FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Wybory burmistrza ? :)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 15.11.2010, 18:41:37 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


Witam
Nawiązując do dzisiejszych wypowiedzi zwolenników pana Malinowskiego a być może do samego pana M.
Ubolewam nad prymitywnym sposobem ataków na osobę pani Świerczyńskiej spójrzmy na fakty.

1. Atakuje się panią Ś. ponieważ jest osobą wykształconą w trzech kierunkach (Prawo Administracyjne , Ochrona Środowiska, Budownictwo) dla porównania pan M. ma wykształcenie średnie i chwała choć za to .
2. Atakuje się panią Ś. że jest prezesem PSL ciekawe tylko co w tym złego ? według pana M.
Bardzo wiele , według mnie bzdura do kwadratu co złego w tym że (może)nasza przyszła pani burmistrz ma wpływowe znajomości i nie tylko na szczeblu lokalnym ale też krajowym to może przynieść tylko korzyści dla naszej gminy a czym albo kim może pochwalić się pan M?

3. Atakuje się panią Ś. za to że według niektórych jest karierowiczką nie wiem nie mi to oceniać ale według pewnych źródeł (dziennik łódzki)jest w dwudziestce najbardziej wpływowych ludzi a pan M. niestety nie łapie się w tym rankingu może ktoś mi powie że to bardzo źle że nasza przyszła pani burmistrz może wiele w naszym województwie i że to się nie przełoży na takie rzeczy jak inwestycje , pozyskiwanie inwestorów itd. itp. Dla przypomnienia powiem że ten sam dziennik skwalifikował nasze władze czyli pana M. bo to on im przewodzi na ostatnim ale za to jak zaszczytnym miejscu w prestiżowym konkursie LIGA GMIN . Brawo panie M.

Mogę tak dalej wymieniać tylko po co ? Ja wiem jedno osoby które wypisuję te wszystkie brednie robią to po to by wprowadzić zamęt przed wyborami , pytanie po co ?
Może obecne władze boję się czegoś przecież jak taki fachowiec przejmie władzę w urzędzie to może wiele przypadkiem wykopać ciekawych spraw i wtedy już nie przed wyborcami będzie się trzeba tłumaczyćWykrzyknik
Ciekawe czy zamiast pani Ś. na burmistrza startował by inny kandydat który niema takiego pojęcia o prawie , inwestycjach i budownictwie to nasz pan M. tak bardzo by się starał zdyskredytować przeciwnika.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 15.11.2010, 19:05:51 Odpowiedz z cytatem
Diiderot
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 66

Register IP:


Cz ktoś mi jest w stanie udzielić odpowiedzi czy pan Malinowski w przeszłości nie korzystał w kursów public relations. Z jego zachowania na debacie wnioskuję, że mogł mieć z tego rodzaju wiedzą styczność i usiłował to sprytnie wykorzystać na debacie przedwyborczej .W przeszłości niałem do czynienia z ludzmi nauczającymi sztuki kontaktu publicznego i dlatego uważam,że z ich wiedzy i doświadczenia korzystał pan Malinowski aby zjednać sobie mieszkańców miasta w czasie sobotniego spotkania. Zastanawiam się tylko czy to nie próba oszustwa wyborców. Stosowanie zdrobnienia imienia kontrkadnydatki miało na celu zdeprecjonowanie jej osoby o oczach słuchaczy i pokazanie jej jako mało poważnej do zajmowania stanowiska burmistrza miasta.Ponadto nie wiem czy ktoś z słuchających zwrócił uwagę na gestykulację rąk pana Malinowskiego. Ruchy jakie wykonywał rękoma miały świadczyć o tym, iż wie o czym mówi i jest otwarty na dyskusję. Należy też przeanalizować zachowanie pana burmistrza w czasie nieprzychylnych mu reakcji sali tj. śmiechu i glośnych okrzyków . Burmistrz zawsze przeczekiwał te reakcje i wracał do swojego tematu. Zastanawia mnie jednak tylko jedna rzecz czy stosowanie technik public relations wobec swoich wyborców jest rzeczą właściwą i moralnie nienaganną, Czy być może cel uświęca środki. W wypowiedzi tej nie komentuję treści jakie zostały przekazane nam przez kandydatów na burmistrza tylko formę tego przekazu.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
PostWysłany: 15.11.2010, 19:29:36 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


chyba kazdy polityk z tego kozysta (lub chociaz probuje). A w czasie kampani to juz norma. I mysle, ze nie powinnismy tutaj byc zdziwieni.

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 15.11.2010, 19:38:09 Odpowiedz z cytatem
seweryna
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 387
Skąd: Zelów
Register IP:


Kto z Państwa jet w stanie mi odpowiedzieć, dlaczego nie można wejść na stronę: http://www.ziemiazelowska.pl/ ? .... a jeszcze o 17:30 nie był z tym problemu? Czyżby Pan Malinowski zadziałał, bo zamieszczone tam materiały ośmieszały go?

Re: Meier:

Zgadzam się z tobą, że należy korzystać ze zdobytej wiedzy... ale z klasą i kunsztem. Z prostactwem nie ma co, jednak się obnosić. Nie dziwi mnie, że bronisz pana Malinowskiego, bo skoro "kożysta" piszesz z błędem ortograficznym, to skąd mogłeś zrozumieć nietakt swojego faworyta. Niedaleko przecież pada jabłko od jabłoni.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 15.11.2010, 20:45:35 Odpowiedz z cytatem
seweryna
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 387
Skąd: Zelów
Register IP:


Re: Diiderot:

Istotę debaty znam z Internetowego zapisu audio na zablokowanej obecnie stronie: http://www.ziemiazelowska.pl/ i mogę powiedzieć jedynie, że sposób w jaki pan Malinowski zwracał się do Pani Urszuli Świerczyńskiej świadczy o małości tego pana i pospolitym, wręcz „totumfackim” sposobie bycia, co jest niedopuszczalne w relacjach międzyludzkich na poziomie ludzi mianujących do rangi inteligentnych. Sadzę, że poniżając panią Urszulę, chciał w ten sposób ukryć swoje niekompetencje, kompleksy i zaniedbania z wieloletniego okresu sprawowania władzy w Zelowie.
Pani Urszula z kolei, nie dała się sprowokować prostackim sposobem bycia konkurenta, za co chylę czoła w jej kierunku.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 15.11.2010, 21:22:09 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


seweryna napisał:
Re Meier:

Zgadzam się z tobą, że należ korzystać ze zdobytej wiedzy... ale z klasą i kunsztem, z prostactwem nie ma co, jednak się obnosić. Nie dziwi mnie, że bronisz pana Malinowskiego, bo skoro "kożysta" piszesz z błędem ortograficznym, to skąd mogłeś zrozumieć nietakt swojego faworyta. Niedaleko przecież pada jabłko od jabłoni.



Staram się być obiektywny - to jest pierwsza sprawa, drugą jest to, że nie mam swojego faworyta i nie chciałbym być postrzegany jako jedna ze stron.
Nawet nie wiem czy będę mógł być na głosowaniu ponieważ nie mieszkam w Zelowie. I będę bardzo szczęśliwy jeśli powstrzyma Pani swoją fantazję oceniając moją osobę.

PS. Dziękuję za zwrócenie uwagi na błąd ortograficzny, postaram się nad tym popracować.

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 15.11.2010, 21:24:31 Odpowiedz z cytatem
24
Miętki
Miętki
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 2

Register IP:


Gdy chodzi o stronę www.ziemiazelowska.pl .problem z serwerem (wyczerpanie transferu ) zbyt wielkie zainteresowanie stroną . Za utrudnienia przepraszamy .
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 15.11.2010, 21:27:23 Odpowiedz z cytatem
eko
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 53
Skąd: Zelów
Register IP:


Jak czytam posty M. B. to wyję ze śmiechu. Niby taki mądry wykształcony człowiek, a S.M. wyprał mu mózg. Nie wiem czym tak ten facet wpłynął na jego inteligencję. Chęcią apanaży i profitów, a może wpłynęła na to inteligencja i "światłość" burmistrza, a może jedno i drugie Suszę zęby
Jak ciebie obserwowałem na debacie to byłeś cichutki jak myszka. Tutaj się rozwijasz, udajesz tego kim nie jesteś?
Czy nie widzicie tej miny na listach adresowanych do Was przez Malinowskiego. Tego ironicznego , drwiącego uśmiechu! Popatrzcie na te zdjęcia, tak wnikliwie. Z jednej strony wizerunek "aniołka", a tak naprawdę ma wszystkich wyborców w nosie. Są mu potrzebni tylko w dniu wyborów. Pamiętajcie o tym!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 15.11.2010, 21:31:49 Odpowiedz z cytatem
z100
Miętki
Miętki
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 4

Register IP:


Nie ukrywam, że popieram pana Malinowskiego w wyborach na stanowisko burmistrza Zelowa i dlatego zdecydowałam się tutaj zarejestrować. Czytając te wszystkie posty nie trudno zauważyć, że wiele zarzuca się Badziakowi, bo też popiera p. Malinowskiego i sam kandydaduje na radnego!Wykrzyknik Ale to właśnie Mateusz, jako jedyny!Wykrzyknik od początku nie ukrywał swojej tożsamości na forum. Zarzuca się również panu burmistrzowi brak odwagi, czy tchórzostwo, a co niektórzy na tym forum nawet zmieniają płeć i piszą jako mężczyźni - prawda droga Justynko? Język Denerwujące jest również to, że w każdych postach popierających kandydaturę pana Malinowskiego, doszukuje się iż on sam jest ich autorem. No bo skąd niby r7983 ma takie szczegółowe informacje? Na pewno to sam burmistrz! A może eko to nikt inny jak pan W.P. przeciez podaje takie szczegółowe informacje:P
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1280x800
PostWysłany: 15.11.2010, 21:46:31 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


Cytat:
. Czytając te wszystkie posty nie trudno zauważyć, że wiele zarzuca się Badziakowi, bo też popiera p. Malinowskiego i sam kandydaduje na radnego!Wykrzyknik Ale to właśnie Mateusz, jako jedyny!Wykrzyknik od początku nie ukrywał swojej tożsamości na forum. Zarzuca się również panu burmistrzowi brak odwagi,


No nie trudno zauważyć jak pan Mateusz Badziak niemiłosiernie wazelinuje i broni jak Matka swoje młode , burmistrza Zelowa.

Czepia się nagłośnienia na debacie... To jedyny zarzut dla pani ŚW.

Niestety Zelów to dziura, nie ma ani jednej firmy krtóa by tu zainwestowała , w Buczku wójt tworzy cuda i wychodzi z siebie , drogi , kanalizacja itd.

U nas jest "Dżudo jak się Udo" - czyli familiada z urzędu grzeje już parę lat stołeczki , już nie bawem spadniecie więc radzę szukać nowej pracy - firma stivex się ucieszy , kostbruk też .

Jedyne co mogę pochwalić na debacie to słownictwo i kultura osobista pana Malinowskiego oprócz stwierdzenia że dla marginesu nie buduje to naprawdę trzeba mu przyznać że elokwentny człowiek... Inna sprawa że 12 lat nie skuteczny ...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
PostWysłany: 15.11.2010, 22:10:40 Odpowiedz z cytatem
seweryna
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 387
Skąd: Zelów
Register IP:


Re: Krytyk_Prawdziwy:

Istotę debaty znam z Internetowego zapisu audio na zablokowanej obecnie stronie: http://www.ziemiazelowska.pl/ i mogę powiedzieć jedynie, że sposób w jaki pan Malinowski zwracał się do Pani Urszuli Świerczyńskiej - "Urszulka"! "Urszulka"! świadczy o małości tego pana i pospolitym, wręcz „totumfackim” sposobie bycia, co jest niedopuszczalne w relacjach międzyludzkich na poziomie ludzi mianujących do rangi inteligentnych. Sadzę, że poniżając panią Urszulę, chciał w ten sposób ukryć swoje niekompetencje, kompleksy i zaniedbania z wieloletniego okresu sprawowania władzy w Zelowie.
Pani Urszula z kolei, nie dała się sprowokować prostackim sposobem bycia konkurenta, za co chylę czoła w jej kierunku. Tylko wzajemny szacunek gwarantuje nam godne życie Panie "Krytyk_Prawdziwy"
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 16.11.2010, 04:58:13 Odpowiedz z cytatem
wiaterek
Miętki
Miętki
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 9

Register IP:


O radości dobrze,że podjełas ten fątek Seweryno zgadzam się z tobą absolutnie słuchałem na żywo.Prowokująco lekcewarząca postawa p. burmistrza mogła wyprowadzić z równowagi.Urszuko-Urszulko jak śmiesz mnie władzę o cokolwiek pytać.Monopol zasiedziałej władzy porażający.O merytoryce tego pana możemy porozmawiać.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x640
PostWysłany: 16.11.2010, 07:54:21 Odpowiedz z cytatem
eko
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 53
Skąd: Zelów
Register IP:


Darcie plakatów przeciwnika, niszczenie banerów, nienawiść w oczach to jest to do czego doprowadzono zelowską politykę. Nie może być przecież inaczej jak gdzie indziej. Z jednej strony mile słówka, a z drugiej nóż w plecy. Ta nienawiść niszczy nas samych, całe społeczeństwo.Komuś bardzo na tym zależy. Stara maksyma jak świat"wsadź kij w mrowisko, a będziesz wiedział wszystko". Jest to przenośnia która odzwierciedla się tak, że jak tak zrobisz wszystko Ci doniosą.
Napiszę jeszcze jedno zdanie."Człowiekiem się jest, burmistrzem się bywa".
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1366x768
PostWysłany: 16.11.2010, 08:08:48 Odpowiedz z cytatem
George
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 21

Register IP:


Wiem, że to są sprawy, które budzą emocje, ale postarajmy się zachować zimną krew, bez względu od strony. Naskakiwanie na siebie wzajemnie nie doprowadzi nas do niczego dobrego, a już napewno nie do zdrowego i obiektywnego myślenia. Mam swoje zdanie na temat obu kandydatów i kwestii debaty, ale narazie zatrzymam je dla siebie. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami i zdrowym rozsądkiem w dzień wyborów będziemy potrafili zrobić coś nie tyle dla miasta jak przecież dla nas samych.

PS: uśmiałem się w którymś poście odnośnie słowa "załatwić" istnieje ono w naszym języku tylko, tłumaczone na inne jest poprostu "zrobić", no cóż, a to Polska właśnie Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1366x768
 Wybory burmistrza ? :) 
PostWysłany: 16.11.2010, 08:36:35 Odpowiedz z cytatem
eko
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 53
Skąd: Zelów
Register IP:


Masz całkowitą rację George!
Chciałbym przeprosić Pana Badziaka za to, że wczoraj napisałem ten post. Było to w przypływie emocji, które staram sie kontrolować jednak nie zawsze mi się udaje. Na prawdę przepraszam!
Szanuję ludzi którzy potrafią stawić czoła problemom niezależnie od sytuacji w jakich się znaleźli. Z mojej strony już takiego postu wobec jego osoby nie będzie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1366x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 9 z 24  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 22, 23, 24  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon