do rehabilitacji trwa 1 rok czy 2, a to różnica w porównaniu do 2 miesięcy.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 21 z 24  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon