FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Lafayette- drink bar, Nowy Rynek 14 już otwarte, zapras

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 22.01.2010, 06:20:10 Odpowiedz z cytatem
Eagle
Miętki
Miętki
Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 1

Register IP:


Czy ktoś był w ostatnim czasie na weselu w Lafayette i mógłby coś powiedzieć o lokalu i organizacji imprezy? Z tego, co słyszałem, nieco się tam pozmieniało...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 21.02.2010, 18:41:50 Odpowiedz z cytatem
motomaniak
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 16 Lis 2005
Posty: 40
Skąd: Zelów i Mazowieckie
Register IP:


witam,jestem pod wrażeniem,po obejrzeniu tych fotek na poczatek,włozyliście w to duzo pracy,pamietam ten lokal jako Fanaroską stołówke zakładową,nie omieszkam do Was zajrzeć i zjeśc obiadek,a może namówie też znajomych motocyklistów Wink pozdrawiam i zycze powodzenia

_________________
Nie ważne co masz pod dupą,ważne co masz nad nią.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 20.05.2010, 19:49:13 Odpowiedz z cytatem
player_ruda
Miętki
Miętki
Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 7

Register IP:


No fajnie że w Zelowie jakiś nowy lokal otworzono......byłam......sprawdziłam....... i troche krytyki Embarassed jak dla mnie za elegancko, nie ma klimatu żeby sobie posiedzieć do późnej nocy przy piwku i pogadać ( za jasne oświetlenie a stoliki poubierane prawie jak na balu no i ci kelnerzy wynoszacy dania z kuchni i zanoszący je na góre na impreze zamknietą, no sorry ale tego nie powinno było widać) Wydaje mi sie że lokal jest nastawiony bardziej na imprezy okolicznosciowe i klientów którzy wypiją kawke i sobie pójdą. Smuteczek To oczywiście tylko moje odczucia i niestety raczej już tam nie zawitam. Sorry za słowa krytyki Uśmiech...
A jak byłam to telewizorek wisiał już na ścianie ale zamiast muzyczki wszyscy panowie oglądali skoki małysza a panie miały znudzonego mopsa..może jakiś wniosek na przyszłość?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 28.06.2010, 13:04:13 Odpowiedz z cytatem
rysiu
Miętki
Miętki
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 14
Skąd: zelów
Register IP:


romek napisał:
Wow!

Można się napić kawy w Zelowie?
Rewelacja!
Obiecuję wpaść jak będę w kraju...




za drogo ja na zelow,nie wypali chyba ze same szychy beda tam chodzi tj stivexy,malinowskie,urzedasy,itp...
mlodzierz tam nie bedzie chodzic nie ten klimat

_________________
rysiuuuuu
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 06.09.2010, 07:48:26 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Podobnie jak player_ruda też uważam, że lokal ten jest nastawiony na imprezy okoicznościowe.
Dotychczasowa moja opinia odnośnie lafayette opierała sie o takie imprezy na których mialem okazje byc.
Wcześniej jako zwykły czlowiek byłem tam raz w święta bożego narodzenia a jak wiadomo w tym okresie wszedzie jest dużo ludzi w barach i pubach.

Mineło ponad pół roku umówiłęm się wczesniej z koleżanką na kawe i jako że w zelowie nie ma dużego wyboru padlo na lafayette.

Rozczarowanie nr 1. - Strona internetowa
Żeby uniknąc takiej sytuacji że po przyjsciu do lokalu dowiaduje sie że dzis jest impreza zamknieta i bar jest neiczynny postanowielm poszukać informacji w internecie.
SWpisałem w google "restauracja lafayette zelów" i wświetlaja się dwie strony. Pierwsza to ta z postem na forum zelowa a druga to jakeigoś DJ'a który grywa w lafayette.
Żadnych informacji na temat samej restauracji.

Pamiętałem jednak że na zelowie można zobaczyć reklame lafayette i tam są wszystkie informacje.

Wsiadłem w samochód i udałem sie na poszukiwanei reklamy.

Znalazłem wielki plakat na murach stacji diagnostycznej. A na nim wielkimi literami adres strony reastauracji.

www.restauracjalafayette.pl

Przjezdzam do domu i po wpisaniu adresu moim oczoom ukazuje sie że
Cytat:
restauracjalafayette.pl

Domena jest utrzymywana na serwerach nazwa.pl



Rozczarowanie nr 2. - Telefon

Będąc już pod reklamą spisałem również numer telefonu. Niestety po 5 telefonach wykonanych na przestrzeni 20 minut zrezygnowałęm z dalszych prób zdobycia informacji gdyż nikt nie odbierał.

Rozczarowanie nr 3. - Przygotowanie lokalu.

Postanowiłem jednak udać sie do lafayette i niestety rozczarowałęm sie gdyż nei było miejsca aby usiaśc i wypić kawe. Nie było daltego że nie było przygotowane. Była godz 17 i wszystkie stoly byly upchniete pod ścianę a w głebi sali została jeszcze jakaś dekoracja z poprzedniej imprezy. Były tylko dwa małe okragłe stoliczki (średnica 50 cm) do których byly przyklejone po 4 fotele. A Pan który poźniej okazał sie tym który tam sprzedaje leżał sobie rozlożony na dwóch fotelach i ogladał telewizje. Te wszystkei 3 argumenty wystarczyły aby opóścić ten lokal i udać sie do innego.


Rozumiem, że zainteresowanei klientem detalicznym jest małe ale można by było sie postarać aby go do siebie nie zniechęcać.

Na chwilę obecna nie zamierzam pojawić się w tym lokalu i stanowczo wole wybrać opcję belchatowskich restauracji.

Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      OperaWinXP1024x768
PostWysłany: 04.12.2010, 09:01:13 Odpowiedz z cytatem
badboys2
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 54
Skąd: zelów
Register IP:


cartman przykro mi, ze masz az tak zle wspomnienia z naszego lokalu

sprostuje kilka rzeczy
1.strona internetowa. faktycznie dluugo nie dzialala, bo ludzie ktorzy obiecali mi ja zrobic olali temat. strona jednak od dobrych 2-3 miesiecy isnieje. nie jest porywajaca i rozbudowana, w zasadzie to bardziej wizytowka ale poki co wystarczy. jakby sie znalazl ktos kto w miare szybko rozbudowalby mi ja za male pieniadze, to moze sie zglaszac.

2. telefon. nie wiem na jaki okres trafiles. mielismy swego czasu problem z pracownikami, lokal nie byl czynny od 12 tak jak powinien ale od dluzszego czasu sa tam non stop 2-3 osoby i nie pamietam bym mial problemy z dodzwonieniem sie, by ktos nie odbieral. moze trafiles na zly moment (wspomniales, ze byla 1 osoba, moze byla na zapleczu?) ale nie chce mi sie wierzyc by po 5 probach nikt nie odebral w godz. 12-24

3. przygotowanie lokalu. zawsze sa minimum 3 stoliki, po lewej od wejscia +3-4 przy barze po prawej. jezeli te byly poskladane to znaczy, ze albo odbywala sie jakas impreza okolicznosciowa (np. stypa) na wiecej osob i bylo sprzatane po niej badz szykowane. trudno mi w tej chwili okreslic. zachowanie osoby, ktora tam byla naganne. niestety, pomimo wielu kamer w lokalu nie jestesmy w stanie pewnych rzeczy dopilnowac gdy nie ma nas w lokalu.

oczywiscie, ze zainteresowanie klientem detalicznym jest. ale zelow jest specyficzny, malo ktora rodzine stac aby przyjsc na obiad i wydac po 15zl za 2-daniowy posilek dla calej rodziny. chcialbym by bylo inaczej, bo wszyscy podkreslaja, ze takiego lokalu w zelowie brakuje ale jak przychodzi co do czego, to ludzi nie ma.

poki co, wciaz rozbudujemy infrastrukture lafayete'a (bedzie powiekszony ogrodek piwny o 1 piero, za lokalem na podworku ma powstac sala plenerowa, letnia) i udalo nam sie wprowadzic obiady na zapisy. jest menu na caly miesiac. sporo osob z tego korzysta. cenowo jest dosyc atrakcyjnie moim zdaniem. na miejscu tez mozna cos zjesc kazdego dnia.

ale ciezko rywalizowac, gdy za zakretem masz 2 budki z hod dogami. na dniach sprobujemy wprowadzic sandwiche i jakies male zakaski do piwa i wodki, moze tym skusimy ludzi.

sprawa nie jest prosta. potrzebujemy jeszcze czasu by ludzi oswoic i przyzwyczaic. chcemy utrzymac lokal na poziomie. z 1 strony chcielibysmy zrobic impreze z karaoke i dj'em zeby mogli sie ludzie pobawic, z 2 strony mamy slabe doswiadczenia, bo zrobilismy 1 impreze, na korej bylo wiecej strat niz zysku. a wydawac 1000zl na ochrone lokalu tez mija sie z celem. mozna zrobic impreze biletowana by huliganow zatrzymac poza lokalem ale kto wtedy zaplaci za taki bilet? nawet gdyby w jego cenie wliczony byl drink czy piwo.

oczywiscie mozesz wybrac opcje belchatowskich lokali.

my jednak sprobujemy cos w naszym grajdolku zrobic. latwo nie jest, koszty dosc wysokie ale mam przeczucie, ze jeszcze nadejdzie dzien, w ktorym, ludzie przyzwyczaja sie do tego lokalu i bedzie on tetnil zyciem chocby tylko w weekendy.

oczywiscie ciezko o to, bo zelow nie jest nawet belchatowem. nie mamy studentow, jest wysokie bezrobocie itd. dlatego poki co jedyne czym mozemy sie ratowac to imprezy okolicznosciowe. wesela, urodziny, stypy.

tyle z mojej strony. gdyby kos mial jeszcze jakies pytania, sugestie czy uwagi, piszcie smialo.

_________________
ron artest
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 04.12.2010, 09:06:06 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
Rozczarowanie nr 2. - Telefon

Będąc już pod reklamą spisałem również numer telefonu. Niestety po 5 telefonach wykonanych na przestrzeni 20 minut zrezygnowałęm z dalszych prób zdobycia informacji gdyż nikt nie odbierał.


To zależy kto jest przy telefonie. Raz dzwoniłem po 10 razy w przeciągu 30 minut i również nikt nie odbierał, bo siedziała tam jakaś babka i była bardzo zajęta oglądaniem "Bravo". Następnego dnia zadzwoniłem raz i odebrała jakaś inna dziewczyna i była chętna do udzielenia wszelkich informacji.


Ostatnio zmieniony przez Ukasy dnia 04.12.2010, 10:54:44, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 04.12.2010, 10:48:35 Odpowiedz z cytatem
badboys2
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 54
Skąd: zelów
Register IP:


orientujesz sie jak miala na imie dziewczyna, kora odebrala?
przedstawila sie?

_________________
ron artest
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 04.12.2010, 10:53:52 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


badboys2 napisał:
orientujesz sie jak miala na imie dziewczyna, kora odebrala?
przedstawila sie?


Po odebraniu powiedziało mniej więcej tak:
Cytat:
Dzień dobry. Tu Restauracja Lafayette. W czym mogę służyć ?


Potem odłożyłem słuchawkę, ale był to głos młodej dziewczyny.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 13.12.2010, 09:06:57 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Widzę namiastka strony już jest. Może w niedalekiej przyszłości będę lepiej wspomniał wizytę w Lafayette. Szykuje się coś na święta w lokalu??
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      OperaWinXP1280x800
PostWysłany: 13.12.2010, 12:20:19 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
Szykuje się coś na święta w lokalu??


Ja widziałem jak wieszano tam jakieś ozdoby świąteczne wewnątrz budynku Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 14.12.2010, 09:04:20 Odpowiedz z cytatem
badboys2
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 54
Skąd: zelów
Register IP:


na 26 szykujemy niespodzianke dla wszystkich
bedzie zespol przygrywajacy muzyke, i male prezenty dla wszystkich gosci
powinno byc... swiatecznie:)
zapraszam

_________________
ron artest
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1440x900
PostWysłany: 14.12.2010, 11:22:27 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


badboys2 napisał:
na 26 szykujemy niespodzianke dla wszystkich
bedzie zespol przygrywajacy muzyke, i male prezenty dla wszystkich gosci
powinno byc... swiatecznie:)
zapraszam


Jak będą prezenty to na pewno przyjdę. Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 15.12.2010, 07:44:07 Odpowiedz z cytatem
ciekaw
Miętki
Miętki
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 17

Register IP:


Cytat:
na 26 szykujemy niespodzianke dla wszystkich
bedzie zespol przygrywajacy muzyke, i male prezenty dla wszystkich gosci
powinno byc... swiatecznie:)
zapraszam


mógłbys napisać coś więcej? Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1360x768
 Lafayette- drink bar, Nowy Rynek 14 już otwarte, zapras 
PostWysłany: 15.12.2010, 10:24:14 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Właściwie jaki to będzie zespół ? Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWin981024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 4  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon