FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> URSZULKA?! URSZULKA?!

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 16.11.2010, 14:15:09 Odpowiedz z cytatem
seweryna
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 387
Skąd: Zelów
Register IP:


Wczoraj otworzyłam na forum nowy temat „Urszulka?! Urszulka?!” i co ? I DZISIAJ GO NIE MA!!!. Otwieram więc ponownie. Wklejam tylko teksty pisane przeze mnie. Dodanych przez innych forumowiczów niestety nie jestem w stanie odtworzyć. Dodam jeszcze, że temat cieszył się dużym zainteresowaniem: w krótkim czasie było ok. 200 wejść na stronę. Sądziłam, że pan Malinowski również tam ustosunkuje się do zaistniałej sytuacji i przeprosi Panią Urszulę Świerczyńską, no bo nie wyobrażam sobie by nad tym faux pas mógł przejść obojętnie.


Oto usunięte treści:

Odsłuchuję aktualnie ze strony: http://www.ziemiazelowska.pl/ zapis audio sobotniej debaty kandydatów na burmistrza Zelowa i nie mogę się powstrzymać, by nie podzielić się z forumowiczami swoim spostrzeżeniem. Jestem na etapie prezentowania się kandydatów, a już zachowaniem pana Malinowskiego jestem zdegustowana. „Urszulka” – CZY TO JEST SPOTKANIE PRZY STOLE ZAKRAPIANE ALKOHOLEM? czy debata poważnych kandydatów na burmistrza, na forum miasta i gminy? Ja nie chciałabym by o moje interesy dbał i reprezentował mnie ignorant, bo tylko tak mogę się odnieść do tej sytuacji.

Istotę debaty znam z Internetowego zapisu audio na zablokowanej obecnie stronie: http://www.ziemiazelowska.pl/ i mogę powiedzieć jedynie, że sposób w jaki pan Malinowski zwracał się do Pani Urszuli Świerczyńskiej - "Urszulka"! "Urszulka"! świadczy o małości tego pana i pospolitym, wręcz „totumfackim” sposobie bycia, co jest niedopuszczalne w relacjach międzyludzkich na poziomie ludzi mianujących do rangi inteligentnych. Sadzę, że poniżając panią Urszulę, chciał w ten sposób ukryć swoje niekompetencje, kompleksy i zaniedbania z wieloletniego okresu sprawowania władzy w Zelowie.
Pani Urszula z kolei, nie dała się sprowokować prostackim sposobem bycia konkurenta, za co chylę czoła w jej kierunku. Tylko wzajemny szacunek gwarantuje nam godne życie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 16.11.2010, 14:28:07 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Skoro został usunięty musiał zapewne naruszać Regulamin Forum
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      OperaWinXP1024x768
PostWysłany: 16.11.2010, 14:58:32 Odpowiedz z cytatem
seweryna
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 387
Skąd: Zelów
Register IP:


Re: C4rtm4n

Naruszono Regulamin? Czym?
Naruszono tu natomiast zasady netykiety, zamykając podwoje przed krytyką. A prawdziwa cnota, krytyk się podobno nie boi.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 16.11.2010, 16:30:04 Odpowiedz z cytatem
mgm101
Miętki
Miętki
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 6

Register IP:


no cóz wiadomo przeciez kto włada moderatorami tego forum, przeciez to jest ogólnie strona naszego burmistrza.
więc nie dziwmy się że niewygodne posty i tematy będą usuwane, nawet jeśli nie będą naruszały regulaminu forum!-poprostu na nowo trzeba zakładać posty i wpisywać komentarze aż się burmistrzowi znudzi wykasowywanie ich z forum!
a jeśli chodzi o zachowanie burmistrza podczas debaty to zgadzam się z seweryną w 100%. burmistrz chciał wyprowadzić z ruwnowagi swoją kontrkandydatkę używając zdrobnień imienia P.Świerczyńskiej, ale niestety ( dla burmistrza ) nie udało się to. jednocześnie burmistrz pokazał swoją ignorancję i całkowity brak kultury.
NAPRAWDĘ ZACHOWANIE BURMISTRZA PODCZAS DEBATY BYŁO GODNE POŻAŁOWANIA!!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 16.11.2010, 16:35:06 Odpowiedz z cytatem
RZ-51
Miętki
Miętki
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 18

Register IP:


zgodzam się z wcześniejszymi postami
NIESTETY KULTURA OSOBISTA I ZACHOWANIE BURMISTRZA POZOSTAWIA DUUUUŻO DO ŻYCZENIA!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 16.11.2010, 17:11:29 Odpowiedz z cytatem
wiaterek
Miętki
Miętki
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 9

Register IP:


Pan Malinowski zwracając się do pani Świerczyńskiej – „Urszulko” przed tak licznym gremium Zelowa, chciał zdyskredytować ją, w ich oczach, bo stanowi dla niego zagrożenie. Rekompensował w ten sposób braki w swoim wykształceniu, oraz porażki i mierne sukcesy w zarządzaniu Zelowem.
Pani Świerczyńska jest osobą wszechstronnie wykształconą: prawo administracyjne, budownictwo, ochrona środowiska; wszystko poparte dużym doświadczeniem w jednostkach administracji gminnej, powiatowej. Wszystkie rozpoczęte inwestycje i transakcje, jak sama mówi doprowadziła do finału, nie narażając się na kłopoty prawne, ani skarbowe. A przy tym jest kobietą ciepłą, ludzką, wrażliwą.

A on?......z maturą? Gmina maksymalnie zadłużona, w rankingu Liga Gmin , Zelów na ostatnim miejscu.

Tu cytuję za Dziennikiem Łódzkim: „…Ostatnie miejsce w Dziennikowej Lidze Gmin okupuje Zelów w powiecie bełchatowskim. I tę gminę nęka bezrobocie, firm jest tu mniej niż w innych miastach, a wskaźnik wydatków na administrację jest jednym z najwyższych w województwie łódzkim….”.
Przyczyna? Brak inwestorów, kasa miejska pusta. A pan Malinowski zamiast ich pozyskiwać, tłumaczy wyborcom, że z wszystkich miast młodzi uciekają za granicę, to dlaczego w Zelowie ma być inaczej?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 16.11.2010, 17:40:20 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


ludzie ogarnijcie!
Zanim kogoś zaczniecie o coś oskarżać to sprawdźcie to 2 razy. Nic nie zostało usunięte tylko przesunięte do innego tematu. Po co 20 takich samych tematów o jednym wątku...

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 16.11.2010, 20:44:50 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


seweryna: czy ty w ogóle umiesz się posługiwać forum? Nawaliłaś wczoraj postów o jednakowej treści w kilku tematach, każdemu odpowiadałaś tym samym tekstem Ctrl+C - Ctrl+V.
Zrobiłem z tym porządek, temat URSZULKA URSZULKA połączyłem z tematem Wybory Burmistrza, otrzymałaś informację na PW a dziś widzę powtórka i to jeszcze z pretensjami!
ZAMYKAM TEMAT!

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1680x1050
 URSZULKA?! URSZULKA?! 
PostWysłany: 16.11.2010, 22:46:18 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


mgm101 napisał:
no cóz wiadomo przeciez kto włada moderatorami tego forum, przeciez to jest ogólnie strona naszego burmistrza.
więc nie dziwmy się że niewygodne posty i tematy będą usuwane, nawet jeśli nie będą naruszały regulaminu forum!-poprostu na nowo trzeba zakładać posty i wpisywać komentarze aż się burmistrzowi znudzi wykasowywanie ich z forum!


mgm101: A skąd takie oczywiste wiadomości? Zaskakujesz swoją wiedzą Suszę zęby
Nigdy nie było tu jakiejkolwiek cenzury, chyba że dotyczyło to niecenzuralnego słownictwa lub nie przestrzegania regulaminu, do którego gorąco odsyłam.

Pozdrawiam Wasz poplecznik władzy LOL

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1680x1050
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon