FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Fajna stronka z nagrodami

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 24.10.2009, 09:02:58 Odpowiedz z cytatem
bloczek
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 31 Maj 2004
Posty: 28
Skąd: Anglia/Wisbech
Register IP:


Lockerzy.com

Lockerz jest to amerykański portal internetowy poprzez który możemy zbierać punkty czyli tak zwane: "PTZ".
W zamian za punkty twórcy oferują bardzo przyzwoite nagrody takie jak iPody, telewizory, MacBooki i wiele innych.
Nagrody rozpoczynają się już od 35 punktów są to folie ochronne na iphony. Za 100 punktów możemy już mieć grę na komputer lub konsole xbox360 oraz playstation 3. Od 150 punktów do 600 możemy zdobyć ipody: od ipoda szufle(150 punktów), po przez ipoda nano(300 punktów) aż po ipoda toucha(600 punktów). Dla wytrwałych zbieraczy. za 7500 punktów czeka np. Skuter, a za 3000 punktów 42' telewizor LCD.

Strona jest również w pełni darmowa oraz elitarna ponieważ aby się zarejestrować potrzebne jest zaproszenie.
Lockerz został założony w marcu 2009 roku przez byłego szefa serwisu Amazon.com

Punkty zdobywa się za:

Codzienne logowanie - 2 PTZ
Odpowiedź na pytanie dnia - Do 10 PTZ
Granie w gry - Do 40 PTZ za grę (jednorazowo)
Zapraszanie znajomych - 2 PTZ za potwierdzone zaproszenie.

Aby zarejestrować się na portalu Lockerz.com potrzebne jest zaproszenie.

Jeżeli chcesz takowe otrzymać, podbij do mnie na PW, przesyłając swój adres e-mail.
Na adres ten zostanie wysłane zaproszenie na stronę. Nie będzie wysyłany żaden SPAM.

_________________
The D`n`B Crew Member.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 24.10.2009, 14:45:08 Odpowiedz z cytatem
pawcio
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 101
Skąd: Zelów
Register IP:


wygrałeś już coś? pełno tego krąży po sieci...i z tego co wiem to nagrody sa raz na miesiąc i oczywiście po nagrody wbija miliard osób...a miliardów nagród nie ma ;P tak?

tak więc wygrałeś?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 25.10.2009, 12:49:56 Odpowiedz z cytatem
bloczek
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 31 Maj 2004
Posty: 28
Skąd: Anglia/Wisbech
Register IP:


Hm... nie wiem ile tego krąży po sieci Ja osobiście nie wygrałem nic wygrał mój kolega dlatego w to też gram bo mam uprzedzenie co do takich gierek pozatym nie ma możliwości że można wygrać raz na miesiąc nie ma też żadnego losowania kiedy chcesz możesz punkty zamienić na nagrody:)

_________________
The D`n`B Crew Member.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 03.11.2009, 12:07:27 Odpowiedz z cytatem
Mierzej93st
Miętki
Miętki
Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 1

Register IP:


Lockerzy.com

Lockerz jest to amerykański portal internetowy poprzez który możemy zbierać punkty czyli tak zwane: "PTZ".
W zamian za punkty twórcy oferują bardzo przyzwoite nagrody takie jak iPody, telewizory, MacBooki i wiele innych.
Nagrody rozpoczynają się już od 35 punktów są to folie ochronne na iphony. Za 100 punktów możemy już mieć grę na komputer lub konsole xbox360 oraz playstation 3. Od 150 punktów do 600 możemy zdobyć ipody: od ipoda szufle(150 punktów), po przez ipoda nano(300 punktów) aż po ipoda toucha(600 punktów). Dla wytrwałych zbieraczy. za 7500 punktów czeka np. Skuter, a za 3000 punktów 42' telewizor LCD.

Strona jest również w pełni darmowa oraz elitarna ponieważ aby się zarejestrować potrzebne jest zaproszenie.
Lockerz został założony w marcu 2009 roku przez byłego szefa serwisu Amazon.com

Punkty zdobywa się za:

Codzienne logowanie - 2 PTZ
Odpowiedź na pytanie dnia - Do 10 PTZ
Granie w gry - Do 40 PTZ za grę (jednorazowo)
Zapraszanie znajomych - 2 PTZ za potwierdzone zaproszenie.

Jak chcecie zaproszenia piszcie w tym temacie lub na e-mail mierzej93st@wp.pl

A o to dowód :

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1680x1050
 Fajna stronka z nagrodami 
PostWysłany: 30.03.2010, 17:51:42 Odpowiedz z cytatem
sfsfsf
Miętki
Miętki
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 1

Register IP:


wysyłam zaproszenia do lockerz.com pisać na gg 21830077 a oto dowód że to nie ściema

[IMG=http://img694.imageshack.us/img694/3593/medgallery1010824428094.th.jpg][/IMG]
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x960
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon