FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Debil na CBR 900RR

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 23.10.2007, 08:16:29 Odpowiedz z cytatem
ANVA
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 225
Skąd: 2km od Tadeusza K.
Register IP:


qsx napisał:
Koledzy , wnioskuje powoli, że czepiacie się Dawcy tylko dlatego że faktycznie ma lepszy motor i umiejętności od was.


Gsx a na jakiej podstawie sądzisz że Dawca ma lepszy motor i większe umiejętności od nas WoooW
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 23.10.2007, 12:22:13 Odpowiedz z cytatem
Y2K
Miętki
Miętki
Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 2

Register IP:


Kolego GSX. To chyba ty powinienes zacząć "męczyć" swoje posty...
Nie ucz mnie co lata a co jeździ tylko weź do ręki słownik ortograficzny i pisz bez byków "innym użytkownikom drug to proszę bardzo" Jeżdzisz po drogach? Czy latasz po NARKOTYKACH?

Masz kiepska wyobraźnie, a może po prostu mało widziałeś... ja widzialem jak motocyklista dosłownie leciał, po spotkaniu z samochodem wyjeżdżającym z podporządkowanej!

Nikomu nie grożę... po prostu widziałem pare nieprzyjemnych wypadków z udziałem motocyklisty i samochodu. Żadne umiejętności ani żadna maszyna nawet najdroższa nie pomoże ci uniknąć wypadku. Są sytuacje których nie da się przewidzieć!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 23.10.2007, 12:40:56 Odpowiedz z cytatem
pawcio
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 101
Skąd: Zelów
Register IP:


ANVA napisał:
Gsx a na jakiej podstawie sądzisz że Dawca ma lepszy motor i większe umiejętności od nas WoooW


jak juz to pod jaki względem lepszy? szybszy?niech ma i Y2K co mu to da...poza tym skąd go ma? zarobił? czy mu ojciec kupił? a umiejętności..sądzisz umiejętności po tym ze potrafi zrobić Wheelie co w tym trudnego ?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 23.10.2007, 13:49:19 Odpowiedz z cytatem
Kooociak
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 76

Register IP:


pawcio napisał:
a umiejętności..sądzisz umiejętności po tym ze potrafi zrobić Wheelie co w tym trudnego ?


Nie mówię, że Dawca jest SUPER kierowcą, bo znam zdecydowanie lepszych, ale chętnie bym zobaczył, co ty potrafiszpawcio

Y2K napisał:
Chętnie bym ci zajechał droge autem w momencie twoich popisów, ciekawe jak daleko byś zaleciał.


Jeśli byłbym świadkiem takiej sytuacji niezależnie czy jechałby dawca czy ktokolwiek inny to dostałbyś bardzo dużego klapsa Y2K, a więc zastanów się kretynie, co ty wypisujesz może to ja ci zajadę drogęWykrzyknik

Poza tym co wy sie uczepiliście tych jednosladów, czy w zelowie samochody nie jeźdźąPytajnik

_________________
"Każdy ma prawo do wypowiedzi,wiec zbędne pouczenia i sugestie daruj sobie” Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1280x960
PostWysłany: 23.10.2007, 14:22:54 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Nie wiem jak inni forumowicze, ale ja nie mam powodów do czepiania się żadnego kierowcy. Nie posiadam ani motoru ani auta. Poruszam się na piechotę bądź metrem (najczęściej). Nie wiem co to Cebra (nazwa firmy? modelu?). Znam wielu motocyklistów i mam dla nich wiele respektu, bo jazda na motorze w zakorkowanym mieście wymaga ogromnych umiejętności i odwagi.
Natomiast protestuję przeciwko komuś, kto w swoim pierwszym poście na forum używa wulgarnego języka, atakuje innych forumowiczów, a jego system wartości opiera się na podstawie modelu posiadanego motocykla i umiejętnościach akrobacji.
Moim zdaniem: dziecinada!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1440x900
PostWysłany: 23.10.2007, 15:43:30 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Moim daniem co niektórzy na tym forum nawet nie wiedzą o kim mowa a z bardzo miła chęcią krytykują.
Najbardziej mnie powalają wypowiedzi Y2K i Pawcio - żenada. Po za tym aby mieć motocykl o pojemności silnika 900 cm3 trzeba mieć prawo jazdy kategorii A.
Także jeśli myślicie ze Dawca ma "naście" lat i ze tata mu kupił to cudo to sie grubo mylicie i nie pozwolę aby ktoś jechał na mojego kumpla.
Na dodatek sezon motocyklowy chyba sie już skończył także wasze denne wypowiedzi nie maja już tutaj prawa bytu.
Zgadzam sie w 100% z qsx.
Na koniec chce Wam zwrócić uwagę na to jak zwracacie sie do innych użytkowników tego forum, którzy maja większy staż.
Kilkoma postami w których obrzucicie innych pomyjami nie uzyskacie tutaj najmniejszego poważania, wręcz przeciwnie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 23.10.2007, 16:32:23 Odpowiedz z cytatem
pawcio
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 101
Skąd: Zelów
Register IP:


Kooociak napisał:

Nie mówię, że Dawca jest SUPER kierowcą, bo znam zdecydowanie lepszych, ale chętnie bym zobaczył, co ty potrafiszpawcio


ja ...dużo rzeczy umie chodzić itp...nie mówię ze jestem super kierowca bo doświadczenie jak narazie mam marne nie licząc kilkuset kilometrów po lesie ... nie po to składałem kilka lat kasę żeby teraz sie ,,popisywać" jeśli mail bym sie popisywać to gdzieś gdzie nie ma ruchu i ludzi ...w sumie nic do nie go nie mam tylko jak przejeżdża podczas przerwy obok szkoły mógł by trochę zwolnic bo jednak co chwile ktoś przebiega przez ulice do sklepu itp
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 23.10.2007, 20:48:15 Odpowiedz z cytatem
Dawca
Miętki
Miętki
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 4
Skąd: Z (L) W
Register IP:


hmm komu tu odpisac jako pierwszemu?? moze Ty "romek" w ZLW nie ma szkol podstawowych jest jedna, ktora znajduje sie przy policji, a wiec nie poszalalbym tam...
Zdenerwowalo mnie najbardziej to ze jakis frajer nijakiego pochodzenia nazwal mnie "Debilem" i pisal cos ze mnie jeb*** w łeb... Czekam!Wykrzyknik!

Teraz Ty "Y2K" mam 20 lat debilku zajechalbys mi droge smialo mam Ci powiedziec gdzie i o której bede jechal?? Poza tym sam sobie zaprzeczasz zastanow sie nastepnym razem co piszesz..."Chętnie bym ci zajechał droge autem w momencie twoich popisów, ciekawe jak daleko byś zaleciał. "
"Nikomu nie grożę... po prostu widziałem pare nieprzyjemnych wypadków z udziałem motocyklisty i samochodu. Żadne umiejętności ani żadna maszyna nawet najdroższa nie pomoże ci uniknąć wypadku. Są sytuacje których nie da się przewidzieć!"

"pawcio" na moto kaske zbieralem nie od dzis... Bardzo nie lubie jak ktos mi wrzuca, ze kupil mi go ktokolwiek wiec uwazaj nastepnym razem na slowa... ile Ty masz wogole lat 12 ze wiesz co sie dzieje pod szkola a co do szkoly to moze akurat mialem powod zeby tam podjechac?? Śmieszny jestes...

Pozdro dla wszystkich ktorzy wiedza o co cho...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 24.10.2007, 08:09:10 Odpowiedz z cytatem
ANVA
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 225
Skąd: 2km od Tadeusza K.
Register IP:


Dawca napisał:
hmm komu tu odpisac jako pierwszemu?? moze Ty "romek" w ZLW nie ma szkol podstawowych jest jedna, ktora znajduje sie przy policji, a wiec nie poszalalbym tam...
Zdenerwowalo mnie najbardziej to ze jakis frajer nijakiego pochodzenia nazwal mnie "Debilem" i pisal cos ze mnie jeb*** w łeb... Czekam!Wykrzyknik!

Teraz Ty "Y2K" mam 20 lat debilku zajechalbys mi droge smialo mam Ci powiedziec gdzie i o której bede jechal?? Poza tym sam sobie zaprzeczasz zastanow sie nastepnym razem co piszesz..."Chętnie bym ci zajechał droge autem w momencie twoich popisów, ciekawe jak daleko byś zaleciał. "
"Nikomu nie grożę... po prostu widziałem pare nieprzyjemnych wypadków z udziałem motocyklisty i samochodu. Żadne umiejętności ani żadna maszyna nawet najdroższa nie pomoże ci uniknąć wypadku. Są sytuacje których nie da się przewidzieć!"

"pawcio" na moto kaske zbieralem nie od dzis... Bardzo nie lubie jak ktos mi wrzuca, ze kupil mi go ktokolwiek wiec uwazaj nastepnym razem na slowa... ile Ty masz wogole lat 12 ze wiesz co sie dzieje pod szkola a co do szkoly to moze akurat mialem powod zeby tam podjechac?? Śmieszny jestes...

Pozdro dla wszystkich ktorzy wiedza o co cho...

Co z Ciebie za Zelowiak jak nie wiesz ile szkół podstawowych jest w Zelowie, zdaje mi się że jest jeszcze jedna przy ul. Żeromskiego(SP 4)
Podsumowując twoje 3(trzy!Wykrzyknik)postu
1)Masz 20 lat
2)Jesteś super kierowcą
3)Prawko masz co najwyżej 3 lata
4)Moto(jak ty to nazywasz)od tego roku
5)No i oczywiście jesteś super doświadczonym kierowcą
6)Jesteś bardzo nerwowym człowiekiem gdyż w tych 3 twoich postach
wyzywasz i klniesz jak szewc(nieubliżając szewcom) na nieznanych ci
ludzi
Pozdro ANVA
Ps:nie jestem wrogiem motocykli -jednak nie preferuję ścigaczy lecz coś takiego


Jeśli interesujesz się motocyklami to powinieneś wiedzieć co to za moto Język
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 24.10.2007, 08:42:56 Odpowiedz z cytatem
qsx
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 29 Wrz 2006
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


ANVA
po 1
Dawca nigdzie nie napisał że jest super kierowcą
po 2
To kolega Motomaniak i Pawcio zaczęli wyzywać ,a nie Dawca
po 3
Jakie ma znaczenie ile ma się napisanych postów?

Co do Choperów ja też je wolę, ale o gustach się nie dyskutuje.
A na zdjęciu jest Honda GL 1500 F6C Valcyrie C

Pozdrawiam

Kolego pawcio, nie znasz Dawcy, nie wiesz kto to jest,nie wiesz o nim nic,(nie licząc jakim motorem jeździ) a wypowiadasz się o dawcy jak by mieszkał z tobą przez płot i wiedziałbyś o nim wszystko. Nawet nie wiesz czy On jest z Zelowa.

A podobno wszyscy motocykliści to jedna wielka rodzina. Widocznie motomaniak i pawcio zostali wydziedziczeni i się wyżywają na innych.

Według was jak ktoś czasem lubi pocisnąć to zaraz ma się je**nąć w łeb.
To czemu jeździcie tym czym jeździcie a nie Simsonami i Rometami.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 24.10.2007, 08:58:07 Odpowiedz z cytatem
Kooociak
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 76

Register IP:


ANVA napisał:
Ps:nie jestem wrogiem motocykli -jednak nie preferuję ścigaczy


Skoro nie preferujesz ścigaczy to, po co się wypowiadasz w tym poście, twoje wypowiedzi są subiektywne w kierunku DAWCY, lubisz harleye OK zapewne jest sporo stron internetowych o takiej tematyce gdzie będziesz mógł zabłysnąć intelektem.

ANVA napisał:
Podsumowując twoje 3(trzy!)postu

Psycholog się znalazł Uśmiech...




_________________
"Każdy ma prawo do wypowiedzi,wiec zbędne pouczenia i sugestie daruj sobie” Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1280x960
PostWysłany: 24.10.2007, 09:21:08 Odpowiedz z cytatem
Dawca
Miętki
Miętki
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 4
Skąd: Z (L) W
Register IP:


Ja to sie tak zastanawiam czy wlasnie chlopaki nie jezdza czasem simsonami badz skuterkami i wydaje im sie ze podbija nimi caly swiat Suszę zęby
Nie powiedzialem nigdy ze jestem doswiadczonym kierowca bo za krotko jezdze... Moze w autku moglbym wiecej pokazac mialem jakis czas temu CRX'a i nie bylo leszcza na to male niepozorne autko ;P Opinie mialem zjechana na ZLW ze jezdze nim za szybko czy cos.. nie wiem.
Teraz mam moto i jest to samo wiec nawet juz mnie to nie rusza a tak szczerze nie lubie jak ktos mi wrzuca... jak jestescie cwaniakami to czekam na to jak sie przedstawicie... Jak narazie to nawet nie wiem z kim sie kloce...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 24.10.2007, 12:17:35 Odpowiedz z cytatem
pawcio
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 101
Skąd: Zelów
Register IP:


Dawca napisał:
"pawcio" na moto kaske zbieralem nie od dzis... Bardzo nie lubie jak ktos mi wrzuca, ze kupil mi go ktokolwiek wiec uwazaj nastepnym razem na slowa... ile Ty masz wogole lat 12 ze wiesz co sie dzieje pod szkola a co do szkoly to moze akurat mialem powod zeby tam podjechac?? Śmieszny jestes...


jak już pod szkoła do pod Gimnazjum/Liceum wiem co sie dzieje...nie obchodzi mnie co tam robiłeś i po co tam jechałeś tylko jak...

gsx napisał:
A podobno wszyscy motocykliści to jedna wielka rodzina. Widocznie motomaniak i pawcio zostali wydziedziczeni i się wyżywają na innych.


jest kilka typów motocyklistów...jedni po to mają motocykle żeby sie pokazać inni dlatego ze je kochają(i to oni są tymi prawdziwymi motocyklistami którzy jeżdżą na zloty zakładają jakieś stowarzyszenia itp) jeszcze inni po to żeby sie wyszaleć a później rzucić go w kąt ..takie jest moje zdanie Rolling Eyes
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 24.10.2007, 13:46:31 Odpowiedz z cytatem
qsx
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 29 Wrz 2006
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


Z tego co mi wiadomo to Dawca właśnie na takich zlotach i spotkaniach w większym gronie bywa.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1280x1024
 Debil na CBR 900RR 
PostWysłany: 24.10.2007, 14:05:07 Odpowiedz z cytatem
Kooociak
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 76

Register IP:


pawcio napisał:
jedni po to mają motocykle żeby sie pokazać inni dlatego ze je kochają(i to oni są tymi prawdziwymi motocyklistami którzy jeżdżą na zloty zakładają jakieś stowarzyszenia itp)


Już ty lepiej nie oceniaj, kto jest prawdziwym motocyklistą a kto nie!! Mam wielu znajomych, którzy jak ty wchodziłeś pod stół na stojąco a na kupę mówiłeś papu to oni śmigali konkretnymi motorkami i jakoś żaden z nich nie jeździ na zloty. A może właśnie ci, co jeżdżą na zloty motocyklowe to są pseudo motocykliści, bo w większości jada się tam urżnąć do nieprzytomności.

Ja mam ścigacza i co kupiłem go niby po to żeby się lansowaćPytajnik, A może to ci, co śmigają na harleyach to są wielcy szpanerzy, godzinami czyszczą swoje motorki, żeby później ludzie je podziwiali, hmmm…. Którzy to prawdziwi motocykliści?Pytajnik

Ty pawcio widzę za to, że jesteś stuprocentowym motocyklistą heee Dupa

_________________
"Każdy ma prawo do wypowiedzi,wiec zbędne pouczenia i sugestie daruj sobie” Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1280x960
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 3  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon