FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Wybory burmistrza ? :)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 14.11.2010, 09:49:29 Odpowiedz z cytatem
eko
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 53
Skąd: Zelów
Register IP:


Bylem na wczorajszej debacie i bardzo mi się podobała. Wreszcie zaczęło się dziać tak jak być powinno. Pytania co udało się zrealizować jakich celów nie zdołano osiągnąć, jakie są zamierzenia. Nie było by tych pytań, gdyby nie zaproszenie od kontrkandydatki. Uważam, że takie spotkania z mieszkańcami wybrany burmistrz powinien odbywać często, pytać się ich czego oczekują, a już po czterech latach urzędowania takie spotkanie powinno być mieszkańcom zagwarantowane i wtedy wiedzielibyśmy czy udzielić dalszego zaufania burmistrzowi czy też wybrać innego.
Szkoda, że mieszkańcy mieli tylko 15 minut na zadawanie pytań kandydatom.
Opierając się na faktach uchylę rąbka tzw. "tajemnicy".
Sprawa bezrobocia: firma Pamapol ma w Pożdżenicach magazyny i ogromną działkę, gdzie zamierzała produkować kaszki dla dzieci i inne przetwory/artykuł zamieszczony w prasie/. Jedynym problemem była kanalizacja, raczej jej brak w tym miejscu. Spotkał się właściciel Pamapolu z naszym burmistrzem i chciał dać kasę na połowę nitki kanalizacyjnej, drugą połowę miał dołożyć burmistrz. Zatrudnienie miało znaleźć około 40-50 osób. I co...i nic. Nie dogadali się. Dlaczego? To pozostawiam Waszemu rozsądkowi. Pamapol zrezygnował z inwestycji i przeniósł ją w inne miejsce, a chodziło o kawałek rury podłączonej do kolektora. Powstałaby tam droga i zmniejszyło się bezrobocie. Klapa!
Nie wiem czy pisałem Wam o drodze przy urzędzie od Żeromskiego do Cegielnianej. Przedstawiono radnym, że należy ją zrobić bo ludzie mieli by bliżej do cmentarza. Zacny pomysł. Wszyscy radni chórem przyklepali tą propozycję bo warto, tylko nikt wcześniej nie powiedział im, że Stivex wykupił za urzędem wszystkie działki po stronie urzędu, aż do Cegielnianej. Budując drogę podnieśli wartość tych działek poprzez uzbrojenie terenu.
Budownictwo mieszkaniowe. Burmistrz na debacie nie przemyślał tych słów i powiedział to co zawsze podkreślał o rodzinach biednych i według niego patologicznych, którzy tylko niszczą mieszkania i nie warto dla nich budować. Był projekt przekazania mieszkańcom na mieszkania budynku po drugiej stronie urzędu po ośrodku zdrowia. Niestety upadł. Z wiadomych przyczyn bo ten budynek miał nabyć Stivex, a za jaką cenę lepiej nie będę Wam pisał. Można było dać go mieszkańcom i na pewno by wyglądał jak ten po dziecinnym ośrodku zdrowia, który wyremontowali sami mieszkańcy kupując za symboliczne kwoty te lokale.
Wielu z Was chciałoby poznać kulisy przetargów i innych działań władz, ale tego nie ma prawa zobaczyć, ani się o tym dowiedzieć, a to powinno być jawne. Można przeczytać informację o przetargach na stronie internetowej urzędu, ale to są informacje tak napisane by nie ujawnić wszystkiego, tych plusów i minusów
Budownictwo TBS które miało powstać. Tak na prawdę od samego początku porażka, dał urząd działkę budowlaną, zawiązano spółkę i...teraz mamy lub mieliśmy problem ze sprzedażą tej spółki oraz odzyskaniem pieniędzy.
Mógłbym długo Was zanudzać takimi informacjami, ale nie o to mi chodzi.
Podsumuję to tak chciałbym, aby ludzie mieli pracę nawet za tą najniższą krajową, a wtedy stać by ich było na mieszkania, remonty i nikt by ich nie nazywał"patologią". Tym stwierdzeniem dotknięto mnie do głębi.
Mając to na względzie życzę Panu Burmistrzowi, aby kiedyś znalazł się w takim samym położeniu jak bezrobotni mieszkańcy Zelowa. Wiem, że ma kasę, ale fortuna jest zmienna i kiedyś się kończy z różnych powodów, jak życie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 14.11.2010, 11:31:47 Odpowiedz z cytatem
Diiderot
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 66

Register IP:


B@dek prośba skoro tak piszesz to powiedz innym co burmistrz przez 14 lat ukradł, a jeśli nie wiesz to mimo , iż nie darzysz kodoś sympatią to nie należy go obrażać.


Ostatnio zmieniony przez Diiderot dnia 15.11.2010, 01:01:17, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
PostWysłany: 14.11.2010, 11:42:23 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


Ktoś napisał że z ust pani Świerczyńskiej padło mało konkretów i teraz się zastanawiam czy byliśmy na tym samym spotkaniu ?
Usłyszałem jeden konkret który mi się spodobał mianowicie nie mam dostępu do papierów gminnych ponieważ w urzędzie Świerczyńskiej się nie odpowiada choć składałam podania wiele razy do tej pory nie mam żadnej odpowiedzi (są na to dokumenty) . Więc ciężko mówić o tym co można zrobić jeżeli nie wiesz ile masz w portfelu to tak jak byś miał ładny portfel którego nie pozwalają ci otworzyć a ty byś się zastanawiał czy masz na chleb czy nowy telewizor .
W tej wypowiedzi pani Świerczyńska mnie przekonała bo to świadczy o jej doświadczeniu i umiejętności odpowiedzialnego zarządzania .
A prawda jest taka że jeżeli każdy z kandydatów jak by chciał rozwinąć swoje wypowiedzi na te trudne tematy to by wieczoru brakło a ludzie by się pospali .
Jak ktoś chce konkrety to odsyłam na stronę www.ziemiazelowska.pl poczytać sobie.
Poza tym to sztab pana burmistrza nalegał by debata wyglądała tak ja wyglądała było jeszcze wiele pytań i tematów do poruszenie tylko burmistrz normalniej sobie poszedł mimo wielu pytań od nas od mieszkańców to chyba o czymś świadczy Wykrzyknik
Ja zostałem trochę dłużej po debacie i zadałem swoje pytania i uzyskałem odpowiedzi Wykrzyknik
I wiem jedno że burmistrz poruszył na koniec w ataku na panią Świerczyńską przypinając jej
Jakieś nie udane inwestycje z jakiejś innej gminy tylko dziwne że Świerczyńska niemiała z tym nić wspólnego i z tego co wywnioskowałem to może jeszcze się sprawa o sąd odbić w trybie wyborczym .
Ale co się dziwić tonący się brzytwy chwyta LOL
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 14.11.2010, 14:22:08 Odpowiedz z cytatem
dziara
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Paź 2010
Posty: 21
Skąd: Zelów
Register IP:


Nareszcie coś się wydarzyło........
Też byłem na debacie i było ciekawie, tylko szkoda że tak mało pytań padło ze strony zgromadzonych mieszkańcówWykrzyknik
Ale z drugiej strony może to i dobrze, bo pod koniec zrobiło się już na tyle gorąco, że mogło to się różnie skończyć. A tak przynajmniej nic zgroźnego się nie stało....p. burmistrzowi
widać było, że w pierwszej cześci debaty p. Malinowski jest doskonale przygotowany!! Nauczył się odpowiedzi na te trzy wspólne pytania wprost doskonale. Szło mu jak z nut...
Natomiast dobra passa się skończyła kiedy tylko doszło do zadawania sobie własnych, nieustalonych wcześniej pytańWykrzyknik!I trzeba było odpowiadać od siebie, wykazać się wiedzą!
No i tu zdecydowanie górą okazała się p. kontrkadydat!Wykrzyknik
Nic ją nie zaskaczyło, oprócz banalnych pytań ze strony p. burmistrza, który w sumie sam się nimi pogrążałWykrzyknik!

Czekam tylko na ten filmik z debaty (ponoć ma być na stronie ziemi zelowskiej) - zobaczymy!Wykrzyknik

A co mi najbardziej zapadło w pamięci?
To słowa p. burmistrza, że odnośnie mieszkań dla nas w gminie, to przecież nie trzeba ich robić, bo jest małe zainteresowanie społeczne, a i tak cały czas jak się już ktoś o nie prosi, to padają te same nazwiska z patologii!Wykrzyknik
No masakra - nazywać swoich wyborców PATOLOGIĄWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik
Ludzie totalny brak szacunku Crying or Very sad
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 14.11.2010, 22:35:51 Odpowiedz z cytatem
Polak
Miętki
Miętki
Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 10
Skąd: Zelów
Register IP:


Choć nie zagłosuje na Pana Malinowskiego to popieram jego wypowiedz dotyczącą mieszkań socjalnych.
1. Po co mamy je budować jak i tak nie wszystkie lokale tego typu są zajęte.
2. Niektórzy niedbali by o te mieszkania bo nie były by ich.
3. Znam kilku obywateli Zelowa którzy mimo tego że było by ich stać na zakup swojego mieszkania i tak mieszkają w lokalach socjalnych.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 15.11.2010, 09:40:56 Odpowiedz z cytatem
r7983
Miętki
Miętki
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 19

Register IP:


Co do debaty sobotniej
Z ust pani Świerczyńskiej nie padło żadnych konkretów w sprawie mieszkań, zmniejszeniu bezrobociu i rozwoju infrastruktury.
Co do rankingu jest sprawą oczywistą że przez grant wywalczony przez gminę Zelów droga 484 od Herbertowa aż do Wygody oraz przyległe mu ulice będą robione wraz z infrastrukturą techniczną. Wszelkie iwestycje musiały być wstrzymane by uzyskać grant na inwestycję sięgającą
70 milionów zł. Zapewne za rok 2011 Zelów będzie w czołówce stawki rankingowej.
A co do zadłużenia to laik znający się na rzeczy wie by pozyskać fundusze Unijne trzeba wyłożyć z własnej kieszeni albo zaciągnąć kredyt.
Chciałem zadać to pytanie pani Świerczyńskiej ale było za mało czasu dla mieszkańców.
Z życiorysu i doświadczeń zawodowych pani ŚWIERCZYŃSKIEJ wynika że zajmowała wysokie stanowiska samorządowe w gminach DRUŻBICE, MOSZCZENICA I GRABICA
W Grabicy była zastępcą wójta w okresie od marca do września 2008r.
to co sprawiło że pani została wrzucona z owej funkcji jaka była przyczyna?.
A aż do stycznia na zwolnieniu lekarskim i odejściu do starostwa Bełchatowskiego (jakiś koleś z PSL załatwił pani Świerczyńskiej ciepłą posadkę Naczelnika ds inwestycji).Czy to normalne że pani Świrczyńska zmienia sobie gminy jak rękawiczki czy bez matactw i paszportu politycznego zwykły Kowalski by mógł sobie przechodzić z jednej do drugie pracy na tak wysokie szczeble i nie sprawdzając się służbowo nigdzie.
Nasuwa się pytanie nie sprawdzając się na stanowisku zast. Wójta czy pani Świerczyńska jest godna reprezentować nasze społeczeństwo, startując na BURMISTRZA MIASTA I GMINY ZELÓW.
Po prostu pani kandydat nie chce dla danej gminy zrobić cośkolwiek, dobrego i pozostać w niej na dłużej. Jest typową karierowiczką i to jest FAKT.
Nic dobrego nie zrobiła dla tych gmin i teraz chce przyjść do Zelowa
i zrobić następny ,,burdel''.
Co pani Świerczyńska pozyskała będąc NACZELNIKIEM ds INWESTYCJI w starostwie Powiatowym w BEŁCHATOWIE dla gminy Zelów
NIC.
Mając obecnego Burmistrza wiemy co mamy na pewno nie karierowicza.
Zelów się zmienił i będzie się zmieniał na jeszcze lepsze to wymaga czasu i kasy. A obecny Burmistrz wie jak pozyskać i to jest fakt.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 15.11.2010, 10:33:54 Odpowiedz z cytatem
dziara
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Paź 2010
Posty: 21
Skąd: Zelów
Register IP:


Oj ciężko......
Jeśli nie słyszał Pan żadnych konkretów od p.Świerczyńskiej na debacie, to prosze sobie odświeżyć pamięć i jeszcze raz ją posłuchać!

www.ziemiazelowska.pl - tam też napewno usłyszycie te konkrety, które padły z ust naszego burmistrza na temat bezrobocia, poprawy warunków mieszkaniowych, tylko musicie się dobrze przysłuchać, bo takich tam nie ma!
Nic nie zaproponował, tylko za wszystko obwinił Starostwo Powiatowe!
I wyszło na to, że gmina jest taka biedna i nieszczęśliwa, bo Starostwo jej nie pomaga .........

szkoda gadać
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1350x844
PostWysłany: 15.11.2010, 11:01:20 Odpowiedz z cytatem
r7983
Miętki
Miętki
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 19

Register IP:


Jeśli chodzi o powiat oczywiście że jest winny bo ciągle podkłada ,,kłody pod
nogi'' jak wiadomo rządzący powiatem to ZIEMIA BEŁCHATOWSKA I PIS
Rządzącym wiadomo nie jest i nie będzie na rękę pomagać Zelowowi a to jest w dużej mierze dzięki ,,zasługą'' pani Świerczyńskiej którą popierają
PIS i Ziemia Bełchatowska dla której nie liczy się dobro naszego małego społeczeństwa tylko by zdobyć następną gminę i poupychać kolesi politycznych.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 15.11.2010, 11:34:42 Odpowiedz z cytatem
RZ-51
Miętki
Miętki
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 18

Register IP:


z tego co napisał r7983 to wynika że Burmistrz jest taki biedny i bezradny a na dodatek wszyscy mu kłody pod nogi rzucają.- CHYBA ZARAZ UPADNE ZE ŚMIECHU!Wykrzyknik!

a co do debaty.
byłem w sobotę na debacie w straży, ale z tego co piszesz kolego r7983 to ty chyba byłes na innej debacie.

Z tego co widziałem to p.Świerczyńska udzielała konkretnych odpowiedzi na pytania , za to Pana Burmistrza mozna śmiało nazwać " MISTRZEM LANIA WODY"- na zadne pytanie nie potrafił wyczerpująco odpowiedzieć, omijajac ewidentnie meritum spraw określanych w pytaniach.

Panie Burmistrzu niech nam pan odpowie : JAK NISKO TRZEBA UPAŚĆ ŻEBY NAZWAĆ CZĘŚĆ MIESZKAŃCÓW ZELOWA STARAJĄCYCH SIĘ O MIESZKANIA SOCJALNE " PATOLOGIĄ"

"PANA BURMISTRZA OCENILI MIESZKAŃCY BĘDACY NA DEBACIE KILKUKROTNIE SOLIDNIE WYŚMIEWAJĄC JEGO WYPOWIEDZI "- I TO JEST FAKT!WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 15.11.2010, 13:36:47 Odpowiedz z cytatem
r7983
Miętki
Miętki
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 19

Register IP:


Do RZ-51 wyśmiewali zwolennicy pani Świerczyńskiej, konkrety to przedstawiał pan Malinowski nie obiecywał cudów a efekty pracy widoczne są w każdej dziedzinie z biednego Zelowa Kleszczowa nie zbudujemy na taki budżet jak mamy to jest ogrom pracy wykonany. Wszystkich rejonów Miasta i Gminy Zelów jednocześnie się nie zadowoli POWTARZAM ŚWIERCZYŃSKA CUDOTWÓRCĄ NA PEWNO NIE JEST!WykrzyknikWykrzyknik!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 15.11.2010, 13:39:14 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Jeśli Zelów ma być prowadzony w przyszłości przez Panią S tak jak jej ludzie przygotowali debatę od strony technicznej to będzie ciekawie.

Najpierw wilka pompa, że będzie debata organizowana przez "ZZ" ogłoszenia na mieście w internecie. 17.00 rozpoczyna się debata a tu słychać z głośników "Nazy..prrr..buu sie buucz...la" jakieś plucia trzaski z mikrofonów. Lepiej słychać ludzi jak mówią przez zwykły megafon na pielgrzymkach. Porównując to do jakości nagłośnienia w OSP.
Tragedia po to jest nagłośnienie aby można było dotrzeć do każdego odbiorcy a takto prowokowało to do niepotrzebnych komentarzy i trzeba było uspokajać "widów" a osoba aktualnie zabierająca głos musiała czekać na ciszę na sali. Nie do pomyślenia.

Debata Kandydatów na Burmistrza owszem ale bez happeningu PSLowców na wejściu do straży rozdających swoje papierki.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      OperaWinXP1024x768
PostWysłany: 15.11.2010, 13:40:52 Odpowiedz z cytatem
mgm101
Miętki
Miętki
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 6

Register IP:


tak czytam wypowiedzi niektórych osób na tym forum i mam wrażenie ze żyją w innym świecie.
wybitnie czołuje w tej stawce r7983, i kto wie czy to nie sam Pan Burmistrz Uśmiech... w tym co ta osoba pisze są umieszczane tak szczegółowe informacje że mało kto ma takie wiadomosci.
chciałbym się odnieść do tego co napisał pan r7983 na temat pracy zawodowej Pani Świerczyńskiej. następująco : sądze że zmiana pracy na lepszą i awans społeczny jest mażeniem każdego z nas, trzeba posiadać duzą wiedzę i doświadczenie żeby znależć dobrą pracę. to normalne że jeśli dostajemy ofertę lepszej pracy to bez wahania z niej korzystamy i nie ważne co jeszcze pan r7983 tu na forum wymyśli ale " oczywiste jest że każdy z nas chciałby zapewnić godne warunki życia swojej rodzinie "
nie mówmy tu o znajomosciach tych i tamtych bo nikt bez odpowiedniego doświadczenia i wykształcenia nie znajdzie dobrej pracy. Z tego co wiem to stanowisko naczelnika wydziału inwestycji w starostwie jest jednym z najtrudniejszych do pełnienia-jest niewielu ludzi w naszym powiecie z takim doświadczeniem i wykształceniem jak P.Świerczyńska.
tak sobie jeszcze myśle a propo naszego Burmistrza i jego znajomości i kontaktów: w jaki sposób pan załatwił sobie ten tytuł najlepszego burmistrza?- niech pan zdradzi cenę to może też sobie taki kupię!
"z tych wypowiedzi burmistrza na debacie wynika że pan burmistrz nie powinien robić nic! on za nic nie odpowiada! za wszystko odpowiedzialne i jednocześnie winne jest starostwo i inne urzędy w zelowie"-łezka aż mi się w oku kręci tak mi szkoda biedactwa. BURMISTRZ SIĘ RATUJE JAK MOŻE I SZUKA KOZŁA OFIARNEGO SPYCHAJAC NA INNE URZĘDY ODPOWIEDZIALNOŚC ZA WŁASNE NIEPOWODZENIA.- TO NAPRAWDĘ ŻLE ŚWIADCZY O NASZYM BURMISTRZU!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 15.11.2010, 13:51:51 Odpowiedz z cytatem
mgm101
Miętki
Miętki
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 6

Register IP:


i jeszcze jedno:
brak mi słów do głupot które pisze pan badziak- naprawdę trzeba mieć talent żeby takie bajki i pierdoły pisać!-GRATULUJE!
ludzie jeśli ten człowiek startuje w tych wyborach i gdzieś się dostanie to będzie jakaś masakra! mam radę dla pana badziaka: "najpierw należy pomyślec zanim się coś sensownego napisze" , a z tego co widzę na tym forum to u pana jest zupełnie na odwrót.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 15.11.2010, 15:54:23 Odpowiedz z cytatem
seweryna
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 387
Skąd: Zelów
Register IP:


Odsłuchuję aktualnie ze strony: http://www.ziemiazelowska.pl/ zapis audio, sobotniej debaty kandydatów na burmistrza Zelowa i nie mogę się powstrzymać, by nie podzielić się z forumowiczami swoim spostrzeżeniem. Jestem na etapie prezentowania się kandydatów, a już zachowaniem pana Malinowskiego jestem zdegustowana. „Urszulka” ?! – ]CZY TO JEST SPOTKANIE PRZY STOLE ZAKRAPIANE ALKOHOLEM? czy debata poważnych kandydatów na burmistrza, na forum miasta i gminy? Ja nie chciałabym by o moje interesy dbał i reprezentował mnie ignorant, bo tylko tak mogę się odnieść do tej sytuacji.


Ostatnio zmieniony przez seweryna dnia 15.11.2010, 20:42:06, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
 Wybory burmistrza ? :) 
PostWysłany: 15.11.2010, 17:39:08 Odpowiedz z cytatem
kolanko
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 88
Skąd: zelów
Register IP:


URSZULKA?! URSZULKA?!


dobre,dobre hahahahahah Brawo! Brawo! Brawo! Brawo!

_________________
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 8 z 24  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 22, 23, 24  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon