FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> KINO

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 14.06.2004, 19:13:58 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


To dzieło kinematografii światowej zostało wyprodukowane przez zespół filmowy "Skurcz" i można je zassać ze strony: http://www.skurcz.robbo.pl/
Polecam serdecznie!WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik!
Niedawno w Warszawie odbywał się festiwal sztuki absurdalnej "Weź to wyłacz" i "Skurcz" byli tam gwiazdami.
Dla miłośników podobnych klimatów polecam twórców Edi800: zwłaszcza film Ślęża Manekin Project III. Ten film i inne ich "dzieła" w postaci mp3 do ściągnięcia z http://www.gnutella.pl/edi800/
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 15.06.2004, 06:29:41 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Dzisiaj w tv leci "ja Irena i Ja" obejżcie sobie jest z czego się pośmiac. Niestety leci na Polsacie więc będzie sie trzeba wnerwiać przy każdej przerwie na reklame, które są BARDZO często (nie licząc toto lotka:(((((

PS. wykrzyknik będzie na 1wszym miejscu przez tosia;]

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 15.06.2004, 07:58:35 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Ja z przyjemnością obejrzę dzisiaj na polsacie film "Ja, Irena i ja". Obejrzę ten film chociażby dla świetnie zagranej roli przez Jima Carreya. Ludzie, on chyba ma twarz z gumy!! Ten człowiek wręcz doskonale operuje mimiką twarzy.

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 16.06.2004, 13:07:07 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Lubię Carrey'a, ale raczej w innych filmach. Zwłaszcza w Człowieku z księżyca, czy Truman Show. Bo jak robi głupie miny, to dla mnie jest clownem a nie aktorem, ale to prywatne zdanie. A dla wielbicieli Jima dobra wiadomość, jesienią w kinach nowy film z jego udziałem: Eternal Sunshine of the Spotless Mind - jest to drugi film po Wojnie plemników, znanego francuskiego reżysera videoclipów - Michela Gondry'ego. Koleś robił clipy dla Bjork i Massive Attack. W filmie Jimowi partneruje Cate Winslet (ta z Titanica) a film opowiada o tym, jak facet poddaje się eksperymentalnej metodzie wymazania z mózgu wspomnień o niespełnionej miłości. Może być niezły... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 16.06.2004, 19:48:46 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


Polsat został niedawno ukarany wysoką grzywną przez KRRiTv za nadawanie długich reklam i za częstę przerywanie filmów nimi. Ale jak widać na niewiele się to zdało Smuteczek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 16.06.2004, 20:22:27 Odpowiedz z cytatem
Katarzyna:)
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


Czasem te przerwy na reklamę podcza filmu są przydatne...no,ale bez przesady....ile tych reklam....
Moja mama mówi,że reklamy razem wzięte trwają dłużej, niż cały film...

_________________
Sprawiedliwa wolność jest tylko halucynacją
Czekającą na krawędzi odległego horyzontu
A my wszyscy jesteśmy obcymi w globalnej iluzji
Pragnącymi i potrzebującymi niemożliwego nieba
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 17.06.2004, 12:22:35 Odpowiedz z cytatem
teosik
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 19 Mar 2004
Posty: 76
Skąd: Zyluf
Register IP:


jak napisała kasia :
Katarzyna:) napisał:
Czasem te przerwy na reklamę podcza filmu są przydatne


czasem

np. można iść zrobić coś do jedzenia lub iść do ubikacji ale bez przesady film ledwo sie zacznie nie miną 3 minuty a ty już reklama. Jak to człowieka wqr.wi.a LOL Rotfl2 Rotfl2 Rotfl2

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 18.06.2004, 13:09:14 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Jak lubicie, stare, dobre, czarnobiałe kino, to polecam "12 gniewnych ludzi", (12 angry man) z Henrym Fonda w roli głównej. Miodzio i klasyk gatunku, choć film z 1957 roku Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 18.06.2004, 13:34:21 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Przypomniała mi się fajna komedia, którą kiedyś dawniej oglądałem. Ten film pokazuje jak kosmici opisują "Życie Seksualne Ziemian". Naprawde jest z czego się pośmiać. Jak ktoś znajdzie ten film gdzieś na płytce to polecam.

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 26.06.2004, 12:14:53 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Mam kolejny film do polecenia, który ostatnio miałem okazję zobaczyć. Mianowicie "Elephant" Gus'a van Santa. Film zdobył w zeszłym roku Złotą Palmę w Cannes i chyba zasłużenie. Jest to relacja z wydarzeń, jakie miały miejsce w szkole w Columbine w USA, kiedy to dwóch uczniów zastrzeliło kilkoro swoich kolegów i nauczycieli. Paradokument Santa nie jest formą uproszczonego rozliczenia tego co się stało, nie stara się uogólniać ani odpowiadać na pytania, zwyczajnie przedstawia wydarzenia i stara się zainteresować widza poprzez prezentację uczestników dramatu.
Polecam.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 26.06.2004, 13:59:29 Odpowiedz z cytatem
Katarzyna:)
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


Wlaśnie mi się przypomniało o kolejnym świetnym filmie...Jest nim "Memento". Naprawdę warty obejrzenia...Opowiada on o mężczyźnie, który (pozwolę sobie zacytować): w wyniku wypadku traci tzw. pamięć krótkotrwałą. Wie kim jest i pamięta wszystko sprzed wypadku, ale błyskawicznie zapomina o tym, co wydarzyło się przed chwilą. Nie wie, gdzie był, co robił i planował. Przy dłuższej rozmowie zapomina, od czego się zaczęła. Powracające wspomnienia śmierci żony powodują, że nie daje za wygraną. Notatki, zdjęcia i tatuaże zastępują mu pamięć. Jedyną motywacją do życia jest obsesyjne pragnienie zemsty na mordercy ukochanej kobiety

_________________
Sprawiedliwa wolność jest tylko halucynacją
Czekającą na krawędzi odległego horyzontu
A my wszyscy jesteśmy obcymi w globalnej iluzji
Pragnącymi i potrzebującymi niemożliwego nieba
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 27.06.2004, 12:29:33 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


Ja też oglądałam "Memento". Film jest bardzo fajny. Również polecam. W tym stylu nakręcony jest też film pt.: "Telefon" ("Phone Booth")
http://film.onet.pl/8691,film.html
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 27.06.2004, 16:02:00 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Lubię oglądać filmy fantastyczne. Bardzo podobał mi się "Spiderman". Z niecierpliwością czekam na drugą część. Świetnymi filmami są też "X-men" i "X-men 2". Również z niecierpliwością czekam na trzecią część Uśmiech... Jest jeszcze wiele filmów fantastycznych, które mi się podobają, np. "The Mask".

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 28.06.2004, 20:28:06 Odpowiedz z cytatem
n0x
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 108
Skąd: Zelów
Register IP:


jak tak to olecam ci takie filmy jak Van Helsing i HelBoy. filmy typowo fantastyczne taie na raz i do lamusa.

_________________
nie nawidze przekupstwa w zelowie i korupcji a także CIEBIE Władziu bo to my mamy dbać o bezpieczeństwo na drogach Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 KINO 
PostWysłany: 28.06.2004, 20:44:44 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


byłam na Van Helsing ze znajomymi i poza tym, że efekty specjalne były udane, to mnie się film nie podobał. Ale był bardzo śmieszny... "Mariszka!!" Język
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 3 z 5  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon