FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> .::ZLW ASG BLOOD TEAM::.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

Jak oceniasz nasz pomysł?
OK!
100%
 100%  [ 11 ]
nic ciekawego...
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 11


PostWysłany: 06.01.2008, 19:08:01 Odpowiedz z cytatem
eujot
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 120
Skąd: Zelów
Register IP:


Fago napisał:
Być może w przeciwieństwie do Ciebie "My" zachowujemy wszystkie zasady bespieczeństwa BHP Suszę zęby a najważniejsza zasada jest taka ,że nie celuje sie do osób czy masz nabita "broń" czy nie...


Zasady? Nie bądź śmieszny. Zabijaliście dla zabawy. Może by wam dobrze zrobiło trochę śrutu w tyłku.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX1024x768
PostWysłany: 06.01.2008, 20:24:55 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Muchy i komary tez sie zabija i nikt z tego takiego hallo nie robi ,a żab jest też od zaje.. więc nie rzutuje czy jest ich troche mniej w stawie...
Obiecuje ,że wezme 100 kijanek w tym roku i wychoduje ich troche ,aby uzupełnic braki jak Ci to przeszkadza...
Uwierz mi ,że 100% osob które znami sie zabrały przypadkowo na takie polowanie tez się w to wciągły.

Aha.. eujot chyba nie byłes wojsku skoro stzrelanie tak Ci przeszkadza ,a może załuz klub Greenpeace o ochronie żab w zelowie?.

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1600x1200
PostWysłany: 06.01.2008, 21:11:39 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Fakt, że inne osoby się "wciągły" nie oznacza, że robiliście coś dobrego.
I co to za zarzut, że ktoś nie był w wojsku? Ja też nie byłem w wojsku i nie uważam tego faktu jako plamy na honorze. Raczej odwrotnie, cieszę się, że nie straciłem kliku miesięcy życia na naukę zabijania...
Co dało Ci wojsko? Tęsknotę za kałachem w ręku?Pytajnik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1440x900
PostWysłany: 06.01.2008, 21:16:28 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


No dobra romek Ty to tak spostrzegasz ja to inaczej spostrzegam i nic tego nie zmieni.Strzelać lubie i tyle ,a nie robisz jakieś udziwnienia odnosnie wojska...Właśnie tam się zaszczepia takie hobby jak strzelanie, nie byłeś wiec prosze Cie nie poruszaj tego tematu!Wykrzyknik Odnosnie tematu troche odbiegliśmy, wiec moze zakonczmy ta dyskusje i otwórzmy nowy temat.


P.S Romek uważaj na mrówki bo bedzie wielka tragedia...

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1600x1200
PostWysłany: 06.01.2008, 21:28:18 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


ok, w jednym się z Tobą zgadzam...
Zakończmy tę dyskusję, bo nie ma z kim dyskutować...
Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1440x900
PostWysłany: 07.01.2008, 09:34:49 Odpowiedz z cytatem
Swallow
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Paź 2005
Posty: 20
Skąd: Zelów
Register IP:


Właśnie, zakańczając Waszą dyskusję dodam, że trzymam stronę romka.
Ja też strzelałem z wiatrówki setno-krotnie i nigdy nie "upolowałem" nic żywego. A żabki to nie muchy srające na głowę albo komary wysysające naszą krew... nvm bo się wielki off topic stworzy za chwilę. Ni mniej ni więcej do więzienia za zabijanie żab się nie idzie ale np. ja lubię mieć czyste sumienie i w swoim wieku nie bawić się w 3-cio klasistę Cool
Pozdro!

_________________
o wszystkim wiem nic
o niczym wiem wszystko!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 07.01.2008, 11:12:46 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Swallow napisał:
A żabki to nie muchy srające na głowę albo komary wysysające naszą krew...


Też mi powód..Pytajnik Równie dobrze moge powiedzieć ,że żaby rechoczą i wkur...

Swallow napisał:
Ni mniej ni więcej do więzienia za zabijanie żab się nie idzie ale np. ja lubię mieć czyste sumienie i w swoim wieku nie bawić się w 3-cio klasistę Cool
Pozdro!



Uuu... to Ci powiem ,że w zelowie cosik duzo tych trzecioklasistów i to w wieku 22-50 lat

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1600x1200
PostWysłany: 07.01.2008, 11:51:20 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Fago, czy Ty serio wierzysz w argument, że skoro coś jest popularne, to znaczy że dozwolone i poprawne?Pytajnik
W kółko powtarzasz, że Twoje działania są uprawnione, bo inni to robią i jest ich sporo.
W Iraku sporo ludzi zajmuje się mordowaniem innych ludzi, czemu do nich nie dołączysz, w końcu to nic złego! I mógłbyś sobie postrzelać do woli do ruchomych celów...
Przemyśl to proszę.

Uznasz zapewne, że zbytnio demonizuję "niewinne" strzelanie do żabek porównując do strzelania do ludzi, ale jeśli uznać, że ludzie strzelają do siebie walcząc o własne (innych) życie (zazwyczaj, chcę w to wierzyć), a Wy zabijacie dla zabawy, to sam nie wiem, czyje zachowanie jest bardziej naganne. Kto tutaj chołduje prymitywnym instynktom?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1440x900
PostWysłany: 07.01.2008, 11:56:02 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Romek powiem krótko- Tak chce jechac do Iraku zawsze o tym marzyłem... moze załatwisz mi wyjazd?Pytajnik Tam sobie postrzelam i bedziesz wtedy zadowolony ,ze nie strzelam do biednych zabek.

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1600x1200
PostWysłany: 07.01.2008, 14:09:01 Odpowiedz z cytatem
Swallow
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Paź 2005
Posty: 20
Skąd: Zelów
Register IP:


Fago napisał:

Uuu... to Ci powiem ,że w zelowie cosik duzo tych trzecioklasistów i to w wieku 22-50 lat

A ja mam niespełna 21 lat i nie patrze na "dużo...w wieku 22-50" - takich ludzi, chodzi mi, że nie biore ani z nich ani z innych człowieczaków przykładu, nawet jeśli są starsi (i to raczej od takich powinno się brać dobry przykład) jeśli widzę, że coś jednak u kogoś mija się z celem.
Ogólnie. Bo już troche zamotałem, sam wybieram co dobre. Sądzę, że potrafię dobrze oszacować co jest w miare przyzwoite i odpowiednie. Nie patrze, że to Zelów patrze na siebie (ale ze mnie snob), tym razem chodzi mi o to, że nie ulegam otoczeniu. Mieszkając tu nie ulegam tej monotonii.

Teraz to już wyskoczyłem z tematem ale puentę na pewno zrozumiałeś i mniej więcej tyle chciałem napisać od siebie. I jeszcze. Gdzieś widziałem w TV, że ludzie chodzą z wiatrówkami po lesie i strzelają do zwierzaków, raczej ich metalowych replik w skali 1:1. Zwierzę zalicza się za ustrzelone gdy trafi się w dziurkę o jakiejś średnicy znajdującą się w tymże "stworku" - coś jak w biathlonie

_________________
o wszystkim wiem nic
o niczym wiem wszystko!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 07.01.2008, 15:28:39 Odpowiedz z cytatem
moderator
Ostry
Ostry
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 223
Skąd: poprostu - Zelów
Register IP:


Swallow napisał:
... Ni mniej ni więcej do więzienia za zabijanie żab się nie idzie ...
Pozdro!


Noo nie do końca. Obowiązuje ustawa o ochronie zwierząt, gdzie jeden z przepisów mówi Kto zabija zwierzę ..... Nie jestem pewny ale chyba jest tam też kara pozbawienia wolności, a zwierzę to nie tylko pies czy kot ale również ta nieszczęsna żabucha. Fago uważaj więc, bo muchy i komary pod tą ustawę nie podlegają. Jak chcesz koniecznie stzrelać do zwierząt, to zapisz się do koła łowieckiego.
A wracając do tematu, to chłopaki strzelając plastikowymi kulkami krzywdy zwierzakom nie zrobią. Żeby z tego zrobić krzywdę żabuchowi to chyba z przyłożenia trzeba by walnąć.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1280x960
PostWysłany: 07.01.2008, 15:41:14 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Spis chronionych gatunków opracowano na podstawie art. 27 ust. 3 ustawy z dnia 16 października 1991 r. o ochronie przyrody (Dz.U. Nr 114, poz. 492, z 1992 r. Nr 54, poz. 254 i z 1994 r. Nr 89, poz. 415).

PŁAZY (AMPHIBIA): salamandra plamista (Salamandra salamandra), traszki (Triturus) - wszystkie gatunki, kumaki (Bombina) - wszystkie gatunki, grzebiuszka ziemna (Pelobates fuscus), ropuchy (Bufo) - wszystkie gatunki, rzekotka drzewna (Hyla arborea), żaby (Rana) - wszystkie gatunki, przy czym: żaba jeziorkowa (Rana lessonae), żaba wodna (Rana esculenta) i żaba śmieszka (Rana ridibunda) tylko w okresie od 1 marca do 31 maja;

Polowanie juz było po tym okresie Suszę zębySuszę zęby

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1600x1200
PostWysłany: 07.01.2008, 15:47:45 Odpowiedz z cytatem
moderator
Ostry
Ostry
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 223
Skąd: poprostu - Zelów
Register IP:


Fago, w ustawie o ochronie zwierząt, w przepisie który częściowo zacytowałem nie mówi sie o zwierzętach chronionych. Jak chcesz, to pogrzebę i znajdę dokładnie co to za ustawa i który artykół. A polować na zwierzęta można tylko jako członek koła łowieckiego.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1280x960
PostWysłany: 07.01.2008, 15:50:38 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Mój bosheee... To aż tylu kłusowników jest?Pytajnik

A tak powaznie to chetnie zobacze ten przepis bo ja nie moge znaleść chodzi mi konkretnie o płazy nie zwierzętabo to pojecie ogolne.

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1600x1200
 .::ZLW ASG BLOOD TEAM::. 
PostWysłany: 07.01.2008, 16:01:47 Odpowiedz z cytatem
moderator
Ostry
Ostry
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 223
Skąd: poprostu - Zelów
Register IP:


USTAWA

z dnia 21 sierpnia 1997 r.

o ochronie zwierząt.

(Dz. U. z dnia 23 września 1997 r.)

Art. 1. 1. Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.

Art. 35. 1. Kto zabija zwierzę z naruszeniem przepisów art. 6 ust. 1, art. 33 lub art. 34 ust. 1-4 albo znęca się nad nim w sposób określony w art. 6 ust. 2,
podlega karze pozbawienia wolności do roku, ograniczenia wolności albo grzywny.
2. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1 działa ze szczególnych okrucieństwem,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, ograniczenia wolności albo grzywny.

A tu jest cała ustawa
http://www.lex.pl/serwis/du/1997/0724.htm
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1280x960
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 4  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon