FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Czy jesteś zadowolony z usług TELEKOMUNY (tepsy)?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

Czy jesteś zadowolony z usług TELEKOMUNY (tepsy)??????
Tak
10%
 10%  [ 1 ]
Nie
70%
 70%  [ 7 ]
Nie wiem - nie mam zdania
20%
 20%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 10


PostWysłany: 26.05.2004, 10:48:18 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


Mam pytanie:
Czy jesteście zadowoleni z usług Telekomunikacji?PytajnikPytajnik?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 28.05.2004, 18:25:48 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Jak tu być zadowolonym... No bo z czego się ciesyć, z najwyższych cen w Europie, z najwolniejszego neta, a może z największych picerów i chamów pracujących w tej poje****j tepsie? No comment...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 28.05.2004, 18:30:41 Odpowiedz z cytatem
teosik
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 19 Mar 2004
Posty: 76
Skąd: Zyluf
Register IP:


a znasz kogoś kto jest zadowolony z usług tepsy bo ja chyba nie

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 29.05.2004, 11:43:52 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Mi jak narazie tepsa nie podpadła nie mam co do nich zarzutu ponieważ szybko mi neta zalożyli, szybko zwiększyli transfer:), no i najważniejsze dostałem od nich jeszcze orginalnego Call of Duty za friko Suszę zęby LOL
Ale nie wszyscy mają tak dobrze jak ja Twisted Evil

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 31.05.2004, 19:49:17 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


No nareszczie!WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik!
W końcu po długim czasie oczekiwania dostałem w końcu Neostrade.
Wojowałem z tepsą dwa miesiące!Wykrzyknik! I udało się w końcu mnie przełączyli z PCM i dzisiaj pani z Tepsy z Bełchatowa zadzwoniła i powiedziała że mogę już odebrać Neostrade.
Chociaż tyle dobrego mogę napisać o naszej Telekomunie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 01.06.2004, 12:57:35 Odpowiedz z cytatem
teosik
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 19 Mar 2004
Posty: 76
Skąd: Zyluf
Register IP:


hehe ja zmieniłem zdanie co do tepsy. Bo mam już neo i musiałem na nie czekać tylko 3 dni

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 12.06.2004, 11:11:24 Odpowiedz z cytatem
sgn
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 83
Skąd: Zelów
Register IP:


Ja na razie nie jestem bo sku.....yny zdzierają jak nie wiem, mwl ma racje najdroższy net w europie, 2 najdroższy na świecie (japończycy mają droższy) i czemu ich tu chcwalić albo być z nich zadowolony!WykrzyknikWykrzyknik! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Na razie głosuje na nie moze jak mi bedą cosik kiedyś zakłądaćto sie zobaczy moze zmienie zdanie.....


Pożyjemy zobaczymy!Wykrzyknik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 12.06.2004, 12:00:45 Odpowiedz z cytatem
teosik
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 19 Mar 2004
Posty: 76
Skąd: Zyluf
Register IP:


no fakt faktem że net jest najdroższy w europie. Nie wiem skąd TePSy biorą ceny z kosmosu albo ch** wie

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 03.07.2004, 23:29:50 Odpowiedz z cytatem
cykuta
Miętki
Miętki
Dołączył: 02 Lip 2004
Posty: 15

Register IP:


kocham tpse,zwłaszcza po tym jak odłączyli mi telefon za niepłacenie zawyżonych (oni tam mają wszystko tak popieprzone że ślą nawet rachunki do ludzi którzy nei mają telefonów).Też mam neostradę i jedyne co mnie cieszy to to że w polotach sciągam płytki w pół h,ale ostatnio szwankują(wam też?) bo net idzie partiami(idzie idzie i cyk-zastój pół minuty zero kontaktu i rusza).


Tpsa...to ludzka rzecz okradać.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 11.07.2004, 21:55:49 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


Zapewne przewazajaca wiekszosc z Was musiala juz zauwazyc, ze od 1 czerwca TP SA ma nowe logo. Logo to jest niczym innym jak pomaranczowo-czerwonym znakiem France Telecom'u z niebieskimi literami "tp". Zmiana ta daje sporo do myslenia - przyjecie przez TP SA loga FT swiadczy o tym, ze firma ta jest jedynie sluzalcza filia francuskiego molocha - bankruta. Deklarowany zamiar calkowitego, lecz stopniowego odchodzenia od dawnego symbolu operatora (który był calkiem przemyślany pod wzgledem graficznym) oznacza tez, ze firma zdaje sobie sprawe jak negatywne skojarzenia budzil wsrod Polakow poprzedni znak.


No może i ceny obniża.........................


Na budkach z Ascomami (żółte budy) już pojawiaja sie napisy o mozliwym wysylania z nich e-maili i SMSow
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 31.07.2004, 14:09:05 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


W lipcu chciałem [chcieliśmy] sobie założyć neostrade... No to dzwoni kumpel [nox] do szanownej pani z tp i sie pyta, czy można zakładać... No to pani uprzejmie odpowiada, że nie ma problemów, trzeba jeszcze tylko linie sprawdzić czy sie nadaje. No to kumpel sie jeszcze zapytał, czy taryfe ma dobrą [bo ma tą tańszą, oszczędną czy coś]. Pani mówi że jest w porządku. No to looz, czekamy bo złożył od razu zamówienie, miał tylko zadzwonić jak z tą linią. No i jak zadzwonił pani mówi, że linia jest dobra, ale trzeba zmienić taryfe bo jest ta tańsza. Kumpel mówi że chce zmienić, a ona mówi że dopiero od następnego miesiąca można! A był w tedy może 1.albo 2. lipca. I jak tu sie nie wk...urzyć?

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
 Czy jesteś zadowolony z usług TELEKOMUNY (tepsy)? 
PostWysłany: 03.08.2004, 17:03:45 Odpowiedz z cytatem
teosik
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 19 Mar 2004
Posty: 76
Skąd: Zyluf
Register IP:


widze że tylko ja nie miałem problemów z neo LOL czyżby to było spowodowane wyskoimi rachunkami ? LOL

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon