FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Puby w Zelowie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 28.04.2004, 12:49:32 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Na początek trochę z innej beczki. Jestem tu zarejestrowany od pewnego czasu ale nie miałem okazji się udzielać. Po prostu nie ma takiego tematu, na który chciałbym się wypowiedzieć. Ok, to na tyle odnośnie wstępu, wracam do właściwego tematu. Do napisania tego tematu skłoniły mnie pewne rzeczy (dokładnie pewne miejsca). Chodzi mianowicie o puby w Zelowie. Zelów jest moim drugim domem. Tu się wychowałem. Często bywam tutaj jednak doszedłem do wniosku, że w Zelowie nie ma takiego miejsca (lub nie znam takiego miejsca), gdzie spotyka się młodzież, gdzie można wypić sobie colę, soczek lub piwo. Nie ma typowego pubu. Część osób siedzi w kafejkach internetowych lub barach (gdzie są sami faceci po czterdziestce). Ja przyjeżdżając do Zelowa idę do kumpla, z którym znam się od dzieciństwa (pozdrowienia dla Ciebie Meier). Ale wiadomo, że nie będziemy siedzieć cały czas przed kompem. Też by się gdzieś poszło a nie ma gdzie. Barów w Zelowie widziałem wiele ale nie widziałem jeszcze pubu. Dlatego mam pytanie: Czy w Zelowie jest jakiś typowy pub?? Jeżeli jest to gdzie?? Pozdrawiam wszystkich. Trzymajcie się.

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 28.04.2004, 13:42:47 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Tak na początek jeśli już rozróżnasz obydwie rzeczy bar i pub, to sprecyzuj ich znaczenia.
Przyjeżdzając do Zelowa, zrób sobie mały rekonesans po barach/pubach (a nie ma ich dużo) i wtedy sam najlepiej będziesz wiedział który może Ci odpowiadać jako pub (a może żaden).
Powróce do tematu po twoich refleksiach Uśmiech...

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 28.04.2004, 17:12:00 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Różnica między barem a pubem jest taka (przynajmniej dla mnie), że w pubie spotyka się młodzież i się zapoznaje a do baru to przychodzą faceci w średnim wieku, którym nie pozostało nic prócz rozmowy o życiu i sporcie Uśmiech... Ale to tylko moje zdanie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 28.04.2004, 21:15:43 Odpowiedz z cytatem
Krzycho
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 29
Skąd: Zelów
Register IP:


Mam tylko 2-ie sprawy :

1. Twoje różnica między barem a pub jest bez sensu, nic nie wynika.
Bo tak naprawde to ty chyba nigdy nie byłeś w prawdziwym pabie.

2. A prawdziwa róźnica jest taka, że w pabach jest klimat a nie
sama młodzież, jak ty twierdzisz.

Są dwa niezłe miejsca gdzie można siorpnąć piwka.

A jakie to sam poszukaj Twisted Evil
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
 Puby w Zelowie 
PostWysłany: 29.04.2004, 05:30:30 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


No cóż, Krzycho, różnica między barem a pubem to jest tylko i wyłącznie MOJE ZDANIE. Ty inaczej rozróżniasz bar i pub niż ja. Każdy ma SWOJE ZDANIE na ten temat i uważam, że pisanie "Twoja różnica między barem a pub jest bez sensu, nic nie wynika. Bo tak naprawde to ty chyba nigdy nie byłeś w prawdziwym pabie" jest trochę obraźliwe. Powinno się szanować każde zdanie. Owszem, możesz się z nim nie zgadzać i pisać o tym otwarcie ale tylko wtedy jeżeli naprawde masz racje. Natomiast twoje słowa nie znajdują przełożenia w praktyce bo gdybyś mnie znał to byś wiedział, że dość często bywam w pubach. To tyle apropo wyjaśnienia.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon