FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Wybory burmistrza ? :)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 16.11.2010, 08:58:27 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


eko napisał:

Jak ciebie obserwowałem na debacie to byłeś cichutki jak myszka. Tutaj się rozwijasz, udajesz tego kim nie jesteś?


Uważasz że powinienem na debacie co chwila głośno komentować wypowiedzi? Debata była dla kandydatów. Ja byłem obserwatorem.

Przeprosiny przyjmuje
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      SafariWinXP1280x1024
PostWysłany: 16.11.2010, 12:18:11 Odpowiedz z cytatem
Diiderot
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 66

Register IP:


Po ilości wyświetleń tematu widać, że cieszy się on dużym zainteresowaniem, zastanawiam się tylko jak duża liczba wyświetleń jest generowana przez osoby sprzyjające jednemu lub drugiemu z kandydatów a ile wyświetleń było dziełem osób nie związanych z obozami wyborczymi a chcących wyrobić sobie zdanie o kandydatach .
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
PostWysłany: 16.11.2010, 21:58:32 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


http://andrea22.wrzuta.pl/audio/3dC3OoyBUtB/debata
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 17.11.2010, 07:24:23 Odpowiedz z cytatem
r7983
Miętki
Miętki
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 19

Register IP:


Odp. do mgm101
Na pewno nie jestem panem Malinowskim.
A co do kwestii wykształcenia i awansów Pani Świerczyńskiej to mnie rozśmieszasz po prostu, bez politycznego poparcia owa pani mogła by awansować ale w kole gospodyń wiejskich.
Synusia też poptrafiła wkręcić do starostwa
Powtórzę się w 3 gminach nie potrafiła nic osiągnąć. To dobra koleżanka z PSL pani Ozga wicewojewoda łódzki załatwiła Naczelnika w Starostwie i nie pisz bzdur o wykształceniu znam tyle osób wykształconych wszechstronnie i tak pracy nie jest wstanie załatwić sobie lub bliskim.
Komu z Zelowa owa pani pomogła NIKOMU. WoooW
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 17.11.2010, 09:34:12 Odpowiedz z cytatem
seweryna
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 387
Skąd: Zelów
Register IP:


Re: r7983

Co by tu nie mówić, to Pani Świerczyńska jest osobą wszechstronnie wykształconą, podczas, gdy pan Malinowski na poziomie elementarnym.

A co do poparcia, to bez niego nawet sedesu pan nie napełni.
Jeśli ta pani jest "kimś" liczącym się w województwie, należy przyjąć to jako dobrą monetę, z nadzieją, że przełoży się to na korzyść dla Zelowa.

Odnośnie, czy komuś pomogła? A czy ktoś zwrócił się do niej po pomoc?
Synowi może pomogła, bo pewnie ją o to poprosił. Dziwiłabym się gdyby było inaczej.

Natomiast jestem w stanie przytoczyć multum faktów, gdy pan Malinowski pomocy odmawiał, mimo, że jako gospodarz gminy był do udzielenia jej zobligowany z urzędu. Nie wykazywał w ogóle zainteresowania względem mieszkańców, wręcz ludzie wystawieni przez niego do wiatru odkręcali sprawy w sądach. A z kolei względem kolesiów był hojny i lekką ręką rozdawał apanaże. Wiadomo dlaczego!!!

Jako sukces wieloletniej kadencji nieustannie podpiera się paroma metrami nowych dróg w centrum Zelowa i na Bocianichę, kanalizacją i tradycyjnym organizowaniem Dni Zelowa. Mając TAKIE PIENIĄDZE UNIJNE i kolosalne zadłużenie trzeba coś zrobić, bo inaczej się nie da.
O drogach wiejskich nie chce wiedzieć, bo to już problem, a na spotkaniach z mieszkańcami robi dobrą minę do złej gry: - "nie wiedziałem, że tu tyle u was błota".
.............................................................................................

Re: Danon

Pisze pan, w "Urszulka?! Urszulka?!", że nie ma tutaj cenzury, to dlaczego zamknął pan ten temat, a wcześniej w ogóle go usunął.

Nie wiem wcale, skąd te żale.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 17.11.2010, 10:23:20 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


seweryna napisał:

Re: Danon

Pisze pan, w "Urszulka?! Urszulka?!", że nie ma tutaj cenzury, to dlaczego zamknął pan ten temat, a wcześniej w ogóle go usunął.

Nie wiem wcale, skąd te żale.


Ja napisałem co miałem napisać, nie powtarzaj się, a jak nie rozumiesz to już inna sprawa.
http://www.forum.zelow.pl/viewtopic.php?t=1536

Tj. napisał eko, dajmy sobie już spokój i wypełnijmy nasz obywatelski obowiązek 21 listopada.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1680x1050
PostWysłany: 17.11.2010, 10:28:06 Odpowiedz z cytatem
mgm101
Miętki
Miętki
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 6

Register IP:


do r79831
odpowiedz mi na jedno pytanie JAKIM CUDEM MALINOWSKI ZOSTAŁ BURMISTRZEM?Pytajnik? PRZECIEZ TEN FACET NIE MA KOMPLETNIE ŻADNEGO WYKSZTAŁCENIA!
SĄDZISZ ŻE NA STOŁEK BURMISTRZA SAM SIĘ TAK BEZ ŻADNYCH ZNAJOMOŚCI DOSTAŁ?
rozumiem że bronisz burmistrza bo jak widzę to twój mentor, ALE PRZESTAŃ PISAĆ GŁUPOTY I OBRAŻAĆ LUDZI NIE ZWIĄZANYCH Z WYBORAMI.

piszesz że pani Świerczyńska nie pomogła nikomu w Zelowie- tego nie wiem?
ale napisz mi komu burmistrz pomógł? z tego co słyszałem to normalnych mieszkańców zelowa olewał przy każdej okazji, a dostanie pomocnej ręki od burmistrza w urzędzie graniczyło z cudem, ponieważ wielu ludzi od burmistrza wychodziło bardzo wkurzonych i zdegustowanych postawą i zachowaniem burmistrza.
nadal więc sądzę że postawa P. Malinowskiego w urzędzie jest bierna.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 17.11.2010, 11:04:24 Odpowiedz z cytatem
RZ-51
Miętki
Miętki
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 18

Register IP:


wiadomość do danona.

proponuję zamknać juz ten temat. ponieważ co niektórzy nie więdzą co już wymyśleć. obrażanie rodzin kandydatów świadczy o niedojrzałości i nieobiektywnosci niektórych osób piszących ( r7983 ) na forum.
jakoś nie widziałem żeby ktoś coś pisał na temat rodziny burmistrza.-a napewno wiele by się znalazłoUśmiech... Suszę zęby
zastanów się człowieku ( r7983 ) co piszesz!
najlepszym rozwiązaniem będzie pójście na wybory i zagłosowanie na swojego kandydata.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 17.11.2010, 11:09:19 Odpowiedz z cytatem
seweryna
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 387
Skąd: Zelów
Register IP:


Re: Danon

Pisze pan "…jak nie rozumiesz to już inna sprawa" – kto pana zatrudnił jako administratora strony? Bo sposób prowadzonego przez pana dialogu wskazuje mi na pana Malinowskiego. Niedaleko padło jabłko od jabłoni.

A wiadomości nie otwieram, bo nie mam zaufania, obawiam się wirusa. Proszę pisać wszystko na forum.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 17.11.2010, 11:40:23 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Emocje wyraźnie biorą górę nad wyobraźnią i zdrowym rozsądkiem.

Danon jest administratorem tego forum od samego początku bo tak naprawdę je stworzył (a nie został zatrudniony).
Jego świętym prawem i obowiązkiem jest pilnowanie porządku na forum i robi to znakomicie od lat.
Nowa osoba, rejestrująca się na forum powinna raczej dostosować się do zasad funkcjonujących na forum a nie robić na nim syf nie licząc się z administratorem i innymi użytkownikami. I jeszcze mieć pretensje (rozsiewając je znowu na wielu wątkach).
Troszkę odpowiedzialności i pokory prosimy.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1440x900
PostWysłany: 17.11.2010, 12:11:16 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Ale syf tu się narobił. Całe szczęście w piątek będzie zamknięty - mam nadzieje (cisza wyborcza).

Seweryna daj spokój "Urszulce" i przeczytaj regulamin forum bo ban się szykuje jeszcze trochę -IMO.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      OperaWinXP1024x768
PostWysłany: 17.11.2010, 12:34:12 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


seweryna napisał:
Re: Danon

Pisze pan "…jak nie rozumiesz to już inna sprawa" – kto pana zatrudnił jako administratora strony? Bo sposób prowadzonego przez pana dialogu wskazuje mi na pana Malinowskiego. Niedaleko padło jabłko od jabłoni.


I tak oto nagle wszyscy jesteśmy dziś panami Malinowskimi =) lub ewentualnie Urszulkami LOL

Więcej nie komentuję

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1680x1050
PostWysłany: 17.11.2010, 13:17:49 Odpowiedz z cytatem
eko
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 53
Skąd: Zelów
Register IP:


Danon wyluzuj!
Szacun dla Ciebie z mojej strony!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 17.11.2010, 13:30:02 Odpowiedz z cytatem
b@dek
Miętki
Miętki
Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 7
Skąd: z Zelowa
Register IP:


DAJMY PRACOWAĆ OSOBOM KTÓRE ROBIĄ TO OD WIELU LAT I ROBIĄ TO W MIARĘ DOBRZE. RAZ LEPIEJ RAZ GORZEJ. PRZYJDĄ NOWI- BĘDĄ NOWE (BLISKIE) OSOBY NA TYCH SAMYCH STANOWISKACH . WSZYSTKIE GRABIE GRABIĄ DO SIEBIE,NIE WIDZIAŁEM JESZCZE INNYCH WykrzyknikWykrzyknik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1920x1080
 Wybory burmistrza ? :) 
PostWysłany: 17.11.2010, 13:42:19 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


seweryna napisał:
Re: Danon

Pisze pan "…jak nie rozumiesz to już inna sprawa" – kto pana zatrudnił jako administratora strony? Bo sposób prowadzonego przez pana dialogu wskazuje mi na pana Malinowskiego. Niedaleko padło jabłko od jabłoni.

A wiadomości nie otwieram, bo nie mam zaufania, obawiam się wirusa. Proszę pisać wszystko na forum.


Jak to czytam to myślę, że ta akcja "schowaj babci dowód" wcale nie była taka głupia. Tutaj przydałoby się schować komputer.Suszę zęby

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 10 z 24  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 22, 23, 24  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon